Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 13:21
#361
mikor lesz jelentés?hmm?
egyetleneim 2006. 07. 28. 13:27
Előzmény: #361  Törölt felhasználó
#362
aug 14. a nagy nap
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 13:30
Előzmény: #362  egyetleneim
#363
most le fog esni vagy ma vagy hétfőn 6020 környékére nem? Csak azért mert eladói oldalon elég nagy pakkok sorakoznak.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 13:34
Előzmény: #362  egyetleneim
#364
A nagy tankolások ma is megvannak a 6100 körüli szinteken. Majdnem fél millió darab eddig. A jelentésig 10 kereskedési nap van. El nem bírom képzelni, hogy addig ne történjen semmi mozgás a pepperben,
egyetleneim 2006. 07. 28. 13:37
Előzmény: #364  Törölt felhasználó
#365
Ha nem indul be, az ügye azt jelenti, hogy a piac nem vár jó jelentést. Ennek ellenére még lehet az. Reméljük rekordközeli számok jönnek ki.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 13:39
Előzmény: #363  Törölt felhasználó
#366
ez nem jelent semmit, mert fél óra alatt az intézményi befektetők felkaphatják.
egyetleneim 2006. 07. 28. 13:40
Előzmény: #365  egyetleneim
#367
Ha nem lesz USA kamatemelés, akkor tényleg meg fog indulni. Minden ezen múlik végül is. A mai GDP és bizalmi-index adatokra nagyon kiváncsi vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 13:41
Előzmény: #367  egyetleneim
#368
amerikai tulajdonos 5% felett.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 14:25
Előzmény: #367  egyetleneim
#369
a kamat emelés mikor derül ki?
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 14:32
Előzmény: #369  Törölt felhasználó
#370
az szerintem biztos, hogy ma minuszban zárunk.
akpo 2006. 07. 28. 15:05
Előzmény: #370  Törölt felhasználó
#371
A lengyelek mar pluszban vannak kene nekunk is mutatni vmit.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 15:30
Előzmény: #371  akpo
#372
brutális forgalom van az Otiban
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 15:31
Előzmény: #372  Törölt felhasználó
#373
Most indulunk drazstikusan felfelé.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:20
Előzmény: #373  Törölt felhasználó
#374
Ha elindul az oti egyszer, azt mi otépések nagyon meg fogjuk érdemelni, azt hiszem.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:23
Előzmény: #374  Törölt felhasználó
#375
amerika is szépen indult ez a szemét pedig ellenkezőleg. Teljesen igazad van legalább 10-20% érdemelnénk.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:25
Előzmény: #375  Törölt felhasználó
#376
Nem semmi, hogy pl. démász a szar ereményével is hogy milyen plusszban van.
Hihetetlen, hogy arra nem zúzták be.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:27
Előzmény: #375  Törölt felhasználó
#377
a kis forgalom ( az elmúlt 30 percben ) miatt kis tételekkel próbálják leszorítani az árat, hátha egy stopkiütés során nagyobb tételeket is felszívhatnak. Hétfői emelkedés előtt betáraznak.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:27
Előzmény: #376  Törölt felhasználó
#378
Annyira kezdő vagyok.. :-(( Nem tudom pl hogy hol látom azt, hogy mennyien várnak eladásra és hogy mennyi volt az eddigi forglalom!!??
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:28
Előzmény: #378  Törölt felhasználó
#379
Milyen rendszert használsz Vera?
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:31
Előzmény: #379  Törölt felhasználó
#380
Quaestornál vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:33
Előzmény: #380  Törölt felhasználó
#381
Azt nem ismerem, nekem PETI van.
Nagyon csúnyán fogunk ma zárni.
akpo 2006. 07. 28. 16:35
Előzmény: #381  Törölt felhasználó
#382
Ennel ma nem sok trogerebb papper van a piacon. Meg egy honapig legalabb felejtos a tema.
Krumenaker 2006. 07. 28. 16:38
Előzmény: #382  akpo
#383
Nálam nem felejtős, vettem belőle (ma is).
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 16:50
Előzmény: #383  Krumenaker
#384
6051??? Attyavilág! Szép napunk volt. :-( Na majd a jövő 7en.. Kellemes 7végét!
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 17:15
Előzmény: #384  Törölt felhasználó
#385
Sziasztok!

Sajnos ma csak utólag olvastam el a témát, beszáltam egy Foti rallyra, kell egy kis izgalom is az ember életében.
Mindenesetre már nagyon várom, hogy Otika is mozgolódjon. Szerintem jövő héten biztos megindul. Legalábbis én nagyon bizom ebben.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
allergia 2006. 07. 28. 17:43
Előzmény: #385  Törölt felhasználó
#386
Srácok, azon töprengek, hogy elég szarul néz ki ez az OTP.

Vételi oldal: magyar retail + alapok + ÁÉB (ő a legnagyobb vevő hetek óta);

Eladói oldal: az összes külföldi (alapok, proppok, hedge fundok);

Szerintetek a külföldiek miért szállnak ki ilyen tételben az OTP-ből? Lehet, hogy ők már látnak valamit, tudnak valamit, amit mi nem? (nem a tőkebevonásra gondolok itten);
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 17:52
Előzmény: #386  allergia
#387
Csányi hihetelenül agresszív terjeszkedésbe fogott, ami hatalmas kockázatokkal jár.
Szerintem vagy belebukik vagy hatalmas siker lesz, de a lényeg, hogy ezt még senki sem tudhatja.
Eddig az Otp azon bankok közé tartozott amik konzervetív stratégiát folytattak, ezért gondolom azok fektettek bele pénzt, akik kicsit lassabb, de biztosabb növekedésre tették le a voksukat, és most ez elég hirtelen megváltozott...
Szvsz 2 éven belül vagy 3k vagy 13k lesz...
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 17:53
Előzmény: #386  allergia
#388
Azért vevő van nyugatról is. Lásd a mai hírt.
allergia 2006. 07. 28. 18:00
Előzmény: #388  Törölt felhasználó
#389
A Julius Baernek nem kellett már sokat vennie az 5%-os bejelentési kötelezettségig. Ilyen szempontból nem mérvadó az ő szerepük.

Egyszerűen nem értem, hogy mi bajuk a külföldieknek az OTP-vel, főleg, hogy közben a lengyel bankok meg szép sorban mennek ki új csúcsra, ráadásul olyan árazás mellett, hogy ennyi erővel az OTP hétfőn 10000-n nyit... Pedig ott is elég sok politikai és makro gond van..
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 18:06
Előzmény: #389  allergia
#390
A lengyel bankok szinte semmit sem terjeszkedtek eddig külföldön... az Otp most egy csomó pénzt fektetett be olyan országokba (Ukrajna és Oroszo.) ami még nagyon messze van van a "biztos" országoktól.
Szvsz, ha nem vesz most semmit csak saját rv.-ket akkor már 7k felett lenne, így viszont 2-3 éven belül lehet(!!!!!!!!!!!!!) magasabb árfolyamon, de ez egyáltalán nem biztos!!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 18:08
Előzmény: #389  allergia
#391
Azonkívül a lenygyel bankok P/E-je nagyon régóta 16-18-on forog, ott ez a normális, azt nem is lehet várni, hogy annyi valaha is lesz az Oti. Szerintem egy 7k-s árfolyam lesz indokolt, de csak akkor, ha nem emel tőkét!!!

Amúgy én is bízom Csányiban...
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 18:10
#392
Mi a gond? szerintem ez, az OTP saját tőkéje kb.2 mrd
euró, eddig bankvásárlásokra elköltött kb.1,2 mrd eurót, és még ott van a CEC ajánlata kb.500 millió euró, a BAWAG az meg 2 mrd euró lenne....szerintem a konzervatív beállítottságú alapkezelők gyorsan a szívükhöz kaptak, utána a fejükhöz, és azóta is csak adják az OTP-t....
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 19:41
Előzmény: #392  Törölt felhasználó
#393
Szia Alvilág!
Kénytelen vagyok pontosítani, amit mondassz. Az OTP sok éves sikeres mo-i tevékenysége alatt a megtermelt irgalmatlan mennyiségű profitjaiból félrerakta a későbbi terjeszkedéshez szükséges pénzeket. A Papa nem költötte el a szabad erőforrásokat, hanem TUDATOSAN készült a " robbantásra " a megfelelő időpontban. A megfelelő időpont most jött el 2006-ban. Nem kamupénzeket vesz most elő, mindenre megvan a lé. Plussz pénzbe neki csak a CEC lenne. De tedd a szivedre a kezed: az OTP ÉVES PROFITJA 180 MILLIÁRD FORINT, DURVÁN 700 MILLÓ DOLLÁR. Egy évi profitjából meg tudná venni a CEC-et. Nem értem, hogy miről beszélünk. A BAWAG könyörgöm, az meg egy teljesen más történet. Ott más hozza a pénzt, a Papa a know-how-t viszi!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 19:54
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#394
Osani!

Asszem megtapasztalná mindenki, ha a Papa elkezdené venni a saját részvényeit. A mostani árfolyamok felett járnánk vagy 2 K-val, minimum.

Egyébként az, hogy a lengyel bankok nem terjeszkednek külföldön, annak is meglesz a böjtje előbb-vagy utóbb. Igaz, hogy az övék nagyobb piac, mint a magyar, de előbb utóbb a lehetőségek ott is beszűkűlnek. És akkor bizonyosan ott sem fogják a részvényesek díjazni a csökkenő profitokat. Nem mindegy, hogy a profittermelés dinamikája jóval nagyobb a tőlünk keletre lévő országokban, tehát még jókor léptünk. Igaz előbb is megtehettük volna dinamikusabban, de a pénzt folyamatosan gyűjtötte az öreg, mert ne feledjük, hogy DSK vásárlásakor sem két forintot fizetett ki, ott is ki kellett a bukszát nyitni.
Törölt felhasználó 2006. 07. 28. 23:59
#395
lehet itt ingyen fagylalt vagy ingyen kajajegy vagy bármi!!

csak állunk és várunk!!!
nem mozdul itt semmi sem!!

mindenki vár!!

mert ugyebár , felfelé is tudunk aktiválni csak az a baj hogy mindenki figyel és csak utána aktivál!!

mindenki a nagy bumra vár!!!

tul sokáig ülünk benne ezért már 6500 nél mindenki szorni fogja kifele ezért nem megy fentebb.

de most a szint 6100 6200 inenn már csak kis paszok lesznek!
Törölt felhasználó 2006. 07. 29. 12:09
#396
Szia Gentlemanus

Neked címeztem, mert látom nagy OTP fan vagy, és nagyon sokat fejlődött a tőkepiaci gondolkodásod.

Lássuk a tényeket: A magyar tőkepiac megítélése kezd pozitívra fordulni, látom, hogy a külföldiek nagy pozíciokat építenek ki újra az álampapírpiacon. A forint is magához tért. Sztem a befektetők elkezdik keresni a kockázatot is előbb utóbb - azaz a részvényeket.

Bizonyára mindent venni fognak, de a legnagyobb potenciált az OTPben látom a bluek közül. A kockázatvállalás beindulásával a defenzívebb gyogyók és MOL on túl az OTPben lehet a legnagyobb százalékos ugrás a pénteki zárókról számítva.

Nem 6500ban gondolkodom, hanem hamarosan megint a 7000 fölé kell mennie.
Törölt felhasználó 2006. 07. 29. 14:03
#397
Szia mindenki
Mit gondoltok hétfőn süllyed vagy emelkedik az oti?
szeretném longolni de már nem nagyon merem
Törölt felhasználó 2006. 07. 29. 16:54
Előzmény: #396  Törölt felhasználó
#398
Szia ARP!

Megtisztelsz, de kicsi vagyok én hozzátok képest!

Nem vagyok én OTP fun, igyekszem érzelemmentesen hozzáállni egyes részvényekhez, mielőtt amellett döntök, hogy vásárlok belőlük. Bár biztos annak tűnök, mikor hevesen igyekszem a kétkedőket meggyőzni, ha már megvan a részvényük ne herdálják el most. Sokkal póriasabb dolgok mérvadóak számomra egy részvénnyel kapcsolatban:

- kikből áll a menedzsment?
- mennyire biztosított közép- és hosszútávon az adott menedzsment helye a cég élén?
- milyen munkát végzett addig a menedzsment?
- mik a cég fundamentumai?
- mik a cég közép- és hosszútávú perspektívái?

Amikor az OTP, mint radikálisan nagy növekedési potenciállal rendelkező részvény mellett érvelek teszem azt azért, mert:

- kiváló a menedzsmentje ( ritkán ugyan, de egy-két szarvashibát követnek el: lásd Lenk sajátrészvényeladását, melyre lett volna talán profibb módszer is )
- a menedzsment hosszú ideje együtt van, kevés a fluktuáció
- a menedzsment hosszútávú helye biztosított a bank élén, vaskézzel ellenőrzik a bankot ( ezt a folyamatot segítik azzal is, hogy igyekeznek komoly befektetői, biztos szavazati háttérbázist biztosító kezekbe helyezni egy-egy nagyobb otp részvénycsomagot
- az elmúlt több, mint 10 év alatt sikeres munkát végeztek a bank vezetői a bank élén, európai szinten jegyzett bankot hoztak létre
- kiválóak a cég fundamentumai, éves szinten hatalmas méretű profitot termel a bank
- a közép- és hosszútávú fejlődést most készítik elő radikális akvizíciós lépések sorozatával.

Az én rövid céláram 7200 Ft, mely a 61,8-as fibo szint teljesülését jelentené csak. Hogy miért erre spekulálok csak azért van, mert a jelenlegi visszakorrekció során az 50%-os szintről csupán a 23,6-osra korrektáltunk vissza, azt erősen tartja a pepper. Ilyenkor viszont akár a 61,8-on túli mezőkre is be lehet repülni.

A 2 éves céláram 12K körül mozog, amely a jelenlegi szintekhez képest tisztességes hozam lenne ( éves szinten 50%!! ). Különösen igaz ez az ár akkor, ha a CEC-et sikerül megvenni Csányinak. Itt szó sincs túlköltekezésről, mint ahogy már lentebb írtam, ráadásul a kifizetett összegekkel vagyont is kap mindenhol, amely eleve csökkenti a tranzakciók díjait. Az új ügyfélállományokról nem is beszélve. Csak a CEC esetében ez 3 millió potenciális ügyfél. A CEC problémát én nem az árban látom, még akkor sem, ha mondjuk 700 milliiót fizet érte Csányi, hanem abban, hogy a románok rendkívűl nacionalisták, és nem szeretném ha ott is egy szlovák MOL szindróma alakulna ki ( lásd, hogy üti Fico a MOL tulajdonú Slovnaftot. ). Nem szeretném, hogy nyerés esetén, a részvénycsere után Csányi is hasonló problémával találná magát szembe.
Törölt felhasználó 2006. 07. 29. 17:48
Előzmény: #398  Törölt felhasználó
#399
ARP!
Egyébként még egy kérdés felmerül bennem folyton. A piac eddig folyamatosan díjazta az OTI növekvő profitját. A jelenlegi megszorító intézkedéseket figyelembe véve, különösen a bankokat súlytó adókat, ha azokat ugye az alkotmánybíróság is jóváhagyja, nagy kérdés számomra, hogy hol fogja Csányi a nyereséget kimutatni. Melyik leánynál? Mert ennyi akvizíció után minden fillérre szüksége lesz majd, esze ágában sem lesz ezeket a pénzeket a költségvetésbe befizetni.
Te hogy látod ezt?
Törölt felhasználó 2006. 07. 29. 20:43
Előzmény: #399  Törölt felhasználó
#400
Múltkor kérdeztem, hogy honnan lehet tudni az OTP árfolyamát a londoni tőzsdén. Akkor nagyon rendesek voltatok s megadtátok a linket, melyet ezúton is nagyon köszönök.
A honlap megtekintése azonban újabb problémát vetett fel, nevezetesen azt, hogy ott milyen devizában van megadva az árfolyam, mert akárhogy is számolom - dollárban, euróban vagy fontban - semmiképp sem jön ki a magyar árfolyamot közelítő árfolyam.
A londoni börzén az OTP utolsó árfolyama pl. 57,7 volt, de milyen devizában? Ha ezt beszorozzuk a HUF/USD, HUF/EUR vagy a HUF/GBP árfolyammal, akkor a magyar börzén lévő OTP-árfolyamhoz képest egészen furcsa számok jönnek ki.
Valaki elmagyarázná? Előre is nagyon köszönöm! Sziasztok!
Törölt felhasználó 2006. 07. 29. 21:18
Előzmény: #400  Törölt felhasználó
#401
Hello adflex,
ott van minden info:

OTPD OTP BANK GDR (EACH REPR 2 ORD HUF100)(REG S)

OTP BANK GDR'S' | Currency USD
All data delayed by at least 15 minutes

As at 29-Jul-2006 19:59:18
57.700 -0.50 -0.86%

Tehát a bank GDR-jeiről van szó (Global Depositary Receipt), amelyek mindegyike 2 OTP részvényt testesít meg. USD-ben van az ár, tehát USD 57.7 két részvény, azaz 28.85 egy, ami a pénteki középárfolyamon 6160 Ft-nak felel meg.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 09:16
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#402
Nagyon köszönöm! Szóval kettő. Nagyon fineszesek. :-)
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 09:50
Előzmény: #399  Törölt felhasználó
#403
Gentle

"nagy kérdés számomra, hogy hol fogja Csányi a nyereséget kimutatni. Melyik leánynál?"

Mindegy, hiszen a leányokat a nagy hazai cég mérlegében konszolidálja és adózza.
Nem hiszem, hogy sokkolóan nagy összeg lesz az OTPnek a kamatadó hatás, ha jól emlékszem az egész magyar bankszektorból vár a ktsvetés 20 milliárd ft -ot.

Az OTP is tudná optimalizálni az adóját, ha a leányok profitját egyéb cégekbe (offshore, vagy áttételesen saját befolyású beszállítókon keresztül húzná ki az alaptevékenységből). Ez viszont abszolut ellentétes a management árfolyamkarbantartási és növelési törekvéseivel - nincs más út csak előre!
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 09:56
Előzmény: #403  Törölt felhasználó
#404
Gentle

Bocs, egy kicsit összemostam a banki különadót meg az egész társaság nyereségadóját, azt viszont látni kell, hogy a magyar OTP nyereségét igen nehéz lenne egy OTP szlovákiában kimutatni - ez ilyen biznisz.

És természetesen nem kamatadó hatást - hanem banki különadó hatást akartam írni mely emlékeim szerint 20 milliárdot eredményezhet a magyar bankszektorból.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 10:12
Előzmény: #404  Törölt felhasználó
#405
Szia ARP!
Rosszul fogalmaztam, nem is igazából arra gondoltam, hogy kinti cégnél kimutatni a nyereséget, hanem az itthoninál csökkenteni a nyereséget, mintha kipumpálná a pénzt a leányok fejlesztésére.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 10:14
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#406
Tény, hogy ez a stratégia, meg az árfolyamérték növelés nem egyeztethető össze egymással, szerintem is ez utóbbi sokkal fontosabb.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 10:28
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#407
Gentle

Sztem is ez a lényeg, viszont a fejlesztésre és beruházásra száCAPEX csak adózott eredményből lehetséges számiteli szempontból.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 12:04
Előzmény: #407  Törölt felhasználó
#408
ARP!
Meglátjuk, hogy csinálja a Papa majd.
Én bízom a döntéseiben.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 12:17
Előzmény: #386  allergia
#409
Szia Allergia!

Ezt írtad:

"Srácok, azon töprengek, hogy elég szarul néz ki ez az OTP.
Vételi oldal: magyar retail + alapok + ÁÉB (ő a legnagyobb vevő hetek óta);
Eladói oldal: az összes külföldi (alapok, proppok, hedge fundok);

Szerintetek a külföldiek miért szállnak ki ilyen tételben az OTP-ből? Lehet, hogy ők már látnak valamit, tudnak valamit, amit mi nem? (nem a tőkebevonásra gondolok itten)"

A külföldi alapok azért szállnak ki ideiglenesen, mert a belső üzletszabályzatuk kötelezi őket arra, hogy agresszív terjeszkedés esetén megváljanak a peppertől, a bizonytalansági tényezők megnövekedése miatt. Még annak ellenére is ezt teszik, ha a terjeszkedéssel kapcsolatos rizikók emlegetésének nagyobb a füstje, mint a lángja. Egyébként, úgy látom, hogy a kiszállás egyeztetett módon megy, tehát nagyon nem akarják bezúzni az otit. Jól megfigyelhető, hogy milyen irgalmatlan tankolások voltak 5800-6100 között. Természetesen, ugyanezek az alapok fogják majd visszavenni otit, de akkor már nem ennyi lesz az ára.
AÉB vesz: nos ha az orosz vesz valamit, akkor ott rossz üzletet nem lehet szimatolni, elég ha nézzük az Antenna, a Boci, a MOL látványos vételeit. Az 50% körüli hozam nála garantált.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 20:55
Előzmény: #396  Törölt felhasználó
#410
ARP, ilyen áron sok OTP-fan van még :)
amikor fittyfiritty bankok forognak 5-ös P/BV-vel, akkor otinak irány a 6 :)
én komolyan csodálkozom, hogy a Citi (helyettesíthető tetszés szerint HSBC-vel, stb.) nem kezdte el venni (vagy csak nem tudjuk még? :)
nekem az a véleményem, hogy az "elemzői lefedettség" fogalma messze fontosabb, mint sokan gondolnák - sztem még nem figyeltek fel a piaci anomáliákra a nagyok

...bár lehet a matávot is a nagyok zsákolták 2k felett, és hülyeség az egész elméletem... :)
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 22:47
#411
mindenképpen lemegyünk még 5900 alá.
ha 5500 re megyünk le akkor 6500 körülre megyünk fel
ha lenézzünk 5200 alá akkor 7500 felé megyünk
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 22:51
#412
ha nem tudunk 5900 alá menni akkor megint csak 6100 környéke lesz.
Törölt felhasználó 2006. 07. 30. 22:56
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#413
Koi!

Miből gondolod, hogy lemegyünk?
Törölt felhasználó 2006. 07. 31. 08:41
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#414
Sziasztok!
Tényleg, miből gondolod hogy lemegyünk? Gentle neked mi a véleményed erről? Bár tul.képpen engem a távolabbi kilátások jobban érdekelnének, szept., okt. Ezt persze nehéz megjósolni ha még a mai napot sem tudjuk...
Törölt felhasználó 2006. 07. 31. 08:56
Előzmény: #414  Törölt felhasználó
#415
Szia Vera!
Nehéz megmondani, hogy mi lesz. A szentiment szerintem pozitív, ami felfelé kellene, hogy lökje a peppert. Ha le is megyünk, szerintem csak paráztatás, leszúrás jelleggel, átmenetileg. Most nincs egyszerűen olyan ok, ami miatt a koi által említett mélységeket kellene meglátogatni. Tulajdonképpen minden elindult mellettünk, Ricsikét is kivéve, tehát előbb-utóbb ránk kerül a sor. Tehát én is csak a tőlem sokkal tapasztaltabb ARP-nak és Kruminak az álláspontját tudom megerősíteni, hogy szerintem felfelé kitörés várható.
Törölt felhasználó 2006. 07. 31. 09:08
Előzmény: #415  Törölt felhasználó
#416
mindenképpen lesz felfelé kitörés
de ahozz még jobban le kell mennie.
amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.
Törölt felhasználó 2006. 07. 31. 09:45
#417
Ez most mi lesz?
Ismételjük az előző napokat, vagy most csak egyirányú mozgás lesz a meghatározó.
Hajlok arra amit Gentlemanus írt, de nagyon kíváncsi és bizonytalan vagyok, hogy mi lesz.
Szerintetek?
Törölt felhasználó 2006. 07. 31. 10:15
#418
az emelkedéshez több idö kell neki
de a zuhanást azt rövid idön belül is tudja produkálni.
suti 2006. 07. 31. 10:17
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#419
nagy emelkedés kis forgalommal.
Törölt felhasználó 2006. 07. 31. 10:19
Előzmény: #417  Törölt felhasználó
#420
Nagy emelkedés kis forgalommal, ugye az nem jó jel? Az ezt jelenti, hogy viszza fog menni?

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek