Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 11:07
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
...személy szerint köszönöm , hogy az alábbi igen érdekes , 1942-es Horty levelet feltetted ide , egészen új képet kaptam róla...
...eddig nem is gondoltam , hogy ilyen jó és elörelátó politikai gondolatai , megérzései is voltak , hiszen a levél a dátum szerint épp megelőzte a don-kanyari katasztrófát...
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 11:02
#19
T. Porfolio! Napi rendszerességgel olvasom a portfolio.hu-t, és információim nem elhanyagolható részét szerzem innen. Nem szoktam gyakran véleményt írni, politizálni még kevésbé. Azonban a már említett kiváló topic eltüntetése mellett nem lehet szó nélkül elmenni.

Tegnapi nap indult ez a topic, azóta semmiféle reakció nem érkezett a szerkesztőség részéről. Csatlakozom több hozzászóló véleményéhez, és elvárom, hogy záros határidőn belül magyarázatot kapjunk a történtekre. Köszönettel
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 10:40
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 10:37
Előzmény: #16  matgab
#17
Szomorú, hogy nem érted.
matgab 2007. 07. 31. 10:35
Előzmény: #14  saru
#16
saru,
a moderálandókat törülni kell, de nme az egész topikot...
Részemről nem írtam bele olyat, szerintem , ami törlendő lett volna , még a zéró tolerancia elv mellett sem...
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 10:33
Előzmény: #14  saru
#15
Sose fogom megérteni, miért kell egyből őrjöngeni, meg komcsizni. De a T. Portfolio válasza továbbra is érdekelne, hogy miért törölték a topicot.
(egyébként pont akkor, amikor az utolsó jópár oldalon anyázás és komcsizás sem volt benne).
saru 2007. 07. 31. 09:44
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#14
ezt így nem mondanám!,

ha ezeket nem lépi meg a Portfolio, nekünk jobb lenne, hogy egy szép napon őket is likvidálnák?

Beteljesedett országunkban az öncenzúra, - mint a kommunizmusban, - semmi többről nincs szó és, ha mi lennénk a Portfolio helyében szvsz mi fórumosok is ezt tettük volna...

Demolrácia, rendszerváltás: Óh !

Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 09:43
Előzmény: #12  matgab
#13
szerintem indíts egy új "politika és társadalom" topikot és ott követeljük vissza a régit. kiváncsi vagyok, hogy reagálja le a portfolio?
matgab 2007. 07. 31. 09:38
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
én soha nem a zsidókat vádoltam unblock akármivel is, legfeljebb, akiket vádoltam ,azok épp azok voltak többségében...
De arról nem tehetek, hogy azok az emberek akiknek cselekedeteit elítéltem, milyen vallásúak voltak...
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 09:33
#11
Komcsi banda ez a portfolio is.
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 09:33
Előzmény: #9  matgab
#10
Lehet, hogy túl sok volt a topikban a zsidókat terhelő vélemény...
Márpedig ez megengedhetetlen.
matgab 2007. 07. 31. 09:07
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Látjátok feleim szümtükkel, így vagyon madzsarisztánban sajtó szabadság és véleménynyilvánítás szabadságához való jog...

Ugye hányszor írtátok kedves liberális hozzászólok, hogy itt fene nagy szabadság van, mert nem visz el a fekete autó és mégis azt írogathatok amit akarok...

Valóban nem vitt el a fekete autó, egyszerűen csak törölnek közel 5000 hozzászólást csak azért, mert 1-2 olyan is lehetett, ami sérthette az aktuális elit (lokális vagy globális) érdekeit, vagy nem akarják még mindig azt valakik, hogy az igazság széles körben ismert legyen...
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 08:55
Előzmény: #7  minden6ó
#8
Szívesen olvastam én is!Amikor gazdi ki lett tiltva, akkor egy piros négyzetben írtátok meg az indokot. Most pedig egy egész topik tüntettek el, minden korrektség nélkül még ebbe a topikba sem indokoltátok meg, hogy miért!
minden6ó 2007. 07. 31. 08:49
Előzmény: #6  matgab
#7
"Brutális lakbéremelés szeptembertől"

Én ehhez a cikkhez próbálnék érdemben hozzászólni, de nem engedi a rendszer...
matgab 2007. 07. 31. 08:38
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Tisztelt Portfoiló!

Ez valóban csúnya dolog volt indoklás nélkül kilőni.
Szinte az egyetlen topik volt, ahol többségében értelmes emberek vitatkoztak a politikai és társadalmi meglátásaikról, egy olyan topikban , ami erre volt hivatott!

Az lenne a kérésem, hogy vagy töröljétek a topikból azt a hozzászólást, ami nem felelt meg moderációs elveiteknek, vagy tegyétek közzé, hogy miért töröltétek!

Tehát én is leadnék egy szavazatot arra, hogy tegyétek vissza, legyetek szívesek!
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 08:30
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
"Izzó vastrónon őt elégetétek,
De szellemét a tűz nem égeté meg"
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 07:41
Előzmény: #2  Knight Tyris
#4
Lehet, hogy betelt a memória? :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 31. 07:40
Előzmény: #2  Knight Tyris
#3
Csatlakozom az előttem szólókhoz. én is hiányolom a "politika és társadalom ahogy én látom" című matgab által indított topikot, mivel ott összpontosult a politika és az jó volt - így majd szétszóródva mindenhol lesz. ha lehet: tegyétek vissza. szükség van rá!
Knight Tyris 2007. 07. 31. 00:15
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Nem csak Te nem találod én sem...

Pedig ma olvastam bele (2 hétig nem voltam) itt kéne lennie.

Én is kíváncsi lennék, hogy hová tűnt, főleg, hogy az idétlenebbnél-idétlenebb emberek által nyitogatott "dilitopicok" meg megvannak. Csak nem az az egy topic zavarta a szerkesztőket???

Ugyanis ez a topic minket fórumozókat pont nem zavart...

Hahó Portfolió???

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek