Topiknyitó: upgrayeddAKS 2016. 12. 28. 19:41

Utálom POMPERJ-t ill. KISVUK-ot  

Nna, ide lehet flood-olni. (Fentiek nem az én véleményemet tükrözik, csak besegítek már "ezeknek" hátha ide jönnek inkább)



Lássátok be: számos előnye van annak, ha ezt nyomjátok tele. Nem kell új nickeket kreálni folyton, nem tűnnek el a hsz.-eitek, stb.

Sőt, kellő számú tag esetén fan clubot is tudtok alapítani! Sőt! Egyesületet, ami az szja 1%-át is megkaphatja! Try it! One pussy for a penny! If you can find a cheaper pussy anywhere... :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 12. 28. 21:07
Törölt hozzászólás
#2
Törölt felhasználó 2016. 12. 28. 21:53
Előzmény: #1  upgrayeddAKS
#3
Ez nagyon jó ötlet volt. Gratulálok! Remélem innentől kezdve az a sok lelkes kritikus nem a többi topikot szemeteli tele kilométer hosszú bizonyíték feltáró írásokkal, melyekben az említett személyeket hivatottak cáfolni. Valamint remélem hogy nevezett személyek nem a többi topikban magyarázzák el álláspontjukat, hanem ennek ebben a fórumban találnak helyet védőbeszédüknek. Azok pedig akik szívesen néznek bírósági tárgyalásról szóló filmeket vagy ilyen témájú könyveket szeretnek olvasni, azok elmazsolázgathatnak az "adok-kapokon". Mi többiek pedig, akiket egyáltalán nem érdekel az ilyesfajta "kinek van igaza" sztorizgatás, legalább fellélegezhetünk és többször olvashatunk végig úgy egy témát, hogy csuklógörcsig kellene tekergetnünk az egéren a görgőt. :-)
Törölt felhasználó 2016. 12. 29. 13:35
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Ne reménykedj. A trollok nem fogják ezt a topicot használni. Jelenlétük lényege ugyanis a minél nagyobb zavarás, ezt pedig nem lehet erre a célra létrehozott "most zavarok" topicokban megtenni:)
Törölt felhasználó 2018. 06. 24. 12:35
#5
:D :D :D
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 01. 11. 16:45
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#6
Sajnos elsősorban Pny-nek lett igaza. A trollok KÉPTELENEK az önmérsékletre, és csak rombolni akarnak. Szánalmas, szerencsétlen figurák, amik képtelenek építeni egészen addig, amíg meg nem változik a tudatállapotuk. Lehet, kísérletezni kellene még azzal, hogyan lehet indukálni a tudatállapot-változást a trollokban, pl. trolldrogot adni nekik vagy olyan pszichedellikus YT-videót küldeni, ami áthangolja at a szervüket, amit nem nagyon használnak :) ...de egyelőre megvonom a mérleget: a kísérlet totális kudarc volt :) Btw. a "libajnais" topik is félig az lett, de ott nagyon sok érdekes dolog kiderült, szóval azért nem volt kár... 
SeldonKuper 2021. 01. 11. 19:08
Előzmény: #6  upgrayeddAKS
#7
Most éppen a trollokat reklámozod, pedig semmiben nem különbözöl ezzel a módszertanoddal.
Gabesz76 2021. 01. 11. 19:12
#8
kritikán aluli....gratulálok... bfsz
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 01. 11. 19:31
Előzmény: #7  SeldonKuper
#9
Nem a trollokat reklámozom, hanem azt az elvet, hogy még a trolloknak is szükségük van egy olyan helyre (nevezzük csak trollbarlangnak), amiben böföghetnek, levezethetik a feszkót, stb. kedvükre. Hétköznapi szóhasználattal: trollkodhatnak, de nem a szó destruktív értelmében... azaz pontosabban: itt akár lehetnének destruktívak is, mert olyan lett volna, mint Japánban azok a dühöngők, ahol össze lehet törni mindenfélét, kiereszteni a gőzt, aztán hazamehetnének, és hódolhatnak a normál hobbiknak, tehát ami a trollkodáson kívül van. Biztos vagyok benne, hogy minden troll a szíve mélyén szeretne nem-troll lenni, csak még kell hozzá egy kis "nudge". Egy kis pótlólagos löket, lendület, ami kiváltaná... itt meg össze is gyűlhettek volna, nagyokat és "szellemeseket" szellenthettek volna, de nem csak Pomperj és Kisvuk/Tomibá személyéről, hanem bárkiről. Amúgy 2 troll be is tévedt, vajon kitalálod, melyik vagy te? :)
SeldonKuper 2021. 01. 11. 19:34
Előzmény: #9  upgrayeddAKS
#10
Most éppen veled együtt ketten!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 01. 11. 19:57
Előzmény: #10  SeldonKuper
#11
Kösz a beismerő vallomást, de a 76-os sorszámú trollra gondoltam (biztos akkor született). Én csak építettem egy virtuális dühöngőt a trolloknak. Attól még, hogy rendes vagyok néha hozzájuk, én még nem vagyok troll. Tudod: a tanárbácsi is rendes a gyerkőcökhöz, aztán ő maga mégsem gyerkőc...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 01. 11. 20:03
#12
Jöhettek még trollok! Bárkit is utáltok, itt bátran lehet büfizgetni...ide lehet flood-olni. (A topik címe gy.k. nem az én véleményemet tükrözi, csak besegítek már "ezeknek" (nem csak trolloknak) hátha ide jönnek inkább)
Lássátok be: számos előnye van annak, ha ezt nyomjátok tele. Nem kell új nickeket kreálni folyton, nem tűnnek el a hsz.-eitek, stb.
Sőt, kellő számú tag esetén fan clubot is tudtok alapítani! Sőt! Egyesületet, ami az szja 1%-át is megkaphatja!
SeldonKuper 2021. 01. 11. 20:23
Előzmény: #11  upgrayeddAKS
#13
Ez világos beszéd!
SeldonKuper 2021. 01. 11. 20:24
Előzmény: #12  upgrayeddAKS
#14
Remélem nem találsz "ilyeneket"!
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 05:28
Törölt hozzászólás
#15

friss hírek További hírek