Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
S52Raptor 2012. 07. 11. 15:49
Előzmény: #515  Törölt felhasználó
#520
Lehet, hogy tévedek de én úgy érzékeltem, hogy miközben az "exkomcsik" az európai trendeket igyekeztek adaptálni demokráciaépítés ügyében - sőt egyesek szerint még túl is léptek rajta (lásd alkotmánybírósági hatáskör) - addig orbánpubi és pártja végig azon tevékenykedett, hogy saját képmására formálja e világot. Eddig csupán Magyarországot, most már meg az Uniót is irányítgatni akarják, mondván majd mi (ÉN) megmutatjuk, hogy is kell ezt csinálni.

Mert lehet azon elmélkedni az első megingásnál, hogy most már vége van ennek a szépen kiépített európai demokráciának, ám én úgy gondolom, sokkal több válságot is túlélt már, amiből újra és újra fel tudott állni. És amikor kritizálják az Únió válságkezelő programját, amit ugye elsősorban a németek diktálnak, akkor elfelejtik, hogy mégiscsak a német Európa leggazdagabb és legfejlettebb gazdasága és demokráciája, miközben a kis porbafingó unortodox matócsi-örbán tandem még egyelőre semmi épkézláb, valódi megoldást kínáló javaslattal nem jelentkezett. Az egész elképzelésük Münchausen báró megoldásaira hajaz, pedig ugye az csupán egy mesehős volt. (Igaz, hogy német...)
Steelman 2012. 07. 11. 15:31
#519
Szevasztok! ( Lehet, hogy egy új topikot kellett volna nyitnom?) :D
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 11. 15:28
Előzmény: #515  Törölt felhasználó
#518
akkor zárjuk dutyiba az mszp és a fityisz-kdnp érintettjeit? ja, vagy a megtisztulás azt jelenti, hogy addig is szabadon raboljanak? eközben orbánpatkány nyugodtan uszíthat a komcsi utódpárt ellen, miközben a fidesz is tele van ejtőernyősökkel?
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 15:24
Előzmény: #516  Törölt felhasználó
#517
Ahogy most is, a legtöbbször azért "kerülöm" a kérdésedet, mert én a véleményemet elmondtam, olyan mélységben ahogy azt én gondoltam. A te válaszod értelmes módon ehhez érintőlegesen sem kapcsolódik. Az állandó végkimerülésig végzett vitatevékenységed addig tart, amíg a másik el nem menekül hasznosabb életéhez. Mivel egyébként sem tudsz semmi értelmeset mondani a számomra, ezért legtöbbször már az első válaszodat is figyelmen kívül hagyom, mint mondtam, nem azért mert okosságoddal szemben kifogytam az érvekből, hanem mert jobb dolgom is van, mint egy vég nélküli és értelmetlen vitát folytatni úgy, hogy a mondanivaló gyakorlatilag nem is ütközik...

Én (és rengeteg ide hozzászóló, valamint rengeteg ide nem hozzászóló is) például tudja hogy pénznyelő kapcsán miért jöhet létre egy poszt. Te akkor sem fogod megérteni, ha száz évig próbálom számodra megvilágítani.

Egy apróságot elfelejtettem. Mindezek ellenére, természetesen igazad van. Mindenben.
Hiszen mindig neked van igazad. Még visszamenőleg is.

Neked is sok sikert, jó egészséget kívánok.
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 15:02
Előzmény: #508  Törölt felhasználó
#516
"Egyébként tévedsz, pénznyelő nem azért kapott topikot, mert bla-bla-bal, hanem azért, mert sértettségéből következően nem tér vissza a fórumba...!!! Ha visszatért volna értelmetlen lenne topikolni... Vagy tévednék???"

Az internet annyival több, mint egy személyes vita, hogy nyugodtan megírhatod, ha nem értesz egyet valakivel, de nyoma is marad, ha valamelyik kérdést (ezért-vagy-azért) elkerülöd.
S ha egy kérdést elkerülsz, az távolról sem biztos, hogy azért van, mert te úgy gondolod (egyetértesz azzal), sokkal inkább arról van szó, hogy nincs ellenérved, vagy érvek helyett inkább az indulatok vezérlenek!
(Viszont, ha nincs ellenérved, akkor valójában egyetértesz azzal, csak önmagad előtt is tagadod...)

Vagy gondolod, hogyha pénznyelő vissztért volna (jogos/jogtalan) dorgálása után, lenne topikja?
S gondolod, hogy egy ilyen topik (ahol egy ember "rajongói" és "sértettjei" jelennek meg) tud tárgyilagos maradni?
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 14:49
Előzmény: #510  upgrayeddAKS
#515
Mivel az MSZMP átmenthette a hatalmát, ezért kell eltelnie több generációnak a megtisztulásig, mint Németországban!

Oly annyira átmentette a hatalmát az MSZMP, hogy ma az utódpártjának csatlósai tartják magukat a demokrácia letéteményeseinek, ami közröhely!!!
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 14:33
Előzmény: #508  Törölt felhasználó
#514
ki az a pénznyelő???
vicce ez már...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 11. 14:28
#513
actually, ez a "kárpátok géniusz egere" nem is rossz! lehet TM-oztatni, mielőtt betiltják? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 11. 14:26
Előzmény: #506  Törölt felhasználó
#512
"inkább azzal van baj, ha egy (okkal - ok nélkül, nem vizsgáltam) kizárt tagot, aki sértettségében nem tér vissza, heroizálnak!"

ebben az országban csakis vitéz alcsútdobozi orbánvityát lehet heroizálni! tessék róla AZONNAL törvényt alkotni! ja, meg még azt is lehet, akit a fent említett "kárpátok géniusz egere" arra méltónak tart!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 11. 14:23
Előzmény: #508  Törölt felhasználó
#511
csípi a kisbabák szemét a sampon :) mivel pedig nem lehet folyton tisztába tenni őket, sírnak-rínak :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 11. 14:17
Előzmény: #507  Törölt felhasználó
#510
a fideszben 0 exkomcsi van, martonyi meg a többi nem volt komcsi, és matolcsicska sem javasolta antallsuskának, hogy privatizáljon 1000-rel szaré'húgyé'... :)

a fidesz a ma született bárányok pártja!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 11. 14:15
Előzmény: #505  S52Raptor
#509
nem láttad kernbandit? bokroslali volt, aki megakadályozta! :) a gaz bajszos! le a szakáll nélküli bajszosokkal! pogromra! fegyverbe! :) szittyák, nyilat ragadni! :)
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 14:02
Előzmény: #506  Törölt felhasználó
#508
Egy pillanatig sem csodálkozom rajta, hogy te nem érted pénznyelő miért kap topikot...

Azon sem csodálkozom, hogy nekem meg fogalmam sincs miben is értek veled egyet (legalábbis szerinted)...
ha tippelnem kell, arról lehet szó, hogy mivel nem írtam sehol hogy nem értek egyet, ezért egyetértek.
Nálad így működik, a lényeg hogy mindig veled ért egyet mindenki a vita végére. Addig a vitának nincs vége...

Ez a kifordított logikád egészen lenyűgöző helyenként, például, hogy szerinted valakinek a heroizálása az tulajdonképpen az alanynak sértő és kellemetlen, ez egy intergalaktikus fordítótengelyen elszédülve tűnhet csak logikusnak.

Ennél egyszerűbb és követhetőbb átkötéssel is eljuthattál volna oda hogy belőled is kifakadhasson a sérelmed, és jól megírhasd most úgy igazán...

Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 13:28
Előzmény: #505  S52Raptor
#507
"A már régóta kialakult demokráciák azért mások (lásd pl. német), mert ott ez az értékek közötti rendkívüli szembenállás már nem érzékelhető."

Gondolom Németországban is más lenne a helyzet, ha a Hitlerjugend tagjai a Bundestagban ülnének és a világháború óta eltelt idő több, mint felében ők lettek volna kormányon és onnan diktálták volna a demokráciát...

(Mert az ugye nem feledted el, hogy a módszerváltás óta eltelt 22 évből 12-ben a volt állampárt (MSZMP) utódpártja (MSZP) volt kormányon!

S volt, hogy az MSZP-SZDSZ koalíciónak is 2/3-a volt...
link )
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 12:50
Előzmény: #500  Törölt felhasználó
#506
Szóval amit írtam azzal egyetértesz, csak nem tetszik, hogy le (merészeltem) írni...
...a lényeg, hogy egyetértünk!

Egyébként az internet egyben annyiban is különbözik a normális társalgástól, hogy visszajelzést írhat, az is, aki csak késbőbb csatlakozik be egy társalgásba.
(Ekként tetted te is...)

Azzal önmagában semmi baj nincs, ha pénznyelő, vagy akárki más "önálló" topikot kap (még akkor is, ha oda nem illő; hiszen annyi más oda nem illő akad...), inkább azzal van baj, ha egy (okkal - ok nélkül, nem vizsgáltam) kizárt tagot, aki sértettségében nem tér vissza, heroizálnak!
Ez -ha pénznyelőt oly' nagyra becsülitek- leginkább rá nézve sértő és kellemetlen, mert így előkerül (óhatatlanul) árnyoldala, s az is felnagyítva!

Mert igen, pénznyelő is volt sértő, volt politikailag elfogult, volt moderálható, mint sakan mások is. ...hiszen ez utóbbiért zárták ki!!!

(Egyébként tévedsz, pénznyelő nem azért kapott topikot, mert bla-bla-bal, hanem azért, mert sértettségéből következően nem tér vissza a fórumba...!!! Ha visszatért volna értelmetlen lenne topikolni... Vagy tévednék???)
S52Raptor 2012. 07. 11. 12:36
Előzmény: #504  S52Raptor
#505
És persze - folytathatnám -, az ellenzéki-baloldali álláspont azért alapvetően abból indul ki, hogy a kurmány túlhatalma félrebillent demokráciát eredményezett ebben az országban, amely kérdésben a jobboldali megszólalók hörögve tagadnak, magukban persze elismerve ezt, de egyúttal jóleső érzéssel konstatálva, hogy a kemény állam konstrukció a legfőbb politikai ellenfeleket/ellenségeket és sok gyűlölt kisebbséget is padlóra küldött.
Márpedig a jobboldal gondolkodásmódja, politikai attitűdje mindig is arra épült, hogy a demokrácia addig jó, ameddig az ő szája íze szerint zajlanak az események és minden úgy történik, ahogy azt ő elképzeli, de a demokráciát abban a pillanatban korlátozni kell, amikor felmerül annak lehetősége, hogy az ellentábor által vallott (általa viszont sokszor elítélt) értékek is megjelenhetnek a társadalomban/gazdaságban/politikában.
A már régóta kialakult demokráciák azért mások (lásd pl. német), mert ott ez az értékek közötti rendkívüli szembenállás már nem érzékelhető. Van egy általános megegyezés, melyek a demokrácia alapvető értékei és ezt még akkor sem akarja sem egyik sem másik vagy harmadik oldal korlátozni, ha annak révén olyan társadalmi megnyilvánulásokat is el kell viselnie, amellyel alapvetően nem ért egyet.
Nekünk ezt még tanulni kell. És ahogy a zsidók is 40 évig kóboroltak a sivatagban Kánaán felé, úgy ennek a társadalomnak is több emberöltőt maga mögött kell hagynia ahhoz, hogy ezeket a gyermekbetegségeket, - mely szerint a fő kérdés, hogyan likvidáljuk véglegesen a másikat - magunk mögött nem hagyjuk.

Bár a magyar "virtus" ezt a reményt azért fenntartással kezelteti velem, hiszen folyton az jár a fejemben, hogy vajon mire gondolt Szapolyai János 1526-ban miközben lógatta a farkát, II. Lajos pedig ott állt százezer törökkel szemben Mohácsnál? Miért kellett megvárnia, míg az események úgy alakulnak ahogy?

Ez már talán genetika?
S52Raptor 2012. 07. 11. 12:19
Előzmény: #503  Törölt felhasználó
#504
:))

Mi is az alapvető baj? Hogy ellentétes oldalon állunk? Hogy más a nézőpontunk? Hogy más a vitakultúránk?
Nem pont ezek.

Alapból szerintem az, amely a jobboldali és baloldali tábort (régen politikai ellenfelek, ma már legyőzendő ellenségek egymás számára) alapvetően megkülönbözteti. Ahogy a kurmány és a mögöttes támogató réteg elsősorban érzelmi politizálást folytat, ez kivetül az itteni megszólalásokra is, úgy - véleményem szerint - a baloldali tömb (ne számítsunk ide néhány faszkalap retromszp-s politikus, akiknek sírban lenne a helye) igyekszik minden kérdést racionálisan megközelíteni, valamennyi gazdasági, politikai, társadalmi problémára egzakt, védhető és magyarázható álláspontot kifejteni.
Az elfogultság beszélne belőlem?
Hiszem, hogy nem.
Elég, ha a médiának egyik vagy másik részét nézzük. HÍR Tv contra ATV.
Ha a HÍR TV-n néhány beszélgetős műsort végighallgat az ember, hát minden hajaszála külön-külön égnek áll. Kizárólag a kurmány és megszólalói által lecsupaszított és lebutított (pedig ezen megszólalások kapcsán ez már szinte nem kis feladat) - mondhatni leprimitivizált okfejtés hallható minden probléma kapcsán, amelynek a végső komklúziója az, hogy amit a kurmány tesz az valami szenzációs, a baloldal pedig "azelmúltnyócév" miatt fogja be a pofáját. Érvek, ellenérvek ütköztetése? Lófasz!
Miközben azért az ATV- kínosan ügyelnek arra (kivéve talán az Újságíróklubot, amely a maga módján Péntek8), hogy minden politikai beszélgetős műsorban legyen legalább egyvalaki, aki a másik oldalt képviseli és elmondhassa a kurmányálláspontot. Persze aztán ízekre szedik vagy legalábbis próbálják, de legalább vita van, nem pedig az ellenzéki álláspont túllihegése.
Törölt felhasználó 2012. 07. 11. 11:53
Előzmény: #501  szivacs
#503
Tudod jellemző, ahogy a kormány próbálja hajtani Hugh Grünt, illetve Grantet, mert azt mondotta, hogy jó az, ha a media ellenőrzi a kormányt, Magyarországon meg fordítva van.
Szabad a Magyar média! felkiáltással fut a kormány egy angol színész postacíme után…

Na épp ilyen sokatmondó, szánalmasan nevetséges ahogy te is rárepülsz és nem állod meg hogy ne reagáljál és ne rúgjál bele (persze igyekezve korrektnek álcázni a formát, mint mindig) azokba, akik leálltak veled vitatkozni és persze rámutattak ha hülyeséget mondasz, és hát úgy összességében hogy milyen kis pont is vagy. Nem tudod magad ezen túltenni, érthető ez, a kis begyulladt pattanások már csak ilyenek. Néha meg kifakadnak mint az előbb te is.

Egészen más okokból olvasni kezdtem egy topikot 2007-ből.

Egészségügyi reform.

Vipera (fretek), uvegtigris (conqui) és penznyelő akiket te említesz, muszáj hogy megemlítsem még kanyiszt, watsont, tokost, dlpht, akirát is, és persze még sokakat lehet sorolni, szóval a te általad meghatározott falka tagjai és mások vitatkoznak egymással és mai szemmel egészen idilli a hangnem, a tisztelet, a kulturáltság ami például azt a vitát jellemezte.
Az a konstruktív, építő jellegű vita amit ott olvashatsz. Ütköznek ám a vélemények, pörög a topic, mindenki hozzáteszi a magáét, jobb és baloldali, liberális és konzervatív egyaránt. Na meg a belgák.
Mindenki tiszteli a másik véleményét, mindenki elmondhatja a sajátját, és mindezt egyfajta közös együttgondolkodás keretében, hogy mi is lenne jó az országnak.

Tanulhatsz attól a "dicstelen falkától" te kis ájtatos majom…bocsánat az elírásért, manó, persze, persze a korrekt csomagolás, igaz?

Részesei voltak a portfolio legkonstruktívabb vitasorozatának. Te meg nem voltál részese semmilyen konstruktív vitának, nem is leszel mert önálló konstruktív tartalommal nem tudsz előállni.

A magam részéről örömmel nosztalgiázok kicsit, és merengek azokon az elmúlt időkön…

Üdvözlet minden akkori vitázónak.

Kanyiszt azóta sem láttam pedig akkoriban több fórumban is összefutottunk.
Remélem jól megy sorod.

Mindegyikőtöknek kívánok sok sikert, egészséget.
Neked is szivacs.
Törölt felhasználó 2012. 07. 09. 14:23
Előzmény: #501  szivacs
#502
Igazából amit leírsz, amit pénznyelőre ráhúzol, az nagyjából rád igaz.
szivacs
szivacs 2012. 07. 09. 13:24
Előzmény: #500  Törölt felhasználó
#501
Brigád...:-)
Na az nincs - ellentétben a falkával:
viperakapitány, uvegtigris, koszonnikifog, exley, szoda,... a mindíg mindent jobban tudó, mindenkit lenéző, tévedést, hibát soha el nem ismerő űbermesek, akik penznyelovel együtt -bemutatva emberi minőségüket- azonnal rácsaptak mindenkire, aki nem követte az irányvonalukat és időt, energiát, nem kímélve, csakrosszválaszadhatórá kérdéseket kidolgozva és azzal bombázva, előregyártott forgatókönyveket végrehajtva bemutatták, hogyan kell építés helyett rombolni, jószándékú, konstruktív elképzeléseket szétcincálni és helyettesíteni azokat az álvalóság nagy semmijével.
Bármi is volt a téma, azt áttematizálták mindíg ugyanarra: legyőzni, szétszedni, megsemmisíteni mindent és mindenkit, aki nem ők, nem az ő nézetük, az együttműködés igényét, szándékát és lehetőségét ellehetetleníteni, kiírtani.
Dicstelen küldetésüket teljesítve - kitiltás és törlés nélkül húzódtak vissza fészkükbe.
Onnan előbújva, új küldetésben láthatjuk majd újra őket, amint lesz mit rombolni, lesz mit szétbomlasztani, összefogást megakadályozni, közösséget atomizálni, bizalmatlanságot kelteni... :-(
Törölt felhasználó 2012. 07. 08. 02:06
Előzmény: #498  Törölt felhasználó
#500
Az internet annyiban különbözik a normális társalgástól, hogy visszajelzés nincs, sem metakommunikációs, sem passzív (egyébként érkező reakció elmaradása).

De attól, hogy nem látszik a lesajnáló mosoly, hogy nem hallatszik a 'te szerencsétlen ...' hogy nem jön a pofon, hogy nem látszik ahogy hátat fordítanak, hogy a kezüket visszahúzzák, attól hogy hangosan sokszor tagadni próbálja valaki, az emberi minőség és annak megítélése nem változik.

Ezért kap egy topikot néhány hozzászólással pénznyelő,

otter, szivacs és a brigád többi tagja meg nem. (mostanában már érdemi társalgást sem partnerek híján)

A portfolio sok szempontból jól mutatta a múltban az ország állapotát bizonyos szempontból, ahogy most is igen jellemző hogy kiket, és mit lehet a leggyakrabban itt olvasni.

Otter te is csak egy kis jellegtelen pártkatona vagy, aki után nem fog senki egy homlokráncolást sem ejteni, nemhogy egy topikban tiszteletét adni miattad...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 07. 22:03
Előzmény: #498  Törölt felhasználó
#499
köszönjük a provokatív hsz-t :)
Törölt felhasználó 2012. 07. 05. 15:11
Előzmény: #493  David78
#498
:-)))

Ki kell, hogy javítsalak!
Pénznyelő nem a vita hevében fáradt el, és hagyta el a "süllyedő hajót" hanem kizárták, mert érvei elfogytak és érvek helyett helyett indulattal támadt, mely a közönségességbe torkollt!

Ugyanakkor maradkétalanul egyetértek veled, hogy pénznyelő -idézlek!- "remekül tud kötözködni, Spam-elni, félrevinni az értelmes témát is végnélküli vitákba azzal a különleges képességgel, hogy látszólag a legrészletesebb, ténnyekkel alátámasztatott érvelést sem képes megérteni"!

S bár igazad van abban, hogy pénznyelő kiválóan tudott kötözködni és elterelni a szót, de a végére érvei elfogytak, így -szvsz- kapóra is jöhetett neki a kizárás, s ezért nem is tért vissza (nyíltan) új névvel!

;-)
exmnbs1 2012. 07. 04. 17:38
Előzmény: #492  marslako2
#497
nem
egész más
köze nincs a humethez
Törölt felhasználó 2012. 07. 04. 16:52
Előzmény: #493  David78
#496
egyetértek.
szivacs
szivacs 2012. 07. 03. 16:25
Előzmény: #489  Törölt felhasználó
#495
Ismertem rég, de nem tartom helytállónak.

Ugyanis, ha mindenáron ellenséget akarsz keresni a "tudásnak", méghozzá a legnagyobbat, akkor ha bölcs is vagy, nem csak "tudásos", rá fogsz érezni, hogy az nem más, mint a Szeretet!
Törölt felhasználó 2012. 07. 03. 09:32
Törölt hozzászólás
#494
David78 2012. 07. 03. 09:16
Előzmény: #492  marslako2
#493
Keveltem Pénznyelőt, értelmes fórumozó volt. Szerintem ennyi lenne a lényeg. Hogy mégis ennyi "rajongója" van, annak talán az lehet az oka, hogy egyre kevesebb "értelmes fórumozó" van, akinek a szava elveszik a kormányszóvivőket megszégyenítő bérfórumozók között.
Itt van mindjárt példának Szivacs, aki minden fórumba megjelenik ahol kettőnél több hozzászólás van és ossza a bölcsességet, ami szemmel láthatóna Jokeren és Otteren kívül senkinek nem hiányzik. Remekül tud kötözködni, Spam-elni, félrevinni az értelmes témát is végnélküli vitákba azzal a különleges képességgel, hogy látszólag a legrészletesebb, ténnyekkel alátámasztatott érvelést sem képes megérteni. Pénznyelő javára legyen írva: ő többször megpróbálta és sokáig nem adta fel.
Szóval a Pénznyelő fórum talán inkább szól a "Pénznyelő jelenségről" mint magáró Pénznyelőről. Nem jó látni, hogy sorra kopnak ki az értelmes arcok mert megunják az üresfejű, fáradhatatlan trollok rohamát.
Ha egyszer eljutunk odáig, hogy a fórumon a hozzászólások zömében már csak a Szivacs és Otter félék nyomják a kormánymarketinget egymás szavába vágva, akkor az annak a jele lesz, hogy az értelmesebbje már az országot is rég maga mögött hagyta.
marslako2
marslako2 2012. 07. 02. 23:29
Előzmény: #491  Törölt felhasználó
#492
Lehet pénznylő HÜBER ISTVÁN?

bét hír.
Törölt felhasználó 2012. 07. 02. 19:40
Előzmény: #490  Törölt felhasználó
#491
akinek nem inge...

de nálad ezek szerint célba ért az idézet :-)
Törölt felhasználó 2012. 07. 02. 11:56
Előzmény: #488  Törölt felhasználó
#490
Látom penznyelo alternativ nicknevei nem tudnak nyugodni a bőrükben. Továbbra is provokálják a fórumozókat...
Törölt felhasználó 2012. 07. 02. 11:32
#489
A tudás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója.

Stephen Hawking
Törölt felhasználó 2012. 06. 29. 23:35
Előzmény: #485  Törölt felhasználó
#488
primitívséged határtalan... sajnállak nyomorodban.
johai 2012. 06. 29. 19:09
Előzmény: #486  Törölt felhasználó
#487
Igy igaz,és érthető,tömör világlátása volt.
Általában tisztán látta a dolgokat,illetve átlátott a ködösitésen.
Most viszont kénytelenek vagyunk átrágni a tömény hülyeségen magunkat,ami ugye sok munka,és idő.:)
Törölt felhasználó 2012. 06. 29. 18:08
Előzmény: #485  Törölt felhasználó
#486
kár h lelépet

jokat irt,
most megirhatna az összes fospapirrol a véleményét....
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 23:56
Előzmény: #469  Törölt felhasználó
#485
kocc van delon...kikapcs
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 06. 18. 21:58
Előzmény: #482  exmnbs1
#484
beugró teszt :)

amíg a wikivel bajlódnak, addig is elvannak :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 06. 18. 21:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#483
természetesen tudja, hisz a műtétem előtt megbeszéltük :)

átmenetileg ugyanis kivetettem a homloklebenyemet, hogy meglássuk, így megért-e engem a magadfajta :)

de attól tartok, hogy sokkal több mindent ki kell ahhoz venni, hogy érthető legyek :)

btw. az az igazság, hogy én korábban is így voltam aktív: pár órára csak, aztán eltűntem rövidebb vagy hosszabb időre... nem tűnt fel korábban, sörluk hólmsz? :)
exmnbs1 2012. 06. 18. 21:29
Előzmény: #480  upgrayeddAKS
#482
szerinted ezt a címet megértik?
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 21:19
Törölt hozzászólás
#481

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek