Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 11. 13. 19:29
Előzmény: #2036  csibe74
#2040
Peterbond 2019. 11. 13. 17:49
Előzmény: #2037  csibe74
#2039
Ez mondjuk egyutt jar kb egy varoson beluli stadionnal. Nincs hely tobb ezer parkolonak. Igy van Madridban is pl ahol meg 500 parkolohely sincs szerintem. Szoval nagy ritka eset de egyetertek egy mszps politikussal. Tessek a kornyekre bkv val vagy gyalog jonni.
Peterbond 2019. 11. 13. 17:49
Előzmény: #2037  csibe74
#2038
Ez mondjuk egyutt jar kb egy varoson beluli stadionnal. Nincs hely tobb ezer parkolonak. Igy van Madridban is pl ahol meg 500 parkolohely sincs szerintem. Szoval nagy ritka eset de egyetertek egy mszps politikussal. Tessek a kornyekre bkv val vagy gyalog jonni.
csibe74
csibe74 2019. 11. 13. 17:41
Előzmény: #2036  csibe74
#2037
Egyébként a Fradi stadion környéke is gagyi. Ott sincs parkoló. Utcán  vannak a kocsik .
csibe74
csibe74 2019. 11. 13. 17:40
Előzmény: #2035  -bubu-
#2036
68k helyre 0,5k parkoló. Magyarország jobban teljesít. Bakker.
SeldonKuper 2019. 11. 10. 14:24
#2034
Bekes 2019. 11. 06. 21:34
Törölt hozzászólás
#2033
Bekes 2019. 11. 06. 21:18
Törölt hozzászólás
#2032
Peterbond 2019. 10. 17. 00:25
Előzmény: #2030  Peterbond
#2031
Ezert mondom hogy ha a ket verzio kozul kell valasztani akkor mi inkabb legyunk belgak mint angolok. Bar igazabol mi az azeri bolgar uton akarunk elindulni ( sok penz 1-2 kirakat csapatba, keves koncepcio csak penzkoltes kulfoldiekre, jatekos kepzes helyett csak eredmeny hajszolas) de meg azt se ertuk el.
Peterbond 2019. 10. 17. 00:23
Előzmény: #2028  Zipfer
#2030
Az angol BAJNOKSAG a legerosebb szerintem most. De az angol foci nincs a top 5 be.
Premier league vonza a letobb es legjobb jatekosokat es baromi tokeeros. A kiesojelolt kiscsapatok kerete is vetekszik mas bajnoksagok felso kozep csapataival.
.
De ettol meg az angol jatekosok nem lesznek a legjobbak az utanpotlasuk nem lesz a legjobb es a valogatottjuk se a legjobb. Ezert mondtam hogy az angol foci nincs a top 5 be se. En pl a belgakat elejuk teszem. Mikozben az ottani bajnoksag meg pont hogy gyengebb. Ettol meg kituno utanpotlaskepzesuk van. A jatekosaik top klasszisok es a valogatottjuk eremeselyes barmely tornan.
Peterbond 2019. 10. 16. 22:29
Előzmény: #2027  53fok
#2029
"Sok az ígéretes új titán."
.
Marmint Sallai es Szoboszlai. Mar Nagy Adi is 24 eves. Pont az a baj hogy keves titanunk van amugy szerintem. Mi meg idesoroljuk a 22-24 evest. A kornyezoknel meg a 17 eves az. A 20 mar "kesz" jatekos. Az emlitett 2be bizok. Es abba hogy talan valamelyik most 15-16 eves meg koveti oket. Bar Sallai is iden is osszesen 33 percet jatszott 7 mecsen....
.
Jelenleg jo szezonja Szoboszlainak van eddig. Meg persze az Orban Gulacsi kettosnek. Szalai meg jatszik de golt meg nem szerzett es hat o is 31...
Zipfer 2019. 10. 16. 22:25
Előzmény: #2025  Peterbond
#2028
Nem tudom,hogy a legerősebb-e, de idén az angol bajnokság adta a BL, és az Európa-liga győztest is.
Azt azért nem mondanám,hogy nincs benne a top 5-ben.
53fok 2019. 10. 16. 21:50
#2027

Nagyon megérintett, amit az azeri meccs után dzsudzsi mondott, azaz nem akart elmondani. Nincs az egymásért, a válogatottért való küzdés. Dárdai tudott csapategységet kovácsolni, tárgyilagos volt.
Sok az ígéretes új titán, akarom mondani "képzett manöken". Elnézve a selejtező meccseket, 90 percet végig küzdő, rohanó, meccset nyerni akaró, ilyen - olyan talentumú "futballistát" láttam.
Kevés olyan momentumra emlékszem, amikor saját ötletét megvalósítani tudó, védőket lepattintani tudó játékosunk tett volna említésre érdemeset. Többen csak túlfizetett munkások nem profik. Sétáló manökenek.
Még szerencse, hogy párhuzamosan is nézhetek más mérkőzést, nem kell végig izgulnom, melyikük csokizik be.
Mindig bizakodom. Elkeserítenek a látottak.
Karvalytokes
Karvalytokes 2019. 10. 16. 21:33
Előzmény: #2017  Peterbond
#2026
Nos igen amiket irsz az igaz de Lipcsei akkoriban tért haza az üllői útra,Lisztes nem sok kenyeret evett meg Balakov mellett javarészt csere volt a Stuttgartban.Később azt mondanám a Werderbe futott be igazán.Genk Cottbus ezek alig jobbak mint a hazai csapatok.
Dárdai is később lett alap ember a Herthában de ő sem labdazsonglőrként tünt ki hanem a munkabirásával.
A magyar labdarúgás rákfenéje hogy nem tud nagy egyéniségeket kinevelni csak szürke iparosok jönnek ki az utánpotlásból akik nem tudják meghúzni azt a váratlant amit egy betömörülő anti focit játszó csapatot meg lehet verni.Aztán jönnek az ilyen Andorrai meccsek,mert közben a kontra játékot mindenki megtanulta.
Kár hogy Gera kiöregedett mert most vannak tehetséges játékosaink(Szoboszlai,Sallai,Orbán,Dzsuzsák,)csak most meg nemzetközi szintű irányitó nincsen.
Peterbond 2019. 10. 16. 21:03
Előzmény: #2024  Zipfer
#2025
Zipfer: Szerintem meg ne angol mintára építsünk Zsoldos csapatokat mert nem ez a cél. És nem az a baj hogy van külföldi játékos. Sokszor sajna tényleg jobbak a magyaroknál. És pl Goriaran elszántságát én nagyon kedveltem. A kedvencem volt Böde után. Meg hát az egy igenis reális csapat koncepció hogy 1-2-3 fiatal külföldi "kincset" megtalálunk csiszolunk kicsit, adunk neki esélyt kitűnni és szerepelni és eladjuk pár millió EUR-al drágábban. Teljesen jó model. De ez nem mehet úgy hogy közbe a mi utánpótlásunk nulla és magyar már csak mutatóba marad a keretben.
.
Persze lehet kirakat csapatot is építeni. A Bulgár vagy az Azeri is egy példa rá. De ettől nem lesz jobb az ország focija. A Premier League is a legjobb, legerősebb bajnokság rengeteg pénzzel és nézővel. Vannak csapatok akiknek fontosabb hogy NE essenek innen ki mint hogy nemzetközi porondon jól szerepeljenek és inkább azt áldozzák be a bajnokságért. Na de az angol foci lenne a legerősebb? Szerintem még a top 5-be sincs. Persze még mindig fényévekre elöttünk vannak de nem is cél hogy őket beérjük.
Zipfer 2019. 10. 16. 20:32
Előzmény: #2020  Peterbond
#2024
Szerintem nagyon jól látod a helyzetet mert tényleg egy nagy határ szar a magyar foci. Az,hogy a Fradiban lassan nincs egy magyar sem az még nem lenne akkora baj, csak ha már van 20 légiós a keretben azok legyen szuper jó játékosok. Nemzetközi porondon is érjenek valamit. Ebben a Ludogorecben sem volt sok bolgár, meg az Arsenal-Chelsea  Európa-liga döntőben sem volt egyetlen angol játékos a pályán(22 játékos) sőt az egyik oladon spanyol (Emery) a másik oldalon olasz (Sarri) edző volt:-)
Peterbond 2019. 10. 16. 20:15
Előzmény: #2021  Zipfer
#2023
Még többet is. Nem a teljesség volt a lényeg csak kiemeltem akik hirtelen eszembe jutottak, bár 1-2-t meg kellett néznem hogy jó időszakra emlékszem-e illetve csapatra.
Peterbond 2019. 10. 16. 20:14
Előzmény: #2015  salve
#2022
"az pedig teljesen irreleváns, miket állítazs magadról hogy mikor hová jársz vagy nem jársz, kit érdekel (mert ez a fórum mindent elbír, úgysem ellenőrizhetőek az állításaid)"
.
És ugyan mi a tökömért hazudnék hogy kint voltam? Ha tényleg ellendrukker lennék csak menne a én aztán ki nem megyek ezekre a botlábúakra szöveg. De én ennek ellenére kimegyek. De ez a fórum mindent elbír te miért nem íros be hogy te kint voltál a válogatott mecsein?
Zipfer 2019. 10. 16. 20:12
Előzmény: #2017  Peterbond
#2021
Fehér Csabát kihagytad :-) Volt akkor 4 jó éve a NAC Bredában és leigazolta 2004-ben az PSV Eindhoven.
(igaz ott már nem tudott megragadni)

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek