Portfolio Portfolio
4
5
1
július 12. | 12:28

Üzent az amerikai nagykövet: a CEU ügyén múlnak a jó magyar-amerikai kapcsolatok  

ugrás a cikkhez
Az Amerikai Egyesült Államok új budapesti nagykövete szerint az amerikai-magyar kapcsolatok az elmúlt idõkben "nem olyanok voltak, mint amilyennek lenniük kellett volna". David B. Cornstein elsõ hivatalos vidéki látogatásán szerdán
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
július 12. | 12:28
előzmény: #1  portfolio
Tisztelt Szerkesztő úr!
Szeretnem felhívni a figyelmet az alkotmány bíróság egy közelmúltbeli állásfoglalására...
Miszerint egy cikknek külön is lehet vizsgálni a címben levő igazságtartalmat akkor is, ha magában a cikkben korrektül leírják a történést, de a cím valótlan üzenetet hordoz...
A CEU ügyhöz kötést mar elsütötték a fidesz európai néppartból való kizárásához is...
Csak ott is az volt a baj, hogy a dolgot nem a néppárt akarta, hanem az európai liberálisok... akiknek ugyebár nem sok köze van a másik párt belső ügyeihez... Itt ezeken a hasábokon pedig szinten néppárti akaratként volt megjelenítve... ami minimum csúsztatás...
Szerintem itt is hasonló a helyzet...
Amúgy engem a CEU akár marad akár megy hihetetlen mertekben hidegen hagy...
július 12. | 12:59
előzmény: #2  airmax_2_0
a cikkben utalnak a címben lévő dologra. Vagyis nem ferdít.
De kérdem én, a szennymédiátok mennyi hazugságot ferdítést közölt le idén a választások előtt alatt és után? Győzték a perek után a helyreigazításokat közölni a 20. oldalon 4-s betűméretben, de meg kellett tenni.
Amíg ilyen aljadék mocsadék az összes kormányzati szennyhírforrás, addig pszt a nevetek
július 12. | 13:17
előzmény: #3  kimpaa
Nagyon helyesen mondod!
július 12. | 13:36
Ebben az egyközpontú országban egyedül Orbán doktor tudja, hogy Pesten marad-e a CEU.
Még mielőtt megtudjuk, mi lesz a vége az ügynek, kérem a fidesz híveit, hogy írják ide, hogy ők maguk most inkább a maradást vagy a távozást szeretnék.
Cserébe elárulom nekik, hogy utólag majd pontosan azt akarják, amit Orbán doktor, bármi legyen is a döntése.
szeptember 12. | 15:55

Ez az ügy lakmuszpapír. Meglátjuk, mit tesz Orbán doktor a Sargentini-jelentés után.
Szerintem forr benne a düh, de meghunyászkodik.
szeptember 12. | 16:11
előzmény: #7  Dehogynincs
Orbánnak vissza kellene vonulnia, de erre nem lesz képes mert egy önhitt , beképzelt majom!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE