Topiknyitó: Portfolio 2018. 09. 04. 10:19

A magyarok rettenetesen aggódnak az egészségügy miatt  

Ugrás a cikkhez
A megkérdezett magyarok 71%-a júliusban az egészségügyi rendszerért aggódott a leginkább - derült ki az Ipsos legutóbbi nemzetközi felmérésébõl. Ezzel messze kimagaslunk az egész világon. Novemberben jön a Portfolio
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanya10 2018. 09. 04. 11:06
Előzmény: #11  Vazsmegyei
#16
Szokásos troll marhaság!
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 09. 04. 11:01
Előzmény: #6  sanya10
#15
A topik címe alapján nem is magyar , ő nem aggódik, tehát külföldi.
hitcsakabulls
hitcsakabulls 2018. 09. 04. 10:49
Előzmény: #13  deszcsakafi
#14
és valóban: "de azért a felesleges sírás sem kell ám"
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 09. 04. 10:44
Előzmény: #10  deszcsakafi
#13
a MÍNUSZOLÓ AUTOMATA ismét nem olvasott, csak mínuszolt.. ez a komment épp a sírók hada mellett állt, semmi gond... LOL)))
Csakisazigazat 2018. 09. 04. 10:40
Törölt hozzászólás
#12
Vazsmegyei 2018. 09. 04. 10:40
Előzmény: #6  sanya10
#11
Ugyan már kinek van magánegészségügyre szüksége? Rendbe van téve az egészségügy, hiszen a magánrendelőknek minden kánaán Magyarországon! Oda megy a sok közpénz is! 
Ezért aggódnak a magyarok, a sok magán egészségügyi "szolgáltatás" miatt! 
Van fogalmunk a magyar egészségügyről! 
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 09. 04. 10:38
Előzmény: #3  apacs
#10
kicsit irónikusnak érzem a kommentedet. Nyilván kell javítani. Nekem pl. a segélyhívóval gondom van. Mi a picsának kell mindent részletesen elmondani a 112-n, majd oda kapcsolnak ahová kell (eg tűz, rendőr, mentős...) és akkor regéld el újra az egészet nekik amit már elmondtál 1x. Brutál időveszteség ez, és ezen valóban életek múlhatnak. Tehát nem mondom hogy minden fenékig tejföl, de azért a felesleges sírás sem kell ám...
euler 2018. 09. 04. 10:37
Előzmény: #7  deszcsakafi
#9

10:24 | Bármikor, bármelyik kórházban előállhat a Honvédkórház esete
A MOK elnöke a Honvédkórház esete kapcsán nyilatkozott a lapnak:
  • Bármikor, bármelyik kórházban előállhat az a helyzet, ami most a Honvédkórházban van.
  • Ez csak azon múlik, hogy mikor fognak össze a kollégák kritikus tömegben egy-egy kórházi osztályon, hogy jelezzék, nem csinálják tovább.
  • Már két éve is csak a szükséges orvosok negyede dolgozott a sürgősségi osztályokon.
  • Már akkor széles skálán mozgott a szabályok kényszerű megszegése, például a műszakokat rendre rezidensekkel láttatták el.
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 09. 04. 10:36
Előzmény: #6  sanya10
#8
épp most voltam bent szív ultrahang vizsgálat miatt. Csütörtökön indítottam, hétfőre kaptam időpontot, márt túl is vagyok rajta. 3 munkanapon belül Problem???
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 09. 04. 10:35
Előzmény: #5  hitcsakabulls
#7
a családban, baráti körben kipróbáltuk mostanában. Volt pár szűlés, volt 2 életmentő műtét, van GL-intolerancia a családban, vannak egyéb vizsgálatok, nemrég volt egy vesegörcsös.. Nyilván lehetne jobb, de aki úgy sír hogy tapasztalata sincs, az menjen Romániába vagy Ukrajnába először... Te vagy az szeritem aki propagandából tolja azt amit nem is ismer valójában...
sanya10 2018. 09. 04. 10:33
Előzmény: #2  deszcsakafi
#6
Kis haver nem sok fogalmad lehet az eü-ről, ne legyél beteg mert ha nincs pénzed magánra, akkor bele is halhatsz a bajodba. Hónapokra kapsz csak vizsgálatra előjegyzést. Ilyen gyurcsi alatt sem volt. A szlogen az, hogy rendbetettük az eü-t. 
hitcsakabulls
hitcsakabulls 2018. 09. 04. 10:28
Előzmény: #2  deszcsakafi
#5
aztán nehogy egy magyar kórházban kelljen kipróbálnod egyszer, hogy tényleg olyan kiváló-e az egészségügy itthoni helyzete, mint ahogy a propagandából tudod
Törölt felhasználó 2018. 09. 04. 10:25
Előzmény: #3  apacs
#4
magyarokról van szó
persze valaki, már libsizik
szégyen
apacs 2018. 09. 04. 10:21
Előzmény: #2  deszcsakafi
#3
Egyetértek. Ha a magyarok aggódnának az eü. iránt, nem ez a választási eredmény született volna. Szerintem is jó az embereknek úgy, ahogy van.
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 09. 04. 10:19
Előzmény: #1  portfolio
#2
jajj de vicces hogy Lengyelország áll a második helyen, ők a másik ország akik kőkeményen megvédik a saját érdekeiket az EU-n belül. Úgy látszik az ottani helyi balliberóknak ugyanez a témájuk mint nálunk: hazudni az egészségügyről, felfújni elszigetelt eseteket, nem beszélni arról ami jól működik, nem beszélni a felújításokról,

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek