Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 20:28
Előzmény: #779  Törölt felhasználó
#780
Penznyelo nem a te hsz-edre írtam, hanem az övére. Talány számomra az összefüggés.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 20:23
Előzmény: #773  Törölt felhasználó
#779
DLPH, természetesen semmi köze, nem is állítottam ezt. Csak felhívtam arra az apró tényre a figyelmét, hogy meglehetősen furi dolog 2007-ben azon lelkendezni, hogy jé már van napelemes autó (idézet: "Találtam egy elég érekes fotót a neten. Nagyon szupi, már úgy látszik Solar Auto is létezik a világon! :-)"), amikor több mint 20 éve (stílusából megkockáztatom, talán régebb óta, mint ő maga) létezik.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:58
Előzmény: #772  Törölt felhasználó
#778
édeseim, az, hogy vmi létezik 15 éve, nem biztos hogy ugyanaz, merthogy akkor tán nem volt létjogosultsága. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ma van vagy holnap lesz. "Csak" lehet.. Csak az a csak a lényeg: az időzítés...-:))))).
Mindhogy azt sem értettem, hogy a Kóka által bejelentett telepet a genesis ellenében sikerként könyveltétek el, holott lehet katalizátor is, ráadásul egy nagyobb beruházás, nagyobb szervezet lasabban mozdul, és a tervszámok is mások (ld. genesis business plan), 2008 2Q előtt 80 MW elérése stb. stb.

üdv, KK.
kissherceg 2007. 03. 24. 19:29
Törölt hozzászólás
#777
Krumenaker 2007. 03. 24. 19:26
Előzmény: #774  Törölt felhasználó
#776
Én is vakkantanék ide valamit.

Tervezni bármit lehet - a tervezőasztal, a papír, a bitek a virtualitásban, az álomképek az emberi fantáziában mindent elbírnak.

Más kérdés, hogy lesz-e valami a tervekből.

Sőt: a legelső kérdés az, hogy aki nyilatkozik a tervekről, komolyan gondolja-e a saját mondókáját, vagy csak tele akar dumálni fejeket ( -> kiénekelni pénzecskét a briftasniból).

Vannak a BÉT-en komoly cégek hiteles menedzsmenttel, és komolytalan cégek énekesmadarakkal. Persze komolytalan cégekkel is lehet játszani, lehet futtatni őket, pénzt rakni beléjük, pénzt venni ki belőlük. Az árfolyamuk is megy le-föl. Szinte már-már úgy viselkednek, mintha komoly cégek lennének, de hát mégse azok. Sajnos nem azok...

Ezt csak így idevakkantottam, nem kell semmire és senkire vonatkoztatni :))
kissherceg 2007. 03. 24. 19:21
Törölt hozzászólás
#775
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 18:37
Előzmény: #772  Törölt felhasználó
#774
hát ez a "Genesis a BÉT legdinamikusabban növekedő részvénye 3-4 éves távlatban!" tárgy elég szar...LOL!
BB te szerintem portás lehetsz a Teremtésnél és rádbízták, hogy 1-2 ajándék-részvénnyel a zsebedben az árfolyamnyereségért cserébe reklámozz...
Nagy balf@sz vagy te, semmi más...nem értem, hogy van időd már több mint fél éve napról napra ontani itt ezt az ócska dumát.

Ja és most írj légy oly kedves valami megértő, de lesajnáló atyai választ onnan az égből.

Te BETEG vagy ember, menj orvoshoz, mert szüzen fogsz meghalni, ahogy a billentyűzetbe szorlut kézzel nem tudsz magadhoz élelmet venni!!!!!

Köszönettel!
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 18:30
Előzmény: #772  Törölt felhasználó
#773
Ez mind szép és jó, de mi köze ennek az autónak bármihez?

(bármi = Genesis szakadás, értéktelenedés, punnyadás, feleződés, harmadolódás. e.t.c.)
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:40
Előzmény: #770  Törölt felhasználó
#772
Te BB, napelemes autó rohadt régóta létezik. Még a királyi TV Deltájában is lehetett látni erősen bő 15 éve... Biztos, hogy értesz a napenergiához?

Ausztráliában versenyt is rendeznek napenergiás autók számára. Az első versenyt 1987-ben tartották. Hol töltötted az elmúlt 20 évet? (3 évvel ezelőtt az akkori világbajnok kocsi európai körútja során Magyarországon is áthaladt).
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:40
Előzmény: #770  Törölt felhasználó
#771
Te BB, napelemes autó rohadt régóta létezik. Még a királyi TV Deltájában is lehetett látni erősen bő 15 éve... Biztos, hogy értesz a napenergiához?

Ausztráliában versenyt is rendeznek napenergiás autók számára. Az első versenyt 1987-ben tartották. Hol töltötted az elmúlt 20 évet? (3 évvel ezelőtt az akkori világbajnok kocsi európai körútja során Magyarországon is áthaladt).
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:18
#770
Sziasztok!

Találtam egy elég érekes fotót a neten.
Nagyon szupi, már úgy látszik Solar Auto is létezik a világon! :-) Hát ez csúcs, meglepődtem amikor megláttam!
A képet elküldtem a novotr@freemail.hu címre.

Jó szórakozást és pihenést mindekinek a hétvégére! :-)

Üdv. BB

Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 13:31
Előzmény: #766  Törölt felhasználó
#769
Jaj, ne buktass le, Lau:)
Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 13:23
Előzmény: #767  Törölt felhasználó
#768
Kirívó forg.van ma is.:-))
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 21:30
Előzmény: #755  Törölt felhasználó
#767
BB,

tisztában vagy ennek az általad oly nagyon favorizált részvénynek a mutatóival?
hogy kicsit elkalandozzunk a napenergiától is...
mert végső soron ez itt a tőzsde, nem egy naperőmű...

Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 21:16
Előzmény: #750  Törölt felhasználó
#766
Pénznyelő,
nem hiszek Neked!
Te is bb klón vagy, hiába tagadod! :))
Bobojsza 2007. 03. 20. 20:44
Előzmény: #764  Bobojsza
#765
Hát kicsit le lassultam biztos olvastátok már mert jó két hetes a cikk :-( Bocs!

Bobojsza 2007. 03. 20. 20:38
#764
Most olvastam:
A kormány a következő hét évre 100 milliárd forintot irányoz elő megújuló energiák hasznosítására. Néhány héten belül megnyílik az a hárommilliárd forintos pályázati keret, amely a háztartások energia-hatékonyságának javítását szolgálja. Ezen belül támogatást lehet igényelni a megújuló energiaforrások, így például napkollektorok beszerzésére is.

Maczinkó István, a rétsági gyár építését szervező HelioGrid Magyarország Napelemgyártó Kft. igazgatója elmondta: a 16,5 milliárd forintos beruházás hatvan százalékát magyar, a többi részét svájci és amerikai befektetők finanszírozzák. A gyártósorok beszerelése májusban indul. Az üzemben nyolcszáz új munkahely jön létre.

Teljes cikk: link
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 19:31
Előzmény: #762  evelne2
#763
Ma már forgalom is volt.:-))
(önmagához képest)
A tőkemelés közeledtével forgalom és emelkedés elképzelhető.
Egyéb vélemény?
evelne2
evelne2 2007. 03. 20. 13:35
Előzmény: #761  Törölt felhasználó
#762
nem sok de van...:-)
épp ezért jó papír, csak most alszik jól mondod...:-)
ez tetszik..:-)
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 13:09
Előzmény: #760  Törölt felhasználó
#761
Evelne2 mást is mondtam, kérlek olvasd el !
Nagyon kockázatos, mert borzasztóan illikvid.

Nézd. Ha magad döntöttél a vételről, semmi gond. Ha BB is benne van, szvsz az etikátlan.

Nem WC papír :)) Részvény :) Ha neked is van, akkor egy jó papír, csak most alszik :)

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek