Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
3884
3885
3886
3887
3888
3889
3890
+10
utolsó
3886
3887
3888
stayer81
2021. 02. 11. 16:59
Előzmény:
#19239
VaLaci73
#19240
Vettem 2db-ot 636-ért😁
VaLaci73
2021. 02. 11. 16:55
#19239
Z tipp?
635?😂😂😂😂
VaLaci73
2021. 02. 11. 16:04
Előzmény:
#19227
dezsir
#19238
Mint egy ragasztó
mrider
2021. 02. 11. 14:26
Előzmény:
#19235
realmadrid
#19237
Ha itt lesz ideje, gyorsan kipucolják majd az eladóit.
Türelem.
Most még lehet venni jó áron.
VaLaci73
2021. 02. 11. 14:25
Előzmény:
#19235
realmadrid
#19236
Miért zavar? Nincs is😂😂😂
realmadrid
2021. 02. 11. 14:15
Előzmény:
#19227
dezsir
#19235
Amíg így megpakolják feljebb , addig nem is indul el.
A forgalom zavar leginkább.
realmadrid
2021. 02. 11. 12:31
Előzmény:
#19231
jvgb
#19234
Remélem a q4 után az osztalék tervekről is nyilatkoznak és nem várják meg vele az áprilist.
Smile62
2021. 02. 11. 12:16
Előzmény:
#19230
realmadrid
#19233
Köszönöm szépen a válaszotokat. Akkor nem sokára eljön.
Metis_papa
2021. 02. 11. 12:12
Előzmény:
#19225
mrider
#19232
Igen, szerintem is kb. ilyen volt a helyzet akkor.
jvgb
2021. 02. 11. 12:05
Előzmény:
#19229
Smile62
#19231
https://bet.hu/newkibdata/128507233/4iG_20201230_RT_Esemenynaptar2021_HU.pdf
realmadrid
2021. 02. 11. 12:03
Előzmény:
#19229
Smile62
#19230
02.26.
Smile62
2021. 02. 11. 11:55
Előzmény:
#19228
realmadrid
#19229
Meg kérdezném, hogy a q4 mikor lesz?
realmadrid
2021. 02. 11. 11:49
Előzmény:
#19227
dezsir
#19228
q4 előtt pár nappal talán megindul, elvégre a q4 mindenki szerint nagyon jó lesz.
dezsir
2021. 02. 11. 11:35
#19227
A 635 nem engedi.
realmadrid
2021. 02. 11. 11:04
Előzmény:
#19225
mrider
#19226
A sok kicsi akvi, a kötvény mind abba az irányba mutat hogy komoly növekedés fog bekövetkezni. Az árfolyam ezt valamikor leköveti.
mrider
2021. 02. 11. 10:27
#19225
Ez a 630 +/+ 15 Ft-os tökölés nagyon hadonlít arra az időszakra, amikor 2000 Ft körül állt robbanás előtt.
Metis_papa
2021. 02. 10. 21:19
Előzmény:
#19222
Matyi_atya
#19224
Ha már itt tartunk, Atyám, bőven ráférne az ördögűzés az enefis vezetőségre a fehér casting-kanapéjukkal együtt. :D
realmadrid
2021. 02. 10. 18:17
Előzmény:
#19219
Boavista
#19223
Így van. Letettem róla hogy 550ért vegyek de még nem veszek bele mert mindig van más ami épp jobb vétel rövidtávon.
Matyi_atya
2021. 02. 10. 17:13
Előzmény:
#19214
rice2
#19222
"Induljunk az ENEFI után."
👍
17:01 Csaba Soos likes this post
👍
17:03 Ede Istok likes this post
Olajfa10
2021. 02. 10. 17:05
Előzmény:
#19220
Olajfa10
#19221
Nem adták....
első
-10
3884
3885
3886
3887
3888
3889
3890
+10
utolsó
3886
3887
3888
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
13:51
4IG Nyrt reszvenyesek.
13:51
MOLly tulajok topikja
13:50
Financial Forecasts
13:49
OTP részvényesek ide!
13:49
ORBÁN TAKARODJ !!!
13:48
OTT one
13:46
Mtelekom
13:45
Olaj és Gáz
13:42
DUNAHOUSE részvény
13:39
BIF tulajdonosok topikja
13:32
4IG részvény
13:31
Wizz Air részvényesek topikja
13:31
Lakás/Ingatlan árak topik
13:30
VERTIKAL Group Nyrt.
13:29
OROSZ-UKRÁN háború
13:28
DAX
13:17
Eurós részvények vitasarok
13:09
Humor
13:08
EUR/HUF
13:01
NEW OPUS GLOBAL
13:00
OTP Singlemarket problémák, kérdések
12:55
Ezüst
12:52
PANNERGY - moderalt
12:45
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
12:41
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
12:34
Magyar Állampapír tulajok
12:26
Futuraqua részvényesek topikja
12:20
Kétharmados többségben a budapesti olimpia ellenzői
12:01
magyarpéter és a tisza kormány
11:40
Akko fórum
11:27
Richter topik
11:19
Nyugdíj: menjek vagy maradjak a pénztárban?
10:31
Pensum Group Nyrt.
10:28
Megakrán Nyrt.
10:11
BUX index, BUX határidő, BÉT!
09:40
Delta Nyrt
09:24
ENEFI - THE BEST
08:45
Tréder Topik :o)
08:08
NUTEX mindenkinek
07:36
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
friss hírek
További hírek
13:43
Magyar Péter: elindul a Tiszítótűz-művelet
13:41
Az iráni helyzetre figyelnek a befektetők - Mi történik a tőzsdéken?
13:40
Nagyot megy ma az OTP
13:36
Bejelentette Amerika: máris van egy fontos kérdés, amiben sikerült megállapodni Iránnal
13:31
Vége a könnyű növekedésnek: súlyos figyelmeztetést kapott az egyik legfontosabb szövetségesünk
13:26
Kiderült a 30 évre titkosított igazság: elképesztő összegű katonai üzletről döntött az előző kormány
13:25
Évtizedes álom teljesülhet: rendet vág a Tisza-kormány a titkos alapoknál – Mit szólnak a piaci szereplők?
13:23
Nemzetközi befektető vásárolta meg a HelloParks fóti logisztikai csarnokát
13:14
Versenyző piacgazdaság nélkül nincs felzárkózás: a magyar modellváltás tétje a következő évtized
13:03
Ma éjjel eldől a szomszédos ország sorsa: óriási politikai dráma közepette szavaznak az új kormányról
13:00
Új korszak küszöbén a forint? Hamarosan kiderül
13:00
Keresi az irányt a forint
12:56
Ünnepelnek az oroszok: Trump megbuktatta Moszkva egyik legnagyobb ellenségét
12:38
Lőttek Putyin és Trump alkujának, Moszkva Európát fenyegeti – Ukrajnai háborús híreink hétfőn
12:31
Ma még lecsaphat a vihar Magyarországon, de már úton van a változás
12:21
Fájó ponton csapott le Ukrajna: lángokban az orosz hadiipar egyik legfontosabb központja
12:10
Átlépte a bűvös határt a magyar termőföld ára: az egyik keleti vármegyében már 3 millió felett fizetnek egy hektárért
12:02
Friss műholdfelvételek buktatták le Oroszországot: titokzatos katonai építkezés indult a fővárosban
11:58
Készül a visszatérésre a bezárt óriásbánya, azonnal reagáltak a befektetők
11:21
Tisza-kormány: hamarosan megtudjuk, hogy működik majd a Vagyonvisszaszerzési Hivatal
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.