Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 10. 09:14

Varga nem menti fel a NAV elnökét  

Ugrás a cikkhez
Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter szerint akkor lenne feladata a NAV elnökének ügyében, ha valaki végre már elárulná neki, melyik az az ügy, amiért az USA-ból kitiltották Vida Ildikót. Valaki megvádolta a NAV vezetőjét anélkül, hogy bármiféle...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=206197
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:29
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#200
szövegértési problémáid Neked vannak.Mit jelent pl. az,hogy a 99%-nál tájékozotabb vagy? csináltál egy reprezentatív felmérést? Vagy mint a gabika mondta,csak.És a világ dolgai az micsoda. Értelmezhetetlen kijelentés.Ezt sem értem, nagyon okos lehetsz,de jól leplezed.
bigyula 2014. 11. 11. 16:24
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#199
"Mégis, hogy lehet egy "nav elnököt" korruptnak tartani?"

Viszonylag egyszerű: ha vannak információik arról, hogy bizonyos körök ellen ÁFA csalás ügyben mondjuk nem lép fel. Állítólag a "zöld dosszié"-ban is voltak erre vonatkozó adatok, és Horváth is azt nyilatkozta 1 éve, hogy V.I. felszámolt bizonyos nyomozócsoportokat az NAV-nál, amikor azok tűzközelbe kerültek.
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 11. 16:23
Előzmény: #193  Törölt felhasználó
#198
Kár ezen ennyire felhúznod magad, igaza van.

Nyilván egy BP belvárosában lakó hamarabb és könnyebben jut infóhoz, mint Bivalybasznád-külsőn, ahol kábeltévé vagy van, vagy nincs, és - mivel vidék, alacsonyabb fizukkal - a net is kevésbé elterjedt, már csak azért is, mert egyes városrészek lakossága elöregedett, akik már csak megszokásból is tv-t, rádiót hallgatnak, netet meg nem használnak.

Ez nyilván nem jelenti azt, hogy vidéken mindenki sötét, és hogy BP-n mindenki mindennel képben van, de a kolléga nem is ezt akarta írni.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:22
Előzmény: #193  Törölt felhasználó
#197
Neked nagyon súlyos szövegértési problémáid vannak ha azt hiszed, hogy én bármi hasonlót írtam vagy gondoltam volna.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:18
Előzmény: #171  szivacs
#196
Mégis, hogy lehet egy "nav elnököt" korruptnak tartani?

Ha már ideig fajul a helyzet, akkor azt jelentik ki, hogy államilag intézményesített a korrupció... ezt inkább ne kívánd, de még eljuthatunk idáig.

Ha a diplomata útlevelet nem fogadják el, az már az összesre, az egész országra fog vonatkozni.
bigyula 2014. 11. 11. 16:17
#195
"...Ébredjünk fel srácot, szép volt, humoros is volt ez a Vida, de most már beszéljünk komolyan. Az érintett politikusok hamarabb tudták a kitiltásokat, mint a sajtó. Viszont annyira kínos sztori volt, amit első körben lehetetlen lett volna értelmesen kivédeni, ezért az összezavaró taktikát választották. Vidára terelik a figyelmet, aki a nagykönyv szerint hibát hibára halmoz. Ezzel pedig valószínűleg sokkal kínosabb kitiltott embereket fog megmenteni. Az USA Vízum ügyben a Vida a balek, aki mindent visz. Mi meg rajta hőbörgünk és nem azt keressük, hogy ki a másik legalább 7 érintett, akik közül állítólag található miniszter is... Na az már tényleg ciki lenne.

Én nem tudom eldönteni, hogy a politikai csatározások közepette ez a sztori igaz vagy sem, az USA támad a demokrácia érdekében, vagy Orbánék kérésére folytat elterelést más fontos dolgokról. Annyi látható, hogy az érintetteknek az a jó, ha megy a maszatolás, a konrkétumok nélküli vádaskodás egy balekkal (Vida), aki inkább mesterkélten, mint ösztönösen viselkedik ennyire hülyén."

link
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 11. 16:16
Előzmény: #178  szivacs
#194
Nagyon rá vagy te gerjedve erre a fórumra.
Nem, nem mentem se fórumra, se tüntetésre azügyben.

Én szavazni mentem, minden egyes alkalommal, amikor szavazni lehetett, országos, EP, önkormányzati.
Veled ellentétben, aki ül, és szájtátva várja a "tökéletes" pártot, ami majd 1000 év múlva talán megjön.

"Ha más kaparja ki a gesztenyét helyetted, azt nem azért teszi, hogy majd neked adja - efelől biztos lehetsz!"

Látszik, hogy - épp mint a fidesz - te is csak a kétbites, villanykapcsolós gondolkodást ismered.
Te nyersz, a másik tuti veszít, és fordítva.
Tudod, a világ ennél bonyolultabb, vannak helyzetek, amikor minden résztvevő nyer.

Pl ha az usa eltakarítja a fideszes maffiózókat, az pont egy ilyen helyzet lesz.
Ő megnyer egy kevésbé ruszkiseggnyaló régiót, mi meg megnyerünk pár száz / ezer milliárdot, amit nem lopnak el a tolvaj fideszes káderek.

Mondjuk a fideszes maffiózók persze veszítenek, de ez már engem speciel nem különösebben érdekel.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:13
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#193
és azt még nem tetted hozzá,hogy minden német náci és minden cigány tolvaj,gazember.De gondolom te ezt hiszed.Hol élnek az ilyen sötét barmok?
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:09
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#192
olvastam,még azt is,hogy szerinted az emberek ,vidéken a kábelszolgátatókon keresztül tájékozodnak.Szóval a véleményem fenntartom,sőt..Ritka ostoba prosztó vagy.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ fájsz b@szdmeg
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:09
Előzmény: #182  SBob
#191
Hát most mondjak valamit: nálunk van olyan cigány lakás, hogy a gazdája Kanadába költözött, természetesen mindent elvittek a lakásból, beleértve az ablakkeretekig, fürdőkádon át minden mozdíthatót a testvérek... de a digi tényér azóta is ott áll, ugyanis a kutyának nem kell... talán a kábelt a leszedték és leégették, de ebben nem vagyok biztos.

Persze gondolom a tv, számítógép sok dolognál fontosabb... főleg, ha még sikerül is ingyen megkapni.
jarisz 2014. 11. 11. 16:08
Előzmény: #171  szivacs
#190
DIPLOMATA UTLEVÉLLEL MEHETne ! hihi
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:06
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#189
Velem te így ne beszéljél. Nekem az égegyadta világon semmi bajom a cigánysággal de kétlem, hogy ne lennék tájékozottabb as világ dolgaiban a 99%-uknál. Ha elolvastad volna a linket akkor nem beszélnél ilyen alpári stílusban.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 16:01
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#188
Mármint a nyomozati, vagy azelőtti szakaszra gondolok itt az első bekezdésnél, nem egy a végén kihirdetett és nyilvánosságra hozott dolognál, bár nyilván ott is korlátozott lesz.

Elvből, ha nem vagy eljárás alá vont/sértett korlátozottak a jogaid, sőt pl. a nyomozati szakaszban egy eljárás alá vontnak sem mondanak meg mindent, különösen, ha fennáll valami trükk esélye... márpedig most egy nav vezetőről van szó.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 15:58
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#187
sok cigány(vidéken) tájékozottabb mint te,menj a f@szba.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 15:58
Előzmény: #167  SBob
#186
Melyik bűnügynél vannak neked hiteles információid?
Már a "kérdés feltevése" is értelmetlen.

Az más dolog, hogy "akasztani" nem kell, viszont a semmiért nem tiltanak ki senkit, pláne nem egy ilyen pozícióban lévő embert.
Az pedig, hogy kipattant is predesztinálja, hogy volt valami, sőt, hogy valami elégtételről van szó.

Az pedig, hogy ha valaki egy ilyen vád után nem kezd el védekezni, hanem a legnagyobb lelkinyugalommal elmegy nyaralni, utána a magaslóról kezdi... a rendszerint olyan notórius bűnöző, aki eddig mindent megúszott.
Ha most olyan ártatlan, akkor miért is kelti ezt a látszatot.

Ezt tetőzi az, hogy maga után nyomozgat, a kínai barátaink ügyeit ismerjük, ott a "hétvégés" (most hirtelen két éves) Horváth ügy stb.

Már csak ezért le kellene mondania hatszor, még akkor is, ha teljesen ártatlan.

Egyébként, ha továbbra is nő a botrány pont úgy fogják beáldozni, mint Zuschit.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 15:57
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#185
ez egy 4 elemis ostoba faszfej véleménye,mert csak az lehet ennyire hülye,mint te.Komolyan mondom ekkora baromságot régen olvastam.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 15:43
Előzmény: #183  SBob
#184
Mondjuk ezzel nem cáfoltál meg, remélem nem azt akarod állítani, hogy én pont ugyanannyira vagyok tájékozott mint pár belterjes csenyétei cigány.
SBob 2014. 11. 11. 14:53
Előzmény: #182  SBob
#183
"Vagyis teljesen igaz, mi a pesti vagy városi internetező, "jómódú" állampolgárok, el sem tudjuk képzelni, milyen lehet élni Csenyéten."
SBob 2014. 11. 11. 14:52
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#182
:)
link
"A szomolyai barlanglakások a cigánytelepek között is ritkaságnak számítanak. Fémhulladék gyűjtésből élnek, a digitv természetesen itt is hozzátartozik a barlang berendezéséhez. A barlangokban legfeljebb az áram és a digitv volt bekötve."
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 14:40
Előzmény: #176  SBob
#181
Értem én, hogy vidéken is lehet tájékozódni, csak azt mondom, hogy nehezebb. Az információszerzésnek ára van és vidéken az emberek szegények (persze erősen településfüggő de nagy általánosságban igaz).

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek