Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stuck_at_177 2019. 06. 09. 11:18
Előzmény: #73417  wisvik
#73420
kösz! 😁  dobj 1 mail címet, dobok 1 mailt ha gépközelben leszek.
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 09. 11:10
Előzmény: #73417  wisvik
#73419
Miért gondolod hogy esne?
Értsétek már meg hogy oda rakják az árfolyamot ahova akarják.
Ezek az árfolyamszétcsesző Rambok is csak akkor menősködnek amikor magára van hagyva az árfolyam.Ha meg elindul akkor megy a kapkodás mint Vajna előtt 103ig öntés után visszavesszem 117-120között.Aki a tűzzel játszik előbb utóbb megégeti magát.
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 09. 11:04
Előzmény: #73415  huntR
#73418
Ezen beszartam 😂😂
Hatalmas ++
wisvik
wisvik 2019. 06. 09. 10:50
#73417

Srácok, srácok! Én személy szerint nem szoktam veszekedni senkivel sem, igyekszem megtalálni a módját mindíg, hogy ezt elkerüljem ha lehet. Ha kialakult mégis, akkor pedig hamar lezárni. Úgy látom itt most ismét az eget verik az indulatok, és ennek jó nagy részben a további bizonytalanság az oka. Megértem, sőt én is nagyon átérzem, hogy ez mekkora feszültséget kelt az emberekben, de az egyetlen módja annak, hogy itt valóban a témáról beszélgessünk és értelmesen, az az, ha mindenki megpróbálja elkerülni a személyeskedést a többiekkel szemben. Ilyen egyszerű az egész, csak a téma, semmi személyeskedés. Tény az, hogy a jóindulat és korrektség ami stuck kollégából árad, idővel megbosszulja magát az ilyen fórumokon sajnos. Nem akarom ezt naivitásnak nevezni, inkább az őszinte fiatalok tanulópénzének. Stuck, azért mert közös papírban ülsz másokkal, attól a többiek nem lesznek sem jófejek, se bajtársak, de még legtöbbször csak korrektek se. Itt még sokkal jobban meg kell válogatni kivel barátkozik az ember, de a legokosabb, ha senkivel mert tényleg nem ismered senki mögöttes indítékait és szándékait csak abból amit beír. Ha kgy-n személyes ismeretségeket kötöttél, az más. Az egy nagyon jó dolog. Ez esetben viszont nem érdemes leállni személyeskedésbe belemenően vitatkozni azokkal akik itt a fórumon összevesznek az illetővel. Saját példámat mondanám csak SCS személyében. Pedig én őt sosem láttam azelőtt, és még azóta sem. Megvívta saját harcait, lett ami lett a vége, én ettől még nagyon sok hasznos és érdekes társalgást folytatok vele, csak nem a fórumon. Félre ne érts, egyáltalán nem kioktatni akarlak, hanem inkább csak egy tanácsot adni mielőtt te is elkeseredsz és kiégsz az itteni vielskedés és morál miatt. Ez is csak egy olyan hely mint bárhol máshol, sőt, még rosszabb mert arc nélkül mindenki ezerszer okosabb és tapasztaltabb is. Egy szóval: nem érdemes...
Maradj olyannak amilyennek mi itt páran megkedveltünk, gondolom nagyjából tudod kikről van szó, JK meg védje meg magát, nagy fiú már, vagy ha nem akar fórumozni, ne tegye. A sok okos támadó meg csak azért foglakozik most ezzel mert  nincs más amivel lehetne. A papírban nem történik megint semmi, várhatóan esni fog ezek után, ez mindenkit idegesít, Vaculak eladott állítólag, ilyenkor minimum illik egymásnak esni mert nincs jobb dolga senkinek. Persze tisztelet a kivételnek. Ha alakulnak a dolgok ez is hamar elmúlik. Ha meg nem, akkor szép lassan és csendben kihal a fórum. Meglátjuk...        
stuck_at_177 2019. 06. 09. 10:43
Előzmény: #73412  Lastdeposit
#73416
elnézést ha valakit megbántottam. nem ez volt a célom. de nekem az esett rosszul, h leszólták azokat, akik legalább megpróbáltak valamit kideríteni. én nem vagyok nagymenő, a saját szabijaim számát csökkentettem azzal, h elmentem és megpróbáltam kideríteni dolgokat. mások a cégbíróságra rohangálnak. és megosztjuk az infót, annak ellenére is, h sokszor télleg nem valami acélos. mindannyiunknak lenne más dolga, és mégis megtettük. és akkor az a rekció egyesek reakció egyesek részéről, h beépített emberek vagyunk. ennyi.
huntR
huntR 2019. 06. 09. 10:42
Előzmény: #73412  Lastdeposit
#73415
😃 Zsebben turkálás világnapja..ez jó, és találó. Én inkább azt látom nevetségesnek, hogy vannak akik mások darabszámai alapján akarnak döntést hozni a saját pénzükkel kapcsolatban. Növelt? Csökkentett? Tartotta? Mennyi van neki? Ha lenne tőzsde bulvár, ezek lennének a címlapon állandóan. StockBlikk. Az meg, hogy valakinek nem tetszik, hogy másoknak kiforrott véleménye és bizalma van a céggel kapcsolatban, még akkor is ha kereskedik, szintén meglepő. Ezek szerint az az elfogadható lelkiállapot, ha veszek akkor szép papír, jó papír, ha eladok akkor csődkivezetésfelszamolásmindenkimeneküljön. Mások az értékrendek, na. Én olyankor is bízom a pozitív végkimenetelben, mikor épp kevesebb a darabszám. UFOMagazin címlap: a tőzsdén kereskednek! Aki meg ellenszavaz bármire, hátráltatná a folyamatot ha tehetné az karakán, értem. Vagy nem. Én olyan papírt sosem veszek, ahol kétségeim vannak a vezetés megbízhatóságával kapcsolatban, vagy eladom, ha megrendült a bizalmam és vissza sem nézek. ENnEk FIgyelembevételével döntök. Itt bízok továbbra is, közel vagyunk. Peace
kardos74
kardos74 2019. 06. 09. 10:41
Előzmény: #73412  Lastdeposit
#73414
Igenis uram érthető volt! Én egy kicsit be is csináltam...
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 09. 10:31
Előzmény: #73412  Lastdeposit
#73413
Na vègre!!++++
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 09. 10:16
Előzmény: #73407  Chakaa
#73412
Ránéztem a naptárra...hm. Javítsatok ki, ha tévedek, de Pünkösd ünnepe van, nem a zsebben turkálás világnapja.
Ha már ez utóbbi van, akkor álljon itt az én sztorim is. Ott áll mellettem közgyűlés előtt egy úriember és már régen semmi dolga nincsen, de természetesen még ott téblábol nevetséges módon, mígnem eljő a nagy pillanat, amikor leesik a nehéz kő a szívéről és megtudja, mit írnak a Lastdeposit gyerek szavazólapjára....
És erre belépek és mit látok? Folytatja, majd még egy sor nick ugyanezt teszi, egyiken másikon ledöbbentem. Ez gusztustalan, indiszkrét és felháborító!
Voltak ebben a topikban továbbá próbálkozások, hogy a háttérben dolgozó manipulátorok keltsék a hangulatot, 2-3 takeover kísérlet meghiúsult...ez tipikusan a nagy fa nagy fejsze esete volt...most új elem, hogy régi nickek is csinálják a feszkót. Nagyon gyorsan gondolkozzon el itt mindenki, akit illet, hogy mi célja van itt: nyugodtan akar beszélgetni a papírról trollok nélkül vagy vezérlőből jövő utasításokat akar teljesíteni. Ez utóbbi esetben àldásom rá, de eljön az idő, hogy nem fogok kesztyűs kézzel bánni régi nickekkel sem, ha folytatják tevékenységüket. Remélem, érthető volt. 
stuck_at_177 2019. 06. 09. 10:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#73411
Lehet. De azért mert te kiégtél, vagy úgy gondolod, hogy nem lehet elérni vagy kideríteni semmit, más (pl. én) még nem így van ezzel. Lehet, hogy előbb-utóbb én is olyanná válok, mint te, de most még nem. De ha így érzed, miért nem csak a bet.hu-t olvasod, és mit keresel itt? ;)
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 09. 09:54
Előzmény: #73407  Chakaa
#73410
Semmi baj a stílusommal.Én mindíg saját magamat adom.Ha nem tetszik ugord át.
Soha nem beszéltem se le,se fel,nem hugyoztam össze megam egyszer sem,és nem pánikoltam.”ha felmegy mégegyszer 120ra kibaszom az összesett”nem én írtam.
zox69
zox69 2019. 06. 09. 09:46
#73409
Eladni vagy önteni, na az a nem mindegy. Eladásaimat meg sem érezni, pedig adom veszem szép számban. Sajnos van aki eszetlenül vagy pont direkt borít. 
rock_n_troll 2019. 06. 09. 09:34
Törölt hozzászólás
#73408
Chakaa
Chakaa 2019. 06. 09. 09:34
Előzmény: #73405  Pluto13
#73407
Meg azzal aki szépként és jóként tetszeleg közben meg szórja...
A stílusodból meg vegyél vissza,nem a haverod vagyok...
Peace
stuck_at_177 2019. 06. 09. 09:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#73406
örülök, h mint a pantomimos belső kör oszlopos tagja ezt is jobban tudod. kár, h ezt a tudásodat nem infók megosztásával csillogtatod a közösségnek, amivel előrébb lennénk. 😁😁 szerinted ez a magatartásod mire utal? 😁😁
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 09. 09:27
Előzmény: #73400  Chakaa
#73405
Azért mert te ülsz a seggeden és vársz a kiolvadásra attól még màs kereskedhet.
Én is szoktam kereskedni,nincs is ezzel semmi baj.A baj a napraforgó maipulátorokkal van.Miért kell mások pakkjával foglalkozni?Ha neked is 7 számjegyű lenne a pakkod,te is adnàl belőle,és nem Tremmelre gondoltam.
Peace!!
rock_n_troll 2019. 06. 09. 09:13
Törölt hozzászólás
#73404
stuck_at_177 2019. 06. 09. 09:06
Előzmény: #73397  Törölt felhasználó
#73403
Ha egy valakit megillet a szabad kereskedés joga, akkor megillet mást is. Maradjunk objektívak.
stuck_at_177 2019. 06. 09. 08:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#73402

Ha te azt hiszed, h miattad álmatlan éjszakáim vannak, akkor te egy legenda vagy önmagad számára. :)
Pluszok, minuszok... Hát, Trumpot és a Brexitet is megszavazták, try again! ;)
stuck_at_177 2019. 06. 09. 08:55
Előzmény: #73395  Törölt felhasználó
#73401
Jó, akkor ezt szerintem ezt hagyjuk abba. Én elmondtam az érveimet és feltettem a kérdéseimet. Te reagáltál, de nem válaszoltál a kérdéseimre. Én nem akarok és nem is fogok tudni igazságot tenni köztetek, megítélni valakit pedig csak a tevékenysége alapján tudok. Azt láttam, Target mit csinált, miket kérdezett, milyen infókat osztott meg. Rólad ilyet elmondani nem tudok. Agree to disagree, ennyi. :)

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek