Topikgazda: Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 09:44

Rendkívüli osztalék az Antennától? -Akár 1,000 forint feletti kifizetés is elképzelhető?  

Ugrás a cikkhez
Az utóbbi hetekben folyamatos pletykák uralják az Antenna Hungária piacát, amelyek 3.5 éves csúcsra lökték a papír árfolyamát. A pletykák általában a privatizációról és a Vodafone csomag eladásáról szólnak. Most egy szinte teljesen új pletyka merült fel, amely természetesen egyik elemében sem 100%-osan igaz, de rendkívül gondolatébresztő és két lábbal a földön áll.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=45539
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 19. 09:19
Törölt hozzászólás
#17
Törölt felhasználó 2004. 09. 27. 09:38
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Na ez jo kérdés...
Vele tárgyal a kormány ezek szerint?
Vagy csak stróman ő is?
Törölt felhasználó 2004. 09. 27. 09:33
Előzmény: #14  zsosz
#15
No Rahimkulov mit akarhat az antennától...
zsosz
zsosz 2004. 09. 24. 15:15
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#14
Az eddigi ötletbörzét tanulmányozva a Concordosok szerint 2800 körüli felvásárlás,most itt ez a 4650,közben a Voda csomag is elkelt.Ha összerakom ezeket nem is ütik nagyon egymást.Osztalékfize tés előtt lehetne akár cca.4.5K-s kivezetés,szelvényvá gással reális lehet a 3K környéke is.
Törölt felhasználó 2004. 09. 23. 20:50
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Nem vagyok bennfentes, jólértesült, tuti infos, stb. Egyet tudok, figyelem a piacot. Ma két gigakötés volt az Antennában. Az ÁPV-n kívül csak a Forrásnak van ekkora csomagja. Tehát nyilván ő volt az eladó. Innen már csak egy kérdés van: ő volt-e a vevő is, azaz csak átkötötte a csomagját, vagy valóban eladta. Én az utóbbira tippelek. Két dolog is emellett szól. Két részben történt a gigapakk adás/vétele, külön-külön mindkettő 5% alatti, így nem kell bejelenteni (ha csak átkötésről lenne szó, minek trükkölni, mehetett volna egyben is). A másik az árfolyam. A gigakötés előtt azért szalad el az árfolyam, mert a jólértesültek tudtak a kötésről, ezért odáig kikapkodták a könyvet. Ha jólértesülték tudják, hogy csak a Forrás átkötéséről van szó, hidegen hagyja őket. Ők viszont vásároltak, és nyilván azért ugrottak rá a papírra, mert azt tudják, hogy nem átkötés volt, hanem tényleges adás-vétel. Mert tényleges adásvétel esetében a priv. ár legalább ilyen árú, azaz legalább 3920 lesz.
Törölt felhasználó 2004. 09. 23. 19:32
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
welcome back dkattila.
na és milyen adó miatt?...
Törölt felhasználó 2004. 09. 23. 19:17
#11
4650 ft lesz a kivezetési árfolyam!
ARAGO nem adta el csak átkötötte az adó miatt !
Törölt felhasználó 2004. 09. 21. 16:38
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Rendre azt hallani minden józan forrásból, hogy 3600 körül már nem érdemes beszállni, nagy a kockázat, nehezen indokolható az árszint. Mégis ömlik a pénz az Antennába, kicsit visszatáncol, majd újra veszik, jobb napokon csúcsra megy. Én arra tippelnék, hogy az egyik privatizációs pályázó veszi, aki nyilván ismeri a saját ajánlati szintjét, ami ezek szerint magasabb a jelenlegi piaci árnál, s miután ajánlatot fog tenni, most piacról még olcsóbban tud vásárolni. Ha meg nem ő nyer, akkor valaki más még drágábban veszi meg az állami csomagot és még magasabb áron tesz ajánlatot. Tiszta ügy, nem?
Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 18:45
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Kedves Mr.Gekko!
Akkor én nem értelek, de miért adtad el akkor ha ebben ilyen biztos vagy?
Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 10:52
Előzmény: #6  portfolio
#8
Miért kell titkolni az Igazagatósági ülés határozatait?!
Ezt miért csak a fő tulajdonosok tudhatják? A Vodafone csomag el lett adva! 1500Huf lesz ebből az osztalék. Ez tény. Egy ilyen ülésről nem készül jegyzőkönyv? Ha igen, akkor visszalehet majd nézni, és a befektetők félrevezetése miatt nyugodtan lehet szólni az illetékes hivatalnak.
Én eladtam az összes AHmat a héten.
Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 10:38
Előzmény: #6  portfolio
#7
Oké. Sorry.
Portfolio
Portfolio 2004. 09. 17. 10:35
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Kedves Zolko!
A cikk utolsó mondata:
Egy dologra azonban felhívnánk a figyelmet: ezen a szinten már komoly kockázattal jár AH részvényt vásárolni.
Általában azért fogalmazzuk meg hosszabban a véleményünket, hogy több szempontot tudjunk mérlegelni. Az utolsó oldalt, még ha nincs is időd az egész cikket elolvasni, azért érdemes áttekinteni.

Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 10:18
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Most akkor végigolvasom. De akkor is tartom a véleményemet: A portfolio.hu "sztárpapírjai": Antenna, Graphi. Vagy legalábbis érzékelhetően túl sokat foglalkoznak velük...
Ennek ellenére imádom a portfolio.hu-t.
Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 10:16
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Csak belekaptam az elejébe...
Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 10:14
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Z., Te olvastad a cikket is? Vagy csak a cím alapján alkotsz véleményt?
Törölt felhasználó 2004. 09. 17. 10:07
Előzmény: #1  portfolio
#2
A portfolio.hu nagyon érdekelt lehet az Antenna felfutásában... Nem mintha ez baj lenne, de elég furcsa, hogy egy piaci pletykát ekkora nagy betűkkel tesznek ki főcímként...

Topik gazda

Zolko
4 2 2

aktív fórumozók