Topiknyitó: Portfolio 2018. 11. 29. 08:55

Románia úgy megelõzte Magyarországot, hogy máris utcára teszik az embereket  

Ugrás a cikkhez
Nem elég, hogy a híreszteléssel ellentétben nem elõzte meg a magyar minimálbért a román, de a jelentõs emelés miatt sokan veszíthetik el állásukat a szomszédban. A kis- és közepes vállalkozások legalább fele elbocsátásokra
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 29. 11:14
Előzmény: #57  penztaros_lorinc
#60

deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 11:11
Előzmény: #57  penztaros_lorinc
#59
offolás, floodolás, trollkodás jelentve. + a korábbi személyeskedésed is. Persze nem várok sokat, hiszen te érinthetetlen vagy, azért is csinálhatod itt amit csinálsz...
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 11:10
#58
már megint offolnak és nem beismerik hogy hazugságot vettek át. Leírom megint miről beszélgetünk. :) a pf cikkből van!
"Nem elég, hogy a híreszteléssel ellentétben nem előzte meg a magyar minimálbért a román, de a jelentős emelés miatt sokan veszíthetik el állásukat a szomszédban.  "
pedig egyszerű lenne: leírnák hogy "lqrtuk, bocs, árnyékra ugrottunk." hát ezektől ezt aztán várhatjuk. :)) de van helyette offolás, személyeskedés, hurrá!!!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 29. 11:08
Előzmény: #50  deszcsakafi
#57
babosko30, mond, ha az EU-s ügyészek feltárják a korrupciót és így az állam sok-sok pénzt tud megspórolni, akkor jobban emelkedhetne a minimálbér?
Végtére is sokkal több pénzt lehetne a köz javára felhasználni, és nem a korrupt politikusok és családtagjaik zsebét kitömni vele, minimálbért is jobban lehetne emelni!
Románia már csatlakozott a korrupt politikusok rémálmához, az EU-s ügyészséghez! Sok-sok pénzt fognak megspórolni, még ha a korrupt politikusok fegyházélete is pénzbe kerül!
Orbán Viktor miért retteg az EU-s ügyészektől? A megspórolt pénzen a minimálbért is jobban lehetne emelni!
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 11:08
Előzmény: #53  badsector1
#56
látom nem nagyon megy az olvasás.. semmi baj veled sem folytatom a "diskurzust", utolsó próbálkozás: egy portfolio cikket linkeltem.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 29. 11:07
Előzmény: #51  deszcsakafi
#55
Kérdés hogy igaz -e a minimálbér amit mondanak, mert itt igaz, de a 4-6 órás napi 8-10 órában.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 29. 11:05
Előzmény: #49  badsector1
#54
Hát persze! Ugyanazon a húron pendülnek , mint Viktorka és bűntársai.Ami passzol éppen a képbe azt vallják, a többi rossz eszme.Amikor már nyilván való hogy rossz, akkor átvesznek sunyiba egy másikat amit a másik mondott.igazi a ...ány viselkedés.
badsector1
badsector1 2018. 11. 29. 11:05
Előzmény: #51  deszcsakafi
#53
Szóval a kronika.ro cikkét feltétel nélkül elfogadod igazságnak?
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 11:04
Előzmény: #51  deszcsakafi
#52
bajos hogy a pf már nem vesz át minden "őrültséget" vagy inkább ordas nagy hazugságot, igaz? hát ez van...
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 11:03
Előzmény: #49  badsector1
#51
újabb öngól, tessék egy portfolio cikk: még az O-betű is narancssárga tudom én.... https://www.portfolio.hu/gazdasag/annyi-hulyeseget-olvastunk-a-magyar-berekrol-hogy-eldobtuk-az-agyunkat.302974.html
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 11:02
Előzmény: #48  penztaros_lorinc
#50
a topik címét nézd már meg legyél kedves. Nem az ügyészségről szól, hanem a román ill. magyar minimálbérről. Innentől az összes nem ide tartozó dolgot floodnak tekintem és jelzem a moderátorok felé.
badsector1
badsector1 2018. 11. 29. 11:01
Előzmény: #47  deszcsakafi
#49
Kronika.ro cikkét feltétel nélkül elfogadod igazságnak, mert a fideszes nézeteidet erôsíti?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 29. 10:59
Előzmény: #46  deszcsakafi
#48
babosko30, itt vagyok, segítem a munkádat! Tudom, nem egyszerű ez neked!
Szerinted ha Magyarország is csatlakozna az EU-s ügyészséghez, ahova már 22 olyan tagállam csatlakozott, ahol a helyi politikusok nem rettegnek attól, hogy az ügyeiket olyan ügyészek vizsgálják, akiknek nem a helyi politikusok vezetője mondja meg, hogy mit szabad és mit nem szabad vizsgálni, akkor elegendő férőhely lenne még a fegyházakban a korrupt magyar politikusoknak és a korrupciójuk haszonélvezőinek?
Romániában mi várható, ott elegendő férőhely van a fegyházakban?
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 10:54
#47
már megint offolnak és nem beismerik hogy hazugságot vettek át. Leírom megint miről beszélgetünk. :) a pf cikkből van!
"Nem elég, hogy a híreszteléssel ellentétben nem előzte meg a magyar minimálbért a román, de a jelentős emelés miatt sokan veszíthetik el állásukat a szomszédban.  "
pedig egyszerű lenne: leírnák hogy "lqrtuk, bocs, árnyékra ugrottunk." hát ezektől ezt aztán várhatjuk. :)) de van helyette offolás, személyeskedés, hurrá!!!
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 11. 29. 10:53
Előzmény: #43  penztaros_lorinc
#46
nem sokan olvasnak téged, nyugi.. egy-két hű társad, annak meg úgyis mindegy mit írsz, bólogat mert te írtad. no worries! :))
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 29. 10:51
Előzmény: #44  Csakisazigazat
#45
Amikor aludt olyankor  ő nem, de mivel Gyurcsány beszél álmában ezért ő igen!
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 29. 10:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#44
és nem hazudott soha éjjel nappal!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 29. 10:45
Előzmény: #41  penztaros_lorinc
#43
Jézus mária, valyont írtam. Remélem senki se veszi észre!
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 29. 10:45
Előzmény: #38  penztaros_lorinc
#42
Akkor ő vágott ki az OPUS topikból?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 29. 10:44
Előzmény: #39  deszcsakafi
#41
babosko30, mire célzol? De hát Te írtad, hogy orvosra van szükséged!
Visszatérve a románokra: valyon az EU-s ügyészség ott mennyi politikust fog a sittre küldeni? Ha visszaszorul a korrupció, mert a korrupt politikusok és családjaik a sitten ülnek, akkor javul az emberek életminősége?
Orbán Viktor miért retteg az EU-s ügyészek munkájától? 

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek