Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 15:33

Portfolio Online Tőzsde  

Vélemények?

Használja már valaki?


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ibolya5 2017. 11. 22. 09:17
Előzmény: #15  ibolya5
#16
portfolio realtime-ban még mindig tegnapi grafikonok vannak, nektek is??
ibolya5 2017. 11. 14. 10:18
Előzmény: #14  zepi
#15
ma nekem a grafikon volt minden papírnál a tegnapi és nem jött be a frissítés sem, most bezártam mindent és újra indultam és most jó, de a grafikon késik mindig 5-10 percet ez hónapok óta igy van, most már elegem van belőlük, a tbsz-en nem lehet választani- hogy LIFO, HIFO stb, mindig az utólsó vételt párosítja az első eladáshoz. Pl délelőtt eladom az összes papírt, utána veszek ugyanebből- akkor bent hagyja amit mondjuk egy hónapja vettem, és párosítja 17 h után a napi vételemhez az eladást, így nem mindig tudok variálni a kp készletemmel úgy ahogy szeretnék. Az ML papírokkal pedig azt csinálja a tbsz-en, hogy a vételt nem engedélyezi csak ha jókora mennyiségű kp marad a számlán- nem tudom ezt miért csinálják.
zepi
zepi 2017. 11. 14. 09:39
Előzmény: #13  BudFox
#14
én csak használnám, de bacik beengedni :-(
BudFox
BudFox 2017. 04. 20. 14:32
Előzmény: #12  BudFox
#13
Valaki használja még ezt ?
BudFox
BudFox 2017. 04. 19. 10:03
Előzmény: #11  BudFox
#12
Valaki esetleg ? most is elég lassan jön be ajánlati könyv.. a kispapírok csak kb. 5-10 perc után töltődnek be...
BudFox
BudFox 2017. 04. 18. 16:45
Előzmény: #9  Stiv
#11
Sziasztok. én is itt vagyok a Portfolio Pro -ban. CSak azt szeretném megkérdezni hogy nálatok is vannak ezek a hibák ? : - Reggel ha az indikatív szerint rendezen sorba az árakat - hogy látszódjon melyik papír hol fog kiynitni - és utána nyitáskor visszarendezem forgalom szerint, sokszor a Bux indexet már nem is hajlandó mutatni egész nap... Nullát ír ki a Bux indexhez. - Kis papíroknál van hogy a belépés után fél óráig nem mutat ajánlati könyvet "NEm áll rendelkezésre adat" - Ajánlat bevitelnél nagyon lassan lehet csak a számokat átírni, beírni...csigalassú sokszor. - Ha napközben lépek be, a grafikonokat nem is mutatja visszamenőleg, csak egy vízszintes vonal van visszamenőleg. Brókerem aztmondja Őnáluk rendesen működik bennt... És hogy próbáljam meg újratelepíteni.. na most letöröltem a programot, újra felraktam, de ugyanazok a hibák. Sőt van egy otthoni gépem - azon is ugyanez van, sőt egy másik PC -n is. Nálatok is jelentkeznek ezek a "lassúsági" problémák ?
farkasfu
farkasfu 2017. 02. 10. 21:02
#10
Sziasztok!
Tud valaki mondani a Portfolio Online Tőzsdéről valamit?
Milyen a rendszerük, elég gyors e, stb.., netán apró betűs rész, ami nincs a tájékoztatójukban!?
Stiv
Stiv 2016. 04. 29. 12:50
Előzmény: #8  Stiv
#9
A konzumnál nem látni semmit,nincs árfolyam.
Stiv
Stiv 2016. 04. 29. 12:43
#8
Káldor-díjat kapott a Portfolio vezető elemzője

Makrogazdasági csapatunk vezető elemzője, Madár István nyerte el a 2015. évi Káldor-díjat. Az elismerést péntek délelőtt Bod Péter Ákos, a Káldor-díj bíráló bizottságának elnöke adta át kollégánknak.

Káldor-díjban olyan hazai közgazdász részesülhet, aki munkásságával jelentősen hozzájárult a hazai gazdaságpolitikai problémák megoldásához, vagy azok értelmezéséhez.

A Napi beszámolója szerint Bod Péter Ákos méltatásában kiemelte, hogy István:
magas színvonalon, ideológiai elfogultságok nélkül, közérthetően mutatja be a magyar gazdaság előtt álló kihívásokat és értékeli az azokra adott gazdaságpolitikai válaszokat. Publikációi széles tematikát fednek le, a bérdinamikától az adórendszeren keresztül az euró bevezetésének kérdéséig. Madár elemzései tudományos megalapozottsággal, gyakran kutatóintézetekkel való együttműködésben készülnek. Elismerésében korábbi oktatói munkája is szerepet játszott.

A Káldor-díj korábbi díjazottjai között van például Király Júlia, Barcza György, Oblath Gábor vagy Kármán András is.

A kilenctagú zsűri év elején választotta ki a Budapesti Corvinus Egyetem Gazdaságpolitika tanszéke által felterjesztett három jelölt közül a nyertest. Az emlékplakett átadására a Gáspár Pál Emlékalapítvány rendezvényén került sor az egyetemen.
Portfolio
Portfolio 2006. 07. 24. 09:28
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
A szolgáltatás az Erste Bank Befektetési Rt. és a Portfolio.hu együttmûködésében valósul meg. Minden ügyfél ugyanazon védelmet élvez, mintha az Erste Bank Befektetési Rt. ügyfele lenne.

Részletesebb tájékoztatás:
link
Törölt felhasználó 2006. 07. 23. 18:39
#6
Nem tudná megmondani valaki hogy telefonon is működik(Sony Ericcson W800i)??
A Quaestor az ment nekem.
Törölt felhasználó 2006. 07. 22. 09:32
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Az Erste banké ez a szolgáltatás, tehát van banki háttér?
Törölt felhasználó 2006. 07. 14. 09:51
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Olcsóbb mint az ebroki?
Törölt felhasználó 2006. 07. 13. 22:50
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
én használom
tömören: jó
gyorsabb, mint a cd és az ebroki, és olcsóbb is
Törölt felhasználó 2006. 07. 13. 15:58
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Na, senki nem használja az Erste és a Portfolio online tőzsdei rendszerét???

Topik gazda

Robroy
4 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek