Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HoStrucc
HoStrucc 2017. 11. 27. 07:21
Előzmény: #60899  marslako2
#60900
Jo reggelt! Láttam ideszabadultak hétvégén páran nyomni a szokasost. Nem olvastam el és nem is fogom a jövőben sem. Nem kell mindenkinek hinni abbam hogy nagy sztori lesz. Én fontosabb dolgokkal töltöttem a szabadidőm mint a felesleges szajkarate. Így lesz a jövőben is. Az árfolyam meg megy amerre akar. Kis szerény pakkom pedig köszöni szépen, eredményes.  :)
marslako2
marslako2 2017. 11. 27. 06:47
Előzmény: #60881  marslako2
#60899
Ez a sok szenny amit éjszaka termelt néhány okostojás el sem olvasom! néhány lemaradt ember azt gondolja hogy ő a világ közepe!
az írásuk csak személyeskedésből áll!
gondolom soha életükben nem nyertek még a tőzsdén!
persze azért éjszaka magukat zseninek kikiáltva írnak!
nem kell elolvasni amit én írok! én már régóta vagyok a tőzsdén!
gyanítom többet kerestem idáig a médiással mint amennyi pénzt ti valaha látatok!
kicsinyes személyeskedők vagytok!
inmediasres 2017. 11. 27. 05:04
Törölt hozzászólás
#60898
inmediasres 2017. 11. 27. 04:59
Törölt hozzászólás
#60897
lizabell
lizabell 2017. 11. 27. 04:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#60896
Nem is azt irta, ha figyelmesen olvasol. Azt irta, hogy akik hallgattak rajuk a konzum, opusnal, kimaradtak. Sôt, kedves watsonunk azt kivanta,  hogy a konzum, opus tulajdonosok bukjanak bele. El se tudom kepzelni, hogy az enefi topikban hasonlokat kivanjak neki. 
inmediasres 2017. 11. 27. 04:34
Törölt hozzászólás
#60895
Törölt felhasználó 2017. 11. 27. 02:56
Előzmény: #60893  kata311
#60894
Jah, igen, Kata! Kitalalhattam volna... Hat akkor konkretabban: Isten eltesen sokaig nevnapod alkalmabol kedves Katank! :)
kata311
kata311 2017. 11. 27. 02:51
Előzmény: #60888  Törölt felhasználó
#60893
(mondjuk névnapom volt szombaton, de direkt nem írtam be semmit, ne kelljen a  köszöntgetésekkell szétoffolni a topikot)
Törölt felhasználó 2017. 11. 27. 02:50
Előzmény: #60891  kata311
#60892
:)  nem lattam, en meg M2 on a Deep Purple t. Elkepeszto banda, Gillan hangja...
Jo ejt. :)
kata311
kata311 2017. 11. 27. 02:44
Előzmény: #60887  Törölt felhasználó
#60891
na ezt szinte egyszerre és ugyanazt írtuk, néztem a bródy 70 kpncertet, nem akartam a válasszal bajlódni...............))
kata311
kata311 2017. 11. 27. 02:40
Előzmény: #60884  watson
#60890
kedves watson !!!  (van ami exnek is szól)
kérte valaki, hogy ide fektessetek be?  ja, lehet hogy marslakó, vagy a legalább tíznevű ciculi?
és hogy tettetik a hülyét? erre csak azt tudom mondani, az is hülye aki leáll velük, meg hasonlókkal  vitatkozni
itt a többség tisztában van vele, hogy jelen pillanatban ez egy üres cég, a rv ára mégis elérte a hihetetlennek tartott  40-et, sőt jelenleg a  70-et is 
ugye nem hiszitek hogy az említettek tolták fel az árát, vagy akik rájuk hallgattak?
a cég az utóbbi időben különböző, reménykeltő lépéseket tett, beharangozta hogy befektetőt keresnek, valszeg meg is találták, ha azt írják, hogy nem a médiáról, hanem  más területről van szó
látszik hogy ügyelnek ne legyenek hatalmas kilengések, szinte ft-ról ft-ra haladnak fölfelé (amikor valakik belekavartak, akkor is rendezték a sorokat) mi a manipulációt sem vitatjuk
ugyan hogy tudná valaki számszerűsíteni az elvárásokat, ha még azt sem tudjuk, milyen területet céloztak meg?
viszont megkérdezem, hány embertől vettétek el a lehetőséget, hogy időben beszálljanak pl a konzumba vagy az opusba, akkor is ugyanez a hitetlenkedő, lenéző, lesajnáló  szöveg ment
hol tartanak most ezek a papírok? hihetetlen mértékben emelkedtek, ugye nem hiszitek hogy a kisbüfik meg a marinénik toltak bele milliárdokat
erról nagy kuss van ugye, pedig ezek esetében ti tévedtetek (ja, hogy nektek szabad) a mea culpa persze elmaradt
senkit nem kívánok vételre buzdítani, de talán  jó lenne ha ti is megvárnátok hogy mit lép a cég és utána okoskodjatok (okoskodtatok már épp eleget)
Törölt felhasználó 2017. 11. 27. 02:37
Előzmény: #60882  evanyanya2
#60889
engem nem ismersz...
Törölt felhasználó 2017. 11. 27. 02:36
Előzmény: #60885  kata311
#60888
En is sok jot kivanok neked, igaz nem tudom mi apropobol, csak ugy! :)
Törölt felhasználó 2017. 11. 27. 02:33
Előzmény: #60884  watson
#60887
 "Láthatod hogy nem tudják hogy nem éri a töredékét sem a cég a jelen árfolyamnak."
Te mit latsz?  gyanitom semmit. Hogy mersz egyaltalan  ilyet kijelenteni? Lathatod, valakiknek sokkal tobbet er, mint ameddig ellatsz! Maradjunk annyiban, semmi kozoz a ceg koruli tortenesekhez, foleg annak ertekehez.
"Láthatod, hogy a saját elképzelésüket számszakilag sem tudják kifejezni"
Ugy tunik a te szamaid elbuktak! Tehat, mennyit is ernek azok a szamok?
"És hogy Marslakó is megnyugodjon 0,5Ft felett jelen körülmények között nem gondolkodom vételen, még akkor sem ha esetleg 200-ra felmanipuláljátok "
Ha esetleg befektetesi tanacsra lenne szuksegem, teged nem kerdeznelek...
"Lelketek rajta, én nem szerencsejátékos vagyok hanem befektető. "
Huhh, ez iszonyat nagykepuen hangzott. Raadasul meg vicces is, kulonosen most es  itt.
"Abban persze biztos vagyok ,hogyha kikerülnek a hitelezői papírok akkor beesik az árfolyam,"
Nahat, meg egy biztos tipp reszedrol. Abban mennyire voltal biztos, h ma 70 en fogunk varakozni pecset elott? Az meg sem fordul a fejedben h azok a papirok mar most ATOM kezekben vannak? De,  tegyuk fel, elmeletileg megsem, akkor miert mondjuk 100  on adnak es miert nem pl ezren, lassan adogatva? Be van keritve ez a papir, en meg azt mondom.
"Biztosra egyébként sem fogad úriember."
Tehat, azt gondolod o bennfentes? Vagy te is hiszed a felvazolt arfolyamot? Ez egy ugyetlen tamadas volt, amivel probalsz kifarolni.
"Hogy lesz-e bármilyen új tevékenység azt meg kíváncsian várom. "
Miert, nem zarod ki?
"És ajánlom azt sem elfeledni hogy egy szint felett qrvára nem éri meg tőzsdére lépés helyet egy meglévőbe belebújni."
Hogy hol az a szint, azt te kurvara nem tudhatod! Azt meg plane nem,  h itt kinek, mi, mit er meg. Gyanitom, valakiknek kurvara megeri ebbe a cegbe belebujni! Koszonjuk, nem kerunk tobb ajanlast!
"Ez a szint pedig jóval 7mrd alatt van, de és az egyet sem közelíti meg. "
Ismet a szamaid, miket szinten a multbol kapartal. Hat, akkor maradjatok a mult mocsaraban, en inkabb felszallok a mediaexpressre, remelve, h csak halvany emlek maradunk egymasnak!
Törölt felhasználó 2017. 11. 27. 01:17
Előzmény: #60884  watson
#60886
"Láthatod hogy nem tudják hogy nem éri a töredékét sem a cég a jelen árfolyamnak"ez egy kijelentea reszedrol. Te aki szintwnnem tudsz semit a ceg koruli dolgokrok feleloseggel ilyet nem allitharsz. Hamegis nem vag kulonb a josoknal. "És hogy Marslakó is megnyugodjon 0,5Ft felett jelen körülmények között nem gondolkodom vételen, még akkor sem ha esetleg 200-ra felmanipuláljátok néhány balfék behúzásával. " bocs de penzt nem biznek rad.  
kata311
kata311 2017. 11. 27. 01:08
Előzmény: #60875  _Sigorszky
#60885
köszönöm szépen, kedves vagy..............:))
jókivánság soha sem késő
watson
watson 2017. 11. 26. 23:57
Előzmény: #60850  Qwertzuio
#60884
Qwertzuio, tévedsz.  Nem kell ismételd magad, érthető voltákl! Láthatod hogy pl. Simeon is jön a 'gusztustalan' primitív személyeskedésével, és Marslakó is valódi földön túli szövegeket nyom, mintha mindenki olyan aljas lenne mint ő, hogy a szövegével próbálja befolyásolni / félrevezetni a beszélgető partnereit a papírral kapcsolatban.
Láthatod hogy még mindig a fórumot nézi piacnak a tőzsde helyett, bár próbálja tettetni a hülyét, mint aki nem érti.
Láthatod hogy nem tudják hogy nem éri a töredékét sem a cég a jelen árfolyamnak. Láthatod, hogy a saját elképzelésüket számszakilag sem tudják kifejezni, pedig erről szólt igen tárgyilagosan az előző kérdésem. 
Szóval akkor Róbertbácsin kívül (ami igen valószínűtlen) nincs más ötlet. És hogy Marslakó is megnyugodjon 0,5Ft felett jelen körülmények között nem gondolkodom vételen, még akkor sem ha esetleg 200-ra felmanipuláljátok néhány balfék behúzásával. Lelketek rajta, én nem szerencsejátékos vagyok hanem befektető. Ez a papír jelen körülmények között alkalmatlan erre a célra. Abban persze biztos vagyok ,hogyha kikerülnek a hitelezői papírok akkor beesik az árfolyam, de az nem 1 hét múlva lesz ha jól tudom. Biztosra egyébként sem fogad úriember.
Hogy lesz-e bármilyen új tevékenység azt meg kíváncsian várom. És ajánlom azt sem elfeledni hogy egy szint felett qrvára nem éri meg tőzsdére lépés helyet egy meglévőbe belebújni. Ez a szint pedig jóval 7mrd alatt van, de és az egyet sem közelíti meg.
Qwertzuio
Qwertzuio 2017. 11. 26. 23:52
Előzmény: #60881  marslako2
#60883
Tevedsz, de tokmind1
evanyanya2
evanyanya2 2017. 11. 26. 23:14
Előzmény: #60881  marslako2
#60882
kizárt én lyó emberismerö vagyok
marslako2
marslako2 2017. 11. 26. 23:09
Előzmény: #60880  evanyanya2
#60881
Qwertzuio=1417

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek