Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 19:56

Brokernet-(Velemeny-nyilvanitas)  

Szeretnek befektetni a Brokerneten keresztul es szeretnek olyan erveket kapni ami a befektetesi szandekomat megerositi!



Remelem van kozotetek olyan ember aki a brokernet fugg. penzugyi tanacsado ceget valasztotta.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 10:11
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Legalább kerülne oda valaki személyedben, aki ért is a tőkepiachoz!!!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 10:20
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#122
Miért édekel ennyire a Bnet jutalékrendszere?
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 10:21
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#123
Pihi van zuzzo!!!
Én sem kritizállak Téged
Találj meg más valakit, engem hagyj békén!
Ne a negatív példát emeld ki, a tőzsdén is van olyan papír ami nem ment!!!
Az idén a platinumnak nem ment, de számold bele, hogy itt is van devizakockázat!
15%-ot erősödött a forint!!!!! 1 év alatt!
1ébként meg japán van felülsúlyozva az alapban!

Ne kérdezz, nem fogok válaszolni!
Aludd ki magad!
Nem a tőzsdéseknek találták ki!

Szia!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 10:28
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#124
nagyonkezdo te miota vagy bnetes?
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 10:38
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
1 éve
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 10:44
#126
Úgy látom ezen a helyen sokan képben vannak pénzügyek terén (végre). Viszont több, mint egy éve vagyok a BNet-nél és úgy látom pár hsz. Visszaolvasásából, h azzal viszont nagyon felszínesen vagytok informálva.
Ennek oka valszeg tényleg az, h bizony boldog & boldogtalan léhet be hozzánk (is). Sajnos ez egyenlõre így van. Ezért is várom már nagyon a saláta-törvényt. Én járok az akadémiára, mert szerintem is az a minimum, h felsõfokú OKJ-s papírja legyen a szakmába dolgozó emberkéknek. Persze a papírral kitörölheted, ha nem vagy korrekt, felkészült és tapasztalt. Az utóbbihoz, viszont minél több tárgyalás kell. Azt nem lehet könyvbõl tanulni. Úgyhogy ne várjuk el az újaktól, h ne keressenek meg ügyfeleket. OK?
A jutalékrendszer olyan, h kb. 60%-át forgatják vissza a jutalákoknak az MLM renszerbe. A többi iszonyú sok lóvét képzésekre, irodahálózatra, motivációkra, márkaépítésre, reklámra, szponzorálásra, jótékonyságra, rendezvényekre, nyomtatott segédanyagokra stb. költik. Tehát aki dolgozik, arra közvetve költik a többi pénzt.
Nem hiszem, h részvényalapot egy éves intervallumba kéne vizsgálni. Mindenhonnan lehet jó meg rossz részt ’kivágni’. Nekem (elõre aláírva) be vannak készítve átváltási papírok egy-egy komolyabb korrekció esetére. Akkor megy pénzpiaci alapba. De ez meg aztán egy baromi összetett téma, Ti is tudjátok.
A halasztott tõketörlesztéses hitel, a mi verziónkba meg kifejezetten a kedvencem. Persze nem azzal kell kezdeni. Esetin óriási pénzeket csinálok az ingatlan értékébõl és rosszabb esetben is idõt vesztek, nem pedig pénzt.
Elsõre ennyi. Szívesen válaszolok még kérdésekre, annak ellénrére, h ennek a szép és bonyolult szakmának még csak az elején tartok. Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:01
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#127
Kedved Nagyonkezdo!

Had kérdezzem meg, hogy hogyan történik az ügynökök kiképzése? Pár éve kíváncsiságból elmentem egy meetingre, ahol próbáltak ügynököket toborozni, az előadás pár mondat volt a cégről és a kedvet érző vállalkozó kedvű jelentkezőknek egy 1 napos tanfolyamon kellett volna részt venni, ahol mindössze 3 befektetési alapot ismertettek volna meg a jelentkezőkkel, plusz az ügyfelekkel történő üzletkötést és ezért az 1 napos előadásért kellett volna befizetni 15000 forintot, arra hivatkozva, hogy némi hidegtálat biztosít a cég délben! Nem húzós befektetés ez azért, hogy nekik dolgozhassak, szerinted???
Ez a pofátlanság csúcsa !!!!
Jelenleg is az ilyen kis befizetésekből építgetik a cégüket, vagy csak régebben volt divat??

1., Neked egyébként megérte, tudsz vele keresni, (avonta kb. hány üzlettel mennyit?)?
2., Minden újabb bef. alapismertetésnél megismétlik ezt a pénzlehúzós szisztémát?
Mert megnéztem a honlapot, erről semmit nem találtam, csak cégtömjénezést találtam.

Szeretném, ha válaszolnál nekem ezekre a kérdésekre, mert nagyon érdekelnének a tájékozódás érdekében, egyébként hidd el Veled abszolút semmi problémám, csak a cég eddig számomra egy kissé nem volt szimpatikus, ezekkel a sci. egyházra emlékeztető pénzbefizettetős - legyél az ügynököm szisztémával
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:14
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#128
BNetPecs lenne egy kerdesem hozzad.

"Én járok az akadémiára, mert szerintem is az a minimum, h fels?fokú OKJ-s papírja legyen a szakmába dolgozó emberkéknek"

Nekem az a velemenyem hogy elobb tanulja meg a szakmat es utana legyen tanacsado. Te mit szolnal ha totalisan kezdo orvostanhallgato mutene.
majd belejon:))

Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:27
#129
Erről nem tudtam. Ez meg mi lyen szemfényvesztés?????
És ki mehet arra az akadémiára?
Mennyi ideig tart a "tanfolyam" , gyorstalpalós?, kik oktatnak ott, milyen intézmény??
Belső szervezés, vagy valamlelyik akkreditált intézményen lehet erre jelentkezni??
Fő a tárgyszerűség.
A név minden esetre zseniális. Ebben azt hiszem otthon vannak.
Még egy kérdés: ügyfélszámhoz kötött a jelentkezés???
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:31
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
akadémia??szerintem inkább marketing tanfolyam:)
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:33
#131
Tisztelt olvasók!
A bnet honlapját olvasgatva egy nagy kérdést szeretnék feltenni:
a bnet azon túl , hogy javarészt a tőkepiac terén kevés tapasztalattal rendelkező emberei szeretnék kezelni az Ön (ök) pénzét - javítom magam hasznos tanácsokkal szeretnék segíteni pénzügyi döntéseiben-. ad valamilyen pluszt például garanciát, hogy az általa emlegetett szép profit vagy csak maga a tőke is megmarad? vagy csak mi segítünk de minden döntés az Öné, így hát szabadon lehet bármit mondani, magára vessen az aki elhitte ezt a szöveget!(,?)
Van még egy két történetem... olyanról is, hogy a bnetes figura a kötés óta 23 hónapja felé se nézett az ügyfélnek. Erre jön majd a válasz, hogy nem ismerjük, biztos már nem is dolgozik nálunk, ja , hogy ő megkapta a pénzét akkor az ottmaradók minek foglalkozzanak az ő volt ügyfelelivel. Na szép.
EZen tessék elgondolkodni.
szép napot.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:35
#132
Utari !
Tudsz konkrétumokat is.
Oszd meg velünk!
légyszííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!
Csak tényszerűen. Nem szeretném, ha rámsóznák, hogy rossz hírét keltjük a cégnek.
Csak tényszerűen mindent.
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:36
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#133
akinek garancia kell annak meg garantált alapot ajánlanak ennyi:)
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:37
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#134
Az "akadémián" biztosításközvetítő OKJ-s szakképesítést lehet szerezni.
Ez remek. Én szó szerint betiltanám, hogy cégek Akadémiának nevezzék szimpla OKJ-s, tehát még csak nem is középfokú iskolai végzettségnek megfelelő tanfolyamaikat.

Ezzel a biztosításközvetítő szakkép.-el bizonyára kapnak az ember után a munkaerőpiacon!!!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:40
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#135
Zuzzo igen tudok konkrétumokat! Mivel része volt azéletemnek kb: 1,5 évig! De azóta már eltelet vagy 2 év,a termékek kicsit változhattak , de más nem!

Profi cég, profi értekésítési szakemberekkel és tele talpaló ügynökkel, akik száma csak növekszik az MLM öngerjesztő folyamata miatt--emiatt hígul fel az egész és már nem a szakmáról szól hanem ............
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 11:44
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#136
De csak konkrét kérdésre tudok konkrét választ adni!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 12:14
#137
1. Az "akadémia" nyújt valós gazdasági ismereteket a befektetések terén?
2. Kapnak az ügynökök rendszeres elemzéseket arról, hogy mibe is kellene befektetni, hol milyen kockázatok vannak?
3. Van valami belső kontroll arra vonatkozóan, ha xy ügynök befektetései nem hozzák a beigért hozamokat akkor beavatkoznak vagy pótképzik az ügynököt?
4. Miben más ez a tevékenység a biztosítási ügynöki tevékenységtől?
5. Mi alapján szűkítik le a piacot 4-5 biztosító cégre?
6. Milyen a jutalékrendszere, hány szintig fizetnek?
7. Mit kapnak az akadémia után? ( előremenetel, bónusz, stb)
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 12:20
#138
Utari!
Ha része volt az életednek és másfél évig:
x+1. Miért hagytad ott?
x+2. Neked is volt bnetes ajánlással bíró befektetésed?
x+3. Megérte?
x+4. Mit kaptál tőlük? ( tudás, tapsztalat, pénz, paripa, fegyver, stb)
x+5. Nem túlzó amit állítanak: évi 14% hozam folyamatosan, ilyen "szakember" gárdával?

Bocs a sok kérdésért: csak folyamatosan derül ki, hogy egyre több ismerősöm találkozott már velük és nem egynek van általuk javasolt befektetése. Egy kicsit aggódom értük.
Sajnos a pénz az a dolog amiről az emberek nem az igazat mondják el.... így a jó is rossz is csak késve derül ki....
Szép napot.

Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 12:58
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
Hát ez így tényleg sok egy kicsit egyszerre!
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 13:00
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
Uta!!:-))

Azonnal válaszolj!!!!!!!!!!!!!!!!:o)))))))

Topik gazda

closingbell
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek