Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bestiland 2010. 03. 21. 22:50
Előzmény: #163559  Törölt felhasználó
#163560
Sziasztok!
Nekem úgy tűnik, újabban Katalin doktor nő olyan tájt kerül elő, amikor túlforrósodik a hangulat. Legutóbb akkor jelent meg, amikor mindenki ki volt bukva a gagyi árfolyam miatt, és tudtuk, hogy nemsokára a nyakunkba öntik az új részvényeket.Most pedig élessé vált a helyzet Elci szervezkedése miatt. Akárhogy is nézzük, előkeresni ugyan nincs kedvem, de emlékszem rá igen jól, hogy igenis derengett valami halvány fenyegetés a doktornő múltkori beírásai között megbújva, mint ahogy most is. Akkor attól tartottak a cégnél, hogy esetleg újabb bejelentés eshet be a PSZÁF-hez, most meg a "demonstráció"-tól ijedtek be, mert annak is híre menne a felügyelethez. Már elnézést, de én nem veszem be, hogy a doktornő csak jószolgálati látogatásokra jár a topicba, hogy legyen kibe belerúgni.
Ez az én véleményem. Jó éjszakát!
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 22:14
Előzmény: #163542  Törölt felhasználó
#163559
Kedves Katalin! (már nem tudom tegeződtünk-e, ezért maradok a magázásnál, ha nem gond)

Tudom, hogy a nyolcszorozás kapcsán Sly jelezte Ön felé a nagyon is reális aggályomat. Ezt Ön jelezte a cég felé. Azt is tudom, milyen válasz érkezett rá, de abból a tervből sem lett semmi és szerintem valós indoknak a "centárfolyam" már akkor sem volt elfogadható. Arra viszont tökéletesen alkalmas volt a nyolcszorozás, amitől tartottam, az apportos papírok kisebb lépésközzel való szórására, azóta megfejelve válságban lévő szektorban tevékenykedő cégek apportjaival, akik szintén a további szórást választották bevételi forrásnak. (nem áll módomban megítélni, hogy azért, mert nekik így is megéri, vagy a válsághelyzet miatt így kerülik el a csődöt, etc.)
Tudom, hogy hsz-em nem Önnek kellene címeznem, de olvassa ezt mindenki és a feszegetett témában ön is érintett volt, mint "átviteli út". (ez elég személytelen, bevallom)
Az orosz üzlet csúszásáról (?) is hallana sok ember pár szót, illetve (ha lesz) a mongol üzlet részvényeseket (phyl részvényre eső rész) érintő %-a is érdekes téma lehet.
Amúgy nem tartanám azt sem rangon alulinak, ha az érintettség okán Péter válaszolna, lévén (ha jól tudom és még így van) Ő a részvényesi kapcsolattartó is. Ebben nem vagyok biztos, mióta eladtam (Kovács után szabadon) mérsékelten követem a papír körüli történéseket.
Bármennyire kínos ezekről a dolgokról nyilatkozni a cég részéről, de a megvalósulatlan és a rétestésztaszerű eseményekről is megérdemelnének tájékoztatást a részvényesek.
Valóban becsülendő, ahogy a nevét felvállalva nyilatkozik, éles kontrasztot teremt ezzel a cég kommunikációjával összehasomlítva.
Üdvözlet!
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 22:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#163558
Köszönöm !!!
DE...................................

Csak akkor lenne értelme ha úgy legalább ötvenen összejönnénk.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:51
Törölt hozzászólás
#163557
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:50
Előzmény: #163555  Törölt felhasználó
#163556
na ugye. cupp :))
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:45
Előzmény: #163553  Törölt felhasználó
#163555
De, tényleg az. :)))
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:44
Előzmény: #163550  Törölt felhasználó
#163554
Ígérem,ha többen azt mondjátok,hogy felejtős az
elgondolásom akkor még a fórumról is eltünök.

Én senkinek nem kívánom,hogy kellemetlen helyzet alakuljon ki.

Sem a cég ,sem a BEFEKTETŐK részére.

Közösen döntsük el , hogy miként lenne célszerű
valamit alakítani a helyzetünkön !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:40
Előzmény: #163552  Törölt felhasználó
#163553
de luigi, tényleg nem mindegy? :)))
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:33
Előzmény: #163551  Törölt felhasználó
#163552
?
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:33
Előzmény: #163528  marslako2
#163551
Most Ukrajnában laksz, vagy a Bocskai közelében füllentőgép.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 21:01
Előzmény: #163547  Törölt felhasználó
#163550
Én csak azt szeretném ha nyilvánosságot kapna,hogy
mi folyik és mi játszódik le a Phylben.

MERT ez már NEM kispályás játék ami itt folyik.

Elégedjenek már meg ezzel a GUSZTUSTALAN 3 évvel.

Zárják le a múltat és kezdjenek el tiszta lapokkal játszani ,elég volt a cinkelt lapokból !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 20:43
Törölt hozzászólás
#163549
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 20:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#163548
Bármit el tudok képzelni sajnos, ezért csökkentenék esésben.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 20:06
Előzmény: #163542  Törölt felhasználó
#163547
Kedves Katalin!

