Topiknyitó: Portfolio 2014. 10. 27. 16:44

Rogán bejelentette: így módosítják az internetadót (3.)  

Ugrás a cikkhez
Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője hétfő délután be is nyújtotta módosító javaslatát az internetadóhoz. Ezek szerint - a telefonadóhoz hasonlóan - felső korlátot vezetnének be, a magánszemélyek esetében 700 forint, a vállalatok esetében 5000...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=205558
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
saru 2014. 10. 30. 10:03
Előzmény: #8  pampa
#9
Nekem is lennének kérdéseim Mr Goodfriendhez (is) !

"Tudja, hogy ki ölte meg Kennedy elnököt ? , emlékszik, hogy lelőtték M L Kinget ?, de pár hete két feketét is faji alapon hazájában ?

És az USA a partraszállás óta lényegében nem nyert háborút, csak kirobbantott többek között Vietnámban, Afganisztánban, Irakban, stb, ahonnan dicstelenül távozott és sok ember halálát okozták…?!

És tudja, hogy az USA-ban pár % kezében összpontosul minden és ők döntenek valamennyi kérdésben ? és tudja, hogy ez mit jelent ?

És tudja, hogy Obama elnök miért beszél és miről naponta B Netanjahuval ?

És tudja, hogy a mo-i ún rendszerváltáskor eltünt az országunk nemzeti vagyona és az kiknek és milyen módon került egyesek kezébe ?, mit tud a korrupciókról ?

És tudja, hogy az Antall kormány idejében mivel és miért zsarolták országunkat ?

És tudja e, hogy Medgyessy Péter volt miniszterelnök szerint is az SZDSZ tele volt korrupciós ügyekkel ?

És tudja e, hogy pár éve egy nem NATO ország, hanem izraeli repülőgépek szántották a magyar légteret ?

És miért akarják destabilizálni Mo-t ?, mit tud a 2006 évi eseményekről ? és a cigánygyilkosságokról ?, ki akart polgárháborút kirobbantani ?

És miért akarják folyamatosan támadni és megbuktatni a nemzeti elkötelezettségű kormányunkat ?, aki a szakadék széléről húzta vissza az Mo-t és elindult egy önálló és fejlődő úton, bírva az állampolgárok 2/3-ának a támogatottságát !

És miért nézik teljesen tétlenül a határon túli magyarokkal szembeni felháborító atrocitásokat, ha akkora demokratának tartják magukat ?!"
pampa 2014. 10. 30. 07:50
Előzmény: #7  Janku
#8
Még nem szavazták meg, lehet,hogy nem is lesz. 7
Janku 2014. 10. 28. 06:41
Előzmény: #1  Portfolio
#7
1. Azonnal felakasztani Rogant !

2. Tejes vagyonelkobzast az osszes Fideszes politikusnak, rokkonainak es ismeroseinak

Ennyi :)
Törölt felhasználó 2014. 10. 27. 22:00
Előzmény: #5  Bekre_Pal
#6
khmm.... + az áfa.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 10. 27. 21:24
#5
szóval hozok egy péklapátot

és aki megint a nem lesz áthárítva hülyeséggel jön, azt pofánb.szom vele
Törölt felhasználó 2014. 10. 27. 21:15
Előzmény: #3  kukker
#4
Persze, hogy át lesz hárítva. De én eleve nem értem, hogy ez a kérdés egyáltalán hogyan merülhet fel, a vérgőzös jobbos (e tekintetben komcsi) szavazók és az őket kiszolgáló baloldali populista politika meg miért kezeli ördögtől valónak ezt az "áthárítást". Egy vállalkozás per definition profitra törekszik éppen ezért MINDEN költségét beépít az áraiba (így vagy úgy, ill. előbb vagy utóbb). Ha jön egy új adó fajta, akkor 2 út van: vagy elkerülik, vagy beépítik.
kukker 2014. 10. 27. 20:53
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
"ha nem lehet áthárítani akkor mi a jelentősége a módosításnak"

Át lesz hárítva, de nem úgy, hogy a mostani csomagokra pakolnak rá - mert ugye az lenne áthárítás - hanem nem lesz korlátlan letöltés, hanem majd lesz 5-10-20-50-100-500-1000 gigás adatforgalmú csomag, más árban.
Szépen be lehet csomagolni a dolgot.
Törölt felhasználó 2014. 10. 27. 20:48
Előzmény: #1  portfolio
#2
Jó. Én csak azt nem értem, ha nem lehet áthárítani akkor mi a jelentősége a módosításnak. Nem a Inet szolgáltatók tüntettek... Azért ez feltűnhetne valakinek!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók