Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 05. 16. 03:08

silver&gold  

szerettel varunk mindenkit akinek a forum temajaval kapcsolatban van velemenye...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 21:17
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1620
++++:)))
pbr, ewz???pompisas:))))
pomperj
pomperj 2015. 08. 20. 19:12
Előzmény: #1617  pomperj
#1619
Az SPY ma meg nem esett a kritikus szint ala. De mar csak 10 pont valasztja el.

Egyelore ugy nez ki, hogy a januar ota latott idoszak (ami 3 db bal vall forma + Fej forma + 2db jobb vall forma, lasd OTP topicban par napja feltett chart),
szoval, ezt strukturat nem koveti meg egy jobb vall, hogy szimmetrikus legyen, ahogy vartam.

Hanem, pillanatnyilag ugy nez ki, az (iii of 1) hullam elkezdodott, es szakad lefele.
Megjegyzem, az 1 honappal ezelotti kinai beszakadas alighanem jo modell lesz. Ha es amikor leszakad a 2040 szint, onnan szabad kesziteni a shortokat.
Lasd blog, Bear piac, 3. reszben leirt modszer szerint.
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 19:09
Előzmény: #1617  pomperj
#1618
az sp,amit 3 éve eladni javasolsz,az pedig 100%-ot(az ellenkező irányba)

pomperj
pomperj 2015. 08. 20. 19:02
Előzmény: #1581  pomperj
#1617
Az a 3 banyasz ceg, amit korabban javasoltam megnezni, az utolso 3 nap alatt kozel +15%-ot ment. Egeszen extreme a short-cover ereje, es meg rengeteg van benne.
Voltak itt olyanok, akik ugy lattak, tevedett a Large.Spec against Commercials poziciokrol a COT report ertekelesem. Nos, nem tevedtem ebben.

Szerintem most vagyunk (iii) hullam kozepen. Ha igy van, van benne meg +15%, legalabb. Osz vegeig sokkal tobb is kijohet ebbol.

Ugy latszik, ma volt GDX mufajban a breakaway gap, amit mar nem fog betolteni. GLD Target tovabbra is 1250-1300.

pomperj
pomperj 2015. 08. 20. 15:06
Előzmény: #1604  McDee
#1616
Van egy meg erdekesebb idobeli/meretbeli "kulonleges" Index-allapot most USA piacan.

1)A topok kozott eppen 91 honap van, az 89+2, es ismert hogy 89 fibo szam, a +2 pedig epp a megengedett max. elteres.

2)Az 2007-9 eses merete es a 2009-16 topra emelkedes merete epp Fibo szammal (1.61) aranylik.
Ez a letezo legnagyobb flat korrekcio merete is: szoval, ha Elliott szerint 2001 ota falt van, akkor (b) topjanak itt kesz kellene lennie.

A 6 jegy pontossagu Fibo aranyt, nos 2 (ket) SPY ponttal kozelitette meg. Szoval, SPY a jo flat-szabaly szerint 2137 meg lehet. Persze, amig le nem szakitja a 2014 oktoberi (4) hullam meypontot.

3)Minden Index ami csak letezik USA-ban, van jo sok, az mind topot csinalt 2014 nov.-2015.Jul. kozott.
Ha csinalsz errol egy tablazatot, es berajzolod SPY chartjara, akkor minden SPY lokalis top-hoz tartozik egy masik index ATH topja.

Csak egy Indexre nem igaz; NASDAQ. Amely epp a legnepszerubb cegeket tartalmazza, azt a 2001 topot nem tudta uberelni.
Nagy valoszinuseggel, ha meg less higher top, az NASDAQ ATH-val fog egybe esni. Vagy marad kivetel. Jo sokaig.

4)A flat szablybol az is kijon, hova fog esni a bear (c) hullam melypontja. Kivansi leszek, az is kijon-e ugyanilyen szepen.

ha van kedved, rakd fel, nehany Elliotista orulni fog. A Blogba majd megcsinalom en, este talan less idom ra.

fxboy
fxboy 2015. 08. 20. 13:52
Előzmény: #1022  Placa
#1615
++

fxboy
fxboy 2015. 08. 20. 13:49
Előzmény: #1592  Placa
#1614
++
offshort
offshort 2015. 08. 20. 12:35
Előzmény: #1611  Törölt felhasználó
#1613
felesleges önmegtartóztatás ,
én már léptem is , írjál nyugodtan ! :)
offshort
offshort 2015. 08. 20. 12:33
Előzmény: #1610  Törölt felhasználó
#1612
és hányszor megfogadtam magamnak hogy nem megyek bele ilyen meddő f@szkardozásba ! ,
a felesleges fórumozgatás miatt pedig kb kétszer ennyi trédről lemaradok link
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 12:33
Előzmény: #1609  offshort
#1611
nalam meg te vered ki a biztositekot...
es mivel nem vagy hajlando masik topikban folytatni a kritizalast ill. az is lehet hogy keptelen vagy masik topikot krealni jatszuk azt mostantol, hogy amikor ebbe a topikba irsz az arany-ezuston kivul...
attol a perctol en nem irok ide 72 oraig...
(nem muszaly nekem es nem is erdemes ilyen ember tarsasagaban lennem...)
Ennek feleloseget pedig rad aggatom....

Sok sikert!
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 12:29
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1610
gondolom rajtad és solyomszemen kívűl senki sem igazán tett még hozzá ehhez a fórumhoz,igaz?

pfff. húzz el pisti,de gyorsan!!!
offshort
offshort 2015. 08. 20. 12:16
Előzmény: #1608  Törölt felhasználó
#1609
"es kapod azonnal a kereskedes informaciojat az arany shorttal kapcsolatban..."

pfff

szerinted a letört szint visszatesztje mit jelez ? link

így is már túl sok titkot árultam el ,
(ami persze másoknak nem titok , hisz ott van a charton) ,
és túl sokat segítettem ,
(silver , eddig nincs új alj , nem úgy mint aranynál) ,

azért az ilyen hsz-ek (#1591) nálam erősen kiverik a biztosítékot :
"1)Nekem nem kell bizonyitanom semmit. Ebben a topicban "veletlenul" epp aznap irtam maeg az elso bull-os hozzaszolasomat arany ugyben, amelyiken a melyponton volt "

és emellé be lehetne rakni másik háromszáz hsz-t amikor még lejjebb ment , persze akkor elmaradt az önajnározás ,

amikor egy nyilvános topikban valaki zőldségeket ír akkor valakik lereagálják , ezt fogadd el , bármelyik is az a topik ,

viszont egy zárt topikban könnyen össze lehet gyüjteni a kritika nélküli ámulókat , ez is egy különbség

de addig is ,
éjjengusztushúsz , sok boldog viziparádét és tüzijátékot mindenkinek ! :)
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 11:25
Előzmény: #1607  offshort
#1608
intezd el nekem hogy te, Lulo es taxisgyuszi nem irtok ebbe a topikba...
es kapod azonnal a kereskedes informaciojat az arany shorttal kapcsolatban...

ebben a topikban pedig te vagy a nem kivant vendeg....
(ne magadbol indulj ki) ha versenyle hivlak nyilvanossa teszem a szamlat...es nyilvan ezt varnam el meg a demodtol is...
;)
offshort
offshort 2015. 08. 20. 11:13
Előzmény: #1605  Törölt felhasználó
#1607
BB mechanikus ?

-volt egy kérdés h az elnevezés mit takar ?

válasz semmi

-következő kérdés az volt h mik a belépő/kilépő jelek?

válasz semmi

ezekután magaddal beszélgettél ,

ki mondta h szüntesd be ? ,
de ha a szükséges alap infókat se imerteted akkor csupán szignálszolgáltatásról lehet beszélni , már bocs , de nem stratégiáról ,
kismillió külföldi fórumon láthatsz példát hogy megy egy komplett stratégia ismertetése (pl myfxbook, forexfactory) , de még magyar is létezik

kihíváson mit kellene érteni , pl azt h minden account nélkül beirom (mintahogy te is megtetted) , h "1800-ról adtam az aranyat " ,
na ne viccelödjünk már , ezügyben is körülnézhetsz külföldi fórumokon ,
aztán majd ha te beraktál 5 év mulva egy értelmezhető és konrétan trédről-trédre végikövethető kivonatot , akkor majd megteszem én is ,
a farokméregető verseny nem úgy szokott kezdődni hogy a meghívott vendég lóbálja először

Placa
Placa 2015. 08. 20. 10:49
Előzmény: #1599  offshort
#1606
a higgadtság nagy erény, spekiként ráadásul hasz(O)nos is!
... vagy csak nekem tűnt úgy, hogy leidiótáztak? re: mb&hj :)
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 10:25
Előzmény: #1603  offshort
#1605
mondtam nyiss 1 topikot es probald bizonyitani az allitasaid helyeseget...(meg az is elofordulhat, hogy lesznek ra vevok es erdeklodok...)

Mit akarsz azzal bizonyitani, hogy alapkezelok...
en kereskedek sajat szamlara, es masok szamara is....
az alap pedig fut 2013.oktober. 2-ota...
hamarosan indul a kovetkezo...
;)
aztan bizonygasd csak amit akarsz mennyivel leszel elorebb es en menyivel leszek elorebb ha azt mondom hogy...
;)
a kihivasom meg mindig el 5ev....
te kezdhetsz akar demoval is en meg 1 szamlaval aztan meglatjuk ki mit er el...

persze beleronditni sokkal konyebb mindenbe...
te miattad fejeztem a BBmechanikus topikot...
(buszke lehetsz magadra)

aztan menjetek el tobb szazezres tanfolyamokra, ahol ugyes marketingesek azt fogjak mondani amit hallani akarsz...
ja hogy akik elvegzik a tanfolyamokat hasonlo aranyban lesznek sikeresek mint barmilyen kezdo....
(biztos megeri a tobb szazezer forintos tanfolyam az arat igaz semmivel nem noveli az eselyed...)
;)
itt meg kritizalsz embereket akik semmifele anyagi jutatas elleneben (ingyen) megosszak a gondolataikat masokkal....
(ha a szakmai reszet nem is ismered el talan a segitokeszseget nem artana elismerni)
azt pedig normalis emberek, normalis kozegben meg szoktak koszoni nem kritizalni...

Szoval rajtad all, hogy tovabbra is megfosztasz masokat informacioktol es tovabb rombolsz, esetleg csatlakozol, vagy nyitsz 1 topikot es ott kielheted a rombolasi vagyad...

es mint mindig sokat tettel a forumhoz...
McDee 2015. 08. 20. 10:23
Előzmény: #1590  McDee
#1604
Immáron mintegy fél éve
- lényegében XLY/XLV (YTD +10%)tartja SPX-t lélegeztetőgépen
- XLF/XLP/XLK/ éőően market perform 2015-ben 0% körüli hozammal
- XLE/XLI/XLB/XLU pedig -3% és -15% közötti veszteséggel.

Nem valami kecsegtető kép.
offshort
offshort 2015. 08. 20. 10:10
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1603
pomprej&kisvuk nálam egykalap ,
ezért írtam h 2-3 éve mantrázzátok az ittazalja tipusu téziseket , de lehet h Te speciell csak 1,5 éve ,
ugyhogy megkövetlek ,

nyilvánosan elnézést kérek kisvuktól a valótlan állításomért ! :)

20k $-os számla ?
ha jól emléxem 10k-s IB számláról volt szó , de minek nyisson ott az ember , ha nem lehet még DT-zni se , skalp pláne nem játszik , és még a swing is necces ? ,
amúgy meg a rosszhírü saxo pár $ többért tudja ezeket a feltételeket ?

azt meg h mi a véleményem rólatok azt egész röviden és egyszerüen sikerült az előzőben jeleznem , mb&hj , minden rosszindulat nélkül ,
azt hogy miért , azt már páran leírták , megfogalmazták , amugy ha nem haragszotok meg , egy percig se kajáltam hogy ti alapkezelők lennétek ,

h gold is legyen ,
placa már írta , 1130/40 a letört szint visszatesztje , persze aki nem ismeri alaposan a TA fogalmakat az hívhatja rallynak ! :)

silver pedig nem ütött új aljat , ez valahogy eddig elkerülte az "alapkezelők" figyelmét , pedig fontos
Törölt felhasználó 2015. 08. 20. 09:46
Előzmény: #1599  offshort
#1602
nem is irok ide 2-3 eve igy nem is lehet ilyen hsz-om...(tavaly aprilis ota irok)
a tobbit meg hagyjuk, mert 1 megkeseredett emberrel nem tudok mit kezdeni....
tul sokat ehez a forumhoz meg nem tettel...
ha pedig valaki az idejebol arra szan, hogy gondolatokat megosszon, azt kritizalod...
(kozben meg gond van egy jatekpenznek felfoghato 20000$-os szamla megnyitasaval)
viszont sikerult megkrekkelni az amibrokert...
na bravo...
rolad egyebkent ez jut eszembe:
link

es mint irtam a forum temajaval szivesen latnank a velemenyedet, masok szapulasa nem 1 nagy muveszet arra mindenki kepes, mert abban igazad van 1 virtualis terben barki azt mond amit akar....

ha pedig meg nem jottel volna ra a kereskedeseidert te sajat magad vagy a felelos...
;)
goapsy1
goapsy1 2015. 08. 20. 09:43
Előzmény: #1595  offshort
#1601
még gyorsan elolvastam, nekem tetszett,
mire gondolsz azon, hogy a hátsómra huppanok?:)

Topik gazda

Kisvuk
Kisvuk
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek