Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:40
Előzmény: #1679  Törölt felhasználó
#1680
:DDDDDD ja

egyrészt az embereket nem kell bemutatnod :D

másrészt ez a hír ha jól látom egy fórumhozzászólás volt, ahol egyetlen ember leírta a tapsztalatát ,hogy ekkroa sor volt, deeeeee.

Tekintve ,hogy Labbanc, aki azért nem ma kezdte és nem oylan körökben mozog hogy hülyeségeket beszélne, azt mondta jóindulatú segitsígéként ,hogy szeptemberben durva kivonás lesz, ezért , a hírre lehet hogy figyelni kell, és lehet hogy vissza kell rá gondolni, ...és lehet hogy túlkombinálom, és semmi köze a kettőnek egymáshoz.
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:37
Előzmény: #1678  Törölt felhasználó
#1679
Még egy hülye dolog:
a múltkor szenvedtem az Otp-vel, mert be akartam velük állítatni, hogy csak akkor küldjenek sms-t, ha mozgás van a számlámon! Erre másnap kapok egy sms-t egy kb. 2 Ft-os kamatjóváírásról, na ezt majd érdekes lesz leadózni!
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:33
Előzmény: #1677  Törölt felhasználó
#1678
Most nem akarok politizálni, meg Te is eladó vagy tudod, hogy sok hülye ember él ebben az országban, lehet hogy félreértik!
Nemtudom, én kedden utaltam át pénzt, és nem volt sor a bankban, sőt a péknél sem, ha már itt tartunk!
Nagyon kacsa szaga van ennek a hírnek!
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:25
Előzmény: #1676  Törölt felhasználó
#1677
jó, de ez elég furcsa hozzáállás nem? nem a tőkéjük 20 % -át kell leadózni hanem csak a nyereség 20 %-át még úgyis jobban jár ,vagy ez amolyan hogyha nem lehet az enyém akkor ne legyen senkié magatartás?
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:22
Előzmény: #1675  Törölt felhasználó
#1676
Hiába, senki nem szeret adót fizetni, inkább a párna alá rakják!
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:21
Előzmény: #1674  Törölt felhasználó
#1675
reméljük hozzák a tőzsdére :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:17
#1674
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:15
Előzmény: #1672  Törölt felhasználó
#1673
mostmár mindegy, bumbinak annyi, már úgyis sokat szerepelt és sokak begyében volt, remélem így sem leszek siekrtelenebb, max a hapsik nem hajtanak majd.

ja tartsunk össze, nincs semmi bajopm a szegényekkel, én is az vagyok azt hiszem, persze minden néőpont kérdése, megpróbálok tenni ellene.
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:13
Előzmény: #1669  Törölt felhasználó
#1672
Akkor félreértettelek, nekem más jött le, mintha azt pejoratív írtad volna!
Legalább mi szegény eladók tartsunk össze!
Egyébként meg nem értem mi bajod van a neveddel!
Vannak durvábbak is, pl. Szívós, Szopó, meg hasonlóak, de biztos Neked is van hasonló ismerősöd!
Azért annyira nem alacsonyodunk le szerintem "ezen" a szinten, hogy valakit a neve miatt cikizzünk! Abból már kinöttünk!
Lehet, hogy Te meg a többieket értetted félre!
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:13
Előzmény: #1670  Törölt felhasználó
#1671
Jó éjszakát :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:09
Előzmény: #1669  Törölt felhasználó
#1670
in memoriam bumbi
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:08
Előzmény: #1668  Törölt felhasználó
#1669
ne butáskodj már digó, az igazat írtam, a nevem juhász gyula, eladó vagyok, a tőkém öszege 850 E ft egy hajóban evezünk ne haragudj ha félreérthető voltam4
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 23:04
Előzmény: #1667  Törölt felhasználó
#1668
Kösz Bumbi!
Most azért túlfeszítetted a húrt!
Mert nyamvadt eladó vagyok, és kevebb, mint 1 millával tőzsdézem!
Hajrá! Éljen az előitélet!
De ez miért baj ez a kettő?
Mi bajod az eladókkal?
És a szegényekkel?
írd már le légyszíves!
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 22:56
Előzmény: #1666  Törölt felhasználó
#1667
Nincs lelki terror lindus, én sem írtam be a nevedet amit az e-mail címeddel küldtél el, mert talán nem akarnád.

Miért érzed jogodnak ítélkezni más felett, amíg viccelődés szinte n megy a dolog a topicban internetes névtelen levelezgetéssel, addig ez egy vicc amit méltányolok.

ha már itt tartunk a nevem tényleg juhász gyula, régebben nem szerettme, mert mindig azt kérdezték ,hogy hol vanna ka juhaim, a tanárok meg azt ,hogy rokona a költőnek, akkor mondjon egy juhász gyula verset. nem gondoltam ,hogy felnőtt koromban is pellengérre kerül.

na ennyit az érzelmes dolgokról.

most égethetem el a nevemet.

tláan ez az utolsó írásom bumbiként, mert ez így gáz, ennél rosszabb már csak akkro lenne ,ha kiderülne ,hogy egy nyamvadt eladó vagyok, és a tőkém még most is 1 milla alatt van.

Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 22:38
Előzmény: #1665  Törölt felhasználó
#1666
Valamikor volt szó, hogy az ebrokeren lehetőség van tőkeáttételellel napon túli kereskedéssel, ha én ez tudom, akkor hagyom a francba a Tdt, ha longolok, mert iszonyat bukókat szedtem be azzal, hogy 16.10-kor zárni kellett a pozikat, és az árak mindig felmentek a záró szakaszban!
Tehát így szól a hivatalos szöveg az ebroki oldalán:

Van-e lehetőség tőkeáttételes kereskedésre az eBroker rendszeren?
Az eBrokeren keresztül adott napon belüli megbízások esetében az itt lévő papírokat is elfogadjuk fedezetként.
Az eBroker keretszerződéssel rendelkező Ügyfeleink besorolását egyedi elbírálás alapján úgy állítottuk be, hogy a tőzsdei pozíció nyitáshoz nem kell feltétlenül rendelkezni a megfelelő pénzfedezettel, elég ha a papírok és a pénzszámlák értéke fedezi az ügyletet.
Fedezetként a pénzszámlák és papírok értékének közel háromszorosát (függ a vásárolandó papír besorolásától) fogadja el a rendszer.
A napon belüli pozíciók napon túli megtartására is van lehetőség, ebben az esetben vagy a T+3.napra a szükséges fedezetet biztosítani kell, vagy pedig a számla negatív egyenlegére késedelmi kamatot (jegybanki alapkamat kétszerese) számítunk fel.
Az ügyfél által nyitható pozíció nagysága: (a portfolió fedezeti értéke + teljesíthető megbízásokban szereplő értékpapírok fedezeti értéke)* tőkeáttétel

Felhívjuk a figyelmet, hogy a Bank egyedi döntése alapján biztosítja a fenti lehetőséget.

Az eBrokeren továbbá tőkeáttételre a technikai day trade keretein belül is van lehetőség. A technikai day trade esetében a tőkeáttétel mértéke magasabb a normál ügyletek tőkeáttételénél, ugyanakkor a technikai day trade típusú kereskedésbe csupán a magasabb forgalommal bíró részvényeket vonjuk be, ezeknek a listája lekérdezhető a kereskedési rendszerben a TDayTrade típusú megbízás kiválaszását követően az értékpapír mező legördülő listájában. A technikai day trade-ről bővebb információ olvasható honlapunkon a "Technikai Day Trade" menüben.
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 21:50
Előzmény: #1664  Törölt felhasználó
#1665
Sziasztok mindenki,
látom ma is volt pörgés!
Lindus, legyen igazad a holnapi optimizmussal.
Bobojsza, a tudósításod nagyon jó:))

Feri, ha vigasztal, nekem is sikerült ma belevennem az OTP-be a (majdnem) napi maximumon (6380:)). Azt hittem, átviszi a 6400-et, ehelyett... Szerencsére csak keveset vettem és longra. Úgyhogy nem úgy fogom fel, hogy ma vesztettem x százalékot, hanem hogy milyen jó lesz ez akkor, amikor majd 7000 lesz az oti!
Te is, ne ijedj meg, ha lemegy megint 6000-re, valszeg le fog, ne realizáld a bukódat, hanem várd meg a következő emelkedést!

Másba nem merek belevenni, vagy mert nem ismerem (humi, syni), vagy mert nem látom, mit akar csinálni (mol, egis). Inkább várok.
Talán mégis egy kicsibe (humi?) kellene belevennem?
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 19:27
Előzmény: #1663  Törölt felhasználó
#1664
sztem nem lesz itt gond holnap se ,amik jól szuperálnak :)
a humiba is lesz még szufla,
sztem a kicsik kezdik érezni az aug.31. közeledtét :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 18:09
#1663
Mostmár értem miért vagy olyan csapongó!
Ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetem, hogy az összes betet pénz hány százalékát buktad el?
Törölt felhasználó 2006. 08. 17. 18:07
#1662
Holnap vajon profit realizálás(csökkenés), vagy emelkedés!
Én személy szerint az emelkedésre tennék, mert kicsi forgalom mellett jól tartottak a támaszok! De ehhez kell, hogy a nyugat, és a régió is emelkedjen!
akpo 2006. 08. 17. 17:51
Előzmény: #1660  Törölt felhasználó
#1661
Nem okoskodas, de 3 napos 5%-os emelkedes utan kell egy kis korrekcio, mert realizalni akarnak egyesek. Sztem meg igy is jo lesz, de vigyazni kell vele, mert iszonyat sokan 600-700 kozottrol ulnek benne, akik nem biztos, hogy nem fognak megelegedni az 50-60%-os haszonnal.

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek