Topiknyitó: Portfolio 2017. 12. 09. 12:08

Új kocsi? - Ugyan, ez a magyar autós valóság!  

Ugrás a cikkhez
A magyar utakon futó autók átlagos kora megállíthatatlanul növekszik, június végén már elérte a 14 évet - derül ki a KSH által most közzétett Statisztikai Tükörbõl. A magyar utakon futó autók átlagos kora már 14 év A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Mikieger85 2017. 12. 09. 12:08
Előzmény: #1  portfolio
#2
Ez van, egy autó amortizációja drága mulatság - hitelt felvenni meg már nem divat, nagy tömegeket szivattak meg CHF-el.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 12. 09. 13:20
Előzmény: #2  Mikieger85
#3
1. talán olyan kocsit kéne venni ami az alany valós anyagi helyzetéhez illeszkedik és nem "2 számmal" nagyobban gurulni
2. a CHF jó lecke volt (még ha fájdalmas is), hogy sokak felismerjék, hogy nem túl szerencsés dolog shortolni az alpesi devizát (nem mentség, hogy a 80%-ának fogalma sincs, hogy mi az)
3. "Magyar Lízingszövetség és a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetsége (Gémosz) azt szeretné elérni, hogy csak 8 évnél fiatalabb autókat hozzanak be az országba."
ennél keményebb megoldás kell : 6 éves a max. korhatár a behozatalra  és üzembentartásra max. 12 év, utána forgalomból való kivonás... rögtön végigfutna a tisztítótűz az utakon
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 09. 13:36
Előzmény: #2  Mikieger85
#4
senkit nem szívattak chf-fel
önként vették fel emberek
emlékszem, 2006-ban vettem fel huf hitelt, nekem neccesnek tűnt a deviza, a mára már mindenki számára beigazolódott kockázatok miatt. de senki nem titkolta, nem véletlenül nem kértem belőle én se. sok fasz felvette, megszívta, vagyonért megmentettük őket a hülyeségükből, de könyörgöm, lapozzunk és hagyjuk ezt a megszívatós legendát
copa 2017. 12. 10. 21:36
Előzmény: #4  _Bekre_Pal_
#5
A hozzá nem értő emberekre rátukmálták a hozzáértőnek mutatkozó ügynökök. Ha bementél egy kereskedésbe és kp-val akartál fizetni, azt mondták, akkor drágább az ára.
Egyszerű átverés volt. Lehetett tudni mi lesz a vége. 
Vajon miért engedte az akkori kormány?
Törölt felhasználó 2017. 12. 10. 22:02
Előzmény: #3  MetalHeart
#6
Igazság szerint ha nem mutyival tolnák át a műszakin az autókat, akkor a most forgalomban lévők fele kiesne.
gambadoro 2017. 12. 10. 22:15
Előzmény: #2  Mikieger85
#7
nagyobb a hitelezés mint 2008 előtt
mpagnes 2017. 12. 11. 01:05
Előzmény: #7  gambadoro
#8
most azt játszák el, hogy forintban is el lehet csúszni....nem probléma, a Pali szerint nem szívatás, hát nem tök mindegy minek nevezzük, ha szívás lesz ebből is?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók