Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2017. 11. 03. 01:32
Előzmény: #639  Hathor
#641
Neked kb. 65-ös átlaggal sikerült venni, amit 75-ös átlaggal eladtál. Cserébe egy éven keresztül 0-24-ben kampányoltál itt és görcsösen lested az árfolyamot. Hát óriás gratula.
.
Miközben a BUX duplázott, a Fidesz kispapírok pedig 10-szereztek. De ha simán csak OTP-ben ülsz, amit tőkeáttéttel is tartani lehet, akkor is 2-3-szorozol konzervatív hozzáállással is.
Hathor
Hathor 2017. 11. 03. 01:56
Előzmény: #641  -pny
#642
Butasag, ahogy a tobbi dolgod is. Nehogy mar jobban tudjad mim volt, mikor egy evvel veteleim utan kerultel elo. Nem semmi miket ki nem talalsz. Te vagy az az egyik ember, aki a legnagyobb hokuszpok, kitalalsz sajat torteneteket, es hatarozottan allitod. 5milla olyan rossz Nutexbol?! Miert?
-pny
-pny 2017. 11. 03. 02:23
Előzmény: #642  Hathor
#643
Hantakirály...
Hathor
Hathor 2017. 11. 23. 23:11
#644
Moderációs esemény történt "-pny" felhasználóval szemben. 
Moderáció: 
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-11-26 11:00-ig
A moderátor indoklása: 
Biztos nagyon viccesek ezek az "ennyit tudsz", "ennyire vagy képes", "nem csoda, hogy ott vagy, ahol" típusú lesajnáló szövegek, de nekünk nem jön be. gyakorolgasd ezt inkább máshol.
Konzumos
Konzumos 2017. 11. 24. 06:58
Előzmény: #644  Hathor
#645

Az arrogáns személyisége már a modinál sem jön be.
Elköszön egy pár napra, de idén még nem utoljára.
sanka 2017. 11. 24. 07:04
Előzmény: #644  Hathor
#646
Pedig milyen igaza van!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 08:06
Előzmény: #644  Hathor
#647
Elolvastam az inkrimimált párbeszédet közte és madxa  között. Nevetségesen erőltetett ez a moderáció, teljesen igaza volt és nem fogalmazott sértően. Kellemetlenül szembesítő igazságot mondott.
madxa 2017. 11. 24. 08:11
Előzmény: #647  _Bekre_Pal_
#648
""nem fogalmazott sértően"-
Megsérteni csak az tud akinek adok a véleményére.
-
"Kellemetlenül szembesítő igazságot mondott."
.
Mire gondolsz,összefoglalnád?
Hathor
Hathor 2017. 11. 24. 08:13
Előzmény: #645  Konzumos
#649
Olyan mint egy boxolo. Kiutik felall, kiutik felall. Ha all, akkor uti veri az ellenfeleket, de mar a bironak is sok, es lelepteti..
Boxolo nem tanul.. nem az eszessegukrol hiresek a boxolok, hanem agressziojukrol
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 08:20
Előzmény: #648  madxa
#650
Nem. Ha visszajön, kérdezd meg tőle.
madxa 2017. 11. 24. 08:22
Előzmény: #650  _Bekre_Pal_
#651
Ezt te írtad:
"Kellemetlenül szembesítő igazságot mondott."
Akkor miért tőle kérdezzem?
Te sem vállalod a véleményedet?
Vazsmegyei 2017. 11. 24. 08:47
Előzmény: #647  _Bekre_Pal_
#652
Pal!! Ebbe a problémába nem kellett volna beleszállnod! Te is csak rontod az objektív véleményedet azzal, ha kiállsz egy ilyen stílusú nick mellett, amivel a politikai performanszait és értetlenkedéseit véded!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 09:14
Előzmény: #651  madxa
#653
ezt látom:
csütörtök, 08:37 idézed ferge zsuzsát a szegénységről és hozzáfűzöd, hogy egyszerű munkaerőből hiány van, feltételezhetően azért, mert el kéne a szegényeknek menni dolgozni. valahogy a gyerekvállalás is belekeveredett. felismerem a sablonokat, ez a segílyes cigányokról szól, nem új vélemény, ismerjük rég, sokan hangoztatják.
csütörtök, 08:51 ts3 válasza talán mellément, nem tudom, hogy a cigányozást nem tudta dekódolni, vagy értette, csak ő másban látja a kilábalást? passz, ez kifejtetlen maradt.
csütörtök, 09:52 Oszo továbbmegy a ts3 vonalon, feltételezve, hogy ts3 úgy gondolta, inkább az oktatás segít a felemelésben mint a betanított munkahely. itt már érezhetően félrecsúszott a beszélgetés. kicsit ironizál azon, hogy ma magyarországon az erőfeszítések nem a megoldás irányába hatnak.
csütörtök, 10:11 rákérdezel ts3-nál, hogy egyről beszéltek-e, utána kezdődik egy kis vagdalkozás az urak részéről
kellemetlen, de tévedtem, én se olvastam el az alapvetést és a félrecsúszott értelmezés alapján ítéltem meg a helyzetet. olyannal baszogattak, amit nem állítottál és ami mellett nem érveltél. tehát tévesen állítottam, hogy igazsággal szembesített.
mindemellett ezért parkolóra tenni a nickjét elég erőltetett, lássuk be.
ha én vitatkozni akartam volna, akkor megkérdeztem volna tőled, hogy biztosan állíthatjuk-e hogy a cigány munkanélküliség választott életmód, csak hogy nevezzük nevén a gyereket.
aztán lehet, hogy az urak megvédik magukat, mert még lejjebb kellett volna olvasnom és az előzmények alapján meg nekik lesz igazuk, passz. tanulság: az ember tájékozódjon alaposabban és ítélkezzen óvatosabban
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 09:15
Előzmény: #652  Vazsmegyei
#654
na lásd a tiéd felett
fél órája megírtam, csak telefonjaim voltak és most küldtem el, mire jutottam
Vazsmegyei 2017. 11. 24. 09:24
Előzmény: #654  _Bekre_Pal_
#655
Láttam! Én viszont nem gondolom, hogy a moderátorok egyetlen szó miatt foglalkoztak -pny nickkel! A"mindenkit" lesajnáló reagálásai nálad erénynek számítanak! Téged valami oknál fogva nem "sajnálhat le", mert a véleményed nála dicséret!
Mondtam: kár volt beleszállnod ebbe a problémába!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 09:38
Előzmény: #655  Vazsmegyei
#656
nem mindegy, hogy valaki állandóan hülyeségeket locsog vagy hogy ahol fát vágnak ott repül a forgács
madxa 2017. 11. 24. 09:48
Előzmény: #653  _Bekre_Pal_
#657
"ha én vitatkozni akartam volna, akkor megkérdeztem volna tőled, hogy biztosan állíthatjuk-e hogy a cigány munkanélküliség választott életmód, csak hogy nevezzük nevén a gyereket."
-
-
-
Látod ez a felvetés megér egy beszélgetést.
Biztosan semmit sem állíthatunk, de hírekben olvashatunk szerencsére olyan fiatalokról akik a putri legmélyéről a legmagasabb szintig jutottak!
Minden elismerésem az övék!
És ez az ami bizonytalan helyzetet teremt.
Amennyiben ők minden családi háttér hiányában képesek voltak ezt elérni akkor a mérhető többség miért nem képes egy min. szintet hozni?
Hiszen az előző példa mutatja, hogy az oktatás működik még a legkisebb településeken is.
Akkor a roma fiatalok jelentős része miért nem rendelkezik piacképes szakképesítéssel?
A példámnál maradva miért hagyja abba a pék iskolát 6 hónap vagy első év után?
sanka 2017. 11. 24. 09:50
Előzmény: #656  _Bekre_Pal_
#658
Igen, nagy igazság, sok itt amúgy a troll!:))
Konzumos
Konzumos 2017. 11. 24. 09:51
Előzmény: #655  Vazsmegyei
#659
Aki  szerencsétlenezi, hazugnak nevezi több alkalommal a fórumtársát, az pny, ebben a stílusban mások nem utaznak, csak ő.  Teljesen jogos a pihenője ,képtelen visszavenni a modorából.
Vazsmegyei 2017. 11. 24. 09:52
Előzmény: #656  _Bekre_Pal_
#660
Jól van no! De most te vágod a fát. Megvédi a nick majd magát meglátod!

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek