Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 15:50
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#260
Gábor: még véletlenül sem rád gondoltam a biztonsági őrös sztorival!!!!!

Hiszen te egy kiemelt megfigyelő vagy!!! Pontosan még mindig nem tudom mi az, de tényleg nem rád gondoltam.
Konkrétan a Robira gondoltam... :-) ő abban a bankbban dolgozik, ahol én és kicsit Oda van értem...konkrétan. :-) Na ennyi

DLPH: nagyon köszönöm, a férjem nevében is! :-)
sly36
sly36 2008. 03. 08. 14:47
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
Köszönöm DLPH! :-)
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 14:38
Előzmény: #257  sly36
#258
Nemtársaim itt nincs szóló hölgy, kár a gőzért.Viszont boldog nőnapot minden érintettnek. És üdv a kedves férjuraknak is természetesen :))
sly36
sly36 2008. 03. 08. 14:30
Előzmény: #256  Törölt felhasználó
#257
Semmi gond. :-))
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 14:29
Előzmény: #255  sly36
#256
Lehet. Bocsánat.
sly36
sly36 2008. 03. 08. 14:23
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#255
GaborGabor!

Ha már szóba kerültem, tisztázzuk: sosem írhattam, hogy nincs párom, legfeljebb valamiből erre következtethettél.:-)))
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 14:14
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#254
Famo melléfogott mikor a biztonsági őr példáját hozta fel és esetleg rám gondolt ...
DLPH -val egyetértek, nem lehet mindenki mindenben sikeres ...
Rapistát én is nehezen tudom követni; utaztam buszon de leszálltam, amelyik követte arról meg egy gránát sem tudna lekényszeríten ...
És bocs, hogy belepofáztam, Pista ....
;)
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:52
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#253
tényleg akad olyan nő, akinek "nincsen párja"
mert páratlanul szép, páratlanul okos, páratlanul szexi, páratlanul kedves...:-)

A BKV-nak sincsen párja...amikor állsz az esőben fagyban ...és pont az a busz nem jön, amire vársz.............ha moderálod magad, azht mondod, hogy a BKV-nak nincsen párja, ha nem moderálod, akkor cifrán káromkodsz...vagy húsz percen, különösen, akkor, ha kiderül, h az utsó busz volt, ami 5 perccel korábbanelment!

Szóval ennyit:"nincsen párja" kérdésben!

Egébként a magányosság és net kapcsolatáról famo-nak írtam!
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:42
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#252
Így már értem. (félig...:-)

Tudod nekem is olyan a humorom, hogy vannak akik nem értik. (pl.a sógorom -aki egy KOS, és Attilának hívják.....Lényegtelen...- szóval ő meg is szokta kérdezni. "Ez vicc volt?" "ja" szóval ez van, úgy látszik én a te humorodat nem értem ...

A gyógyszres részt értem,, volt "szerencsém" hozzá
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:35
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#251
Ugrál a gépem! valaki keresett..

Bocsi ismét!

Van egy témám, amiről nem beszélek, tudhatod,az nem a szex"az olyan állatos" nem mese...a nyuszival kapcsolatos, pl. vitamin, de nem répa!
Hanem eléggé világos, majd azok, akik voltak a közgyűlésen - elmesélik!

ARRÓL tehát nem írok!

Lehetőleg hús-vér nővel szoktam találkozni, de tapasztalom, hogy szinglik vagy érzelileg elhanyagoltak............jönnek fel a netre, és hidd el nem kinevetni akarom őket, de nem is felszedni!

Viszont nagyon SZEGÉNYNEK TARTOM AZT, AKINEK NINCS TARTÓS KAPCSOLATA !

A többi vicces beírásom - sokszor a kása kerülgetése!
akik régen olvasnak értik a humoromat, akik meg a cikkeimet olvasták, azokban is találnak fanyar fordulatokat, DE MINDÍG OBLEKTIV HELYZETFELMÉRÉST! legutóbbi, megválasztásom előtti , cégértékelésembe beengedtem a realis TA képet ...chartokkal támasztottam meg, még akkor is, ha a TA nem hurráoptimizmust sugallt...de a trend, a hosszabb táv engem fog igazolni!

A "Pánikolók" ezért született, mert kedvenc topikomba nem szoktam már irogatni,legfeljebb ELKÖSZÖNTEM, illetve a haverokkal vicelődöm..

Kellemes nyuszi mesét, én még mesenaplóval és olvasónaplóval is kínlódtam, amikor annak volt ideje, a legkisebbel ...és szókincs fejlesztésre, fogalmazási készségre oktattam, ha már suliba járt...
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:33
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
A holtomiglan-holtodiglan pedig egészen más kérdés. Ha már vonzódás van, utánna minden más...de előtte muszáj, hogy akarjam....
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:31
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#249
Tudod, hogy örülök, hogy itt vagy.... :-)

Végül is nagyon leegyszerűsítettem ezt a vonzalom dolgot.... A lényeg az, hogy valahol a siker -szerintem - valamennyire sajnos az anyagiakkal mérhető. De ezen túl van még ezer más szempont is, de általában a hormonok döntenek.... Nálam. Úgy emlékszem....Legalábbis logikus magyarázata kevés választásomnak volt. :-)))
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:28
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
Helyesen :

Értem.

A siker egy hosszú folyamat elengedhetetlen következménye, ha a személy is olyan.Tele buktatókkal gyakorta ott a kérdés is , merre tovább? A kereszteződésben a könnyebb, simább út és ott a rögösebb is, mely megállítja pár pillanatra a folytatást.

A bunkóság az más. A sikert nem a tapíroknak találták ki.

Egyébként bocsi, hogy idefurakodtam a topikodba :))

és elnézést az érthetetlenségért is
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:27
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#247
Értem.

A siker egy hosszú folyamat elengedhetetlen következménye, ha a személy olyan.Tele buktatókkal, és gyakrota ott a kérdés , merre tovább? A kereszteződésben a önnyebb, simább út és rögösebb, mely megállítja pár pillanatra a folytatást.

A bukóság az más. A sikert nem a tapíroknak találták ki.

Egyébként bocsi, hogy idefurakodtam a topikodba :))
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:26
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#246
rapista- feladom, meg sem próbállak megérteni, kicsit fáradt vagyok ehhez....
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:24
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#245
BOCSI ISMÉT !

1.) vAN
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:22
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#244
Akkor se szeretnék pl. egy biztonsági őrt, aki megelékszik azzal amije van, simán elnézi, ahogy az idős kolleganőm cipekedik, még arréb se áll az útból, hétvégén otthon sörözik, és siránkozik, hogy sz@r a rendszer....erre gondoltam, nem többre, nem kevesebbre
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:19
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#243
"bár én még sose szerettem bele szerencsétlen fiúkba...valahogy csak a siker vonz...."

valamiben mindenki "szerencsétlen"

és reggelente nagyon kócosan képes kinézni a fejéből , és gyűrötten

az összetartozás jóban -rosszban érvényes
és mindig van rossz is
mindenkinek

szerintem
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:12
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#242
Rapista: megmondom őszintén nem tartom magam egy hülye nőnek, de nem bírlak követni...

Egyébként mostanában a te hsz-eidet olvasom a legtöbb helyen, nagyon elfogyott a pénz? Vagy nem értem....kettős a mérce....?
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 11:09
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#241
FAMO !

EZER BOCS!

aki itt udvarol - az eléggé szerencsétlen fiú lehet................mert még a nyúl is hétszer naponta...
de akinek van ideje itt a billentyűt püfölni, annak egere van, TEMPLOM EGERE, még ha pénze lenne is - NAGYON SZEGÉNY!

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek