Magicmaan Magicmaan
3
5
4
2012. május 30. | 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!

A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.

Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.

Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.

Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
23 6
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
Törölt felhasználó
2012. július 08. | 02:06
előzmény: #498  OTTER
Az internet annyiban különbözik a normális társalgástól, hogy visszajelzés nincs, sem metakommunikációs, sem passzív (egyébként érkező reakció elmaradása).

De attól, hogy nem látszik a lesajnáló mosoly, hogy nem hallatszik a 'te szerencsétlen ...' hogy nem jön a pofon, hogy nem látszik ahogy hátat fordítanak, hogy a kezüket visszahúzzák, attól hogy hangosan sokszor tagadni próbálja valaki, az emberi minőség és annak megítélése nem változik.

Ezért kap egy topikot néhány hozzászólással pénznyelő,

otter, szivacs és a brigád többi tagja meg nem. (mostanában már érdemi társalgást sem partnerek híján)

A portfolio sok szempontból jól mutatta a múltban az ország állapotát bizonyos szempontból, ahogy most is igen jellemző hogy kiket, és mit lehet a leggyakrabban itt olvasni.

Otter te is csak egy kis jellegtelen pártkatona vagy, aki után nem fog senki egy homlokráncolást sem ejteni, nemhogy egy topikban tiszteletét adni miattad...
2012. július 07. | 22:03
előzmény: #498  OTTER
köszönjük a provokatív hsz-t :)
2012. július 05. | 15:11
előzmény: #493  David78
:-)))

Ki kell, hogy javítsalak!
Pénznyelő nem a vita hevében fáradt el, és hagyta el a "süllyedő hajót" hanem kizárták, mert érvei elfogytak és érvek helyett helyett indulattal támadt, mely a közönségességbe torkollt!

Ugyanakkor maradkétalanul egyetértek veled, hogy pénznyelő -idézlek!- "remekül tud kötözködni, Spam-elni, félrevinni az értelmes témát is végnélküli vitákba azzal a különleges képességgel, hogy látszólag a legrészletesebb, ténnyekkel alátámasztatott érvelést sem képes megérteni"!

S bár igazad van abban, hogy pénznyelő kiválóan tudott kötözködni és elterelni a szót, de a végére érvei elfogytak, így -szvsz- kapóra is jöhetett neki a kizárás, s ezért nem is tért vissza (nyíltan) új névvel!

;-)
2012. július 04. | 17:38
előzmény: #492  marslako2
nem
egész más
köze nincs a humethez
2012. július 04. | 16:52
előzmény: #493  David78
egyetértek.
2012. július 03. | 16:25
előzmény: #489  alain
Ismertem rég, de nem tartom helytállónak.

Ugyanis, ha mindenáron ellenséget akarsz keresni a "tudásnak", méghozzá a legnagyobbat, akkor ha bölcs is vagy, nem csak "tudásos", rá fogsz érezni, hogy az nem más, mint a Szeretet!
2012. július 03. | 09:32
Törölt hozzászólás!
2012. július 03. | 09:16
előzmény: #492  marslako2
Keveltem Pénznyelőt, értelmes fórumozó volt. Szerintem ennyi lenne a lényeg. Hogy mégis ennyi "rajongója" van, annak talán az lehet az oka, hogy egyre kevesebb "értelmes fórumozó" van, akinek a szava elveszik a kormányszóvivőket megszégyenítő bérfórumozók között.
Itt van mindjárt példának Szivacs, aki minden fórumba megjelenik ahol kettőnél több hozzászólás van és ossza a bölcsességet, ami szemmel láthatóna Jokeren és Otteren kívül senkinek nem hiányzik. Remekül tud kötözködni, Spam-elni, félrevinni az értelmes témát is végnélküli vitákba azzal a különleges képességgel, hogy látszólag a legrészletesebb, ténnyekkel alátámasztatott érvelést sem képes megérteni. Pénznyelő javára legyen írva: ő többször megpróbálta és sokáig nem adta fel.
Szóval a Pénznyelő fórum talán inkább szól a "Pénznyelő jelenségről" mint magáró Pénznyelőről. Nem jó látni, hogy sorra kopnak ki az értelmes arcok mert megunják az üresfejű, fáradhatatlan trollok rohamát.
Ha egyszer eljutunk odáig, hogy a fórumon a hozzászólások zömében már csak a Szivacs és Otter félék nyomják a kormánymarketinget egymás szavába vágva, akkor az annak a jele lesz, hogy az értelmesebbje már az országot is rég maga mögött hagyta.
2012. július 02. | 23:29
előzmény: #491  alain
Lehet pénznylő HÜBER ISTVÁN?

bét hír.
2012. július 02. | 19:40
előzmény: #490  _Joker1
akinek nem inge...

de nálad ezek szerint célba ért az idézet :-)
2012. július 02. | 11:56
előzmény: #488  alain
Látom penznyelo alternativ nicknevei nem tudnak nyugodni a bőrükben. Továbbra is provokálják a fórumozókat...
2012. július 02. | 11:32
A tudás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója.

Stephen Hawking
5 2
2012. június 29. | 23:35
előzmény: #485  rutyerutyi
primitívséged határtalan... sajnállak nyomorodban.
2012. június 29. | 19:09
előzmény: #486  _kisbufi
Igy igaz,és érthető,tömör világlátása volt.
Általában tisztán látta a dolgokat,illetve átlátott a ködösitésen.
Most viszont kénytelenek vagyunk átrágni a tömény hülyeségen magunkat,ami ugye sok munka,és idő.:)
2012. június 29. | 18:08
előzmény: #485  rutyerutyi
kár h lelépet

jokat irt,
most megirhatna az összes fospapirrol a véleményét....
2012. június 18. | 23:56
előzmény: #469  alain
kocc van delon...kikapcs
2012. június 18. | 21:58
előzmény: #482  exmnbs1
beugró teszt :)

amíg a wikivel bajlódnak, addig is elvannak :)
2012. június 18. | 21:57
előzmény: törölt hozzászólás
természetesen tudja, hisz a műtétem előtt megbeszéltük :)

átmenetileg ugyanis kivetettem a homloklebenyemet, hogy meglássuk, így megért-e engem a magadfajta :)

de attól tartok, hogy sokkal több mindent ki kell ahhoz venni, hogy érthető legyek :)

btw. az az igazság, hogy én korábban is így voltam aktív: pár órára csak, aztán eltűntem rövidebb vagy hosszabb időre... nem tűnt fel korábban, sörluk hólmsz? :)
2 1
2012. június 18. | 21:29
előzmény: #480  upgrayeddAKS
szerinted ezt a címet megértik?
2012. június 18. | 21:19
Törölt hozzászólás!

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
3 5 4

aktív fórumozók

friss hírek