Topiknyitó: Marika113 2023. 09. 28. 19:24

OTP Szakmai topic  

Várunk minden szakmai tőzsdést.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 11. 07. 12:18
Előzmény: #764  Fibonacchi
#798

https://invst.ly/123kao
És feljebb is ment! :)
A 13740 célárnál oldalaz ez nem rossz.
Marika113
Marika113 2023. 11. 07. 09:23
Előzmény: #795  Törölt felhasználó
#796
Mtel se rossz, csak igen előreszaladt, ott előbb utóbb kivezetés lesz. OTP-től én nem félek ha ez omlik esik az egész bux.
Törölt felhasználó 2023. 11. 07. 09:20
Előzmény: #793  Marika113
#795
Sok variáció tényleg nincs . Wabi vagy mtel vagy csak kiveszem a pénzt és várok valami lehetőségre 
Marika113
Marika113 2023. 11. 07. 09:18
Előzmény: #792  Törölt felhasználó
#794
De itt a támasz felépült. Tudok tételt eladni, egy wabiban nyolcjegyű eladással lelehet barmolni a papírt.
Marika113
Marika113 2023. 11. 07. 09:16
Előzmény: #792  Törölt felhasználó
#793
Mit veszel helyette? OTP, Wabi sok ötletem most nincs..nekem a Telekom túlfújt kicsit.
Törölt felhasználó 2023. 11. 07. 09:14
Előzmény: #790  Marika113
#792
Én meg lehet eladom ... lassú 😂
Marika113
Marika113 2023. 11. 07. 09:05
#791
Indi: 13750.- Én ennyiért kaptam. Könyvem most nincs.
Marika113
Marika113 2023. 11. 07. 09:03
#790
Ma is vettem OTP-t. :)
Missiopossible 2023. 11. 06. 19:55
#789
Morgan Stanley strategist Mike Wilson warned last week's stock comeback "looks more like a bear market rally rather than the start of a sustained upswing." (Forrás Yahoo)
Törölt felhasználó 2023. 11. 06. 12:46
Előzmény: #787  zotlan
#788
nyomda nagyon szépen alakul és még idén meglehet a 2 k..
zotlan 2023. 11. 06. 11:09
#787

Any ATH
MTelekom brutális rallyban
zotlan 2023. 11. 03. 14:49
#784
13850. Csuda egy hét, reméljük csak a kezdet...
Törölt felhasználó 2023. 11. 03. 12:51
Előzmény: #780  Marika113
#783
wabi nyomda
zotlan 2023. 11. 03. 12:32
#782
Ha jól látom, akkor ANY ATH-n van, vagy akörül.
zotlan 2023. 11. 03. 12:30
Előzmény: #780  Marika113
#781
Nem rossz!
Marika113
Marika113 2023. 11. 03. 12:21
#780
Vettem ma is. Még Wabin, Alteo-n, AW-n gondolkodtam. De ...
zotlan 2023. 11. 02. 11:14
#779
Aztapaszta micsoda kis rally.. Forgalom közepes.. De sebaj,
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 31. 17:33
#777

https://invst.ly/11zqoq
10 pontos apró doji lett, de zöld!
Dax vergődik, kíváncsi vagyok, hogy az SP-ét meg tudják-e  fordítani. Jól jönne nekünk!
Marika113
Marika113 2023. 10. 30. 10:36
Előzmény: #774  Corleone8711
#775
Az látszik, hogy az egyik legjobb bank, egy pénzgyár.
rratfai 2023. 10. 29. 22:59
Előzmény: #771  Marika113
#772
Elindult a Credit Sw-el.A bankok halálba fertőzik egymást a kockázatos eszközökkel.Mert ezzel tudtak giga bonusokat fizetni.Ezért félek,de kurvára az OTP től.Jelzem olyan helyzet állt elő,hogy a pénzügyi szektor egymásra mutogat,fogalmuk nincs mi legyen?Amíg eldöntik,nyomják a dollárt abból nem lehet olyan nagy baj.De lesz, kurva nagy!
Marika113
Marika113 2023. 10. 29. 19:50
Előzmény: #770  Marika113
#771
Szektorálisan más de miért árazódik jobban egy állami nyomda vagy egy richter? 
Marika113
Marika113 2023. 10. 29. 19:49
#770
Azt nem értem, hogy általànossagban miért ilyen alacsony a p/e ráta. Erste, otp, raiffeisen. Bankok eredményességét miért nem árazza a piac? Otp 3000-4000 ft/ rv lesz az éves eredmény àrfolyam meg 13500+. Fog ez nőni bruttó 30%-ot. De akkor is magas iskola nekem ez.
rratfai 2023. 10. 29. 08:28
Előzmény: #767  Corleone8711
#769
Nemzetköziben van valami a figyelőlistádon?Nem probléma ha nagy a risk.pl.gyógyszeresek.Köszi.
Törölt felhasználó 2023. 10. 28. 15:35
Előzmény: #767  Corleone8711
#768
👍
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 28. 12:58
#767
Akkor időrendi sorrendben: nov10. gyorsjelentés, a beárazódáson ront a bevonulás Gázába, de ez még mindig jelenthet annyit, hogy a faluszélről porrá lőnek minden épületet, a veszteségek a romok közt kezdődnének. Már újhelyi is megegyezést mond, ez 10. előtt biztosan nem lesz meg, de a december közepi 2 országminősítésig meglehet, akkor lehet dobozossört, vagy pezsgődugót felpattintani, charttól függően hátradőlni és osztalékrallyt beilleszteni a chartba, hogy meddig viheti? Az a nagyokos, aki ezt az időrendi sorrendet nem veszi figyelembe, a chartjai xart sem érnek, továbbra is csak balin és lisztes chartjait nyitom meg, mint megmosolyogtatni való maunika showt. Ne félj tartani olyat, amit hazugsággal beszélnek lefelé, kerüld amit fölfelé, mint a MOL, ugyanazok.
Törölt felhasználó 2023. 10. 28. 10:34
Előzmény: #764  Fibonacchi
#766
Szia. Jól írod . "Q3 a nyakunkon", és egyre több portál írja "ellenzéki is " hogy az EU-s pénzek megérkeznek!! 
https://mfor.hu/cikkek/agrarium/ujhelyi-istvan-szerint-itt-a-fordulat-az-eu-s-forrasok-ugyeben.html
https://hang.hu/eu/ujhelyi-istvan-jogallamisagi-eljaras-unios-tamogatas-orban-viktor-europai-bizottsag-158862
https://mandiner.hu/belfold/2023/10/befejezte-a-fidesz-brusszeli-akadekoskodasat-most-mar-tenyleg-jon-a-penz
https://jelen.media/kozelet/ujhelyi-orban-letette-a-fegyvert-es-elfogadta-brusszel-felteteleit/
Az időzítés is akár összejöhet!! Akkor pedig ahogyan írtad: "200 pont az Otinak fél óra és már kész is." Hozzáteszem MAX !!! 
Lásd lengyel tőzsdei reakció a bankokra nézve!!!  BRUTÁLIS volt!! 
További szép napos hítvégét mindenkinek
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 28. 08:39
Előzmény: #764  Fibonacchi
#765
13740 , bocs az elírásért.
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 28. 08:28
#764

https://invst.ly/11y3k3
12740. pont a céláron, érdekes. Feljebb kéne még mennie (és fog is) :) ! 
Forgalom péntek révén jó.
A végét min-re tették ez is érdekes, de nem  jelentős.  200 pont az Otinak fél óra és már kész is.
Q3 a nyakunkon  csütörtök-pénteken már látni fogjuk a merre hány métert.
Sp &DAX hát nincs segítségünkre, talán észhez térnek!!
Ide teszem a hetest is. :
https://invst.ly/11y3le
Marika113
Marika113 2023. 10. 26. 14:19
#762
Azzal a gyanúperrel élek, hogy titokban valami nagy piacra akar belépni az OTP vagy Üzbegisztánban vesznek még Bankot. Pénzük lenne rá... Profiltisztítás is megy Szlovák Bank ment, Román Bank megy. Várom a fejleményeket.
stacstac 2023. 10. 26. 14:11
#761
szoktam írni a másik topikba, hogy ha minden gondolatot lekereskednének az emberek amit ott írnak, akkor már a világ összes pénzét elbukta volna mindenki
 
csak azt próbálom megfejteni, hogy ha nem shortolják és nem is longolják az OTP-t akkor miért várják folyton az esést, illetve miért reménykednek folyton az esésben
 
jó spekit  és sok pénzt mindenkinek
Törölt felhasználó 2023. 10. 26. 13:39
Előzmény: #759  Marika113
#760
4-6000 et...annyit várnak
Marika113
Marika113 2023. 10. 26. 12:47
Előzmény: #758  Corleone8711
#759
Figyu. 3-4000 ft-os eredmény/évre őszintén mit várnak? Én 20.000 ft fölötti árfolyamot, főleg ha csillapodik az infláció.
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 26. 08:18
#757
DAX dél, DB észak (8%) , figyeljük, hogy hat ez Otikára!
zotlan 2023. 10. 25. 17:12
#755

z13700 
A trollok esés kiabálása közben.
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 25. 14:03
Előzmény: #749  Fibonacchi
#754
zotlan 2023. 10. 25. 12:36
#753
Jött némi vevői löket a piacra...
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 25. 12:18
#752
Tegnap a Spiegel és az Euronews hozta le, hogy az ukrán blokkolásért cserébe "piszkos" alkú jön és megegyezés az EUR milliárdokról, konkrét bejelentés nem jön a gyorsjelentésig, de most úgy néz ki a spekuláció megindult azért, ez még kicsit korai lenne a számokra fogni, de a DB és Unicredit is jót jelentett, az afterbell ALPHABET számokra adott reakció fúrcsa nekem, amikor mind a két sort verte. A hitvány, becsületből kivetkőzött lebeszélők kussolnak, van nekik is OTP, egy MOL-os feléneklő kanárinak van dűhkitörése, 3400-at mondott, de saját bevallása szerint 3,020-on adta volna, pár nap különbség a 2 beírás közt, én már ismertem más topicokból, annyira tippeltem én is, hogy 3,000-ren ez lenne az első aki beszórná, záró után jövök charttal, addig is köszönjük a shortosok vásárlását, később is számítunk rájuk-:)XD
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 21. 16:28
#749

https://invst.ly/11u0lq
https://invst.ly/11u0lw
"Halak a vízben, borok az agyban füvek az ágyban szarok rá hogy van Ezen kívül is egy csomó minden
Van mikor ingyen, de más fontos nincsen
De még a gyerekkor az ajtók
Iszonyú barkók, kedves a tv
Pisiszag WC, a WC-ben aktok, a lábközi vackok
Amitől izgalmasabbnak hattok
Hát legyetek boldogok ti hülye állatok
A maradék erdő ölén
Aki már meghalt, annak már mindegy
De ti ne haljatok meg hülyén"
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 21. 15:46
#748

http://keptarhely.eu/view.php?file=20231021v02x04wd9.png
Nem azért mintha nem lenne több csak nem engedi a képfeltöltő!
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 21. 15:45
Előzmény: #742  Corleone8711
#747
Ne ülj most le mellém, menjél más vonattal
Keress másik várost, és a nagy csomaggal
Amit a szívedből a hátizsákba raktál..........
midnightcoder 2023. 10. 21. 15:24
Előzmény: #739  balentum
#746
Nem csalás az, csak log scale és nem linear.
Linear = 5 és 10 között ugyanúgy 5 a különbség mint 20 és 25 között.
Log scale = 5 és 10 között 100% míg 20 és 25 között csupán 25% a különbség.
Így a HS célárát is relatív különbségként kell számítani. 8000/19500 = 0.41 
8000 * 0.41 = 3280. Tehát nem negatív a célár. Persze ez még nem jelenti azt, hogy a HS bejön.
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 21. 14:10
#745
Többszörös személyiség avagy disszociatív személyiségzavar a disszociatív kórképek csoportjába tartozó pszichiátriai zavar, melynek meghatározó jellemzője, hogy az egyénnek két vagy (az esetek felében) több elkülönült személyisége van saját névvel, emlékezettel, melyek között kisebb-nagyobb mértékű átjárás lehetséges.
A multiplex személyiségzavart gyakran összekeverik a skizofréniával, vagy a tudathasadás formáival. Voltaképpen a multiplex személyiség is egyfajta tudathasadás, ha ezt szó szerint értjük. Ennek a zavarnak több elnevezést is adtak, a legegyszerűbb és legtalálóbb a többszemélyűség, de a multiplex személyiségzavar szakszerűbb elnevezés. A betegség velejárója, tünete a fejfájás, az emlékezetkiesés., XDe írd oda, hogy a legsúlyosabb tünet, nincs OTP részvénye
Törölt felhasználó 2023. 10. 21. 14:03
Előzmény: #742  Corleone8711
#744
Köszi , hogy betetted ide..Mostanában kezdett nekem is feltünni hirtelen a sok nick a semmiből..De ennek a szerencsétlenségnek az  eredeti nickjét kitiltották a fórumról...
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 21. 13:57
#742
Ekkora 1 losert, mind a 3 nick fibókához tartozik, ez rekord, fibókám, mindig a csúcson kell abbahagyni-:)XD
balentum
balentum 2023. 10. 21. 10:38
Előzmény: #740  Corleone8711
#741
Köszi, ezt feladom ehhez én hülye vagyok.
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 21. 09:41
#740
Ezt hamisítja meg az árfolyamtengelyen trükközéssel. http://keptarhely.eu/images/2023/10/21/v01/20231021v01xyg64x.png
balentum
balentum 2023. 10. 21. 08:12
Előzmény: #738  Corleone8711
#739
A magyaraztot (matek) lehetne reszletsebben, mert csokott agyam nem erti. Koszi.
Törölt felhasználó 2023. 10. 18. 19:04
Előzmény: #735  Corleone8711
#736
Kösz Mester!
zotlan 2023. 10. 18. 17:07
#732
Záró 13625
zotlan 2023. 10. 18. 12:51
#731
1 MRD forgalom. csend van, nincs semmi érdekes.
Marika113
Marika113 2023. 10. 18. 10:50
Előzmény: #727  zotlan
#729
Bankot eladják szerintem.
Marika113
Marika113 2023. 10. 18. 10:49
Előzmény: #727  zotlan
#728
Hosszú távon bent van a pakliban egy Huxit, de az még kb. 10 év, addig még hangolniuk kell a társadalmat vagy többsebességes unió lesz.
zotlan 2023. 10. 18. 10:25
#727
Marika113
Marika113 2023. 10. 17. 20:20
Előzmény: #725  Corleone8711
#726
Legrosszabb esetben 18500 ft-ra várom jövőre az OTP-t. (900 milliárd huf adózott eredmény.) 
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 17. 17:05
#724
szöveg: Nem bírnak magukkal a trollmentes topicban újra, 1 trilliós profitsor lesz idén, vagyis 8x a 2010-esnek, idézet: "Mennyi is volt az OTP árfolyama 2010-ben? 4800-7200 között? Lehetséges ez a kijelentés?" nem, meg az sem, hogy beszámítható vagy, a 4 Ámígó összeállt újra, lisztes, adorján, ősszakállú gyagyabácsi és pompi sensei, ezek még sosem írtak olyat, ami a szándékukkal egybeesett volna, továbbra is tartom, minden chartjuk kamú, minden szavuk hazugság és ez változni nem fog.
Marika113
Marika113 2023. 10. 14. 21:21
Előzmény: #722  Corleone8711
#723
Köszi. 
Törölt felhasználó 2023. 10. 14. 18:41
Előzmény: #720  Corleone8711
#721
Köszönjük !
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 14. 10:25
#719
 http://keptarhely.eu/images/2023/10/14/v02/20231014v02x3i3p.png
Corleone8711
Corleone8711 2023. 10. 14. 08:04
#718
Jól indult a jelentési szezon, ettől függetlenül csak a Dow Jones zárt zöldben, konszenzust fölülmúló számok, JPMorgennél még céltartalék felszabadítására is futotta, nőtt a kamatbevétel, csak 8% jelzálogkamatnál járunk, ez kompemzálja a kihelyezett hitelekben a visszaesést, Black Rocknál az esés oka a pénzkiáramlás, NPL90-ben növekedés, de még láthatatlan mértékű a jövedelmezőséghez mérten.Makróadat már nem, begyorsuló jelentési szezon jön a november 1. FED kamatdöntő ülésig, újra 80% konszenzus fölött jelentők várhatóak, ha a bankok számaival nincs probléma, az ügyfeleikével sem. S&P napos: félig töltötte csak a rést, az MA50-el ellenállás fölötte, még lehet zászló, a magenta MA14 átlag az 50-es alá fordulva, attól  emelkedhetne. Hetesen felrajzolva az emelkedés mértékéhez a korrekció, már nem engedne további esést ha zászlóban gondolkodunk. BB szalagok szűkűlni kezdenek, utána jöhetne elmozdulás.
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 13:20
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#716
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 13:19
#715
Reál 13550 / 13570  Napi max 13580  Forgalom 688 Milla. További szép napot
https://www.portfolio.hu/bank/20231012/a-kbc-equitas-szerint-meg-tobbet-er-az-otp-645353
Toka 2023. 10. 13. 12:33
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#714
Koszi Pali.sajnos ma már nem leszek.
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 12:23
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#713
én bevállalosabb vagyok még itt is vennék mtelt bif,épduferr...dunahouse is oké hogy relative magas de stabil az árfolyam. simn vllalható, zwack is stabil..
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 12:21
Előzmény: #709  Toka
#712
Nálam kb itt van az utolsó szint 13500 környéke ahol még vennék..Utna már csak mozi..én nem 1.77 százalékokra verem magam....hasznot is szeretek eltenni...13 kra ha visszavenne mindenképp vétel...deközeledik a jelentés s egyre jobban benne van a pakliban az orosz -ukrn hború vége is..oké nem épp holnap de jövőre borítékolható...Opusban úgy ltom ennyi van a 400 túl sok per pillanat neki felmehet 370 fölé..de...Hosszú tvra (tavaszig) vehetsz wabererst..mbh banknl figyelhetsz még alacsonyabb vételt..tudom van neked de ha ugy van bővítheted..
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 09:41
Előzmény: #707  Toka
#710
Abból még nem következik a nagy ugrás, lásd OTP új célárak... 
Toka 2023. 10. 13. 09:39
Előzmény: #708  Törölt felhasználó
#709
..persze nem, de ára alacsony még most is csak bizonytalan mozgásu, kiszamithatatlan.Ma vennék otp-t lejjebb.Ha van ötleted vételekre ird am le, multkor is igazad lett.
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 09:28
Előzmény: #707  Toka
#708
azert nem egy kategoria mtelellel otpvel..
Toka 2023. 10. 13. 09:26
Előzmény: #705  Marika113
#707
...majd figyeld csak hogy opusra milyen célár érkezik...nézel egyet ha jo a megérzésem.
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 09:16
Előzmény: #705  Marika113
#706
Nekik inkább hiszek, minta  bólikrumpliknak...:_))
Marika113
Marika113 2023. 10. 13. 08:21
Előzmény: #704  Törölt felhasználó
#705
Céláremelés érkezett az OTP Bankra. Az HSBC 18 ezer forintról 19 200 forintra emelte az OTP Bankra vonatkozó 12 havi célárfolyamot, az ajánlás továbbra is vétel. Forrás: Equilor hírlevél
Törölt felhasználó 2023. 10. 13. 07:17
Előzmény: #703  Toka
#704
Van rá esély de én inkább már a 14 K-t látom célkeresztben..Mindenképpen oda várom. Persze lehetnek még Varga betűk.., szavak  ..:_) bóli krumplik stb... Én már új pakkal nem fogok beszállni, a meglévőket hagyom kifutni.
Toka 2023. 10. 12. 23:05
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#703
...holnap már elnézést érte de szerintem picit lemegy, .....persze hogy tudjak ujra venni otp-t🙃..hm..hm akót nem kaptam meg.
Marika113
Marika113 2023. 10. 12. 19:55
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#701
Csányi bankjában nagyon a bizalmam, mint a magyar államban.

Topik gazda

Marika113
Marika113
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek