Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
klikk
klikk 2007. 10. 11. 07:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#31300
:))

na vazze....mi meg mán korán elhajtattunk....se süti se itóka...naem baj othon azé vót...

de 1 jó hír a kétkedő félősöknek!! megvan az új unikális ellenszer a reszketeg kezűeknek. a neve PARAZONIT esztet gyárcsák legelősször, esztet köll szedni occsó eladás ellen....:))

amúgy ez csak mint a hírekből kiderült 100 millás beruházás....ott van még páhi palota tamási eger....
itt egy átlagos befektetőnek 1/3 nm tulajdona van....pont elfér rajta...:))
kissherceg 2007. 10. 11. 01:06
Törölt hozzászólás
#31299
Törölt felhasználó 2007. 10. 11. 00:56
Előzmény: #31297  Törölt felhasználó
#31298
Budfox, nem tom milyen oldal jött fel, valami idegen, de nem képek
Törölt felhasználó 2007. 10. 11. 00:52
Előzmény: #31292  ingcapa
#31297
cápa, a kata nem volt ott!!!
lécci innen tájékozódni
Törölt felhasználó 2007. 10. 11. 00:18
#31296
Fúúú vazze BudFox!!! :-(((((((

Ezt nem kellett volna!
Minek raktad fel ezeket a képeket?!!!
Vedd le gyorsan, annál jobb minél kevesebben látják! :-((((
Így kivégzed a papírt!
Ez a sufni lenne az üzem?
Ez a kopott, lyukas hullámpalatetõs, 50 mm-es laposacélból összehegesztett bejárati ajtós, a MÉH teleprõl guberált, kábelkötegelõvel összekötözött gépsornak nevezett ipari hulladékkal teli istálló??????

Apám!! A hideg szaladgál a hátamon, ha arra gondolok mennyi pénzzel voltam benne ebbe a papírban!

Mondom, gyorsan vedd le, mert iszonyatos illúzióromboló még így fényképeken is!
Hát még a valóságban milyen megdöbbentõ lehetett!
Törölt felhasználó 2007. 10. 11. 00:06
#31295
engem nem érdekel se a gyúrcszsák, se a stefi-gráfúr. csak a mani, lovetta, koksz, zsozsó, zsé, lé, manna, apró, stb
Törölt felhasználó 2007. 10. 11. 00:02
Előzmény: #31292  ingcapa
#31294
Cápa! neked a szakminiszter nem elég?
vagy 2-3 órát volt ott, bárki beszélhetett vele, aki akart...

Az említettek csak általánosságokat mondhattak volna........Gráf =szakember, ha nem tudná valaki !
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:59
#31293
Sajnos letöltöttem!

eltűnt a tetejéről a fájl ! stb...
a kedvenceket be kell hívni!
fájl nem tudok letölteni v e-mail címemről küldeni!

a "Send to" paranccsal olyan lassú (wazze)
az a forgó két 10 perc alatt nem ment át, leállítottam..........közben megvacsiztam...mégse ment át...!

Ha valakinek van ötlete?
Lehet h visszaállitom a gépet 3 nappal és akkor visszajön az Explorer 6 !!!!!!!!!!!!!
ingcapa 2007. 10. 10. 23:59
Előzmény: #31290  Törölt felhasználó
#31292
Kóka v gyurcsány ott volt? Ha politikus nem volt jelen akkor nagy a baj! Amúgy mi volt kata??? Röviden plíz!
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:54
Előzmény: #31278  Törölt felhasználó
#31291
nekem általában az óra járásával megegyező, de néha megfordul-------magától,
különösen ha részletekben, szeletekben nézem............
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:36
Előzmény: #31289  Törölt felhasználó
#31290
elírásokért elnézést !

50-60% az állattenyésztés javára..(nem 5!!!)

biztonságos (!) a magyar húsárú mert szorosan ellenőrzött...

ami a sajtót illeti: sajnálom, akiket Irakban stb naponta megölnek..de nem naponta húsz-szor szeretném hallani..
Hogy melyik szinész, sztár, pop-rock-istennyila kivel és hányszor...HA PRODUKÁL VALAMIT MEGNÉZEM, MEGHALLGATOM, de az ágyából és kocsmájából nem kérek helyszini közvetítést..
Egyéb ostobaságok helyett híreket adjanak, és jó híreket, követendő példákat...
nem termelési eredmények szajkózását, abból is volt régebben elég...
de ami SIKERES és tényleg az.........arról szóljon, legyen munka és megélhetés.......különben a tévé és a rádió is csak ÓPIUM és nyanyák szörnyűlködnek és irígylik, hogy nem őket (erőszakolták meg) stb
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:28
#31289
Szerintem - amit mondott, azt remélem Bpesten is meghallották!
Ha a hiradók nem az újabb és egyre ostobább népszavazásokkal lennének teli, hanem azzal, amiből élünk !...akkor eljuthatna mindenkihez, hogy magyar húsárú biztgonságos, hogy 5-60 % -ban az állattenyésztésnek kellene elfoglalnia a helyét a mezőgazd. termelésben a növénytermesztés gazdaságosága is így lenne biztosítható............az állatállomány kevés, nem jegyzeteltem az adatokat...
de 1938-ban biztosan más arányok voltak (ez volt az utolsó békeév és sokáig mindent ehhez mértek!)

A segítséget megadják, pénz lesz, pályázni lehet............
Minden tiszteletem a miniszteré........higyjétek el nem "nyalok" figyelemmel kísértem a tárgyalásairól és a nyilatkozatairól eddig megjelent publikációkat.............a József nádor téren és a Kossuth tér túloldalán nem ártana ébresztőt fújni...........!
Nem akarok politizálni, de, ami mögé fel lehet sorakozni, oda fel kell...........akármelyik párthoz tartozik valaki.............és főleg a kormánynak kellene egységesebbnek lennie.

Az egészségügyről, oktatásról itt nem beszélek------------de ebben egyet lehet érteni, különben a parlamentben tenyésznek a hiányzó állatok...........nehogymárvérszívókattápláljunk :((((
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:18
#31288
Az üzem 100%-ban a phylaxiáé, a törzskönyvek is.............
az üzem indításához minden készen áll, a helyi hatóság (ántsz?) orvosnője is szépen nyilatkozott - hallottam, beszéltem is vele!

Az üzem vezetése is rendben lesz remélem, a Phylaxia holding talál megfelelő embereket biztosan...
van, akit sajnálok.........de nem a központi állományról beszélek..
Ha a helyi erők nem lesznek elegendőek TP talál majd szakembert, hiszen az egyetemi kapcsolatai elegendőek arra, hogy válogasson...

A Visonka pl. jól működik és modell-értékű!
ehhez az üzemhez más jellegű szaktudás szükséges------------ez gyógyszeripar!
Ide a szaktudás mellé még kooperativ készség és jó kapcsolat kialakítása folyamatosan a hatósággal.......gyors döntés, ha lenne kifogás.............amit a felújitás után nem hiszem hogy lesz..

Akinek kívülről nem tetszett, EZ NEM LUXUS-SZÁLLÓ, ez üzem és belül teljesen megfelel a célnak...steril, légzsilipek , gépsorok, higiéne................és modern gyártmányok!

Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:12
Előzmény: #31283  Törölt felhasználó
#31287
luigi, néztem a tesztet jódarabig, de lehet átverés
először jó sokáig óramutató irányában, aztán váltás, megint óramutató, majd megint ellenkező, ez így van megcsinálva
egyébként nagyon érdekes
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:09
Előzmény: #31284  Törölt felhasználó
#31286
Igen, az összkép nekem sem nyílik meg.
(Holnap írok mailt és kérek képeket a román leányról.)
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 23:08
#31285
utólag informálódtam...
a gyáravató tökéletesen sikerült!
a megbeszélések kicsit idegesítőek lehettek, de TP hősiesen állta ----------- és a fejből elmondott beszédnek is volt eleje vége közepe................más ember nem adta volna elő olyan nyugodt hangon...

szerintem azok, akik pufferolták egy ideje az árfolyamot, most sem elégedettek---------de mi sem ővelük...
szerintem kicsit elszemtelenedtek vagy túlsokat képzelnek magukról!
a 70 forintos bejelentést még nem feljtettem el az illetőnek ! azzal tett be az emelkedésnek, a jegyzési vállalásai ugyan jól jöttek nekünk..........de mivel nem kapott pufferolt................
ha békén hagyná végre fejlődni mindenki a céget...............lehetne gyorsabb árfolyaemelkedés is.........de nem baj, nem lesz akkora a visszaesés......
Őszintén azt reméltem, tisztességes összeget tol be a kft-be! hát lehet hogy nem így lesz....................
SZERINTEM AZ AKI 70 -ÉRT VESZTEGETTE, ha igaz, és a felesége ugyanakkor 105-ért tudta eladni ELŐTTEM NEM HITELES...és ha bárkit befolyásolni tud, az megérdemli!
Itt nem a portfolios körre gondolok, mi megtettük, ami tőlünk telik és türelmesen várunk..
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 22:59
Előzmény: #31280  BudFox
#31284
Köszi a képeket BudFox !!!!!!

ez a képösszefoglaló nem nyílik - helyette egy oldal jön amely elmondja hogyan használható egy program :-)))

A többi kép megnyitható !

A sajtóban csak 3-4 percet találtam a Duna Tv-n
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 22:58
Előzmény: #31282  Törölt felhasználó
#31283
Luigi, ez a teszt fantasztikus. Kösz.
És végre a bal agyféltekét haszálom zömmel, de bármikor tudok váltani, és akkor a másik irányba forog és a jobb dominál.
Kipróbáltam, hogy ellazulok, és vált, vagy tudatosan gondolkodom és vált.
Kösz ez tök jó.

Másik bor megvéve.:)
Törölt felhasználó 2007. 10. 10. 21:54
#31282
Én is néztem délután. Szerintem kamu. Nekem először óramutatóval szemben forgott, elolvastam a cikket, és ujra megnéztem akkor már megegyezőleg.
Pedig én nem programoztam semmit :)
BudFox
BudFox 2007. 10. 10. 21:53
Előzmény: #31280  BudFox
#31281
affene, azt írja ki hogy túl sokan töltenek, de azért feltehetőleg majd jó lesz, próbáljátok letölteni.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek