Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 07:59
Előzmény: #1197  szalatibi
#1200
Joreggelt mindenkinek!

Na latom, nem csak En nem birok aludni. :)

Bevallom az 1180 elkerulte a figyelmem. Igy azert finomult picit.

Akkor megvan a vevo is, tiszta sor. Tul is targyaltuk..

Azzal ugye azert egyet ertunk, hogy ami az egyiknek lennt, az lehet masnak fennt, es forditva. (Higitastol fuggo)

Sajnalattal latom, hogy az egesz napos vitat atlepni szorgalmazo, igen szarul sikerult csizmas gondolkodtato poenom, nem harapta meg senki, s tovabb is ertelmetlenul tepitek egymast.. :(

Pedig beleadtam apait-anyait... :)

Na jo kereskedest, forum beket mindenkinek!
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 07:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#1199
Szia nakk1!
A bejegyzéseidet olvasgatva a kislányom rongyosra nézett mese dvdje jut eszembe, mindig egy bizonyos résznél elkezd akadozni, szaggatott és érthetetlen lesz a szövege aztán visszaugrik és kezdi elölről, mondtam a lányomnak ezekkel a mesékkel nem tudok mit kezdeni, a legjobb ha kidobjuk őket.
EU-s pénzek, államkincstár bla bla bla.
Ha tényleg kezdő vagy ahogy magadról állítod, (bár látszik is) érdemes volna azokra hallgatni akik nem ma kezdték.
Ja és hallottam, hogy az OTP bef igazagtóját ma menesztik az RFV buli miatt, az új jelöltek közt, BOzsobozso, yelow, és a te neved is ott van. Szorítok neked :-)
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 07:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#1198
Szia NAKK1!
Olvasgatom a tegnap esti tereferét és a bejegyzéseid kapcsán a kislányom rongyosra nézett mese dvdje jut eszembe.
Tudod egy idő után mindig elakad elkezd ugrálni a kép, szaggatott lesz a hang és érthetetlen, aztán mindig ugyanarra a részre ugrik vissza és kezdi elölről az akadozást.
Pici még a lányom de az ilyen meséket ő sem szereti, úgyhogy megkért a minap, hogy apa dobjuk ki ezt a lemezt.
Lehet hogy veled is ezt kéne csinálni.
Kezdő létedre (te mondtad magadról) hallgathatnál azokra akik nem ma kezdték, lehet hogy tájékozottabbak nálad, és érdemes figyelni a mondanivalójukra.
Sajnos ez rólad nem mondható el.
EU pénzek, államkincstár stb. ezt szajkózod, aztán alapja meg nulla.
Ja és hallom az OTP bef igazgatót ma kirúgják az RFV buli miatt, az új jelölt a posztra, BOszo, Yelow, nakk1 remélem téged választanak.
üdv
szalatibi 2009. 07. 22. 07:26
Előzmény: #1192  Törölt felhasználó
#1197
Szia Kad!

Remélem az 1180-as hsz-el együtt értelmezted a mondatom. Különben:
"Megjegyeznem: ha mi eladasba kezdenenk az nem esne jol neked."
Na gyertek csak. A feleségem egydimenziós, de nem kevés tőkeáttétlen forint számláját RFV-re orientálom, ha beöntenétek azt a 40-50-ezret. Mi ugyanis azt szeretjük, ha olcsón veszünk és drágán adjuk. Ez a mi stratégiánk első pontja. Elég snassz, tudom, meg csak egy dimenziós, de e van.
Sok sikert az ugrabugrához.
Szia.
stock33
stock33 2009. 07. 22. 06:39
Előzmény: #1195  stock33
#1196
Mondjuk sokat nem fejlődött azóta, kb. megmaradt a szinvonala. Továbbra sincs lövése arról, hogy mivel foglalkozik a cég. Valszeg részvénye sincs (életemben nem láttam még olyan agyalágyultat, aki olyan cég papírját jegyzi, amiről azt se tudja mit csinál).

Kérdem én: minek foglalkozunk vele?????? Egyszerűen csak provokál. Előbb-utóbb kitiltják, és majd jön egy újabb nick-kel. Még lehet a mostani story-ját is előadja (vettem részvényt, de már nem bízok a cégben, szórja mindenki, akinek esze van, meg irgumburgisztán).....
stock33
stock33 2009. 07. 22. 06:35
Előzmény: #1191  treff
#1195
JApropó, ha jól látom, ez a nakk1 nevezetű valaki csak az RFV-s topic-ban post-ol? :))))
Így már érthető az emberünk hozzáállása. Valszeg egy korábbi, itt már megalázott nick tért vissza új néven.
stock33
stock33 2009. 07. 22. 03:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#1194
Aha :) Nagy tőzsdés vagy :)))) Az a RFG, Vagy FRZ vagy minek hívják cég, ami csinálja azt az izét, annak meg jegyeztél a részvényeiből... RTZ? Villantassz még valami giga nagy szöveget, vagy ennyivel kell beérnünk? Na, monnyál még valamit, hagy röhögjünk :)
Jeez, ilyen hülye szöveggel jössz az után, hogy saját bevallásod szerint jegyeztél egy olyan cég részvényeiből, amiről azt se tudod mi csinál?

A nick-ed se érdemes megjegyezni, valszeg úgy váltod, mint más az alsógatyáját....
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 02:40
Előzmény: #1191  treff
#1193
:) kicsit maskepp/mas...

Ha van 2 par gumicsizmam forgalmi erteke 3500( a boltban van 1000db eladasra), veszek melle 3 at 3320 forg.erteken (boltba van 150db eladasra), es a 6.-at a hiany miatt csak 3800 on tudom megvenni(a boltba van 10db eladasra), akkor hany par csizmat tudok venni, milyen arfolyamon, ha a boltba kovetkezo nap ujra 1000 db lesz eladasra...es persze nem lesz egy darabig ujra rendelve...

..amugy erre tenyleg varnek otleteket :) ha nem "faraszto" nagyon....
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 02:27
Előzmény: #1178  szalatibi
#1192
Ez mi?!? Mar ne haragudj meg, de en se kostolgatlak. Tehetnem de nem teszem.

"Különben ideje , hogy kad_design és csapata kilépjen 3050-nél

Legalábbis a phylaxiával fúzionáló "Tobb dimenzios tokeorientalt-attetes kereskedesi rendszer"- be ez is beleférne. Igaz is, jobb a tőkeáttét, mint a rákos"

Re:

Sziasztok!

Sajnos csak ilyen keson ertem vissza, de latom aktiv volt a forum.

Szalatibi:

1.) Ertelmezd megegyszer a megnevezest, hisz eleg arulkodo, nem is veletlen adtam neki ezt. Akkor talan nem poenkodod el, s latvan az ajanlatit, mar talan reggel tudtad volna a forgatokonyvet mara. Konyorgok meg ne sertodj!

2.) 3050?? Adok ismet egy tampontot... az alatt is, meg joval jok vagyunk. Az hogy ma nem figyeltunk ide, annak megvan a nemzetkozi piacra kiterjedo oka, es az itt kialakult eladoi orulet.
Szellel szembe mi se pisalunk, es foloslegesen nem kezdunk harcba.... Direkt nem arulom el mi volt az a nemzetkozi, hisz tudnod kell. :)

Ha tudod ha nem, minden tiszteletem a tied, nem kotekedes.

Kerlek szepen, phylaxiával pedig engem ne emlits egy mondatban sehogy, megfordult a fejunkben, es erdeklodtunk kicsit sunyiban a bef.bizalom tisztan latasaert, bevallom, de ennyi.

Megjegyeznem: ha mi eladasba kezdenenk az nem esne jol neked. Amennyiben reszvenyes vagy,persze!

Nezve a vevoi oldal gyengeseget :( es a mai koteseket peldakent veve, ez eltartana 2-3 napig, ilyen mint a mai! Ugyhogy ne siettesd azt, meg poenbol se!

Hozzatennem nem faj az eses, sajnalom ha csalodast okozunk, gondolom hisz miert kostolgatnal kulonben.

Vehetjuk lenntebb is, hisz a higitott beker arunk meg mindig nagyon szep lesz, es a reszvenyar akkor is felroppen majd a veteli oldal " elkapkodott" (mint ahogy valaki utalt ra) nyomasa miatt. Ez a szep ebben a papirban. :)

Mert mi igy tozsdezunk!!!

Ha megis sertodesnek, vitanak, nagyzolasnak adtam volna teret soraimban barki fele (pedig atneztem 2x), azert elnezest kerek mar most es reszemrol lezarva.

Joejt, es jo kereskedest neked es mindenkinek holnapra.
treff
treff 2009. 07. 22. 01:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#1191
Szevasz!

Én nem fogom kerülgetni a forró kását, mint a többi fórumtársam, nem fogok udvariassági köröket futni veled, hanem kimondom a szemedbe: te olyan h*lye vagy, mint 6 pár rendőrcsizma!!!!

Állítsd már le az idióta kötekedéseidet, ha megkérhetjük! Elég a "fejem a homokba dugom és hajtom a baromságaimat" hozzáállásodból. Olyan szép és érthető példákat hoztak fel a kollégák, hogy még egy második osztályos gyerek is felfogná, nehogy egy olyan "superman", mint Te, aki nyomul a kinti piacokon is, stb-stb.

Légyszíves inkább ne írj ide be semmit, ha csak macerálni tudod a társaságot, amíg a papírjaid a tőzsdére nem kerülnek, aztán gyorsan add el a túróba és ne is lássunk a környéken. Az utolsó normális topic volt ez, ahol értelmesen lehetett emberekkel eszmét cserélni, erre megjelensz Te, a "rubel" nicknevű tenyérbemászó fórumozó kölökhöz hasonló agymenésekkel és bicskanyitogató magatartással! Ne haragudj, de ebben a topicban nincs szükség erre, menj dühöngeni egy másikba vagy csinálj magadnak mégegyet.

Bár tudom, ez az egész úgy is magas neked... :o)

Minden jót rokker! Kemény legyél, jeget-havat ne egyél!
szalatibi 2009. 07. 22. 00:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#1190
Na most legalább ha húsz oldalt visszaolvasnál figyelmesen(Kad_design társunkra koncentrálva), akkor értetted volna ezt a tréfát.
Viszont, ha még mindig nem tudsz megbékülni velem, akkor hadd idézzelek Téged:

Jegyzetem RFV részvényt egy hete, és sem a részvényt nem tudom forgalmazni, sem a jegyzésre elkülönített tőkémet aktivizálni!

Elképesztő balkánia!!!

Felelőst szeretnék látni, ezért más károsultak jelentkezését is várom az együttes fellépés érdekében, amely kiterjed az okozott kárra és az ezt okozó felelősre gyaránt!

Most akkor ki a frusztrált kedves potyautas Úr?
És milyen baromságokat írtál Te itt?Minden mondatban 5 baromság?
Maradjunk akkor az első hozzászólásomnál: Le vagy te szarva nagy ívben.
Szeva
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:46
Törölt hozzászólás
#1189
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:42
Törölt hozzászólás
#1188
szalatibi 2009. 07. 22. 00:39
Előzmény: #1184  Törölt felhasználó
#1187
Ja!
És azért a napi ténykedésedről már hadd mondjam el a véleményem. Amit ma tudatlanságból elkövettél (új, ócsároló topic nyitása, az itteni telebuherálása mindenféle váddal, aláírásgyűjtés vagy mi a f....m kezdeményezése...), az sem nekem, sem Neked nem érdeked. De ezt senki nem mondta Neked, mert mindenkit jobban zavart a szinvonaltalanságod, mint a száz forinttal lejjebi záróár. Ha a brókered beetetett, szóljál a főnökének és kapsz másikat. Ha az is beetet, lesz harmadik. Aztán majd rájössz, hogy ők beletojnak a Te sorsodba, a forgalom a lényeg és Neked kell felelősséget vállalnod itt is, nem csak az életben. Akkor talán nekiállsz elolvasni végre a híreket, közleményeket meg ezt a fórumot és rájössz, hogy egy csomó értelmes ember foglalkozik a papírral, ingyen, és hálás lehetsz(mint én is), hogy eléggé képbe kerülsz bizonyos dolgokkal kapcsolatban.
Na pihenjünk egy kicsit. Mégegyszer bocs és szia.
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:33
Törölt hozzászólás
#1186
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:23
Előzmény: #1184  Törölt felhasználó
#1185
Amiben nem vagy biztos azt inkább ne írd le. Nem számít ha nem tudsz valamit mindennek utána lehet járni a neten.
RFV-hez úgy vettem észre h elég gyakorlott tőzsdésnek kell lenni még akkor is ha már nálad a pakkos. Én egész nap vizsgálom a könyvet osztok szorzok probálom kitalálni h ki mit vehetett aztán veszek egy kis Egis-t ha már nem bírom cérnával, de még így ios kimaradtam az utólag már tökéletesnek tűnő hullámokból. Minden papírt ki kell ismerni ez is egy a sok közül.
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:18
Előzmény: #1182  Törölt felhasználó
#1184
Nem lesznek itt nagy nyereségek a kisbüfiknél, nem számítok sokra, nálam nem erről szól a tőzsde.
Gikszer történt, jeleztem, sajnálom, erre még azt is megkaptam az imént hogy le vagyok sza...va.

Asszem muris hely ez, elborult, frusztrált elmék rögeszmeceréjének fóruma..., máskor is benézek...:-))))
szalatibi 2009. 07. 22. 00:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#1183
Tőled külön bocs, de azért felhívnám a figyelmedet, hogy a bet.hun elolvashatod az összes közleményt, amiből kapsz egy valamilyen képet a cégről, továbbá ezt a topicot az elejéről elolvasva is sokat megtudsz, és az alapfogalmakat, kereskedési szabályokat is megtalálod a bet-en. Ez nagyon sok idő, de ha komolyan tőzsdézni akarsz, akkor elkerülhetetlen lesz.
Sok sikert és türelmet. Szia
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#1182
Tehát eladod miután megkapod bármennyi legyen az ára ?

Szerintem ezt a kockázatot nem akarja senki vállalni hogy a 2750 es pakkot visszavegye jóval felette, hátha nem tudnák újra eladni és lássuk be tényleg nem az a cél hogy visszavegyék a kicsiktől.
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 00:12
Törölt hozzászólás
#1181

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek