Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 03. 29. 08:43
Előzmény: #164579  Törölt felhasználó
#164580
Hát maga meg kicsoda?
re TA)
Törölt felhasználó 2010. 03. 29. 08:11
Előzmény: #164578  Törölt felhasználó
#164579
meglehet, jön a Nagy Phyl Tavaszi Hadjárat.
A grafikon vételt mutat. (Stocha, Macd, PPO, AVG 9 - 21 indikátorok). ennek alapján szerénységem megtette a tétet. :-)
Törölt felhasználó 2010. 03. 29. 00:03
Előzmény: #164571  Törölt felhasználó
#164578
"...Az egészben az a szép, hogy idővel rendeződni fog a részvénykönyv körüli helyzet, de addigra az árfolyam is a helyére kerül majd. Én nem hiszek az ilyen típusú véletlenekben.... "

A következő hónapban már el is kezdődik...
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 23:17
Előzmény: #164574  Törölt felhasználó
#164577
Kedves ElCamino!

Nem szeretnék túlszerepelni, ezért majd máskor mondom el Önnek, mit jelent számomra az ’átjárás’. Írtam a részvényesi jogokról, ennek megfelelően kell eljárni.

Szerencsétlenség: ments Isten, szerdán a tavaszi szünetre elutazunk a gyerekeimmel, messzire kell vezetnem, remélem épségben megyünk és térünk vissza.

Üdvözlettel:

Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 23:13
Előzmény: #164573  Törölt felhasználó
#164576
Kedves Inflexio!

Most mit mondjak erre? Elvagyok magammal a hibáim tudatában. Van egypár gyerekem (4), a nagykorúak is velem élnek, sajátos baráti-szövetségi viszonyban dolgozom, ez is egyfajta rokonszenven alapul. Keresik a társaságomat, barátságomat, a konfliktusaim az elutasításaimból, mellőzéseimből fakadnak. (Sajnos nem fér bele minden 1 életbe.) Sokan ’jó ember’-nek tartanak, de ez - mondom a kölkeimnek is - csak azért van, mert az élettapasztalattal az ember tanul. Bennem nem fog csalódni, számon kérheti mindazt, amit írtam, amíg élek.

Tóth Péter nevében nem nyilatkozhatok, de ismerem. Nem ’gonosztevő’. Magam részéről: fogalmam sincs a háttérjátszmákról, nem is érdekel. Nem a Phylaxia netes ügyfélszolgálata vagyok, ha ide írok, ezt egyfajta elkötelezettségből teszem, ami ’96-tól eredeztethető, de erről is írtam már.

A magam részéről a legjobbakat kívánom a befektetéséhez. Amire magamtól kötelezve érzem magam, azt megteszem ennek elősegítésére. Jó éjszakát:
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 22:53
Előzmény: #164574  Törölt felhasználó
#164575
És én senkit nem vádolnék semmivel csak elmondanám szívem szerint az elmúlt 3 év történéseit és erre pedig elmondhatnák a "frankót" !

Nekem nincs miért magyarázkodnom,vizsgálódni
máshol és másért kellene !

Van egy olyan érzésem,hogy az elmúlt 3 év az ön számára is igazságtalanul gusztustalan és kellemetlen volt.
ÖNT is sajnálom.
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 22:47
Előzmény: #164572  Törölt felhasználó
#164574
Kedves Katalin !

Ezt írta - Ebben sem én vagyok az illetékes.

Az a baj a cég részéről ha rólunk "gonosz" kisrészvényesekről van szó akkor NINCS a cégnél illetékes.

Én igenis,hogy a köznyilvánosság elé szeretném teregetni a cég körüli "történéseket" és kiváncsi lennék,hogy akkor az "ügyeletes illetékes,miként reagálna.

És elég szomorú ez,hogy EGYEDÜL ön hajlandó velünk szóba állni mások csak akkor ha hasznot akarnak húzni belőlünk.

pl: készpénzes tőkeemelés vagy pedig hírek,hogy önthessenek.

Tisztelem,hogy ön EMBERSZÁMBA vesz minket.

Biztos nincsenek is szerencsétlenségek a családjában.

:-) :-) :-)

Tisztelettel: Ambrus László
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 22:26
Előzmény: #164572  Törölt felhasználó
#164573
Kedves Katalin!

Az emberismeretem alapján Ön nagyon hiteles (és még sorolhatnám a pozitív jelzőket) személyiség, de azt is tudom, hogy ez emberismeretem csak az esetek 99 százalékában működik, néha pedig megdöbbentően nagyokat kell csalódnom benne, ezért kérem nézze el, ha bizalmatlan vagyok.

A gonosztevőket pedig talán jobban ismerem, mert tudom, hogy nekik egy KELER lista nem ügy. Egyébként sem az apportosok a gonosztevők, ők csak epizódszereplők ebben a történetben. Igazán arra lennék kiváncsi, hogy akár Ön, akár Tóth Péter tisztában van-e egyáltalán azzal, hogy ki keveri a lapokat a cég körül évek óta. Nem a strómannokra gondolok, hanem a megbízójukra. Az a gyanúm, hogy fogalmuk sincs róla, de ezt úgysem fogom soha biztosan megtudni.
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 22:10
Előzmény: #164571  Törölt felhasználó
#164572
Kedves Inflexio!

Tudtam, mire gondolt, értem is, de higgye el, nincs az az apportos gonosztevő, aki szembe merne menni a KELER-listával. Nem kereskedem a részvénnyel, mutyi érdekem nincs, ismernek sokan, a bizalmuk a tőkém az életben, nem kockáztatnám pénzért. Ezzel együtt én sem javasolnám a KELER-re bízni a részvénykönyvvezetést. Mechanikusan, a megfeleltetés adatbázisából vezeti, szervezet, amely nehezen mozdul jellege miatt.

Mondjuk az Ön részvényei ’q’ brókercégnél vannak vezetve, és ’q’ számlavezető csak összesített adatokat adott . Ön jelezte, hogy a közgyűlésen részt kíván venni, de ’q’ cég összesített adataiból nem látható, ki részvényes, Ön sincs benne, így nem vehetne részt. Ha a cég az ügy ura, utánanyúlhat ennek: uram, utasítsa a számlavezetőjét, hogy jelentse Önt. Ha KELER a részvénykönyv-vezető, a kibocsátónak írnia kell ezért, aztán jogi osztályuk kivizsgálja stb., kb. rég véget is ért a közgyűlés.

Igazuk van, ha osztalék lenne, a kifizetői viszony miatt egyszerűbb lenne, de ebben sem én vagyok az illetékes.
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 21:45
Előzmény: #164569  Törölt felhasználó
#164571
Kár, hogy nem lehet osztalékot fizetni, mindjárt rendben lenne a részvénykönyv. :-) A brókercégek esetében egyébként nem markos legényekkel gondoltam nyomást gyakorolni, hanem egy kis PSZÁF fenyegetéssel. Tapasztalatom szerint ők azok a piaci szereplők, akik előtt még tekintélye van a felügyeletnek. Több vitám ért már véget igen kedvező megegyezéssel, miután komolyan kilátásba helyeztem egy felügyeleti panaszt. Szerintem a kötelező adatszolgáltatást is ki lehetne kényszeríteni ilyen módon, bár tudom, hogy egy kibocsátónak nem feltétlenül érdeke összefeszülni a brókercégekkel.

Az egészben az a szép, hogy idővel rendeződni fog a részvénykönyv körüli helyzet, de addigra az árfolyam is a helyére kerül majd. Én nem hiszek az ilyen típusú véletlenekben....

A KELER általi részvénykönyv vezetés nem tudom, mennyibe kerül, de gyanítom, hogy a költség elenyésző valamelyik teljesen felesleges (pl. kommunikációs)igazgató által okozott személyi költségekhez képest. Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy az efféle (pl. háromszoros áron apportáló) cégek azért tartják maguknál a részvénykönyvet, mert így biztosak lehetnek benne, hogy véletlenül sem jelenik meg benne olyan tulajdonos, aki ezt nagyon nem szeretné, és ezt a kívánságát a cég iránta lojális vezetése is támogatja.
exmnbs1 2010. 03. 28. 21:36
Előzmény: #164569  Törölt felhasználó
#164570
Ha nyereségesek lennének, jelképes osztalék kifizetésével rendbe lehetne tenni a rv könyvet
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 21:25
Előzmény: #164568  exmnbs1
#164569
Tisztelt Marqves!

Ne (csak) ide írja, írja meg a cégnek!
Az én szavam kevés, ’ha a jogászokra hallgattak volna, a magyarok nem jöttek volna be a Vereckei-hágón’ – nem ismeri még?
Az apportos eladások 2007 ősze óta (Kácsor úr megszorulása óta) borzolják a kedélyeket, a véleményemet már korábban elmondtam, itt is leírtam.

Kedves Exmnbs1!

Természetes, hogy megtalálják osztaléknál, az kifizetői (Apeh-)jogviszony. Leírtam már itt ezt is, hadd ne kezdjem újból … Szemléletes volt a Phylaxiánál a névérték-változásos megfeleltetés, használhatatlan KELER-lista, aztán a számlavezetői ébredés a töredékrészvények kapcsán: hoppá, itt kifizetői viszony lehet, áramoltak mindjárt az adatok… A KELER-nek nem adták, a kifizetői minőségre ébredve öntötték. A részvénykönyvesdi meg úgy van, ahogy mondom, meg lehet kérdezni a KELER-t, be lehet jönni az irodámba, már korábban felajánlottam. A cég részéről megvan a szándék a részvénykönyvet rendbe tenni. Ön attól nem lesz több, hogy tényeket és embereket (jelen esetben rámkattanva) cáfol.

Üdvözlettel:

exmnbs1 2010. 03. 28. 19:21
Előzmény: #164567  zotya32
#164568
nem a mit, hanem a hogyan a fontosabb
lásd pl RFV

állatgyógyszert lehet nyereségesen is gyártani

nekik tök mindegy mivel is üzletelnek és nem fektetnek bele energiát, csak az a lényeg hogy valahogy minél előbb kaszáljanak
zotya32 2010. 03. 28. 19:09
Előzmény: #164566  exmnbs1
#164567
a mostani szerkezet mennyivel jobb biznisz? szerintem meg jó is lehet, főleg ha valóban lesz eu-s meg orosz terjesztés, kereskedelem. Több az értelme mit a rádiónak, gumisnak, gázosnak. Vagy ha ez sem jó, akkor találj ki vmit, ami az évezred tuti üzlete és javasold a cégvezetésnek.
exmnbs1 2010. 03. 28. 19:06
Előzmény: #164558  zotya32
#164566
zotya, nem emlékszem, hogy az állatgyógyszeresdi akkora business lett volna, ennyi a gondom vele
exmnbs1 2010. 03. 28. 19:04
Előzmény: #164564  exmnbs1
#164565
ez a megoldhatatlan rvkönyv vezetés elég érdekes, az osztalékok és az értesítés róla mindig megtalál
exmnbs1 2010. 03. 28. 19:03
Előzmény: #164562  Törölt felhasználó
#164564
megleptél most

Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 18:10
Előzmény: #164562  Törölt felhasználó
#164563
link

A kérdés csak az, hogy ha beszélnek az Euró Generál Kft-ről miért nem jelenik a HOLDING tagjai között???
MIÉRT CSAK beszélnek róla, és mi a végső céljuk vele, és az egész HOLDINGGAL????

Egyébként az EURÓ GENERÁL Kft. Fő tevékenysége: "Saját tulajdonú ingatlan adás-vétele"
....
Érdekes......

Tisztelettel:

Ramazotti
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 18:02
Előzmény: #164561  Törölt felhasználó
#164562


Tisztelt Dr. Papócsi Katalin!

Ha még napi kapcsolatban van a Phylaxia vezetőségével, kérem tájékoztassa őket, hogy jónéhány részvényes "igencsak nehezményezi", hogy a - most 200 Ft-os névértékű részvényt kapó - apportálók 70 -80 Ft-on kiszórták / kiszórják a részvényeiket.

Ezzel azt ismerik el ezen cégek volt tulajdonosai - jelenlegi Phylaxia nagytulajdonosok hogy kb. 1/3 értékű a beapportált cégük VALÓS piaci értéke, mint amennyiért rámérték a Phylaxiára...

Önnek pontosan tudnia kell, hogy apport esetében a valótlan érték megjelölése BŰNCSELEKMÉNY.

Higyje el, mint letéteményes is, tudom, hogy több - nem is annyira kicsi - "kisrészvényes" ezt pontosan látja, és a határon vannak, hogy büntető feljelentést tegyenek.

Kérem - amennyiben módja van rá - tolmácsolja ezt a cégvezetés felé, hiszen a vezető tisztségviselők egynémelyike és az apportáló kör .... .... ...

--------------------------------------------------

Ugyanakkor szeretnénk Önnek megköszönni a perben korábban nyújtott segítségét.

További jó munkát, sok sikert!
Törölt felhasználó 2010. 03. 28. 16:42
Előzmény: #164560  Törölt felhasználó
#164561
Köszönjük szépen kedves KATALIN !

Talán minden téren elkezdődik valami " TISZTÍTÁS " !

NEM a cég munkájával van a baj,csak néhány PHYL
körül tevékenykedő fehér gallérossal.

JÓ lesz ez.

Sokszor írtam,hogy JÓL csinálják, a nagy semmiből
építenek HOLDINGOT.

3 év alatt 1 milliárdról lettek 7 milliárdossak.

EZ SZÉP !

CSAK AZ ÁRFOLYAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ami késik,talán NEM múlik.

Mégegyszer köszönjük a TÁJÉKOZTATÁST,ha már
a kommunikációért felelős semmibe vesz minket,
legalább önnél EMBERNEK vagyunk minősítve.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek