Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 23:16

Budaházyval adták meg az engedélyt a Jobbik kilövésére  

Az antiszemitizmus vádja kevés, ezen ma már röhögnek Magyarországon az emberek. A cionista világhatalom a nemzeti erők állampolgárok általi megerősítése miatt újabb ideológiai és fizikai csodafegyvert vetnek be a Jobbik ellen, a terrorizmus vádját. Szabó László szocionista képviselő el is mondta az ideológia forgatókönyvüket, illetve előkészítette az utat, amelynek első állomása Budaházy György hazafi megvádolása és letartóztatása volt.



Budaházy, aki minden, csak nem terrorista, terroristaként való beállítása, illetve a következő személyiség, Toroczkai képbe hozása valójában Vona Gábor pártjának a visszaszorítását szolgálja. Sem Budaházyt, sem Toroczkait nem tudják majd megvádolni semmi konkrétummal, de arra jók, hogy a tömeget mozgósítsák, illetve tömeg tüntessen is a nyilvánvaló, koncepciós eljárásban lefogott Budaházy szabadon bocsájtásáért. Nem tudni, mi lesz a szimpátiatüntetésen. Ha tízezrek vonulnának ki, akkor a hatalom nem merné bevállalni az összeütközést, s provokátorai is otthon maradnának. Ha kevesen lesznek, benne a pakliban, hogy a tömeg összecsap a rendőrséggel úgy, hogy megy majd a nyáj a főkolompos után, akinek a személye rejtve marad.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:25
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#100
igen. sokban változtatni kéne. de nem lehet hirtelen 180 fokos fordulatot venni, mert szerintem azt nem bírná ki a jelenlegi rendszer...másik meg, hogy gyökeres változásokhoz hosszú idő szükséges. a magyar társadalom mentalitásában kellenek először a változások. hogy ne akarjunk adót elkerülni, hogy ne akarjunk kiskapukat használni, az erőszak, mint olyan ne legyen mindennapos téma... minden éremnek két oldala van...
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:25
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#99
Látom,az előző hsz.-ed neked is feladta a leckét! :-)

Valami furcsa vonzerővel bír számodra a zárka....
Visszahúz a szíved?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:22
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#98
hát én szellem vagyok, de ez már nekem is sok:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:21
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#97
ha azutópályán mindenki szembejön,nem biztos,hogy velük van a baj.... :-)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:21
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#96
egy új kormány tiszta lappal újratárgyalhatja a hitel-visszafizetést.....nem hiszem hogy egyoldalúan fel akarja rúgni a jobbik
egyébként nem kellene ilyen messzire menni.....egyenlőre még csak a parlamentben lesznek és nem kormányzati pozícióban
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:20
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#95
Tessék válaszolni eden_tanya, mert különben csendes pajtás mellém ültet Téged is a Zárkába, amit becsületes, antifasiszta rendőrök vigyáznak... a Parlament mellett (alatt?)... :)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:19
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#94
ön normális?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:19
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#93
"És visszakanyarodva az Ország Házához... A tefajtád mentalitás és "áldozatos" aknamunkája erodálta Parlament szintre. "

Ezt azért olvasd végig és gondold át mégegyszer!
Mit is akartál mondani?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:16
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#92
no? mi a baromság? például?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:15
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#91
Azért látom elolvastad a hsz-ket!
Egy kis tanulás rád is fért,de még van mit bepótolni!
Csak olvass szorgalmasan és ne koptasd a zongorát! :-))
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:14
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#90
amúgy, hogy oldjam a feszültséget megjegyezném:

sok jobbikos gondolattal egyetértek: cigánybűnözés megszüntetése, magyar gazdaság fejlesztése, stb

csupán az eszközökkel és hozzáállással nem vagyok kibékülve, és taszít a radikalizmusuk! ennyi
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:13
#89
ennyi lelki beteg szerencsétlent (moneyworld, csendes, rubel és társai) mint itt kevés helyen lehet egyben olvasni gratula szép nagy baromságokat hordtatok össze
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:13
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#88
Mivel elmondásod szerint nem vagy vallásos, ezért igen valószínű, hogy minden (látszólagos) magabiztosságod ellenére halvány lila fingod sincs, hogy ha lenne/van Isten, ki mit írhatna... És visszakanyarodva az Ország Házához... A tefajtád mentalitás és "áldozatos" aknamunkája erodálta Parlament szintre.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:12
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#87
ne hazudj, hogy nem játszottál még el a gondolattal.....valld be nyugodtan....én elfogadom a másságod:)

különben a 15 évhez komoly bizonyítékok is kellenek ám......nem csak ilyen mondvacsinált komcsilibcsi koholmányok
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:12
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#86
legyen így... én semmi jónak nem vagyok az elrontója! egyelőre nem látom, hogy miért tudná előrébb segíteni az országot.
a bojkottáljuk a hitelek visszafizetését stratégia elvágja a külpolitikai kapcsolatokat. és valljuk be, hogy a külföldi tőke segítsége nélkül ez a Magyarország már rég becsődölt volna... függetlenül attól, hogy ki, mikor, és hogyan tette tönkre ez a jelenlegi helyzet.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:11
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
"bár egy kicsit fáj:)"
Borogasd,majd elmúlik!
Keverj magadnak egy koktélt.....
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:09
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#84
ahhoz, hogy isten megverjen, nem kell vallásosnak lenned

"Ha lenne Isten, már egy sort sem írhatnál.... "
ezt nem értem......de te biztos tudod mit akartál mondani

afelől nincs kétségem, hogy nem leszünk barátok......bár egy kicsit fáj:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:08
#83
A cím sem rossz!
A dúvadat és a veszett állatot "lövik ki". :-)
(mármint a vadászok!)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:06
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#82
Ezen még nem gondolkodtam.
De elég sz@r lehet neki. Mire kijön 15 év mùlva, már más ember lesz.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:04
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#81
Nem vagyok vallásos!
Ebben az is megerősít,amit írtál!
Ha lenne Isten, már egy sort sem írhatnál....

Nem tartozol a barátaim közé és ez nem is fog változni!

Topik gazda

Csenge09
1 1 1

aktív fórumozók