Azért abban egyetértünk, hogy nem normális ami a cég árfolyama körül kialakult. Tudatos árfolyamlenyomás történik, és a legszomorúbb, hogy ez senkit nem érdekel rajtunk részvényeseken kivül! El kolléga is ezért próbálja ezt a találkozót létrehozni, hátha lehet tenni valamit. (amit kétlek)
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 19:50
Törölt hozzászólás
#163546
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 19:43
Törölt hozzászólás
#163545
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 19:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#163544
Szia TESTVÉREM !!!!!!!!!!!

Én csak azt szeretném ha NEM aláznának már minket
a továbbiakban.

MERT meg vagyunk ALÁZVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 19:37
Előzmény: #163542  Törölt felhasználó
#163543
Gondolom KEDVES Katalin,hogy önnek is megvan
a NEGATÍV véleménye az árfolyam tudatos manipulásáról.
MERT, ÖN IS GONDOLOM ,hogy így véli.
És ez az ÖN éveken keresztül végzett PHYL körüli
munkáját is BEMOCSKOLJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tisztelettel: Ambrus LÁSZLÓ.

Ha valaki ,ÉN őszintén hittem a PHYL munkájában,DE
....................................................................
Így nehéz.

Sokszor írtam,hogy dolgoznak helyettünk, és a
semmiből építik a HOLDINGOT,DE.......................
Ezt nem lehetne KORREKTŰL ?????????????
És EMBERSZÁMBA venni minket becsületes BEFEKTETŐKET ????????????????????
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 19:11
Előzmény: #163482  exmnbs1
#163542
Kedves Exmnbs1!

Értesültem megkereséséről velem kapcsolatban. Javasolnám, ne engem kóstolgasson, én nem vagyok Önnek ellenfele, nem én szorítottam le az árfolyamot, évek óta még csak a jogi képviseletet sem én látom el.

Ismert a cég elérhetősége, a tulajdonosok is utolérhetők. Ha gondja van, hozzájuk forduljon.

Meglehetősen méltatlannak és szánalmasnak tartom, hogy a céltáblája közepére tett, de nem szoktam elszaladni a kihívások elől, így most is érdemben válaszolok.

’Tényleg most, hogy nem megy a szekér hol van?’

Szilveszterkor egy ártalmatlan jókívánságot tettem fel a fórumra, megértettem, ez mivel jár, hiszen mint ’cégközeli’ ennek kapcsán az összes, céggel kapcsolatos indulat a nyakamba zúdult. Nyilván viselnem kell a beírásom következményeit, ezt vállalom is, de ez annyi, amennyi. Nem is értem, Ön, mint a fórum igazságbajnoka, hogyan enged meg magának tettenérhető hazugságokat. (Beírása szerint akkor írtam, amikor ment a szekér, most, hogy nem, nem.) Akkor sem ment a szekér , és ha visszaolvassa önmagát, épp azt rótta fel nekem (tévesen), hogy írásaimmal a rossz árfolyamot mentegetem.

’Ilyenkor nem mer fenyegetőzni?’

Eddig sem fenyegetőztem. Elég sokat írtam, ennek meglehetősen csekély hányadában, kérdésre válaszolva írtam lehetséges jogkövetkezményekről. Hogy Ön ennyit szűrt le, arra mutat, fél a számonkéréstől.

Értem, hogy Önnek ez a fórum a megvalósulási terepe, és tényleg szépen bedolgozta magát, de sokszor téved. Nem feladatom és célom sem tételesen cáfolni, ha Ön egy ilyen negatív ember, éljen így, és vigye magával a követőit is, éljen mindenki, ahogy akar.

Én azért kerültem a céltáblájába, mert egyedüliként szólaltam meg a céghez köthető személyek közül saját nevem alatt itt a fórumon. Önt a korábbi beírásai alapján szabadgondolkodónak tartottam. Tévedtem. Hiába keresem a logika összes törvényével az összefüggést, demagóg viktimológiáját csak visszautasítani tudom.

Kosami nick kommentjét már nem is reagálom le, minek. Akik ennyire benéznek, alaptalanul, oktalanul - pedig olvashatnának - azokkal nem vitatkozom. Maguknak ártanak, én az ’átjáróst’ komolyan gondoltam. Mínusz 1 fő végül is semmit sem számít?

Nem voltam és vagyok a Phylaxia szószólója, az előzményekből látható.

Várja, hogy írjak, de minek írjak itt?
a) el sem olvassák, fel sem fogják a tartalmát,
b) csak annak örülnek meg, de nagyon, hogy itt egy cégközeli, akibe nagyokat lehet rúgni,
c) prekoncepciós fiókba raknak, eleve biztos, hogy hazudok.

Nem írnom kellene, hanem jelen lennem tehát, a nagy rúgásokat elszenvedendő. Köszönöm, de nem kérem, ami nem illet.

Aktualitás: ElCamino kezdeményezése: no comment részemről.

Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 18:32
Törölt hozzászólás
#163541

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek