Topiknyitó: Portfolio 2019. 03. 17. 22:50

Orbán Viktor negyedik célja: beköszönt a kifektetés korszaka Magyarországon  

Ugrás a cikkhez
A kormány a közeljövõben kifektetési stratégiát alkot - mondta gazdasági értékelõ beszédében a miniszterelnök. Orbán Viktor nem elõször fogalmazza meg a hazai tõke külföldre történõ befektetésének gondolatát, de egyelõre
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pFmodi-1fsz-bsszakrvaanyjat1 2020. 12. 27. 05:16
Törölt hozzászólás
#13
geza77
geza77 2020. 12. 08. 20:23
#12
Júniusban csaknem 400 ezer magyar vallotta magát munkanélkülinek, mindezidáig azonban csak annyit tudtunk, hogy a hivatalos adatok szerint abban a hónapban 215 ezer munkanélküli volt.
geza77
geza77 2020. 12. 08. 08:20
#11

Teljesen igazuk van!   
Ellenzék: Orbán vétója nem szól másról, mint a baráti körének anyagi biztonságáról Botos Tamás POLITIKA december 7.
„Ez nemcsak felelőtlenség. Ez hazaárulás!” - mondják.
geza77
geza77 2020. 12. 07. 23:17
#9
Szájhermónika - elvileg - minket, magyarokat képviselt volna Brüsszelben! Az a baj, ha nincs az a razzia, akkor a magyar közvélemény SOHA nem tudja meg azt, hogy pont az Alaptörvény megszövegezője sz@rik a legnagyobb ívben az egész tákolmányra! Talán nem véletlenül! És az is bicskanyitogató, hogy egy ilyen fazon azt hiszi hogy rá nem vonatkoznak a törvények (tipikus fidióta!) és éjszaka kajtat a kijárási tilalom alatt... miközben egy szegény vidéki pékséget 60(!)napra bezárattak, mert az idősávban egy 62 éves embert kenyérrel kiszolgáltak! Két hónapig sem kenyér, sem munka!!! Így szívatják a kisembereket, miközben Szájer azért még lenyúlhat 40 millió(!) Ft végkielégítést... Ilyen álságos ez a fidióta horda!
geza77
geza77 2020. 12. 05. 07:04
#8
Vannak hírek, amelyek utólag várnak érdekessé.   https://444.hu/2019/10/22/orban-es-az-amerikai-nagykovet-alsonemure-vetkozve-trecselt-a-miniszterelnoki-kulongepen   Vajon mi folyhatott azon a repülőn?
geza77
geza77 2020. 12. 05. 07:04
#7
Akkor elevenítsük fel, hogy mi is történt a gépen:   -Haaaaaj, a miniszterelnökségben ez a legrosszabb. Fél életemet a levegőben tölteni. Kínszenvedés. - Hááát, igen. - Mi lenne, ha kivernénk, bátya? - Tesséééék? - Verjük ki! - Hogy te meg én? - Hát még szép! - Itt és most? - Ja. Hogy múljon az idő. Te kivered nekem, én kiverem neked. Hogy oldjuk a feszültséget. De semmi buzulás! Buzulás az nuku! - Nem megy az már nekem olyan könnyen... - Ugyan! Told le a gatyádat! Csakhogy teljen az idő! Na, vedd elő!   (Belép Havasi Bertalan.)   - Miniszterelnök úr! Trump elnök úr van a vonalban.   - Hát ez meg mit akar? Halló, itt Orbán! - Szevasz, Viktor! Tudom, mire készülsz a Cornsteinnel. Sürgősen hagyjátok abba! - Nem értem, miről beszélsz! - Kérlek, hogy ne nézz hülyének! Szó sem lehet róla, hogy lejárass a világ előtt. Semmit nem utálok jobban, mint a dagadt buzikat. - Jó-jó, rendben, akkor nem csináljuk. És még egyszer bocs. (Telefon eltéve.) - Te csak úgy hagyod, Viktor, hogy így elbánjanak veled? - Kénytelen vagyok. Ez a rohadt CIA tényleg mindenről tud. - Tud bizony. Bár most szerintem a Moszad adta át neki az infót.
PF_modi1fasz_anyjatbsszameg9 2020. 11. 12. 01:59
Törölt hozzászólás
#6
sanka 2019. 03. 18. 07:56
Előzmény: #4  qpec
#5
Nyílván, inkviziciós eljárást kellene alkalmazni ellenük, minden megengedett a lopással szerzett  agyon viszaszerzésében.
qpec 2019. 03. 18. 07:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#4
Nincs új a nap alatt!Kis hazánkban a gyönyörű Kárpát -medencében ez a mosoda már több éve működik.Remekül kaszáltunk' 17-'18-ban mi is rajta a partvonalon kívül.Csak így tovább,s függetlenségünk/a spekiké/stabilizálódik,kormányoktól függetlenül.
HS!!!
rubini 2019. 03. 18. 06:30
Törölt hozzászólás
#3
elemes
elemes 2019. 03. 17. 22:50
Előzmény: #1  portfolio
#2
minek ilyen részletes elemzést készíteni arról, hogy a lopott pénzt biztonságba akarják helyezni :D

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek