Topiknyitó: Portfolio 2010. 01. 08. 14:20

Benedek Fülöppel erősít az OTP  

Ugrás a cikkhez
Az OTP Csoportnál folytatja munkáját Benedek Fülöp, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV) közelmúltban lemondott vezérigazgató-helyettese - derült ki Csányi Sándornak, az OTP Bank Nyrt. elnök-vezérigazgatójának pénteken a Debreceni Egyetem...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=126797
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sokmani
sokmani 2010. 01. 09. 16:13
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Zuhslagot az OTP sportosztályra..Hunwaldot az ingatlan biznicbe..ha már lúd legyen kövér...
Törölt felhasználó 2010. 01. 09. 15:54
Előzmény: #38  sokmani
#39
Azt, hogy Csányinak jók a politikai kapcsolatai (mindkét oldallal), azt tudtuk eddig is, és nincs is ezzel semmi gond. Sőt, kifejezetten ügyes e tekintetben. És ez még előny is az OTP számára. De az, hogy egyértelműen korrupt, sőt ilyen ügyben elítélt embereket alkalmaz, az szerintem előbb-utóbb már visszaüt. Nem kéne.
sokmani
sokmani 2010. 01. 09. 15:48
Előzmény: #37  martin36
#38
Ez fasza! "európai uniós támogatások erőteljesebb kiaknázásával" ...ebben profi a bácsi....Sanyi bácsi dörzsökheti a markát,minden cége nyertes lesz....
martin36
martin36 2010. 01. 09. 11:09
Előzmény: #35  saru
#37
Naív voltam eddig.
Nem tudtam hogy a szent tehén Otp bűnözők gyűjtőterülete az aktuális hatalomváltásig.
link
saru 2010. 01. 09. 09:44
Előzmény: #35  saru
#36
madarat tolláról !, nem igaz ?
saru 2010. 01. 09. 09:36
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#35
"érdemes megjegyezni, hogy csányi kiknek nyújt védőhálót; az ismertebbek: benedek, simicska, pintér";

na és szász károly: vajon mit csinált eddig Szerbiában ?;

eszembejut a Princz-jelenség, de Móricz Zs. is: Rokonok...!

Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 23:25
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
egytlrtek pénznyelővel és kivételesen fecóval is, bár ő se tudja, mi a blog...
prfecó 2010. 01. 08. 23:16
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
egyetértek kivételesen pénznyelővel

már kétszer-háromszor megcsínáltad, cc se vették tul jó néven
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 22:58
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#32
Kedves RSI, szerintem alapból gáz, hogy valaki egy fórumon reklámoz, de elmegy, ha nem pofátlanul teszi. Nyitottál egy topicot erre, oké, de nem kéne teleszemetelni a többit. Saját érdekedben sem: így inkább elszenvet fogsz kiváltani, na meg kidobnak.
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 22:54
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#31
a bank talán picit jobb... Legalábbis a számok ezt mutatják...
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 22:49
#30

Köves Márk Tibor

kovess@gmail.com

link

Szeretnék megmutatni valamit.

Köves Márk Tibor vagyok értékpapír elemző és nagybefektető.
Az én találmányom az Automatikus Grafikon- és Árfolyam Elemző Program.

Az egész ott kezdődött, hogy évekkel ezelőtt választ akartam kapni arra a kérdésemre, hogy az árfolyam mozgásában léteznek-e törvényszerűségek? Örültem volna, ha valaki megmondja, hogy van-e értelme ezt kutatni vagy nincs.

Néhány évvel később, az elszántságomnak köszönhetően, megkaptam a kérdésemre a választ: az árfolyam mozgásában vannak törvényszerűségek, és én megtaláltam azokat…

az Automatikus Árfolyam Elemző Programot. Itt nincs gyertya és nem látható támasz, ellenállás vagy cél ár, csak a végső üzenet: "Vásárolj itt, és adj el ott".

Ennek a programnak az a dolga, hogy utasítson és irányítsa a kereskedést. Nincs szükség más információra és kb. húszból két alkalommal ad veszteséges tippet (ha oldalaz a piac), amit a következő stratégiával mindenképp vissza is keres, mert HIBÁTLAN az elmélet.

Az elemzésünket mindig a trend meghatározásával kezdjük, hogy tudjuk alapvetően long (vételi) vagy short (eladási) pozíciót érdemes felvennünk. A trend meghatározásában segít az automatám.
Így már most minden felhasználónak van kereskedési stratégiája. Aki az automatáim segítségével kereskedik, az velem kereskedik, mert úgy kereskedik, ahogy én tehát, követ engem. Hát KÖVESS!

Köves Márk Tibor

kovess@gmail.com

link

Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 22:47
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#29
az nagyon hasznos most!
zotya32 2010. 01. 08. 21:28
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#28
Mindig is az aljamunka a legtisztességesebb. A jó emberek itt vannak. És én csakis a munkatársaim miatt vagyok még ott. Munka, a fizu sz.r, de a hangulat baráti. :-)
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 21:21
Előzmény: #23  prfecó
#27
jogos. bár rényi, civin kispálya ezekhez képest
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 19:19
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
..nincs itt semmi szívesség a háttérben..ennél egyszerűbb az ok

...Csányi és társai együtt dugják a kurvákat a groupen partikon, mint Silvio Berlusconi és az ő EU-s vezetői csapata..mint, ahogy azt már a híradókból tudhatjuk..

..na..ez van itt is.
loxo 2010. 01. 08. 18:12
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
Igen. De a számlát mi fizetjük. Vagy ettől szívesség?
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 17:39
Előzmény: #23  prfecó
#24
szerintem valami szívesség lehet a háttérben
prfecó 2010. 01. 08. 17:35
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Tisztelt Csányí Úr !

Ön már több rovott multu politikust alkalmazott, ezt továbbra is fogja csinálni.? Remélem részvényesi kérdés lesz a közgyűlésen?

Baumag Vezérét is felvehetné az sem jogerős itélet.
Princz Mackó-Postabank Elnök miért nem dolgozik Önnél.
Sőt néhány nevet ajánlok - Rényí Gábor- Genesis , Rejtő ex Kand H és Kulcsár is igen megbízható munkaerő.
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 16:25
Előzmény: #13  exmnbs1
#22
Egy biztos Ex, ilyen múlttal ügyintézőnek nem vennék fel. :-) Ilyen ember csak felső vezető lehet.
Törölt felhasználó 2010. 01. 08. 16:17
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
Lehet, hogy a tisztánlátó Csányi doki nem dől be a jobboldal 2/3-os kisded álmodozásának kedves gepida. A piacot milyennek látja?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek