Topikgazda: guruk 2008. 12. 10. 16:15

Ismét magyar lehet a világ legszebb pénze  

Ugrás a cikkhez
Január végén már örülhettünk: magyar pénz nyert egy amerikai kiadó év érméje szavazásán. Idén nemcsak megismételni lehet az 56-os ötvenforintos sikerét, hanem két szakmai kategóriában is van esély magyar győzelemre: egy gyulai váras érme a legszebb ezüstérmék között, az első magyar tervezésű repülőnek emléket állító fémpénz a legjelentősebb történelmi eseményeket megörökítő érmék között szerepel a legjobbak között - írja az Index.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=107291
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Knight Tyris 2008. 12. 10. 22:23
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
Szeva JP de rég láttalak. :o) Pont, mint Te engem :o) :o)

Ne is mond 2 hétig olyan pocsékul aludtam, mindig azt hallgattam nem jön e be éjjel valaki/valakik... nah de erről ennyit met csak pipa leszek a végén

----

jah mázli mázli csak az a baj nem lehet autókázni vele csak nézegetni :o), ehhez mit szólsz
Törölt felhasználó 2008. 12. 10. 22:25
Előzmény: #17  Knight Tyris
#22
gyönyörű ez az érme is :)
Knight Tyris 2008. 12. 10. 22:26
Előzmény: #21  Knight Tyris
#23
...leszek a végén, mármint a történtekre visszagondolva

ez lemaradt a mondat végéről
Knight Tyris 2008. 12. 10. 22:32
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#24
igen, mindkettőnél remek munkát végzett a tervező

most nézem már kb 3000 Ft-t ér :o) :o)
baró, de úgysem adnám el úgyhogy mindegy :o) majd megkapja a fiam, vagy a lányom majd ha lesz :o)
Törölt felhasználó 2008. 12. 10. 22:51
Előzmény: #24  Knight Tyris
#25
:-)
hat igen, amikor mi itt osszefutunk hebe-hoba, akkor abbol off lesz :-)

Hogy mit szolok ? Epp a mult heten hallottam egy jo kis kocsmaban a kovetkezo szolas-
mondast: Ha nem kaphatod meg azt amit szeretsz, akkr szeresd azt amit megkaphatsz ! :-)

No, aludj jol !Szia.
Törölt felhasználó 2008. 12. 10. 22:56
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Ja es meg annyit akartam volna meg tanacskent, hogy, ha ujra elkezditek a gyujtogetest, akkor vigyani nagyona vetelnel,mert nagyon kifigyelhetik az embert....mondjuk egy darabert nem igen hajtanak, de egy osszegyujtott "halmazra valo" mar szep fogas !

Törölt felhasználó 2008. 12. 10. 23:01
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
Hiába, a legszebb pénz lehet a Forint, főleg ha megkapja az ember a hónap elején, így a válság közepette. :-D
Knight Tyris 2008. 12. 10. 23:18
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
Na és ki tehet az OFF ról? na ki? na ki? :o) :o)
-

"Ha nem kaphatod meg azt amit szeretsz, akkor szeresd azt amit megkaphatsz!"

Gondolhattam volna, hogy egy huszárvágással ebből a kérdésemből is kivágod magad. :o)

Viszont, azt mondom, ha kézzelfoghatóan nem is kaphatom meg, csak behunyom a szemem és már gurulok is azzal a csodás T-modellel a képzelet országútján. :o) :o) :o)

és ahogy mondani szokás, :o) legvégül, de nem utolsó sorban,
köszi a tanácsot, hasznos és megszívlelendő e mai világban.
Törölt felhasználó 2008. 12. 11. 02:08
Előzmény: #17  Knight Tyris
#29
Huh...
Most értem haza.
Sajnálom Knight Tyris ! Ez tényleg szomorú.
Ha nagyrészt antik tárgyak tűntek el, sanszos hogy kifigyeltek titeket...Sajnálom !
Az érme pedig szép darab !
Jó éjt !
Törölt felhasználó 2008. 12. 11. 02:18
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#30
"a mukincsek dragulasa elottem is tiszta rejtely. Tul nagy piac ahhoz, hogy egy lokalis szentiment igy folhajtsa az arakat."
Szia JP !
A Műkincs az egyik legjobb hosszútávú befektetés !
Ugye nagy mértékű tőkeátrendeződés zajlik. Ha valaki biztonságos eszközökbe akarja a vagyonát tenni, akkor könnyen lehet ilyen formában is teheti.
Vannak régiségkereskedő ismerőseim. Bizonyos nagy értékű tárgyakra megnőtt a kereslet. Halottam olyat is Numizmatikai szakértőktől,kereskedőktől, hogy nem volt ritka az utóbbi 1 évben hogy valaki nagy pénzeket rakott befektetésnek Ókori Arany pénzekbe. Persze itt az igazi Ritkaságokra gondolok.
Üdv !
Törölt felhasználó 2008. 12. 11. 09:18
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#31
Törölt felhasználó 2008. 12. 11. 21:41
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#32
Szia T.broker !

Azert rejtely, mert a menobb dolgok arai is szepen folmenegettek, sot, el-eltunnek a kinalati oldalrol, es az ugymond "laskabb", olcsobb kategoriak is tobbszoroztek az utobbi nehany evben, es ! tudhatjuk, hogy a dragabb dolgokat azok tudjak vasarolni akik epp az utobbi idokben kerultek nagy szamban rossz helyzetbe, es ezek a vasarlok, gyujtok, az uzletemberek, a gazdagok, akik megengedik maguknak ezeket a hobortokat, hogy ne csak befektetes celjabol vegyenek peldaul Gulacsit. Anno szeptember 11-et, azonnal megerezte az antik mukincs piac...legalabbis ami ezt a regiot illeti.

Topik gazda

guruk
4 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek