Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
spade 2014. 04. 06. 17:22
Előzmény: #56438  exmnbs1
#56440
"nem szórta rá a kisbüfikre?
odaadta a pakkot a szlováknak aki szavazat többséghez kerül a kgy-n és azt szavaz majd meg amit csak akar
ez szerinted az árfolyamot merre hajtja majd?????"

Na de ebben te vagy a fő felelős aki végig lebeszélte az árfolyamot a szlovik malmára hajtva a vizet. Az olcsó meg valós ár eldönthető ha Hathortól 5x-rt vették meg a részvényt ami a tőzsdén 40-en áll akkor egyértelmű h olcsón tartották. Az h valaki eladja 40% haszonnal a tőzsdei ár felett az nem a tekinthető a szlovik kiszolgálásának csak az h nem ezt mondta és becsapta a többi részvényest, de ez másik ügy erről is leírtam a véleményem és nem hiszem h hathornak hízelgő lenne. De neked is súlyos felelősséged van az ügyben a közreműködéseddel is 40%-kal alacsonyabb a részvényár mint amit hajlandók fizetni a szlovik és ebben benne vagy vastagon mert ez nem Hathor hibája hanem a tied
És csak azért írom ezt keményen h tanulj belőe.
Amúgy nincs keg részvényem tehát nem poziból hbeszélek.
exmnbs1 2014. 04. 06. 17:00
Előzmény: #56434  Törölt felhasználó
#56439
jó meglátás, elci
exmnbs1 2014. 04. 06. 16:57
Előzmény: #56432  spade
#56438
nem szórta rá a kisbüfikre?
odaadta a pakkot a szlováknak aki szavazat többséghez kerül a kgy-n és azt szavaz majd meg amit csak akar
ez szerinted az árfolyamot merre hajtja majd?????
exmnbs1 2014. 04. 06. 16:47
Előzmény: #56435  exmnbs1
#56437
"hogy fel kéne manipulálni a keget, stb"
az a Visonka volt
exmnbs1 2014. 04. 06. 16:46
Előzmény: #56433  spade
#56436
hathor már az előző kgy-re odament és ott szerepelt

a fórumban is célozgatott a pakkjára nem 1-2-szer

csresznye1 nick nem véletlenül kért találkozót kb 2 hete a részvényesekkel, sejteni lehetett mire is megy ki

a kgy-re ápr 15-ig kb lehet még regisztálni
exmnbs1 2014. 04. 06. 16:40
Előzmény: #56432  spade
#56435
ne akard rám kenni
én semmit sem tudtam a szlovákról a közleményekig szemben hathorral aki itt játszogatta a bennfentest hosszasan
rengeteget kamuzott hajókikötőről, induló fejlesztésekről, prímagáz kiszorításáról, olcsó keg beszerzési forrásról miközben a kegnek mint kiderült már senki sem volt hajlandó beszállítani
bizony hogy hathor fel akarta beszélni, chartokat rajzolt a vételeivel stb
olvasd vissza
ő volt az első aki kgy-n felmentvényt osztott a régieknek és a vezetésnek csontig......
meg jó mérlegről hadovált, itt írkálta hogy fel kéne manipulálni a keget, stb

tarttatás volt a célja minimum
te is nagyon jól tudod hogy ez a cég mióta tőzsdén volt nem termelt nyereséget (Visonka igen) és apportos mókázások folytak benne

világos volt hogy nincs még vége a leírásoknak
és nem az ő döntésük hogy lesz-e hígítás

sokszor kiesett a szerepéből hol kedves 1sps ment hol meg próbálta eljátszani az ostorost, borítékolható volt hogy így jár el

közben a keg tele volt (lejárt) rövid kötelezettségekkel, Kúriás döntések előtt állnak, stb

jó alacsony ár?????
ez elég relatív

Törölt felhasználó 2014. 04. 06. 16:37
Előzmény: #56433  spade
#56434
Sziasztok.

Elnézést,hogy papír nélkül ( 50 000 darab volt,de még tavaly eladtam) írok.

Csak annyi a hozzáfűzni valóm,hogy újra bebozonyosodott,hogy az erősebb kutya ba..ik. (szlovákok)

Ez így volt és így is lesz.

A többi papírnál is így van mint az élet más területén is egyébként.

Tudjuk,érezzük,hogy a részvényárfolyamok "ott" vannak ahol ők szeretnék.

Persze ez magasabb árfolyamoknál is így van ha ők úgy akarják.

Kár itt a fórumozóknak egymást becsmérelni és ócsárolni.

A "nagyok" meg jókat röhögnek.
spade 2014. 04. 06. 15:10
Előzmény: #56432  spade
#56433
Viszont jogilag súlyosan aggályos az, h mint az itt kiderült a közgyűlési regesztráció adatait vagy a keller tulajdonosi megfeleltetésének az adatait, a KEG vezetése kiadja az egyik tulajdonosnak (aki a keg vezetésében van nem mellesleg) aki ezzel, azaz a kiadott elérhetőségi adatokkal visszaélve megkeresi magánban egyenként a részvényeseket még a közgyűlés előtt ( az itteniekből úgy tűnik nem csak hathort keresték meg) aztán privát ajánlatot tesz. Azt gondolom h ez nem csak a ptk-ba hanem a BTK-ba is ütköző cselekedet volt a keg vezetése részéről.
spade 2014. 04. 06. 14:58
Előzmény: #56429  uttakarito
#56432
Érdekes irányokat vettek a történések ezért reagálnék rá.
Elsőként azt fontos leszögezni h Ex, Sly, és Mackó úr nem savazhatja Hathort a fórumbeli tevékenységével, mert nem szórta rá a többi kisbüfire miközben úgymond felbeszélte az árat, mert nem ez történt.
Sőt lehet h Ex kérlelhetetlen harca hathor ellen, az egyik oka volt annak h Hathor odaadta végül. Meg kéne ennek kapcsán azt is vizsgálni h mi Ex célja miért is ír be rendszeresen a keg topicba? Hathort akarta megszivatni? a szloviknak akarta leverni a részvényárat ? vagy mit akart elérni ? SZtem neki is el kéne gondolkodni és megfordulni a lovon, hiszen az kiderült h hathor meg a többi kisbüfi nem felbeszélni akarta az árfolyamot annak érdekében h kiszórhassa.
Egyhez járult hozzá Ex h a részvény egyezően a szlovik szándékával jó alacsony áron forogjon.
Viszont a történet itt nem ér véget, mert Hathor bizony elárulta a többi részvényest. Ami azért súlyos mert ő vállalta a szlovik elleni kisrészvényesi érdekérvényesítés koordinálását vezetését. Ez olyan mintha Dobó kapitány a harcoló védők háta mögött lepaktált volna a törökkel. Ilyet kis erkölcsi érzékkel rendelkező ember sem csinál, erre nincs mentség és elfogaható magyarázat sem , mert mindegyik sántít. Nem értem h Hathor hogy követhetett el ekkora hibát, sőt ez sokkal több a hibánál, súlyos szószegés, arc és becsületvesztés.
Törölt felhasználó 2014. 04. 06. 14:33
#56431
"Azért nem kérte ki soha a teljes mennyiséget(3 helyről),mert mindig abban reménykedett,hogy a közgyűlések előtt megrántják a papírt és akkor nyerőben ki tud szállni." Atombiztos 100 alatt nem eladó. Mellesleg Zotya a másik csatornán teljesen más legendát költött. Ott a családos, gondoskodó hathor meghozza fájó, de megfontolt döntését, itt pedig az ingatlanguru hathor haja lobog a szélben, ahogy száguldozik a különböző piacokat összekötő spekuláció csatornáin.
Törölt felhasználó 2014. 04. 06. 13:50
Törölt hozzászólás
#56430
uttakarito
uttakarito 2014. 04. 06. 13:09
#56429
Mielőtt bárki végleg pálcát törne Hathor felett,szeretnék pár információt megosztani Veletek.Mivel jó barátom és ez becsületbeli ügy.Hathornak valóban viszonylag nagy pakkja volt,a közgyűlések alapján a kisrészvényesek közül a 4.legnagyobb tulaj.Azért nem kérte ki soha a teljes mennyiséget(3 helyről),mert mindig abban reménykedett,hogy a közgyűlések előtt megrántják a papírt és akkor nyerőben ki tud szállni.Az utolsó 3-4 millióját(családi vésztartalék)is betolta a kegbe,amikor kiszedte 48-50-ig a papírt és pont a vádlói közül kitömte valaki és nem háborgott.Aztán ismerünk olyat,aki leforintozta a nyereségeket,árulta a pakkját a szlovákoknak csak akkor éppen nem kellett Nekik.Ugye,hogy senki sem szent?Azért írtam,hogy mindenki vizsgálja meg saját Magát.Hathor valóban hitt(hisz)a 100 ft-os kegben és végig harcolt az elmúlt másfél évet a trollokkal(papír nélküliekkel)és összefogta a kicsiket.Jött egy lehetőség Neki,hogy van egy ház amit áron alul sürgösen el akarnak adni és rögtön fölmérte,hogy eze pár milliót tudna fogni.Mit tegyen most?Piacra nem öntheti,mert akkor letöri az árat,sok idő ekkora mennyiséget piaci áron (40 ft)eladni,Nekünk úgyse lett volna ennyi pénzünk (Vajna Karcsinak már a padláson is van:),úgyhogy eladta más forrásnak "szorult helyzetében".Ha az ingatlanon túl adott,visszaszállt volna piacin a kegbe és amit fogott az ingatlanon nyereség-ki akarta tépni 48-ig(kb.20%)emelkedés,hogy a trolloknak visszavágjon,mert már unta,hogy a chartjai jeleznek és a szlovákok meg lennt tartják az árat.A fórumon nem akart szétkürtölni,mert hogy néz ki,hogy a vezérbika kiszáll és a kicsik hoppon maradnak.Ha Montu nem szellőzteti meg,csak annyi történt volna,hogy pár hétig nincs kege(persze akkor a trollokkal papír nélkül hadakozik),ezt hívják blöffnek:)Azt mondta,a közgyűlést megvárja és utána meglátja mit lép kegben.Hát ennyi a történet... úttakarító
Törölt felhasználó 2014. 04. 05. 22:06
Törölt hozzászólás
#56428
Törölt felhasználó 2014. 04. 05. 22:00
Törölt hozzászólás
#56427
exmnbs1 2014. 04. 05. 16:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#56426
Q3-hoz képest óriási ugrás a rövid kötelezettségben kb félmrd szerintem

ráadásul másik rövidet váltott ki

másrészt szvsz a telkek úgy lettek értékelve hogy a tőkearány a kritikus 2/3-ad alá csökkenjen
Törölt felhasználó 2014. 04. 05. 15:13
Törölt hozzászólás
#56425
Törölt felhasználó 2014. 04. 05. 15:03
Előzmény: #56418  sly36
#56424
Ne csodálkozzatok!
A Pannergyben is volt egy féreg, amikor 300-ról megindult, végigírkálta az összes topickot, hogy kitörés, meg 3000.
400-on ő volt az első, aki adta.
Mindig is voltak, meg lesznek is.
Törölt felhasználó 2014. 04. 05. 14:56
Előzmény: #56416  exmnbs1
#56423
Én nem adtam el a pakkom és nem is fogom ezen az áron, Várom a pozitív híreket.
uttakarito
uttakarito 2014. 04. 04. 23:58
#56422
Hát ez kemény nap volt...Reggel én kezdtem a fórumot és én zárom.Mindenkinek fel kell dolgozni sok mindent,de azért nézzünk kicsit Magunkba is.Mindenkinek jó hétvégét!
The show must go on...
THOKJO
THOKJO 2014. 04. 04. 23:43
#56421
Kedves Montu!
Megkérem, hogy küldjön egy privát e-mail elérhetőséget a thokjo31@gmail.com e-mail címre, hogy feltehessek néhány kérdést önnek...!!
Tisztelettel THOKJO

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek