Topiknyitó: Portfolio 2018. 09. 03. 08:11

Vasárnapi boltzárat kérnek Orbán Viktortól  

Ugrás a cikkhez
A Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete a miniszterelnökhöz fordul a vasárnapi boltzár ügyében - írja a Magyar Idõk. Az érdekképviselet azt kéri Orbán Viktortól, hogy "a kormány vegye fontolóra a vasárnapi munkavégzés
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Megmondoembor 2018. 09. 03. 14:35
Törölt hozzászólás
#160
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 09. 03. 14:34
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#159
Van valami magyarázatod arra, hogy pártunk és kormányunk miért táncolt vissza a vasárnapi boltzártól, amikor pedig állítólag semmilyen objektív ellenérv nem kényszerítette a meghátrálásra és a megfutamodásra?
Vazsmegyei 2018. 09. 03. 14:29
Előzmény: #102  sanya10
#158
Akkor te is vásárolsz a sarki fűszeresnél, csak a véleményeddel vagy kívülálló! Mert drágább és rosszabb? Akkor ne vásárolj, de a véleményedet arra koncentráld, ami a valóság! Majd, ha a preferenciált UNIOs országok belső agrárpiacát nem támogathatja a kormányuk,akkor lesz majd piackonform a kereskedelem. A magyar támogatás kb. 1/5-e a fejlett nyugati preferenciált termékek támogatásának!
eredmeny 2018. 09. 03. 14:27
#157
Simeone a neved a rosszul írtam, a külföldi helyesírásellenörzö jóvoltából, bocsánat.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 09. 03. 14:25
#156
Bubenkó Csaba, a KDFSZ elnöke nagyon ekézi a fideszt.
1. Nyilvánvalóvá teszi, hogy az ország nem demokratikusan működik, hanem egyközpontú. Orbán doktor dönt olyan huszadrangú kérdésben, mint a vasárnapi boltzár. Ebből is látszik, hogy az országgyűlés csak egy sóhivatal és a képviselők nem a választóikat képviselik, hanem lojális mamelukként mindent megszavaznak, amit Orbán doktor eléjük rak.
2. Bubenkó nem  mondja ki nyíltan, hogy az "elmúltnyolcév" Orbán doktora felelős azért, hogy kivándorlóország lettünk és százezrek tántorogtak ki nyugatra, hanem azt az eufemisztikus megfogalmazást használja, hogy " enyhíteni kell a munkaerőhiányt".
3.Bubenkó úgy érzi, hogy fel van kenve arra, hogy Kádár népét nevelje. Kádár népe pedig fogyasztani akar. Kádár népe hiánygazdaságban nőtt fel. Emlékezzünk csak a Gorenje jelenségre. Amikor a bukófélben levő Németh-kormány hatalomtechnikai megfontolásokból világútlevelet adott, az emberek kiváltották a nagymama valutakeretét is és a november hetediki hosszú hétvégén majdnem egymillió magyar ment át Ausztriába, hogy a tetőcsomagtartón behozzák azt a hűtőszekrényt, amit az állami kereskedelemnek kellett volna.
4. Ha illiberális állam kormányfője lennék, akkor hájjal kenegetnének, amikor látnám, hogy a szakszervezeti vezetők tőlem kérik azt, amit én sugallok nekik. Ha demokratikus vezető lennék, akkor viszont mélységesen szégyellném magam, hogy az apparátus is csak az én akaratomat vagy vélt akaratomat lesi.
eredmeny 2018. 09. 03. 14:25
#155
Someone:A migráció tekintetében Orbán min. elnök Úr és Szíjjártó Úr teszi a dolgát.Szerencse talán Nyugatnak a véleménye politikusi szinten is változott, bár késön de még Minden nincs veszve.A CEU ügy is surlódási felület, ( a neten több ember Kádár, Antall stb. mond véleményt róla) AZ EU és AZ USA bizonyos köreivel.Politikai ügyet csináltak ITT mindenböl és a közemberek bizalma fogytán van.A megemlékezések AZ EU pályázatok, a 2011 es filozófusok felé tett kifizetések mind mind politikai ügyekké dagadtak, ...a BKV és a többi is.Sajnos AZ arra hivatott szervek rendörség ügyészség nincs abban a helyzetben hogy tegye a dolgát érdemi dolgok ha történnek is!!!( 80-100 évre titkosítva) de legtöbbször még érdemi dolog is hiányzik.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 14:11
Előzmény: #152  Törölt felhasználó
#154
Elég pofátlan egy kérdés azok után, amit itt műveltél.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 14:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#153
Befejeztem veled a vitát,majd ha lenyugodtál folytathatjuk,vannak ennél fontosabb dolgok is az életben,minthogy a balliberális véleményvezérekkel csesszem el az időmet,teljesen feleslegesen.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 14:07
Előzmény: #151  Törölt felhasználó
#152
Nem tudom miért vagytok ennyire ingerültek,de ez már erős túlzás!
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 14:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#151
"Ja, ezt ugyanúgy lehet jelenteni, ezzel csak az eredeti alapfelállást igazolod, hogy egy szarházi munkásőr-házmester vagy"
eredmeny 2018. 09. 03. 14:05
Előzmény: #90  Vazsmegyei
#150
Vazsmegyei igazad van söt ezt a kiegészitést köszönöm.A teljes kép így reális.Söt AZ árak már sok tekintetben felette vannak a nyugatinak.Van feladat de AZ ITT maradok egyre több terhet fognak vállalni, de ez a teherelosztást tekintve sem igazságos sem nem méltányos...Ha AZ országban jónak mondható pl. AZ orvosképzés de a TB rendszer már most sem bírja a Nagy terheket, akkor mi lessz ITT késöbb???Egyes vidékeken AZ alapellátás évtizede v több ideje nincs betöltve, stb A szakellátás minöségéröl már beszéljünk..., AZ EU csak a rendelö épitéséhez adott annak a fenntartása egyre nehezebb idöröl idöre.A kihívások helyett pl. a társadalompolitikában pragmatikus együttmüködésre lenne szükség de a pártpolitika és mögötte álló érdekek kevésbe mutatnak normális együttmüködés felé.
sanya10 2018. 09. 03. 14:04
Előzmény: #88  _Bekre_Pal_
#149
Nagyon jó írásaid vannak, viszont a nertársaknak egy csepnyi humoruk sincs, részvétem:))
sanya10 2018. 09. 03. 14:02
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#148
Pedig milyen sok van itt!
sanya10 2018. 09. 03. 14:00
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#147
A boltbezárás is egy ötletelés a kurmánytól,nem más mint a birkák begyűjtése!
sanya10 2018. 09. 03. 13:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#146
Be fog fújni, megjegyzem túlzásba viszik itt a moderálást.
sanya10 2018. 09. 03. 13:57
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#145
Már 2 millió, egyre többet mondtok és mi  van az orbánc által beengedett migrókkal, ki engedi be őket?!!!!!
ts3 2018. 09. 03. 13:56
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#144
"A boltbezárás ellen ti nem tudtatok objektív ellenérveket felhozni."
Én hoztam fel egy érvet.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:55
Törölt hozzászólás
#143
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:54
Törölt hozzászólás
#142
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:50
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#141
Bocs, ezzel kellett volna kezdened, ha tudom, hogy ezen a szinten vagy, bele sem kezdtem volna a vitába. Na további jó haluzást!
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:49
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#140
A boltbezárás ellen ti nem tudtatok objektív ellenérveket felhozni.Ne keverjük a dolgokat,és te kezdtél áttérni más témákra,én meg belementem miután nem nekem kell védenem a védhetetlent (illegális migráció támogatása)
ts3 2018. 09. 03. 13:47
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#139
Ezen az alapon beírhatnád a fórumba, hogy a Jancsi és Juliska meséjével is egyetértesz, és ez abszolút hihető egy fidesz szavazótól.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:47
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#138
Jaj ne,könyörgöm ne menjünk bele megint,hogy létezik e a Soros terv vagy sem.Ezerszer ki lett tárgyalva,hogy maga Soros nevezi tervének a 6 pontból álló írását,amit a saját oldalán tett közzé.Reméljük nem sikerül megvalósítania,Orbánnak is köszönhetően egyre nagyobb ellenállásba ütközik,bár a kár már így is felbecsülhetetlen amit okozott Európának a 2 millió muszlim migráns beutaztatásával....
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:47
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#137
Pedig jól látod, miutan éedemben nem tudtál reagalni arra, amikor ramutattam, mennyire önellentmondásososak az érveid aboltbezárással kapcsolatban, te rátértél a bevándorlás témájára. Amiben annyi a közös, hogy ott is méreteseket hazudnak az elvtársaid, viszont eddig sikerült azzal behülyíteni az embereket, a boltzárral egyelőre nem, sőt komoly ellenállasba ütközött, olyannyira, hogy megfutamodtak a népszavazás elől, és maguk engedtek. Most újabb módszer, hogy kamu szakszervezettel próbáljak visszahozni.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:44
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#136
Baszod, mondom hogy ne propagandát hozz, hanem forrást, erre te a legkeményvonalasabban komcsi propaganda oldalról hozol cikket, amelyben maga a kormany külügyminisztere nyilatkozik. Jó, akkor ennyi, ha meg akarok bizonyosodnk, hogy hazudik-e a kormany, meg kell kérdezni őket, és ha azt mondják, nem,akkro az úgy is van. Ennyire te sem lehetsz hülye.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:42
Előzmény: #132  bigyula
#135
Úgy látod? Menj,gyorsan vásárolj be dacból valamelyik külföldi multinál :))
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:41
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#134
Azt állítod nem volt benen hazugsag. Holott te is nagyon jól tudod, hogy az egész egy nyilvanvaló hazugságra épített, egy allítólagos Soros tervre, ami a Fidesz pártirodajaban készült, és az 1984 módszeréhez hasonlóan, ahol a főellenség Goldstein, egy gyűlölt figuta képét tették ki mindenhová, koholt vádakkal, a propagandaban felépített karakterrel. Nem mondom, megértem, ha az amúgy sikeres módszerrel egyetértesz, mert kedvenc pártod sikerét hozta, de mondom, felesleges itt azt beállítanod, hogy az a  propaganda nem volt hazugság, azt a szintet kb. a 8 általanost se végzett prolik hiszik el, nekik is szólt, ez meg egy gazdasági fórum, nagyrészt diplomas, tajékozott emberek járnak ide.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:41
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
"És akkor nézzük, mennyire volt „váratlan” a szerdai vétó, amelyre a 444 csütörtökön eszmélt rá! Mint arról portálunk is beszámolt, Szijjártó Péter külügyminiszter hétfői sajtótájékoztatóján többek között elmondta: május 2-án Marrakeshben tartják az úgynevezett rabati folyamat kormányközi tárgyalási fordulóját. A rabati folyamatban 57 ország vesz részt, köztük az európai uniós országok, és majdnem harminc afrikai ország, a téma a migráció. A kormányközi tárgyalási fordulón el akarnak fogadtatni egy nyilatkozatot, amely a migráció szervezését és menedzselését szorgalmazza, a migrációt hasznos, jó és támogatandó folyamatnak tartja – tette hozzá. Szavai szerint a nyilatkozat tartalmazza, hogy a migráció hozzájárul a fogadó országok fejlődéséhez, támogatni és segíteni kell, hogy különböző migrációs útvonalak jöhessenek létre. Szijjártó Péter felhívta a figyelmet arra: a magyar kormány álláspontja ezzel szemben az, hogy a migráció rossz, veszélyes és megállítandó folyamat, a migrációt nem menedzselni és szervezni, hanem megállítani kell.Nem fogadjuk el, hogy a migráció hozzájárulna a fogadó országok fejlődéséhez, ugyanis az elmúlt két és fél, három esztendő európai folyamatai azt mutatták: a fogadó országokban a migránsok biztonsági kockázatot jelentenek, ezért a magyar kormány nem járul hozzá a politikai nyilatkozat elfogadásához – fogalmazott a külügyminiszter, hozzáfűzve, hogy Magyarország külön nyilatkozatot fog tenni, így az Európai Unió sem képviselhet közös álláspontot. Szijjártó Péter szerint a brüsszeli és a marrakeshi eset is mutatja, hogy a frontok száma nem csökken a migrációs vita vonatkozásában, hanem egyre inkább nő. Hozzáfűzte:El akarják érni, hogy „beálljunk az európai mainstreambe, ami nem fog megtörténni, független attól hány frontot nyitnak meg ebben a kérdésben”."
.
Szijjártó válaszolt neked,ő valószínűleg jobban átlátja miről is szólt volna ez az egyezség,mint a ballib propaganda.
bigyula 2018. 09. 03. 13:36
#132
Látom sikerült elterelni az eredeti témáról a diskurzust, mert ott vereséget szenvedett a pártpropagandista. :)
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:35
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#131
Annyit írtam,hogy egyetértek a Soros plakátok mondanivalójával.Nem tudom mit titkoltam el,és miben hazudtam a Soros propagandában? :)))
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:33
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#130
Valami allami propagandaoldalaktól független forrás erre?
Nyilvan nyugati imperialista propaganda minden, ami nem fér bele a komcsi vilagképetekbe. Akarom mondani, ballib propaganda, mert most úgy hívjatok, amúgy mrg fogalmatok nincsen sem a baloldali, sem a liberális jelentéséről, igaz a jobboldaliéról sem.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:32
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Ez egy gazdasági fórum, viszonylag értelmes emberekkel, nem kell eltitkolnod a Soros propaganda lényegét, mindketten tudjuk a módszertanát, a Fideszben is tudjak, csak szerintük ez az eszköz megengedhető, szerintem meg nem. Szóval felesleges hazudnod róla.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:26
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#128
Ballib propagandát mondod vissza éppen! Tényszerűen hazugság,hogy vissza kellett volna tartaniuk az afrikai országoknak az Európába tartó illegális migrációt,ezért vétózta meg nagyon helyesen a kormány.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:24
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#127
Nem tudom milyen hazugságokra gondoltál,a Soros plakátokban semmilyen hazugságot nem találok.Abban igazad van,hogy vannak torzítások a médiákban,de ez ugyanúgy tetten érhető a ballib médiákban is.Ne tegyünk már úgy,hogy a jobboldali médiák hazudnak éjjel-nappal,a ballib médiák pedig objektívek,függetlenek,övék a szentírás joga.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:21
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#126
Mindkét megallapodás pontosan ugyanarról szólt, és az afrikai orszagok esetében is előírta volna a menekültek ott tartását. Csak valamivel meg kellett magyaráznia a komcsi propagandának, hogy amikor tényleg lehetne tenni a menekülthullám ellen, akkor kormanyunk megvétóz egy ilyen javaslatot, mert egyrészt azt nem ők találtak ki, mádrészt ha javul a helxzet, akkor kormanyozni kellene propaganda helyett.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:18
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#125
Jó, de én olyan hírekről beszéltem, amelyeket te is nagyon jól tudod, hogy a leghülyébb proliknak adtak be, eddig egy Fideszes ismerősöm sem tagadta, hogy ami a plakátokon vírít, az hazigság lenne, csak megmagyarázták, hogy miért fontos mindezekkel etetni az embereket.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:16
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#124
Az óriási különbség a török és afrikai megállapodásban,hogy míg a törököknek kötelessége a támogatásért megállítani az Európába áramló illegális migrációt,addig az afrikaiaknak ez nem lett volna feltétel! Ugyanúgy jöhetnének Európába,és még támogatták is volna őket ebben.Rossz a példád,csont nélkül bekajáltad a ballib propaganda cikkek hangulatkeltéseit.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:12
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#123
Te troll vagy, vagy te tényleg elhiszed, hogy a balliberális index, 444, 24 valódi híreket ad le, és az összes jobboldali, valamint a vilagsajtó is hazudik?
.
Ilyet én is tudok,csak tükröt állítottam eléd,mennyire szubjektív a véleményed érvek helyett.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:07
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#122
Az EU javaslata egyébként az volt, hogy az észak-afrikai országokat kell támogatni a menekültek ellátásában, ezzel megakadáylozni az Európába érkezésüket. Ahogy tették ezt Törökországban is, ami miatt a szíriai hullám Európa felé le is lassult, de nyilván az állami propaganda szerint a kerítés állította meg őket.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:03
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Te troll vagy, vagy te tényleg elhiszed, hogy a kormanyparti 888, Origo, Magyar Idők valódi híreket ad le, és az összes ellenzéki, valamint a vilagsajtó is hazudik?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek