Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 21:23
#760
könyvet nézve, TA+ napközbeni 'áramlás' alapján még egy 'kiszálló szakasz' várható
jó páran beálltak a sávozásra ennél a papírnál, ezért lehetséges, hogy az indulás egy ideig elnapolva- ma az eladói oldal 68-tól felfelé végig ~100-100k volt és frontvonalon is mindig akadt utánpótlás - 'fentről lejövő' - ez egy ideig még eltarthat
hisz minek belevenni ha lejön és 'olcsón' odacsapja
??
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 21:14
#759
ugy latszik nagyon felnek bele venni a 70-be nem hiaba, szerintem mar az is nagy szo hogy ilyen lassan bandukol a kozgyules ota, de ahhoz hogy friss ver aramoljon bele mindenfelekepp kell egy legalabb kis jo hir. Reszemrol nem izgulok hogy most 2nap alatt vagy 6 honap alatt uti-e at a 70-et a lenyeg hogy menjen. Senkinek nem ajanlanam hogy teljes vagyonnal menjen bele mint ahogy egyes ecofanatikusok teszik azt . en csak orulok a mai kisebb ontesnek, legalabb annyi gyengekezuvel kevesebb. Szinte biztos vagyok benne hogy megy meg a halaszat ami valoszinuleg nem tart tul soka ha 285millio van kozkezen eleg a felet begyujteni egyes csopotokna majd jon egy johir es az ajanlati konyv eladoi oldalan mindjart jobban hasithat felfele. A ma reggeli lehuzo beszolasok egyebkent nekem sem tetszenek mert teljesseggel feleslegesek es gyerekes megnyilvanulasoknak tunnek, nem akarok senkit bantani, de aki nagyon unatkozik az kerem keressen masik jatszoteret vagy nyisson egy duhongo topikot. Ezt a forumot azert olvassak a befektetok mert meg akarjak tudni mit gondolnak masok, esetleg uj informaciokat oszthatnak meg egymassal es ennyi, szoval hogy fejlesszek tudasokat. Meg csak nagyon szakmainak sem kell ahhoz lenni hogy valaki beirjon ide, mert nem mindenki van evek ota a tozsden ezert egyesek tanulo szandekkal vannak jelen es nekik is kijar annyi tisztelet hogy beirasaik meghallgattatasanak legfeljebb egy nala tapasztaltabb kiigazitja elvi tevedeseit. Tudom hogy ezzel a hozzaszolassal nem fogok tudni valtoztatni egyes primitiv egyenek modoran de legalabb nehany friss tozsdes aki ezt elolvassa talan elgondolkodik rajta hogy milyen magatartast ne tanusitson ezen a forumon a jovoben mert ez mindenkinek csak az ertekes idejet rabolja, amikor megnyitja valaki a forumot es ugy kell kihalaszni az ertelemes mondatokat a sok felesleges szemet kozul.
Tovabbi jo topikozast es sok penzt a kitartoaknak!
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 20:44
Előzmény: #757  pampa
#758
A trendlines esetében szinte 95%-ban beteljesült amit írtak, legfőképpen az Eco-ról Kezdek rájuk hallgatni.
A phyl-ről szólva tavaly év végén engem kirántott a szarból, amire nem is gondoltam volna. Remélem most is megindul felfele.
pampa 2007. 03. 12. 20:19
Előzmény: #755  Törölt felhasználó
#757
A trendlines az Eco-t is szépen jelezte.
És az bejött,most várjuk meg,hogy itt mi lesz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 20:17
#756
monguz = alekszandrosz?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 20:16
#755
monguz = alekszandrosz?? :)
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 20:14
Előzmény: #753  Törölt felhasználó
#754
Igen. Nagyon tájékozott... félretájékozott... Jobb lenne ha te! utánaolvasnál a dolgoknak a Phylaxia honlapján pl. az ingatlanokkal kapcsolatban. Egyébként pedig kérlek ne vegyél és kérlek húzd le te is a papírt! :) Talán még odaér egy kis lé és tudok venni ezen az áron. Én is lehúzom, jó? Besegítek nektek. Ez a PHYLAXIA EGY NAGY KALAP SZAR!!!! MINDENKI MENEKÜLJÖN BELŐLE!!!! Jó így? Pusszantás mindenkinek..
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 20:09
Előzmény: #751  Törölt felhasználó
#753
ok, elég tájékozottnak tűnsz phyl ügyben. De akkor a trendlines-osok mire alapozták múlt szerdai véleményüket? Netán bevásároltak belőle?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 19:58
#752
Mindent bele! Lehúzni a papírt ezerrel, így kell csinálni!!! :))
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 19:07
Előzmény: #748  Törölt felhasználó
#751
Én azt szeretem amikor kreténeznek olyanok akik 3 mondatban tudják összefoglalni amit erről a részvényről tudnak.Mindössze ezért írtam ebbe a topikba.Újpesten kutatnak de bérelt helyiségekben.Annyira gáz amikor keresnek telephelyet és tszmajorokban gyártanak phylazonitot ami lejárt termék már jobbak vannak olcsóbban koncentrált kivitelben és teljeskörű tanácsadással és földre kijuttatással.Nekem soha nem is volt és nem is lesz.A döbbenetes az hogy egyszerre indult az Otp-vel 300 ft volt egy oti ez meg 100 ft és most?Akkor volt vagyon és perspektíva,most....Ti tudjátok,sok szerencsét mindenkinek.Sok pénzt.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:52
Előzmény: #749  Törölt felhasználó
#750
Mért pont Május ?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:47
Előzmény: #748  Törölt felhasználó
#749
Tovább vásárolgatom a Phylaxiát. Szerdára várok egy nagyobb megugrást, szembe menve az eső trenddel.

A papír májusra elérheti a 100 Ft-os névértéket.

Poziból írom. És ez csak egy vélemény.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 12:56
Előzmény: #745  Törölt felhasználó
#748
Kőbányáról beszélsz?
az egy viszonylag drága bérlemény (volt)..
a vidéki telephelyek (a régiek, amelyek a könyvekben szerepelnek), nem is kutatóbázisok, Egerben kultúrált telephelyet vettek - tudomásom szerint (eddig is hasonló profilu társaság telephelye volt),
a phylazonit reményteljes termék, jelenleg tudomásom szerint termeltetik...

MEGJEGYZEM A VÉTELI OLDALON ÁLLOK ÉS NEM LENNE ÉRDEKEM DÍCSÉRNI A PORTÉKÁT :))))
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 12:48
Előzmény: #745  Törölt felhasználó
#747
Ezért van itt, ahol, a névérték 67% án.
Ha milliárdokat termelne nem ez lenne az ára.
Innen lehet fejlődni.

Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 12:42
Előzmény: #745  Törölt felhasználó
#746
Mindnkinek sok szerencsét kívánok hozzá.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 12:34
Előzmény: #744  Törölt felhasználó
#745
Legyen szerencséd vele.A vidéki telephelyeket láttad?
Volt már szó arról is hogy Pest környéki telephelyük lenne,perből befolyó pénz stb ez mind sztori volt.Az biztos hogy Újpestről lassan elzavarják őket.Nincs megrendelés,a legsikeresebb termékük a phylazonit talajbaktérium volt amit most egy elküldött alkalmazottjuk kompletten terít szántóföldre való kijuttatással az országban.Ez nem zuhanyhíradó és nem közgyüléses lázálmok.A vidéki telephelyek kutatásra nem alkalmasak át kéne alakítani őket. Egerben nem tudom mi van.Legyen szerencsétek vele.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 11:32
Előzmény: #740  Törölt felhasználó
#744
a saját budapesti épületeit részben meg sem kapta, a Szállás u egy része a Sanofi>CEVA Phylaxia tulajdonába került az állami vállalatból...
a többi részt a szállás u-ból eladta, Bpesten csak bérelt...vidéken vannak telephelyei...
Eger fejlődik, saját és tulajdoni hányada nőhet...

az ingatlanok hasznosítása vagy eladása a kérdés..........de EGER LESZ A BÁZIS ÉS SAJÁT................

erről van szó, el kell menni a közgyűlésre, olvasni kell a béten megjelent HIVATALOS közleményeket...........a többi fantáziálás..
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 10:56
Előzmény: #740  Törölt felhasználó
#743
Tőkeemelés lesz, új fejlesztésekkel, rendbevágják a céget és átalakítják, bekerül az A kategóriába.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 10:48
Előzmény: #740  Törölt felhasználó
#742
A gardéniáról beszélsz? Az hogy kerül ide?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 10:47
Előzmény: #740  Törölt felhasználó
#741
Köszi Bubo , jó ötlet ...

lássuk

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek