Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:24
Előzmény: #4299  Törölt felhasználó
#4300
én is, jó szórakozást
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:12
Előzmény: #4298  Törölt felhasználó
#4299
na megyek fábrit nézni :))
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:11
Előzmény: #4297  Törölt felhasználó
#4298
és aki belenyomta házát vagyonát mindenét.. azok a több ezres pakkok ugye.. azokkal majd hogy menekülnek ha valami baj történik? egy ilyen illikvid papirbol? a válasz erre nehezen vagy szinte sehogy.. mert nem lesz aki megvegye azt a pár ezret .. 10 ezret.. ( leggtöbb napon elég gyenge forgalma van a papirnak.. kivéve rallyikor.. régebben volt sok nap hogy szinte semmi forgalom nem volt.. ..) ovatosan vigyázzatok! csak figyelmeztetek mindenkit.. ;-)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:04
Előzmény: #4296  Törölt felhasználó
#4297
jo nyelvészkedj.. ;-)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:02
Előzmény: #4293  Törölt felhasználó
#4296
izom: könyörgöm: kisebb, kisebb, kisebb...ez csak a kapitális
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:00
Előzmény: #4293  Törölt felhasználó
#4295
meg most ha 500 ft \ részvényt ér a genesis.. mert leirtátok lentebb akkor most ez lufi nem? ( mert még nincs támogatásos hir .. tehát mindenki megelölegzi a jo hirt.. de ha elmarad mi lesz itt? vagy gyengébb lesz a hir a vártnál? lufi pukk? :) megyünk akkor vissza 700 ft környékére az már nem gyenge bukás. innen..
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:57
Előzmény: #4292  Törölt felhasználó
#4294
1700 alatti eladok remelem megalmodjak hogy marhasag beallni oda!
Vegyetek ki lecci!!
Ennyit meg az il-Ferro is er :)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:56
Előzmény: #4291  dodoanyul
#4293
további elgondolkodtato kérdések a levegöben..:
tegyük fel lesz támogatás de nem annyi vagyis nem 40 % os támogatás.. hanem kevesebb.. akkor mi lesz? majd többi lovét összedobják a befektetök? 2800 ft ért miért jegyezne valaki részvényt ha bét en olcsobb sokkal? ha nem lesz annyi támogatás mi lesz? nem tudják felépiteni a gyárat mert nem jön össze rá a lové? vagy akkor kissebb gyárat épitenek fel? kissebb kapacitással? esetleg ..ujabb tökeemelést kell eszközölni? :) és ha nem lesz aki megveszi a részvényt 2800 ft ért akkor mi lesz? olcsobban majd odadják? vagy akkor nincs részvény eladás?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:45
Előzmény: #4291  dodoanyul
#4292
dodoanyul, nem hiszem, hogy jó...de örülök, hogy behoztad a cikket, mert az előtti létszámracionalizálásnál kerültem lapátra én is a cégtől
dodoanyul
dodoanyul 2007. 05. 31. 20:36
Előzmény: #4289  dodoanyul
#4291
nem tudom,
jó a link?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:34
Előzmény: #4287  dodoanyul
#4290
dodoanyul! én ilyet nem is mondtam! ;-)
egyébként meg ez még mindig csak találgatás.. lehet hogy kap valoszinü talán... tény még nincs.. hogy kap e támogatást.. és az sincs konkrétan leirva a lentebb emlitett cikkbe hogy napenergia.. vagy ilyesmi.. ( igaz megujuló energia van.. de hány megujulo energiát tudtok két kezeteken felsorolni? :) szoval egyenlöre még semmi tény csak tipp .. ( na ez izom duma volt amit most leirtam? ezt a fogalmat nem is ismerem.. )
dodoanyul
dodoanyul 2007. 05. 31. 20:33
Előzmény: #4288  Törölt felhasználó
#4289
Na akkor ezt miért írták?link
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:30
Előzmény: #4287  dodoanyul
#4288

na ne. a spanyol vonalat összehozni s Genesissel nagyon nagy absztrakció. a megújuló energiaforrásokon alapuló iparágba valóban befektettek Magyarországon spanyol cégek, de még véletlenül sem a napelem gyártásba, hanem szélerőmű projektekbe. ezek a szikár tények.
dodoanyul
dodoanyul 2007. 05. 31. 20:13
Előzmény: #4285  Törölt felhasználó
#4287
Köszönöm a hozzászólásodat. Már azt gonodoltam, hogy a Spanyol vonal még kutyát sem érdekli . Pedig ez hozzátartozik a cég megítéléséhez. Ilyen tiszta beszédekre van szükség nem pedig "vazek gyurunk" dumákra.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:11
Előzmény: #4285  Törölt felhasználó
#4286

és szükség lenne egy illemtanárra is - szvsz - ebben a topikban (is)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:55
Előzmény: #4284  Törölt felhasználó
#4285
köszi, ilyenekre van szükség itt, nem idióta izom dumákra!
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 18:07
#4284
Kicsit elsiklotunk a mai magyar-spanyol folott, itt mintha mar pedzegetnenek vmit...

Budapest, (MTI) - Spanyolország királya és királynéja magyarországi látogatása alkalmából a Spanyol Külkereskedelmi Intézet (ICEX), együttműködve a magyarországi Spanyol Nagykövetség Gazdasági és Kereskedelmi Irodájával, a Spanyol Nagyvállalatok Szövetségével (CEOE) és a Magyar Befektetési és Kereskedelemfejlesztési Kht.-vel (ITDH) szervezett üzletember-találkozót, amelyen 32 spanyol, 28 magyar és 22 vegyes vállalat vesz részt.
A spanyol király mindkét ország vállalatait arra buzdította, hogy fordítsanak még nagyobb figyelmet egymásra és a lehető leghatékonyabban használják ki a lehetőségeket. Szavai szerint ígéretes jövőre, együttműködésre lehet számítani az energetika, a szállítás, az autóipar, az építőipar és a turizmus területén.

Spanyolország királya úgy vélte: mindkét országban megvan az akarat, hogy továbbfejlesszék a gazdasági kapcsolatokat.

Sólyom László köztársasági elnök beszédében kiemelte, hogy komoly lehetőségek kínálkoznak Spanyolország magyarországi jelenlétének erősítésére az infrastruktúra fejlesztésében, a környezetvédelmi hatásokat szem előtt tartó fenntartható fejlődés gazdasági feltételeinek kialakításában, a megújuló energiaforrások kiaknázásában.

Az államfő kiemelte az összeurópai közlekedési hálózatok Magyarországon áthaladó közúti elemeinek gyorsforgalmi úthálózattá fejlesztését, a nemzetközi vasútvonalak korszerűsítését és a teljes vasúti hálózat rehabilitációját.

Széles Gábor, a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetségének (MGYOSZ) elnöke szerint a kétoldalú kapcsolatokat elsősorban a mezőgazdaság, ezen belül a hústermelés, valamint az idegenforgalom területén kellene tovább fejleszteni. Felhívta a figyelmet arra, hogy szükség lenne a két ország közötti légi járatok számának növelésére. Példaként elmondta, hogy a nyári turisztikai szezonban az üzletemberek sokszor Bécsből kénytelenek Spanyolországba utazni.

Pedro Barato, a Spanyol Nagyvállalatok Szövetségének alelnöke felajánlotta a spanyol cégek tapasztalatait az európai uniós alapok által finanszírozott infrastrukturális, építőipari projektek megvalósításához.

A magyarországi spanyol közvetlen és pénzügyi befektetések értéke mára megközelíti a 6 milliárd eurót.

A Spanyol Nagykövetség adatai szerint Spanyolország jelenleg Magyarország tizedik legjelentősebb gazdasági partnere és tizenkilencedik szállítója. A Központi Statisztikai Hivatal szerint tavaly a spanyol eredetű magyar import értéke 837,5 millió euró volt, míg a Spanyolországba irányuló magyar kivitel értéke meghaladta az 1,9 milliárd eurót.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 17:33
Előzmény: #4282  Törölt felhasználó
#4283
kizárt? :) -20 % szerintem benne van a pakliba :))
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 17:25
Előzmény: #4281  treff
#4282
treff: én is a Te véleményed osztom, kizárt a 20% vagy mégsem. A többit tudjátok. :))
treff
treff 2007. 05. 31. 17:11
Előzmény: #4278  BudFox
#4281
Az esélye majd egyenlő a 0-val a +20% húzásnak!
Örülhetünk, ha 5%-ot megy majd felfelé!

Részemről elkú*rtam, hogy nem vágtam ki 1740-50 környékén. Nem kicsit, nagyon!

Ami megy bodys barátunkkat illeti:
csak elhallgatott, lassan, de biztosan. :)
Öcsisajt, én nem utállak, mint a szart, nem azt mondtam, csak a stílusod tenyérbemászó! Ja, és a feléd irányuló jelzős szerkezetek használatát (kis genyo) nem én kezdtem el, csak folytattam. Pontosítás végett.

Végszó: Genesis, irány a csillagos ég!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek