Topikgazda: Törölt felhasználó 2005. 06. 08. 08:17

Robog az online fogadási piac - Első a Sportingbet  

Ugrás a cikkhez
Világszerte egyre dinamikusabban nő az online fogadás népszerűsége. Ezt bizonyítják a Sportingbet napokban közzétett harmadik negyedéves pénzügyi eredményének adatai is. A cég forgalma és nyeresége gyors ütemben nő, regisztrált felhasználóinak száma pedig már a 2,5 milliót is meghaladja.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=54993
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
matgab 2008. 01. 07. 16:44
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Ajánlanám ezt a topikot:
link

Nekemtöbb, mint 1 hónapba telt mire megkaptam tőlük a pénzem egyszer.
Igaz nekem se akkor utaltak problémásan, mikor 100 ezer alatti tételt akartam kifizettetni velük...:((
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 16:33
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Szerencsés vagy! (mondjuk fogadáson nem is tudnak sokat mahinálni)
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 15:17
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Én mind a kettőt (bwin, sportingbet)használom,de csak fogadok. Mind a kettővel elégedett vagyok,pénzel még nem "trükköztek" esetemben.
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 15:11
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Mit tesz 3 év.....

Hát kb. akkor még én is "Istenítettem" öket, de hogy ma már mekkora szar ez a cég!!! Pofátlan módon csalnak a rohadt pókerszoftverjükkel, most meg mire ott akarom hagyni az egészet akkor meg a pénzt nem tudják visszautalni (azt a kis maradékot). Ilyen buziság miatt hogy a bank címét (!!!!) nem fogadja el a rendszer. Az ügyfélszolgáltat pedig nem reagál rá... No comment...
Tud valaki ajánlani egy KORREKT online pókercéget? (régen a bwin-en nyomtam, lehet hogy visszamegyek hozzájuk)
Törölt felhasználó 2005. 06. 08. 08:57
Előzmény: #1  portfolio
#2
én is ezt használom, javaslom mindenkinek...
eddig i bónuszaim: fél év alatt:20ezer ft,befizetés...75 ezer ft...
nem csalnak semmivel...ez játék és kaszinó...
egy pl. 1 dollárról 26 dollárig is sikerült felmennem a pénzemmel..., igaz azt is eljátszottam...

Topik gazda

soros gyorgy
4 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek