Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 14:41
#5000
hahó !

Bux-ot CFD-n hol lehet trédelni?
Nem igen találkoztam még vele sehol

köszi
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 14:16
Előzmény: #4998  Törölt felhasználó
#4999
Az általános helyzetet próbáltam felmérni, nem pedig konkrétan bux részvényekre találgatni. Bár néhány jellemzőt erről is írok a végén.

.DJIA

Tavaly júliustól idén február közepéig egy kb 20-25 fokos emelkedő csatornában ment egészen normálisan, kis visszaadásaokkal emelkedett töretlenül. Február közepétől március elejéig visszaadott kb 700 pontot. Durván, nem számoltam ki hajszálra.
Ott megváltozott egy fontos dolog. Folytatta a mai napig is az emelkedését, de már kb 45 fokos emelkedő csatornában, vagyis sokkal meredekebben emelkedik. Ez fontos, a lágyabb nyugisabb emelkedés kellemesebb.
Tehát egy éles meredek csatornában megy fel, új csúcsokat is ütött a napokban közben.
Most ennek az emelkedő csatornának az alsó egyharmadában jár. A teteje 2-300 pontra van. Rövidebb, órás felbontású grafikonján szerintem már túlvett, sok indikátor szerint shortra áll. Persze ez rövid táv. 13450-ig a világon semmi sem történne
ez azért fontos, mert egy 200 pontos "szakadást" sokan a világvége elérkezésének tulajdonítanának, holott egy igen gyenge korrekció lenne csak. Nagy magasságokban amúgy is roppant hevesek a visszaadások is.Rövidebb bontásban kevésbé túvett, még felcsaphat , de minél feljebb kerül, a rövidben is annál inkább várok pár száz pontos csökkenést.

BUX a CFD-n

Dettó. Szintén meredekebben emelkedik 40-45 fokos szögben, de napi szinten meglepően és erősen túlvett, a CFD-n a 27K-t nem is törte át, 995-ön áll, de az mindegy.
E szerint (ha deviza lenne) 26250-ig simán beleférne egy csökkenés szerintem, 26K-nál sem sérülne az emelkedő csat. De most nagyon shortra áll a CFD-n. Kicsi bontásban nem annyira de napiban erősen.
És ilyenkor 2-3 napon belül meg szokott történni az irányváltás. Általában.

Folyt. köv.
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 13:36
Előzmény: #4996  neomodel
#4998
Szép hétvégét mindenkinek, unalmamban megnéztem ezt-azt, most közreadom, (ha valaki anyázna erre akkor utoljára tettem) nem összekeverendő az egyet-nem -értés és a konstruktív vélemény (mindegy hogy más mint az enyém, attól több és jobb ez a totyik) azzal, ha valaki beböfögi a szokásosat.

Neomodel és Zuzzo minimum, de bárki erősítse vagy cáfolja vagy adja hozzá a magáét ehhez, érdekelne engem,de lehet többeket is.

Megy mint állat minden, ezért körülnéztem alaposabban, hogy ez most mi, mekkora az erő ebben, a meredeksége, a hevessége, a devizák állásai s.t.b.

Mielőtt elkezdem, különböztessük meg az
1, egészséges korrekciót ,
2 a pánikot (mely elül, és visszarendeződnek a dolgok),
3 és egy egészségtelen és mély korrekciót, melynek nagyon lent van az alja.
(vagy a trend forulóját, mely egészu másképp néz ki, és szó nincs erről -szerintem)

Meglátásom, hogy a jövő hét első felében (h-k-sz) lesz egy korrekció, amire csak remélni tudom, hogy "egészséges", ha ez nem lesz így, akkor oldalazással fog visszaadni sok index és devizapár a jelenlegi állásából. Mindez persze szerintem, és mindjárt indokolnám is.
Az "egészséges" korrekció azért kell nekem, mert long érdekelt vagyok hosszú távon is, és ez bőven belefér az emelkedő trendbe, nem baj, hadd történjen meg.

Ha ennek dacára, amiket lentebb írni fogok mégsem történik ez meg, az nagyon kérdésessé teszi számomra a további részvénytartásokat, mert ha ez tegyük fel tovább folytatódik, olyan extrém helyzetek alakulnának ki részvénynél és devizáknál egyaránt, melyek egy kiadós és nagy zutty előtt szoktak lenni.

A tavaly májust felejtsük el, szerintem egy ilyen szakadásra a világon semmi jel nem utal. De az egészségesbe is több száz pont belefér pld. a buxnál, ezért is fontos ez, felesleges vagy nagyon rossz helyen történő kistoppolódások ilyesmik miatt.

Az indoklás rész a köv. hsz lesz.
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 13:28
Előzmény: #4996  neomodel
#4997
Helló DLPH, el ne felejtsd ám a régi topikod! :-)
neomodel 2007. 06. 01. 23:30
Előzmény: #4995  Törölt felhasználó
#4996
Szia Zuzzo
Szia DLPH (sorrend felcserélhető)
Köszönöm soraitokat, sok erőt merítek belőlük, tényleg kell a lelkisegély, az ember nem érzi magát tökegyedül így a gép előtt ülve sem.
Az dühít a legjobban, hogy a saját lábamon esek át. Nem elsősorban az összegszerűsége bosszant a kihagyott profitnak, hanem a bénázás, ráadásul kemény bullban. Nem látom a fától az erdőt, pontosabban látom, mégis nekimegyek a fának, annyira nézem az erdőt...
Szóval én aki azért napi szinten figyelem a piacot, szinte érzem a hangulatát, teljesen egyértelmű dolgokat nem lépek meg, mint pl. Mol vétel, akár másnap is!!! Sőt tegnap akár nap közben is!!! Látszik az iszonyat forgalom, Rahim veszi, jön az autós szezon, bárhol beszarhat egy finomító vagy robbantanak egy vezetéket Nigériában, stb. tehát csak fölfelé áll a zászló. És nem veszek, most meg új barátommal vagyok, (nevem Phyl, James Phyl..anyád hogy van?)
És sorozatban, ugyanez pepitában, amiket írtam. Tehát igen kitanult ember lévén óvatos vagyok, szinte tudományos.. Ilyen bullban óvatoskodok, aztán mikor majd nem óvatoskodok, jön a szakadás. Ilyen bullban veszek James Phylt, hadd menjen el rá a többin keresett profit jó része. Nem is Phyllel van a baj, persze. Velem. TA most beszart, pontosabban, ez az a 20-30% amikor a részvényt nem érdekli a TA. Kis önző. Annyiban azért hasznos, hogy Phyl-nél meghatároztam a támaszt 95-nél, ezt csak reggel szúrta át rövid időre, de bíztató, hogy fölötte maradt. Ez is örömteli, most. Az a hátsógondolatom, hogy tudatos borításról van szó, annyira fölfelé várta mindenki, ilyenkor lehet a legnagyobb pánikot kelteni. Sikerült, ilyen mennyiséget régen adtak el, mint tegnap. Ma azt hiszem megnyugodott a társulat, meg a mostani szint alá nincs értelme begyötörni a papírt, évek óta vacakol, most nem kellene letörni a szarvát. (tényleg olyan szarvacskája van a charton, nekem tetszik)
Matyi elképesztő menetet vágott le, úgy tűnik a 970 ellenállásig nem hátrál. Ezt is elkapzsiskodtam. Igen, nem csak fordulatot mutatott, hanem fordult is. Na ettől kapok gutaütést, zsinórban ugyanaz történik. Jó. Záráskor tudjuk, mit kellett volna tenni, amiről nyitáskor sejtelmünk sem lehetett. Bármit mutat bármilyen indikátor, bármi megtörténhet, én meg nagyon utálom az ugye én megmondtam kezdetű mondatot. Soha nem is mondok ilyet. Soha. Na látom Ottíliám a vágyott 9900-at megcsinálta, megcsináltuk.(hallod Ottikám, hogy dübörgünk??) Új barátom Phyl kicsit kókadt, sok dobása nincs, de nem bántom hétfőig...
Egy szónak is száz a vége, hinnem kell magamban, ez a legfontosabb tanulsága az elmúlt 1-2 hétnek, már majdnem megy a dolog, viszont egyetlen banánhéjtól is összetörhetem kezem-lábam, ez meg a másik tanulság, addig tipegtem, amíg sikerült.
Zuzzó
Alaptevékenységem, amiből jelenleg megélek az ingatlanbiznisz. Lassú és illikvid dolog a tőzsdéhez képest, ezért van talán több türelmem az átlagnál, egy ingatlanforduló 4-6 hónap és az már jónak számít, a hozam éves szinten kifejezve 150-180%.
Maga a kereskedés, mint tevékenység érdekel és izgat nagyon, a tőzsde másként mozgat meg agyilag, intenzívebb dolog, azt hiszem az egyik legjobb jellemformáló, ami létezik. Tervezni, gondolkodni, kivitelezni, betartani, kitartani, dönteni, ritmust váltani, és néha mindezt egyszerre. Nincs annyi idő, mint az ingatlannál. A tőzsdén gyorsabban helyrehozhatod a problémát, (pl. shortolhatsz rossz hangulatban) az ingatlannál egy életre összeölelkezhetsz (költői túlzással) a kéróval, a short egészen új találmány lenne ezen a szegmensen.
Általában 3-4 papírt tartok, használok tőkeáttételt is, halasztottra veszek, ebben az esetben van 15 napom, aztán át kell kötni, ketyeg a kamat, tényleg jól kell dönteni, a költség viheti a hasznot. Én nem hiszek a befektetett munka és energia nélküli meggazdagodásban, a szerencsében sem, ha volt ilyen, azt is magam teremtettem. Első harmatos próbálkozásomat Phyllel érdekes figyelmeztetésnek látom, hihetetlen, hogy pont akkor zúg be amikor belespekulálok, megáll a támaszon, szinte várja, hogy kiugorjak, tesztel, hogy ha már merészelek spekulálni és TA-t nézek, elhiszem-e amit ott látok, ha esetleg nem, akkor piszkosul megbüntet. Így érzem. Maradok eredeti tervemnél, itt az alja, nem fingatják ki, ez a para épp elég nagyot szólt (tesók közt is majd 10% 2 nap alatt), lehet szöszög (micsoda szakkifejezések) itt egy kicsit, a társulat eléggé spannolt az indulásra, kissé izzik a fórumoldal is, még engem is fölidegesített valaki.
Jó hétvégét mindenkinek, ha nem esik, nyírok pl. füvet, ha esik lesz uszoda a gyerekekkel.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 22:23
Előzmény: #4994  Törölt felhasználó
#4995
ez így van!
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 20:09
Előzmény: #4993  Törölt felhasználó
#4994
Szia DLPH,

köszönöm a válaszodat. Nem tudom, hogy eredetileg mit gondoltál, hogy mennyi értelme a fórumnak, de én mindenek ellenére úgy látom, hogy igenis van értelme. Engem is elborzaszt a sok primitív, manipulatív beírás, amit itt lehet olvasni, de ezért van itt egypár ember, akinek a szavára érdemes adni, s közéjük tartozol te is. Szóval, ha kérhetem, ne hagyd magad elkedvetleníteni, mert sok ember nagy örömmel és érdeklődéssel olvassa a hozzászólásaidat. A múltban is, és remélhetőleg a jövőben is...
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 16:51
Előzmény: #4992  Törölt felhasználó
#4993
mail ment.Kérlek válaszolj!
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 15:55
Előzmény: #4991  Törölt felhasználó
#4992
DLPH

Érdemes lehet belenyúlni az USD/JPY-be longra így, hogy átvitte a 122-őt???
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 15:32
Előzmény: #4990  Törölt felhasználó
#4991
Neo !
Csatlakozom . Ahogy Zuzzo mondá fel a fejjel ! Nehogy már azzal foglalkozz mit hagytál ki !
Jót derültem az írásodon, aranyos. Hányan átesünk ezen ... Meg kell szokni, hogy nem belegondolni ilyenekbe : ha ahelyett hogy ezt csinálom inkább amazt csináltam volna és akkor ennyi-annyi pénzem lenne.....

Le van sz....... Kit érdekel?
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 14:18
#4990
A dlp gondolatmente nemcsak kishazánkra értendő. Lehet ez a mostani up-os menetel is egy utolsó hajrá, a nagy bef. házaknak is ki kell venni egy kis zsét.
- vazze a kalap- és én nyakig papírban ülök ...:-))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 14:01
#4989
NeO! Ezen sorok csak Neked szólnak.
Ne csüggedj, és NE SZÁMOLD A KIHAGYOTT PROFITOT MERT ELHOMÁLYOSÍTJA A TISZTA ÉS TÉNYLEG JÓ MEGLÁTÁSAIDAT.
Veszíteni mindenki veszít én is dlp is és sokan mások is. Ettől szép, ezután lehet új csúcsra menni. , de tényleg.
Tudom nehéz,de soraidból azt érzem, hogy ebben az állapotban most jól jön a hétvége Neked. Pihend ki magad ne gondolj a tőzsdére vasárnap délutánig., akkor vedd elő a számításaidat és a két legtutibb lépést tedd meg hétfőn.
És mit csinálok én? , hát ritkaság de unatkozom- eddig a kalap történet nyerőre áll, nem akarom elhinni. Ricsit tartom szépen 40k-nál elkezdem szívni ki a pénzt belöle kb 5%-al csökkentem a súlyát. A bef alapom felét visszatettem, úgy tünik az oroszok fordulnak és a forint is talán gyengülésre adja magát.
A rába köszöni jól van 1720 fölött 5%-kal kezdem csökkenteni, matyiból szépen veszegettem, de nem voltam elég bátor, nincs egészen 10%-om, erre most ez is szépen mászik fölfelé. Kevés a cash-em az a nagy baj, nagyon beültem most papírokba.
A kicsikbe nem akarok itt a piros hol a pirost játszani, veszélyes ez nekem, meg bavallom félek is. Szépen néz ki a limit up-os nap, de nem a mohóság is elvakít. Van egy iráyszámom éves szinten, ha azt tartom jól érzem magam- ez a legnehezebb pont a tőzsdében : megelégedni évi 20%-kal heti 20% helyett. Totál fölösleges kapkodni a megtermelt casht és annak jótékony hatását szeretném élvezni : nemsokára megyek lábat áztatni megint - olyankor jól érezzük magunkat
egy vacsi 20rongy kettőnknek na és?

Neo még 1 gondolat: ne gondolkozz sok papírban és ne akarj speki papíron meggazdagodni- szerintem ez csak keveseknek jön be. A nagy pénzért kitartó sok-sok munkával meg kell dolgozni. Pl: phyl.
Nem tudom mekkora összeggel játszol ezért lehet rosszak a számok , de tolj be az ilyen
papírba pl 5milkót , de ne többet mint a teljes pízed 6-8%-a. Ha megfelezi magát sem veszítesz sokat, ha meg leszakítasz róla 30%-ot, akkor azt költsd el olyanra amire egyébként nem , ez ilyen flanc pénznek a legjobb, menj el belöle a tájföldre, vagy ilyen jó kis helyre 2 hétre verd el a pénzt és pihend ki magad.
A nagy lét nem a speki papírral kerestem sohasem.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 13:30
Előzmény: #4986  Törölt felhasználó
#4988
Szia yesterday!

Emilen bármikor elérhetsz, jól vagyok köszi.
Fórum? nincs annyi értelme mint gondoltam.
Phyl itt alul. Rábát figyelem mert nemzetközi parában (korrekció) nem kéne tulajdonosnak lenni. Én nem leszek, előtte pápá. Neked is van :)

Eco : hm. Én tartom, de Neked más céljaid vannak. A fele már teljesült, de visszajött.
Gáz. Ez a lassú csorgás nem olyan riasztó. Szerintem.Tartom.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 13:02
Előzmény: #4984  Törölt felhasználó
#4987
Szia Farenn !

Mol okés. De ezt látod is.
Fogalmam sincs mi lesz a jövő , ez teljesen normális szerintem. Hogy mi valószínű egy teljesen valószínűtlen és kiszámíthatatlan rendszerben amit tőzsdének hívnak? No lássuk, egy-két dolog ami hirtelen ( elolvasva sok szavahihető nick hsz-ét) eszembe jutott.

Alaphelyzet : magasan vagyunk a fán. Ebből nem következik, hogy ne lehetnénk egy év múlva kétszer ilyen magasan is, de most már van hova visszaesni egy erősebb korrekcióban. Az pedig bekövetkezik, ez biztos, minél inkább bátorodik a hangulat, annál valószínűbb a közeledése. Akkor lesz, mikor alig számítanak rá. Ez így normális.

Phyl nem annyira hangulatérzékeny mint pld. az Eco.

Látom mi van, megy a szöveg, megy a menekülés, jól kitömtek mindenkit s.t.b.
Itt az Egis példa. Vakarózott a tenyerem, mondom kiszámolom már végre ha lesz egy szabad percem, hogy ha szétszedem alkotóelemeire a céget (pld. téglánként) és összeadom mennyit ér, akkor mennyi lenne egy részvény? Ez 18 K körül volt. Kis híja és megkóstoltam. Speki nem speki mindegy.
Akkor indul meg valami amikor annyira siralmas már, hogy senki nem veszi.
Vagy pld. Genesis. Mi van mögötte? Valamiféle tervek, megváltozott állami támaogatás (?)- ha jól olvastam, és még mi?
A 3 hónappal ezelőtti céghez képes? Most dupláját éri a cég? Ugyan. 3 hónap alatt ?
700 nál (magamat is beleértve) temette mindenki. (Itt nem a fórumozókat értem, az nem érdekes annyira)
Phyl 2 napja semmit nem ér. Állítólag.
Érdekes. 3 napja meg a lehetőségek hazája volt. Szerintem másról van szó, nagy itt a brókervilág, a brokikkal összefonódó 20-50 millát mozgató spekik, a brokik már 107-nél eladást súgtak a bennfenteseknek, méghozzá hamar gyorsan.

Játék. Ez a tőzsde. Ez egy kispapír. Nagyon könnyű mozgatni föl-le kevés pénzzrel is. Pláne, ha megvan az a maffia, amelyik összedolgozik a brokikkal. Márpedig van, csak ezzel a fórumon senki nem foglalkozik.
Nézd csak meg. Amikor elkezdenek egy részvényt "figyelni", akkor már bezsákoltak előre, onnantól jön a PR. Felbeszélik, kitörések chart (egy ilyen papíron !!!), satöbbi. Erre hoppsz ! Mit ad Isten! El is indul. Na ja.

A döntés megszületett, kiszállunk.
Ez már az alja felé lehet szvsz, ,még tart a pánik. de ez már nem a "maffiakör". Innen hova ad? Vevő sincs annyi. 400K-at borigatni már nem annyira egyszerű.

Megy még a kiszállás többen megvárják míg "nagyobb " vevők begyűlnek, és borítanak de már csak 50-100K tételeket.
A mostani kiszállók már nem feltétlen nyerők.

Hogy mi lesz? Vagy érdektelenség (ezt nem hiszem) vagy újra elindítják a hintát. Amikor nagyon-nagyon szar ez, és mindenki szidja, "pihen" egy hónapot pld. akkor gyűjtenek, aztán indul a PR megint. Ti vesztek, ők már régen végeztek, mikor a kutyának nem kellett. A hinat újraindul, hogy meddig tart, az döntés kérdése.

Szerintem itt jön be (és csakis itt) a fundamentum. Ha (mindegy mikor) külföldi bevezetés lenne, arra megint lehetne egy hintát indítani, de előtte napokig-hetekig szidni mint állat a papírt.
Most megy a hangulatkeltés ezerrel.

Egy picit tán könnyebb nekem mint Neked, mert tudok higítani ha akarok, felőlem borítsák. Napit tipp : lesz még hinta-palinta.
Ezzel miért ne szórakoznának, ha pld. Humettel igen? Sőt. Ha 25 Ft körül lesz akkor lehet szépen hintába tenni a népet.

Így látom kb. Tőzsdenyúl írta valahol, jogos. Ez kockázatos. Anélkül nincs haszon.

De azt a forgatókönyvet, hogy tetőn veszek, amikor senki nem hisz benne bukóban eladom, nem igazán szeretem.

Vannak a fórumban nagyon jól értesült nickek, szvsz a fele sem igaz mindannak ami oda van írva.

De Te döntsd el mit teszel, én csak a véleményemet írtam le.

Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 10:59
#4986
Szia DLPH,

nagyon eltűntél, mi van veled? Remélem, jól vagy, s csak átmeneti, hogy távoltartod magad a fórumtól.

Határozottan érdekelne a véleményed a Phylről meg az Ecoról, tudod miért. Mi lesz velük, vajh?
neomodel 2007. 06. 01. 09:09
Előzmény: #4984  Törölt felhasználó
#4985
Brunhold
Syniről kb. 2 hete írtam egy hosszabb "értekezést", azt hiszem ebben a topicban. Röviden a lényege, hogy 1470 felett vétel, vagy 1350 környékén. A kettő között kiszámíthatatlanul csapong. Szvsz.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 08:06
Előzmény: #4981  Törölt felhasználó
#4984
Szia DLPH!
A molt tartom 22.520-ról, a fotexet 903-ról és sajnos a phylt 103-ról, amit régebben kidobhattam volna 108-109-en. Most nagyon remeg a kezem. Phyl menekülés, szegényedés ?!
farenn
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 01:54
Előzmény: #4982  neomodel
#4983
szia kar hogy nem emlitettel semmit a synirol, amibe mar honpja hogy benne ulok 1500-rol ):
neomodel 2007. 06. 01. 01:04
Előzmény: #4981  Törölt felhasználó
#4982
Szia DLPH
Megvagyok, nem váltam kámforrá, sok totyikot olvasok, de mostanában nagyon fárasztanak, időnként kifejezetten idegesítenek a "kollegák" szövegei, mert vagy menekülést hirdetnek vagy túl közgazdálják a dolgokat. Aztán meg ma vettem, OTP-t, reggel, mert záráskor nem voltam gépközelben, 9600-on belevettem, tapintható volt már az elindulása, nem akartam kimaradni, mint az utóbbi keringőnél. Most megvárom az új csúcsot, ami korábbi számításom szerint akár 11500, ha átviszi a 10000 ellenállást, ez szvsz nem nagy feladvány, egyébként is mikor, ha nem mostanság. Viszont elragadott a bátorság vettem Phylt, (ilyesmit még sosem tettem) erre keményen beesett, néztem mint Jani a moziban. Próbálom megérteni az okát, egyenlőre kirázásnak tartom a nagy menet előtt, szóval becsuktam a gépet és kész. Nem jó, ha az ember lúzernek érzi magát, az OTP vígasztal.
Leírnám kis kommentárral viselt dolgaimat.
- Rába eladás 1565 (barom) Ugye korábban úgy döntöttem, még írtam is, hogy 1700-ig rá se nézek. Ránéztem, de miért adtam el??
- Rába nem visszavétel, (nagy barom) Az eladás utáni napon 1570-ig visszajött értem, mit vacakolok??
Fotex vétel 900-on (egyenlőre csak Média Markt hülye) Kitörés előtti állapotban látom, első körben 950-ig, ja, hogy wc papír, meg ilyesmi. Bocs pl. OTP-t honnan tolták hová ? és ér annyit, vagy csak a csorda ad 100 Ft névértékért 9-10000-et. Ezen az alapon bármi mehet a slózira.
TVK tartás (tökkelütött, új csúcson nem eladni..? szabályszegés miatti ücsörgés, majd megunom vagy 2Q-ig tartom)
Otp (tökös csávó, 9900-en is belevettem, tartom azóta)
Otp (zseni, vétel 9600-on, most tartom amíg bele nem szakadunk (ha,ha), az új csúcsig, de min. 10500, onnan profitvédés indul)
Phylaxia (kezelésre szoruló csendes őrült) Reggel vettem nagy eufóriámban 107-en !!! TA alapon indulnia kellett volna, nem lefelé, ment is 109-ig, mondok jó vagy öcskös. Hát, kivárok, nyitást fogom figyelni, sajnos dolgom van délelőtt, azt hiszem, berakok stopot 95-re, ha kiüt szép bukó lesz, meg is érdemlem.
Elárulok egy nagy titkomat. 1-2 hete amikor Genesis elindult fölfelé, TA alapon mérlegelve majdnem belevettem felsőlimiten, úgy 1350 körül. Aztán jól lebarmoltam a Genesis topicban a kapzsikat, hogy most meg sírnak, hogy beesett két napra rá majd ugyanannyit, bár megjegyeztem a hsz-ben, nem biztos, hogy rosszul döntött aki ezen az áron vásárolt, csak ne a Rényi Urat szidja a történtekért., meg a korábban becézett Genikét. Na. Szóval 1000-nél is gondolkodtam, beleveszek, nem vettem, pedig szépen tartotta az 1000 ellenállás. És még 1200-nél sem, pedig ott is gyönyörűen a fibon csücsült. Ha lenne, most mindenképpen eladnám, 1400-ig vissza fog jönni. Komolyan megfontolom ott a vételt. Micsoda papper (kis iróniával, de szegényebben)
Mol,(állatkirály) tökölök, 21420-ra beteszem a vételt, 21450-től startol. Nem fordulok utána, ÉN UTÁNNAFORDULNI??!!! Hát ki ez a Mol, meg Rahim. Hihetetlen amatőrtempó. Komolyan, 30 Ft miatt elúszott egy csinos profit. Ma dettó, azzal a különbséggel, hogy már vételt sem indítottam.
Egis (tökállat) miért vennék pletykára? Hát azt nem úgy kell. Majd ha jön a hír, a tutti, amiről már mindenki hallott, majd akkor veszek. Amikor már kockázatmentes, öregesen megvesszük 30000 Ft-ért. Lemondtam magamról....
Szétesettnek érzem magam, annyi profitot engedtem el 1 héten belül, amiért nem keveset dolgoznak emberek, meg kelnek, meg utaznak, meg idegelik és utálják egymást. Szerencsére holnap is kinyit a tőzsde, rulett indul...
(Ja Nagyonkezdővel jól elvagytok a devizával, de miért nem tanul ki egyvalamit, aztán onnan lehet továbbmenni, na mindegy, majd beleun abba is.)
Szia Zuzzó
Most látom kérdésed, Matyival kapcsolatban. Fenem rá a fogam, de mint korábban írtam 900 ill. 900 alatt csak és kizárólag. Emlékeim szerint Te 930 körül vettél bele, lejtmenetben. Matyi ravasz, ma forgalom is volt benne, és fordulatot mutat, de én nem hiszek neki, a vonalaim szerint 850-ig lejöhet. És még akkor sincs vele gond, ott be kell tárazni, osztalékpapír lévén megugorhat, ha elkezdik vágni a kamatot, márpedig elkezdik nyáron. Biztos. Viszont, ha megvetted és tudod tartan,i akkor tartsd, legfeljebb alant ráveszel még. Lesz még 1100 fölött. SZVSZ.
Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:52
Előzmény: #4979  sly36
#4981
Szia ! Phyl totyikban válaszoltam , végül észrevettem a hsz-ed. Mostanában sok a dolog, csinálok is magamnak .... hogy az a jkgájgkflgjfkdlgjfkldsgj.

Igyekszem időben sikítani. Majd beírom MENEKÜLÉS, és odaírom, szegényedő.
De most várom a sült galambot, és szurkolok az oroszoknak, hogy zúgjanak csak, legyen miből bevásárolni (kivásárolni) a Molt, aztán felháborodom rajt, hogy mindent megvesznek kilóra a külföldiek.

Szerintem is jó ez a totyik, Zuzzót olvasgatok unalmamban. amióta nem írok annyit, nem is pofáz bele senki. Érthető. A semmibe nem lehet beleugatni.

Neot hiányolom, pedig kettejüknek átadtam eme totyikot, de nem használják. Majd vendégként néha idejövök jól belepofázni mindenbe , meg okoskodni és kritizálni egy kicsit :) Az nagy divat errefelé.

Neo, Zuzzo, munkára fel :))

Mentem gályázni.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek