Topiknyitó: watson 2011. 02. 06. 01:55

Vannak még hiányosságok Viktor, kár hogy az idegeid felmondták a szolgálatot  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
commander8 2011. 02. 07. 16:39
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
Tudod, hogy mi a bajotok nektek pénznyelővel, watsonnal, guruval, meg még sorolhatnám. Szerencsére egyre többen vagyunk a választások óta eltelt időben.
Leginkább az, hogy nem dőlünk be az ócska, eccerű, ennek következtében könnyen megjegyezhető panel dumáknak, ami fröcsög a demagógiától.
Nekünk vannak önálló gondolataink, nektek meg nincs,mert nem engedni meg a belső hierarchikus rendszeretek. Valóban Bubók vagyunk hozzátok.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:29
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#99
te bubó.
tényleg utoljára írom le.
nem vagyok radikális, csak jobbos.

ráadásúl az a ló is tiszta angol felmenőkkel paszportos , a nevem meg fr., úgyhogy levagyok bukva.))
feri hogy áll az új pártotokkal?
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:27
Előzmény: #95  rigatibi
#98
Vérszívásért vérszívást? Szóval a pióca színétől függ a fájdalom?
Momentán a Te véredet hány évig szívták a rohadt komcsik?! Csak hogy milyen érzés volt szenvedned, azért kérdem?
exmnbs1 2011. 02. 07. 16:21
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
ne szidd a Viktort, rajzol majd munkahelyeket))))))
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:17
Előzmény: #80  jumbo2
#96
Drop, kár össze-vissza hazudoznod. És egyébként sincs olyan, hogy "mi", meg "ti". Nevetséges, amit művelsz. Neked a gazdaságpolitika, politika = focidrukkerkedés/szerelmeskedés/rajongósdi pártokkal. Olyan vagy, mint egy buta és hiszékeny kamasz. Csak ők ezt kinövik, te viszont 45 évesen maradtál így. Elég ciki.
rigatibi 2011. 02. 07. 16:16
Előzmény: #89  rockmaster
#95
Remélem így lesz ez még 50 évig, mert a komcsik is addig szívták a nép vérét.

Éljen Viktor!
Örök Fidesz szavazó.
commander8 2011. 02. 07. 16:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#94
Gondolod, hogy reinkarnálódott? :-)
commander8 2011. 02. 07. 16:15
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#93
Nem hinném, hogy megrendül.
Két okból. Az egyik, hogy a jobbos düh- és szennykommunikáció, annyira elérte a célját, hogy már azt sem fogja elhinni amit a szemével lát, másrészt meg ....
na inkább nem mondom, mert még megsértődne.
Szóval nem is akarja a valóságot.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:09
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#92

orbán viktor:
"Magyarországon nincs megosztottság !"

:)))

fél ország , fél európa ágál ...de

ááááá..dehogy van

szinte egyedül a nagy formátumú Legfőbb Polgár szerint annak híre hamva ..mert amióta a nagy népi hurál gyakorolja má hogy is lehetne ?

kuss!
nincs és kész ...

/erre a hírre az snp fel is ugrott rögtön vagy 3 pöttyöt/



Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 16:08
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#91
LaFleur (a nickválasztás is erős nemzeti öntudatról árulkodik):

"a lovam hamarabb megtanúlja az anyám tyúkját, mint ahogy veled szót lehet érteni."

A te szó értési sebességed ilyen gyenge voltáról nekem sincs kétségem, ez azonban nem az én hibám. A "tanul" pedig rövid "u", úgyhogy szólj a lovadnak, hogy az anyám tyúkja helyett előbb a nyelvtant tanítsa meg neked.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:43
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#90
csá fapuma.
hamar felejtesz!
nem úgy volt, hogy a tart. nick köcsögözött, én meg válaszoltam?
akkor sem nyomtalak fel, mert egy ekkora lámára mint te szükség van itt!))

valóban, kígyó et.
pszichológiai tanúlmányok vagytok.

etarsak a tények még mindíg makacs dolgok.
rockmaster 2011. 02. 07. 15:41
Előzmény: #84  jumbo2
#89
link

részlet:
"Több mint egymilliárd forintért vásárol különböző felszereléseket közbeszerzés nélkül a Belügyminisztérium (BM)."

Lassan megindul a pénz a haverok irányába. Szigorú a költségvetés, tiszta és korrupció mentes. Új év, új remények:)
commander8 2011. 02. 07. 15:36
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#88
Egyetértek, szépen összefoglalta a szerző.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:33
Törölt hozzászólás
#87
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:30
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 15:29
Előzmény: #83  jumbo2
#85
Tartok tőle, hogy nem egyről beszélünk, Először is , nem értem ki az a " ti"
Másodszor , a rossz nyavalya volt az említett úrral elfoglalva, Ő volt elfoglalva azzal, hogy a szarból még nagyobb szart keverjen. Harmadszor, abba kéne fejezni ezt 2/3 , meg "ti," meg mszp ,fáradt, rossz szövegeket. Soha nem hinnéd el , bálványaid olyanokat fognak tenni, amitől rögtön még 1/2 se marad, és én mondom Neked, nincs más választásuk.Ezek szerint 1/3 rajongónál majd Te is megrendülsz hitedben,?!
jumbo2 2011. 02. 07. 15:19
Előzmény: #81  opposition2002
#84
Már most vinnyognak, az SZDSZ, mint parlamenti riogató megszűnt létezni, végre a szavazóik is ráébredtek, hogy kik is ők valójában és az MSZP is hasonló úton halad.

De az ATV, ÉS az kiváló tomboló terep maradt.

Csak honnan fog jönni a támogatás hosszútávon? Ki fog reménytelen média termékeket eltartani, akik reménytelen parlamenti pártok mögött állnak és várhatóan jó darabig nem kerülnek kormány közelbe?
jumbo2 2011. 02. 07. 15:14
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Igen, 8 évig mást sem hallottunk tőletek.
Közben majdnem csődbe ment az ország, de ti csak Orbánnal voltatok elfoglalva.

Igen, úgy látom, egyről beszélünk.
Törölt felhasználó 2011. 02. 07. 14:50
Előzmény: #78  jumbo2
#82
Olyan érdekes esetet hallottam . Kihívták a sintért, mert veszett kutya garázdálkodott . Mire kiért, meglett a gazda is, aki váltig erősködött , hogy az ő kutyáját ne vigye sehova, mert a szomszéd kutyája még veszettebb, tessék azt elvinni. De bizony a derék gyepmester mind a két ebet befogta. Miért is mondom,miért is... ja igen , ez a állandóan visszatérő érvrendszer juttatta eszembe.
opposition2002 2011. 02. 07. 14:49
#81
"Münchenben nemcsak barátaim, hanem a sarki fűszeres, a borbélyom is értetlenkedik, hogy egy olyan szabadságot szerető nép országában, mint a magyar, ismét bevezették az egypártrendszert, megint cenzúrázzák a sajtót. Párizsban a hotelportás mondta, amikor látta, hogy hol születtem: „de legalább maga még utazhat". Itt tartunk."

Vazze, ez jobb, mint a szilveszteri kabaré! A sarki fűszeres, meg a hotelportás. Ismét bevezették az egypártrendszert és cenzúrázzák a sajtót. Édes Istenem...

Nem, kedves bukott ballib értelmiségiek, nem lesz itt semmi diktatúra, se nem egypártrendszer. Sajnos tirátok a legszörnyűbb diktatúránál is rosszab dolgok várnak. A legrosszabb dolog, ami rátok várhat. Nevezetesen, hogy totál el fogtok jelentéktelnedni, és csak a saját belterjes köreitekben (ÉS, Mozgó világ, 168 Óra, Mancs, és hasonló ballib szennylapok) fognak nektek fórumot adni. A szimpatizánsi réteg meg egyre fogy, senki se lesz a károgástokra kíváncsi.

Bizony, ez rosszabb lesz a legsötétebb diktatúránál, akkor legalább mártírok még lehetnétek, de így senkikként fogtok majd meghalni...

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek