Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 17:05
Előzmény: #12617  treff
#12620
igen! általában jókat ír... érdemes olvasni - de az is 1 vélemény, most meg válságtőzsde van )) s lesz még pár évig
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 17:00
Előzmény: #12615  Törölt felhasználó
#12619
minden gyermekem kint van .. Ennek az országnak min.. kellene 5 - 8 év ahhoz hogy normalizálódjon.. de csak akkor ennyi , ha minden jó írányba halad , vagy legalább is a legnagyobb része .. /Ja, meg a körülmények is jól, jobban alakulnak /
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 17:00
Előzmény: #12615  Törölt felhasználó
#12618
Ezt az országot csak MI tehetjük jobbá, nem más! Az agymosott réteg lassan eszmél, vagy kihal. Utánuk miénk a terep. Nekünk kell kiállnunk magunkért. Az országunk pedig van olyan szép, mint bármelyik a világban. A fejekben kell rendet rakni. Először a sajátunkban, barátainkéban és így tovább. Hiszem, hogy 10 év múlva ez egy élhető, szerethető ország lesz. Első lépés az igazi rendszerváltás legyen, a csalók és hazaárulók bebörtönzésével!
treff
treff 2009. 07. 24. 16:56
Előzmény: #12614  Törölt felhasználó
#12617
lehet neked van igazad, én minden nap elolvasom. Emaitt jól meg is kavart az utóbbi 1 hétben :(
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:54
Előzmény: #12611  Törölt felhasználó
#12616
ugyanolyan hülye vagy most is mint rég
hasonlóan pofátlan is
a kezdetektől ilyen voltál, ez vereséged oka is egyben, ezért a pökhendi okostojás nagyképű stílusodért nem segítettem az elejétől fogva neked semmit

megint elmondom : olyan szinten nem vagy képben semmiről, és fáradtságot sem vettél hogy bármit megtudj, hogy ha tudnád a valóságot, mélyen magadba néznél és szégyellnéd magad ezekért a soraidért is

emkékeztetlek, hogy ne találkozzunk soha az életben
mert bevasalom rajtad a vasalnivalókat

hogy kinek mit adtam, ahhoz sincs semmi közöd

fogd fel azt is , ha nehéz is...ha ebbe a fórumba írok , az nem jelenti azt automatikusan, hogy veled szóba akarnék állni
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:50
Előzmény: #12612  Törölt felhasználó
#12615
ah.. kosz a linket at is nezem majd a hetvegen lesz idom

nem nem bantam meg, nagyon szeretnem ha magyarorszag elheto orszag lenne
de az a teny hogy mostanaban megint felerosodott bennem az elmehetnek azt jelenti hogy itthon nem jo iranyba haladnak a dolgok

egy ismerosomnek azt mondtam
itthon szeretnek elni de csak akkor ha lehet
es erre meg azt mondtam neki hogy meg csak nyugati szinvonalra sem vagyok
mar akkor is itthon maradnek ha csak a felet kapnam meg itthon mint amit nyugaton megkaphatnek (nem csak penzre gondolok, minden masra is, emberek, hozzaallas stb...)

de sajnos nemhogy felenel de talan meg tozedenel sem tartunk
emberi hozzaallasban meg... szoval azt ne is statisztikazzam a tozsde megteszi helyettem
pl otp 3200-1200-3800 fel even belul??...
jojo tudo lehetne ezer peldat sorolni hogy mas reszvenyek is mozdultak ennyit de mindenki tudja jol hogy ez milyen korulmenyek kozott tortent

el vagyunk adva sokszor mondtam
akkor meg mire a maradas
ha mar ugyis eladtak akkor kurva dragan akarom adni magam!
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:47
Előzmény: #12610  treff
#12614
nagyon ritkán, ha kérdésem van inkább irok neki
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:47
Előzmény: #12608  BozsoBozso
#12613
baromira mindenhol mindenki az őszi esésre spekizik... Na ekkor szokott valami más lenni .. Sz. az attól függ, hogy az ősz elejére hova mennek , mennyire mennek fel az indexek .. Addig ezek a cuccok csak jóslatok... A nyár aktívabb lesz vélsz , mivel sokan buktak a világ traderei, oszt ide vannak , lesznek szegezve .. Ez is egy szempont arra , hogy mi lesz a nyár végén .. Szóval ..az a hatalmas farkam tudja / egy szava sincs .. Drekk lehet azoknak a csajoknak ilyen melegbe akik ma buktak és még ráadásúl menopauzájuk is van ..
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:45
Előzmény: #12601  Törölt felhasználó
#12612
link
ezek szerint megbántad, hogy hazajöttél
Ivánba is hazajöttek Angliából (kisebbség) :))
A nagyvilágban az íreket makacs, nehéz, d jó humorú embereknek tartják. Ha vörös a hajad és szeplőid is vannak, jól be tudnál illeszkedni! :D:D:D
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:44
Előzmény: #12603  Törölt felhasználó
#12611
hat most akkora hulyeseget mondtal ezzel mint a haz
mar hogy lehetne elobb az embernek kisebb arca es tobb az esze?
ez fizikai keptelenseg hiszen javulni csak akkor lehet ha elobb rossz vagy
tanulni fejlodni csak akkor ha elobb buta es ostoba voltal
bolcsebb semlehetsz csak akkor ha mar voltal elhamarkodott mert kulonben mihez kepest...

igy tehat egy folyamaton mindenkinek keresztul kell mennie
a te hibad meg az hogy keptelen vagy felismerni azt hogy hiaba osztod az eszt a kezdoknek mert te mondjuk mar tudod mert azt nem lehet
az eszt ugymond a tapasztalatot azt meg kell szerezni, kapni nem lehet
aztan meg feszt megsertodsz azon hogy senki nem all szoba veled
nem fogod fel hogy neked meg NINCS erzeked a tanitashoz hiaba van meg a tudasod! ( a tudast megelolegezem bar hangsulyozom ez csak feltetelezes mivel meg soha senki nem tudott meggyozodni arrol hogy tenyleg van e alapja mivel sosem mondasz semmit, meg NBM is jobb nalad bar ot is ostorozom eleg rendesen)

es csak az tudja megszerezni a tapasztalatot aki atmegy ezeken a dolgokon
vesztesegen nyeresegen,
oromon es depresszion

te meg a kezdetek kezdeten kepes lettel volna megfosztani engem ettol?? micsoda igazsagtalan alak vagy te? hogy mered venni a batorsagod ahhoz hogy emberek eletebe beleszolj es meggatold oket a szabad tapasztalatszerzesben?
igaz lehet akkor tobb penzem lenne de az kit erdekel, a penzt nem vihetem magammal a sirba az nem jon velem a kovetkezo eletbe az nem tesz senkit tapasztaltabba!
a penz az csak ugy van
vagy nincs

de amit megtanultal azt senki nem veheti el toled tobbe
azt nem verhetik ki beloled
azt nem csalhatjak el toled
azt nem pererlhetik el toled
azt nem adhatod zalogba

en elmondom akar jo akar rossz tortent velem talan mas is tanul belole majd eldonti hogy mit!

te mit adtal az embereknek...?

treff
treff 2009. 07. 24. 16:44
Előzmény: #12609  Törölt felhasználó
#12610
azért Egont csak el szoktad olvasni, nem?
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:40
Előzmény: #12608  BozsoBozso
#12609
Az elemzőket olvasd Te. én soha nem olvasom azokat
Ezért élek még 1x év után is a piacon )))
BozsoBozso 2009. 07. 24. 16:38
Előzmény: #12606  BozsoBozso
#12608
ricsi telkom felhuzva zarora. Jovo heten barmi lehet meg.

irhatjak az elelmzok hogy +ban zarta a hetet a bux.
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:37
Előzmény: #12606  BozsoBozso
#12607
beteg vagy ))
BozsoBozso 2009. 07. 24. 16:36
#12606
tippek a tárgyra?

Szerintem még lesz 1 felfele kö úgy szeptemberig hogy halálra szopassák a shortosokat. lehet csak 19-20K buxnálé kell majd shortot nyitni az októberi esésekere felkészülni
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:35
Előzmény: #12604  Törölt felhasználó
#12605
azé szeretem jobban a forext , mert ott naponta is sok a mini valamelyiknél ... szinte mindig...
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:31
Előzmény: #12603  Törölt felhasználó
#12604
Itt és az otin tegnap nem lehetett senki sem okos .. Az elemzők is össze-vissza ... Fel kell ilyen rakni ilynkór húsz forintot alig stoppal pici tp vel oszt lesz ami lesz jöhetnek a jogászok ...

volt itt valahol olyasvalaki hogy ezalatt a két nap alatt két miót bukott ... lenyomozhatatlan napok ezek .. / derrick sincs már :(
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:23
Előzmény: #12595  Törölt felhasználó
#12603
késő
előbb kellett volna kisebb arc, nagyobb ész
tégy amit akarsz

kis kos azért van benned, az bizonyos
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:22
Előzmény: #12598  kamaz7
#12602
ugyan mar
tolem tozsdezest tanulni...

kerdezd csak meg errol dlph-t

na meg szereny is vagyok :)
Törölt felhasználó 2009. 07. 24. 16:21
Előzmény: #12597  Törölt felhasználó
#12601
mar tiz eve ezt mondogatom magamnak miota hazajottem belgiumbol az egyetemrol
merthogy akkor is hazajottem

nem ennek a forumnak a temaja de ugy gondoltam a tozsde egy jo dolog es nekem nagyon tetszik en ezt szeretnem mindig csinalni

es ugye azt meg akarhonnan lehet

de igazabol olyane z mint a stop nelkuli varakozas mikor ellened megy az arfolyam
en csak vartam vartam hogy jobb lesz minden de csak egyre rosszabb lett kozben meg akik elmentek nyugodtan elnek
persze nem csak vartam hanem tettem is de meg az is keves volt
ilyen oreg fejjel 35 evesen mar mit varjak meg talan ez az utolso lehetoseg szerintem kiprobalni valami ujat

szoval szoljon aki tud valami jot, csinalok mosogatast is :)

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek