Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2012. 05. 30. 14:31
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#41
nem halt meg
morci 2012. 05. 30. 15:06
Előzmény: #33  szivacs
#42
Szivacs !
Ne az őt bírálóktól idézz, ha a kitiltását alá akarod támasztani, hanem tőle idézz olyat, ami alapján szerinted megérdemelte a kitiltást! Ez így nem korrekt!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 15:09
#43
...lehet,hogy Ő keverte a festéket?.....
Kellemes napot!
Peter_21 2012. 05. 30. 15:11
Előzmény: #33  szivacs
#44
Ilyen alapon, hogy mások kritizálnak (azt idézed) szinte az összes fórumozót ki lehetne tiltani...
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 15:22
#45
Kár hogy abbahagyod. Egyrészt rengeteg embert mentettél meg a Humet/Nutex buktától, másrészt gazdasági, gazdaságpolitikai kérdésben reálisan láttad a dolgokat, persze te se vagy tévedhetetlen, és van némi igazság abban, hogy te sem toleráltad mindig a veled ellentétes véleményen lévőket, de azért ebben még mindig kispályásnak számítottál, mármint az agresszív stílust illetően. Nyilván legjobban azokat sértetted meg, akik végsőkig kitartottak a tolvajrészvények mellett, de az ő esetükben ez igazán érthető.
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 15:22
Előzmény: #44  Peter_21
#46
Nem csak krtitizált volt ott más is! engem sok estben olyan szavakkal illetett hogy még a kocsmában sem lehet úgy beszélni.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 15:23
Előzmény: #33  szivacs
#47
A te véleményed aztán végképp nem érdekel senkit, bár örülhetsz, mert egyel kevesebb olyan kommentelő van, aki szembesíthet a valósággal, mikor a demagóg szövegeiddel jössz.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 15:26
Előzmény: #46  marslako2
#48
Például? Ha jól emlékszek te voltál az egyik Humet/Nutex rallyt hirdető. Bármilyen szavakat is használt, ha én jobban követtem volna az ügyet, és rendszeresen fórumozok azokban a topikokban, én biztosan 10-szer durvább stílusban küldtelek volna el a francba, mint ő tette. Folyamatosan fikáztátok, miközben végig igaza volt.
szivacs
szivacs 2012. 05. 30. 15:28
Előzmény: #42  morci
#49
Nem szándékoztam a felfüggesztését az idézetekkel alátámasztani, bár valóban sokat tett érte. Nem tiltották ki, hiszen nem törölték a beírásait ellentétben sok más valóban kitiltottéval, úgyhogy bárki megkutathatja, akit érdekel az itteni "munkássága".
Ám azt sem tartom követendőnek, hogy a megítélése kizárólag egyoldalú legyen.
Nem is a saját véleményemet, hanem sokakét idéztem még azok közül is, akik egyetértettek vele, mégis kritikus véleményt alkottak róla.
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 15:41
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
Vagy fogalmazunk úgy hogy ő verte le a rv árát és közben rengeteg embert tönkre tett!
Peter_21 2012. 05. 30. 15:46
Előzmény: #50  marslako2
#51
Ezzel is bizonyítod pénznyelő tehetségét :o)
Ő egymaga földbe tiporta az árfolyamot, sőt most az OTP 3%-os mínusza is az Ő lelkén szárad...
Remélem FB-ban nem vagy érdekelt, mielőtt azt is ráfogod valakire.
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 15:52
Előzmény: #51  Peter_21
#52
Valóban tehetséges volt! felkészült a humetből és megtett mindent amit ember megtehet hogy a rv lejjebb nyomja sok évig csinálta kitartó volt és sikerült neki,
civin is segített neki ketten lenyomták a humetet de ez nem dicsőség és nem is volt igaza mert a humet ma is él pedig ő csődöt hirdetett folyamatosan.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 16:01
Előzmény: #50  marslako2
#53
Jól hangzik, csak a valóságban egy hatalmas átverésről van szó, amihez te is asszisztáltál, függetlenül attól, hogy ostobaságból vagy rosszindulatból tetted, azzal hogy másokat vásárlásra biztattál. Az, hogy ezen álláspontod mellett még most is kitartasz, az mondjuk valószínűsíti azt, hogy ostobaságból tetted, de ettől még ugyanúgy rosszat tettél. Ha pénznyelá manipulációja lett volna csupán, akkor az árfolyam visszapattan, ehhez képest már nem is tudom hány százalékot esett (99,9%?) eddig.

Egyébként érdemes megnézni, Stocklandyardon a Quantum XXL ügyében is ez ment, ott egy arc kiszivárogtatta a bajokat, egy csomó droid erre elküldte a francba az illetőt, persze voltak olyanok is, akik hallgattak. Rá egy hónapra kiderült, hogy igaza volt, mert a Quantum brókere láthatóvá tette a lebegő mínuszokat, ezután még volt pár droid, aki tovább ostorozta a kiszivárogtatót. Kicsit ugyanezt érzem ezt, elképesztő hogy még most is maradsz a rögeszmédnél, hogy márpedig a Humet jó papír volt.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 16:09
Előzmény: #41  exmnbs1
#54
Akkor van remény, hogy kapunk tőle idősoros EU strutúrális hiány adatsort...?
...hiszen a remény hal meg utoljára!
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 16:11
Előzmény: #49  szivacs
#55
Van isten:-))))) most úgy hívják hogy moderátor:-))))))))))))))

vannak egy páran akinek a kioktató arrogáns beszólásai hiányoznak:-))))

nekem nem én az életben is elkerülöm azokat az embereket akik mindent jobban tudnak a másiknál miközben lukas a gatyájuk:-)))))))))))

arról nem beszélve nem elegáns dolog a képernyő mögé bújva játszani a nagymenőt,

én soha nem olvastam tőle komoly előre jelzést!

mindég csak azt hallottam hogy mi milyen hülyék vagyunk, akinek erre szüksége van az nyugodtan sírjon utána,

azok akik kioktatóan beszélnek a másik emberel talán arra is gondolni kellene hogy lehet hogy nem tudja olyan jól kifejezni magát a partner de attól még lehet 1 komoly ember aki csak a pénzét követi és azért ír ide,

vagyis attól hogy valaki trol és nagyon megtanult fórumozni még simán lehet 1 nub én például ismerek nubott aki bár kit lenyom a fórumokon:-)))))))))

összefoglalva a porfolio helyesen járt el mert azért mindenek van határa,

a forintozók sajnálják mert az ő munkájukat segítette mert volt közös érdekük!

végezetül pénznyelő legalább 100embert kitiltatott őket ki sajnálta?

szerintem porti jobb szakember volt mint ő és őt sem sajnálták!

van isten! hajrá porfolió.
sly36
sly36 2012. 05. 30. 16:14
Előzmény: #52  marslako2
#56
Fejezd be a hazudozást Marsika.
exmnbs1 2012. 05. 30. 16:15
Előzmény: #55  marslako2
#57
érdekes hogy ilyenkor tudsz helyesen írni
exmnbs1 2012. 05. 30. 16:16
Előzmény: #56  sly36
#58
melyik bennfentes szerinted?
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 16:16
Előzmény: #56  sly36
#59
A saját véleményemet írtam le!

nekem nem szabad írni?

nem értem a hozzászólásod?

miben hazudozok?

mi bajod velem?
exmnbs1 2012. 05. 30. 16:17
Előzmény: #55  marslako2
#60
bizony hiányzik
realista, tanult és intelligens

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek