Topiknyitó: Kezdo001 2009. 07. 05. 21:17

Orbán Viktor 1989, Vona Gábor 2009  

Húsz év múlva Orbán lesz Vonából? Őszintén remélem, hogy nem. Habár 1989-ben Orbán Viktor sem úgy indult, hogy a húsz év múlva bekövetkezendő tragikus magyarországi helyzetnek ő lesz az egyik - sokak szerint a legnagyobb - felelőse.

Vona Gábor megbilincselve a rendőrautóban Orbánt és társait annak idején ugyanezek kergették, szorították falhoz és vitték el bilincsben, mint 2009. július 4-én Vonát és társait. A sarjadó Fidesz vezetői 1988-89-ben megfelelő jogi háttér nélkül még bizonytalanabb helyzetben voltak, mint ma van Vona Gábor vagy Budaházy György. Orbánék felé a törvényszerű felfordulással járó társadalmi változásoktól félő akkori magyar közvélemény támogatása közel sem volt olyan nagy, mint most a Jobbiké, vagy a tiszteletreméltó célokért küzdő és törvényesen működő Magyar Gárdáé.

Orbán pályafutása kezdetén az MSZMP vezérkara a szovjet nagykövetséggel egyeztetett a helyzetről és a teendőkről. Vona pályafutása kezdetén az MSZ(M)P vezérkara az izraeli nagykövetséggel - ritkábban az amerikaival - egyeztet a helyzetről és a teendőkről.

Orbán pályafutása kezdetén az MSZMP, a hadsereg és a rendőrség szovjet fegyverekkel tartotta fenn a "rendet", és szovjet politikai és katonai tanácsadók utasításait követte. A fegyveres testületek tagjait szovjet kiképzőtisztek oktatták ki az "ellenforradalmi" helyzetekben könnyen előforduló szituációk leküzdésére. Vona pályafutása kezdetén az MSZ(M)P már feloszlatta hadsereget. Maradékát, a zsidó magánhadseregekkel és a pártállami rendőrséggel együtt izraeli fegyverekkel és tömegoszlató eszközökkel szerelték fel. A jelenlegi magyar politikai, katonai és rendőri vezetők az izraeli politikai, katonai és rendőri tanácsadók utasításait, rendeleteit követik és a jelenlegi magyar fegyveres testületek tagjait palesztinokon edződött izraeli kiképzőtisztek oktatják ki az "ellenforradalmi" helyzetekben könnyen előforduló szituációk leküzdésére. A "független" Magyarországon a szovjet gyarmatosítást fideszes segédlettel felváltotta az izraeli gyarmatosítás.

A szovjetbérenc MSZMP-éből mára zsidóbérenc MSZP lett. A szovjet gyarmatosítás ellen bátran küzdő Fideszből mára farkát behúzott, izraeli gyarmatosítást elősegítő gerinctelen Fidesz lett. A szovjetellenes Orbán Viktorból mára zsidóbérenc Orbán Viktor lett.

Vona Gábor, a Jobbik és a Magyar Gárda ma sok szempontból ott áll, ahol 1989-ben Orbán Viktor és a Fidesz állt: fényes jövő előtt.

Azt, hogy Vona és a Jobbik fog-e valaha annyi csalódást okozni az embereknek, mint amennyi csalódást okozott az utóbbi hét évben a fényes jövő útjáról letért és mára büdös posványba merült Orbán Viktor és a Fidesz, azt ma még nem lehet megmondani. A büdös posvány még akkor is igaz, ha ezekkel összehasonlítva az Orbán vezette kormány teljesítménye egészen kiváló volt, és bármilyen összehasonlítást kiállva fényévekkel előzi meg a Medgyessy-Gyurcsány-Bajnai-féle bűnbandák országpusztító ámokfutását.

2009 július 4.-én Orbán Viktor, Rogán Antal és a Fidesz vezérkara ugyanúgy támogatta az állami terrorizmust és vele az éppen soron következő rendőri brutalitást, mint ahogy 2006 október 23. óta tette több alkalommal. Orbán és mentora, Kövér László ugyanúgy bólogatott, mint a magyarországi eseményeket irányító izraeli tanácsadók, és az utasításaikat szolgai módon követő Gyurcsány, Bajnai, Bencze, Tóth, Gergényi, Szilvási vagy Draskovics elvtársak.

Orbán egy hasonló viharban gyáván és megbocsájthatatlanul elmenekült a helyszínről. Vona ezzel szemben bement a hurrikán közepére és osztozott a sorsukban, pedig biztos, hogy átszaladt az agyán, hogy mi történt az elhurcolt emberekkel 2006 októberében - mégis leült a fűre. Orbán azon a történelmi napon lepattant a pódiumról, fejest ugrott a páncélautóba és Anikója szoknyájáig futott. Híveit meg verték, mint a répát.

Vona is megtehette volna, hogy az asszonya szoknyáján marad. Vagy véletlenül elkésik. Vagy véletlenül olyan útvonalon halad, hogy a rendőrök könnyen az útját állják. És mikor dörgött az ég, akkor Vona Gábor az övéivel maradt a fűtől a priccsig. Vona Gábornak akkor, a füvön hasalva - tarkóján a világ egyetlen nyíltan fajgyűlölő terrorállama által küldött felszereléssel térdelő ávóssal - talán nem jutott eszébe, hogy a szocionisták ennél nagyobb szívességet nem is tehettek volna neki.

A Jobbiknak, a Gárdának és a saját személyének a népszerűsége az egekbe fog szökni, szavainak még nagyobb súlya és - Orbánnal ellentétben - hitele lesz, és a szavazótáboruk nagy mértékben meg fog hízni a következő országgyűlési választásokig, bármikor is kerül rá sor.

Lehet, hogy húsz év múlva Orbán lesz Vonából? Lehet. Ma még Vona Gábor nem tudja azt, amit Orbán Viktor már tud. Orbánnak már sokszor elmagyarázták az izraeli és amerikai szakemberek, hogy mikor mit kell csinálnia. És ő csinálja, mert ő már nem az az ember, aki a Nagy Imre temetésén beszélt. És ő csinálja, mert csak ilyen módon maradhat a jól fizető politikai "elit" tagja.

Vonát 2009-ben a szíve, az esze és az igazságérzete viszi előre. Vele még komoly beszélgetésre nem ültek le az izraeli és amerikai szakemberek. A nagy próba nem az EU választás vagy a füvön való hasalás volt, hanem az lesz, amikor leülnek vele is beszélgetni. Meg az, hogy Vona Gábor utána mit fog csinálni. Járása görnyedt lesz mint Orbán Viktoré, vagy továbbra is egyenes derékkal fog járni. Jellem kérdése.

2006 őszének véres eseményei után szárnyra kapott szóbeszéd sajnos visszafordíthatatlan ténnyé vált: a máig tartó neorákosi kornak, az izraeli gyarmatosításnak, a rendőrterrornak, a rendőrállam kialakulásának, a korrupcióban fuldokló gazdaság létrejöttében, a független bíróságok megfélemlítésében, az élhető közélet és a közbiztonság totális megsemmisítésében semmivel sem kisebb Orbán Viktor és a Fidesz felelőssége, mint a judeo-bolsevik érdekeket mindig, minden körülmények között undorítóan alázatos módon kiszolgáló MSZ(M)P-s és SZDSZ-es vezetőké.

De szerencsére egy harmadik erő már tartja a kezében az ászt, és húsz év után ismét lehet bizakodni.

E húsz éves váratlan rémálom után most már tényleg adhatna a jó Isten egy kis szebb jövőt. Őt kérve remélem, hogy újabb két évtized múlva ezek a mai ifjú titánok nem fognak annyi keserűséget okozni, mint az eredeti útjáról letért szócséplő és cselekedni nem is akaró Orbán Viktor és a célt tévesztett Fidesz.

(Jack Corn, Szent Korona Rádió)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kezdo001 2009. 07. 10. 08:40
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#264
régebben én is sokat néztem a Hír Tv-n, illetve az ECHO tv-n ezeket a politológiai elemzőket, de mostanság egyre kevesebbet:)
az ECHO-n inkább a késői órákban sugárzott műsorokat nézem Pörzsölő, Éjjeli menedék
Kezdo001 2009. 07. 10. 08:38
#263
Az országos rendőrfőkapitány a mai nappal visszavonta azt a rendőrségi belső iránymutatást, amelyre hivatkozva az elmúlt napokban a formaruhát viselő gárdistákat garázdaság vétségével állították elő. Ez egyenes folytatása annak a meghátrálásnak, melynek keretében a BRFK ezúttal nem tiltotta be a 11-ei nagygyűlést, így a Szabadság téren győzelmi ünnepet tart majd a Jobbik szombaton 17 órától.

A július 4-ei rendezvénnyel a gárdisták és a velük együtt tiltakozó civilek hatalmas győzelmet arattak a kormányzat felett, amely a saját kimúlásától megrettent, és eszét vesztette. A békés és spontán „ülőtüntetéssel” – az ezernyi média- és politikai trükk ellenére, amit odaátról bevetettek – ország és világ előtt vált nyilvánvalóvá, hogy a Gárda szándékai békések, demokratikusak, és a Szent Koronára esküt tett gárdisták céljaiktól fenyegetéssel sem tántoríthatóak el.

A Magyar Gárda tagjai az elmúlt két évben számtalanszor segítettek a magyar embereken. Fizikailag és lelkileg is erőt adtak nekünk a nehézségek elviseléséhez. Árvíznél, viharnál, véradásnál, koszorúzásnál, költöztetésnél, fenyegetettségnél mindig lehetett hozzájuk fordulni. Sőt: csak hozzájuk lehetett. Ehhez semmilyen állami segítséget nem kaptak; mindent, amit elértek, a saját erejükből és a saját pénzükön valósították meg. Július 11-én, szombaton minden magyar embernek lehetősége nyílik arra, hogy kifejezze háláját, köszönetét és szolidaritását. Eddig a gárdisták álltak ki értünk, most itt az idő, hogy mi álljunk ki értük.

Szombaton 16 órakor a budapesti szabadság téri Hazatérés Templomban lesz istentisztelet, majd ennek folytatásaként 17 órától a Jobbik tart tüntetést. A nagygyűlésen felszólal Morvai Krisztina, a Jobbik EP-delegációjának vezetője, Kiss Róbert, a Magyar Gárda országos főkapitánya és jómagam is.

Gárdisták, jobbikosok, magyarok! Mindenki vegyen fekete nadrágot és fehér inget! Mindannyian gárdisták vagyunk! Szombaton találkozunk.

Vona Gábor

barikád.hu
Kezdo001 2009. 07. 10. 08:35
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#262
a Kárpátia folyóiratnak ehhez nem sok köze van. Az alternatív radikális nemzeti sajtó - szerintem - eléggé mértékadó és színvonalas terméke.
amúgy pl a www.barikad.hu link
a jobbik netes újsága
Szent Korona rádió www.szentkoronaradio.hu link pedig egy tiszta magyar hang
még egy általam gyakran olvasott nemzeti hírportál a www.nemzetihirhalo.hu link
Kezdo001 2009. 07. 10. 08:27
Előzmény: #260  Törölt felhasználó
#261
Szia Fil:)
ez a portfolió olyan, mint egy hülye bulvárlap nagyon gázok
Törölt felhasználó 2009. 07. 10. 07:53
Előzmény: #258  Kezdo001
#260
7 35ös hír:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 10. 07:28
Előzmény: #258  Kezdo001
#259
Tökéczky nagyon is érzelmi kérdésnek fogja fel a magyar történelmet ...

sok politológus is érzelmi alapon elemez ... és ezért hányan is adták fel a szakmájukat és álltak át nyiltan vagy éppen hallgatólagosan valamelyik párt mellett ?

Tudnám sorolni mind bal mind jobboldalon ... Nem tudom hogy ez így rendjén van e, de akkor mi az hogy politológus ? Az, hogy magyarázza vagy éppen elfedi a választott pártja ténykedéseít, eszméjét vélt gondolatait favorizálva? Az gondolja , hogy az ellenkező párt ledorongolása , az általa favorizálté felemelése mindenáron egy politológus feladata ? Akkor az nem "politikai elemzés" , hanem egy sima korteskedés .. Vajon ezek az emberek kapnak valamilyen appanázst , tisztán mondva baksist az áétaluk adjusztált párttól ?

De van aki javuló formát mutat. Egy-két évvel ezelött Giró Szász simán beállt a fidesz mögé minden elemzésével, ezt mintha felhagyta volna . Török eltünt , holott csíptem mert éppen , azt vágta az elemzéseiben . Úgy érzem talán Ő tárgyilagos volt .

De pl. Fritz T egy sima véres szájú prostituált politológus Ágh A. együtt .. Bár utóbbi nem szervez tüntetéseket és nem is szerepel annyit ..
Kezdo001 2009. 07. 09. 19:23
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#258
az előbb ért véget a riport a Kárpátia nevű folyóirat - én úgy tudom főszerkesztője - valamelyik nap az ECHON-n is szerepelt a Pörzsölőben
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 19:14
Előzmény: #256  Kezdo001
#257
pedig kiváncsi lettem volna mit hogyan tálalnak erről a témáról.. /remélem nem Tőkéczki tanár úr a téma előadója /
Kezdo001 2009. 07. 09. 19:07
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#256
ja bocs ez egy net rádió:)
link
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 19:06
Előzmény: #252  Kezdo001
#255
hányas mhz -n van a Szt.Korona rádió ? Mert én végig pörgettem, de nem találom ..
Kezdo001 2009. 07. 09. 19:00
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#254
:) nem semmi vagy:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 18:52
Előzmény: #252  Kezdo001
#253
én nézem az echot a hírtv- t és az atv-t is .. meghallgatom a Szt.Korona rádiót is most ..
Kezdo001 2009. 07. 09. 18:47
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#252
köszi:) próbálom nem mérgezni a lelkemet és nem gyűlölködni
a szent koronán nagyon jó riport megy, érdemes hallgatni. vannak nagyon összefogott és tárgyilagos nemzeti radikális gondolkodók is
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 18:43
Előzmény: #250  Kezdo001
#251
azt én is láttam HBO-n...

Lehetőleg ne mérgezd magad mindennel, ne érzelemből hanem tárgyilagosságot keresd . Akkor nem dühös leszel és keseredett , hanem érdeklődő és nyitott .. Ne dőlj be semminek ami olcsó és "bandaszagú" . A bólcs ilyen időkben hallgat és figyel, tanul ... /még a rosszból is / nincs bal meg jobb . Jó szándékú és érdekből indittatott van . Az utóbbi bizonyosan a helytelen út. Ha a szádba mondják , és mutogatnak valakikre - szinte mindig tuti hogy az ellenkezője az igazabb.
Kezdo001 2009. 07. 09. 18:36
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
népirtások, nos elég sok mindent olvastam ezekről én is és láttam egy filmet pl a ruandai (1994) borzalomról is, no és a 20. századi magyarok elleni népirtásokról is ezek nagyon kemény témák nem igen kutatnám őket főállásban
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 18:31
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#249
van valahol egy oldal " népírtások" címszó alatt /régen néztem ., Igencsak elcsodálkoznál az ott olvasottakon ... / és még csak nem is taglajuk őket /

a 150 milliós dél amerikai indián lakosú népírtás anno , cca 30 holokausttal ér fel .. De pár éve a közel 2 -3 milliós tuszik állati modón való leölése többek között machetével sem éppen főcím volt a népszabiban .. Mit gondolsz a "rögjeikről" az igazságaikról ?
Kezdo001 2009. 07. 09. 18:29
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
nos nekünk a saját problémáink a legfontosabbak ezeket, kell kibeszélni, orvosolni.
van bőven!
a te figyelmedbe is ajánlom, épp most megy a riport a főszerkesztővel a Szent Korona rádióban
link
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 18:24
Előzmény: #246  Kezdo001
#247
ugyan már ember :) Mindenkinek a legnagyobb baja a saját maga baja .. Hány népírtást említsek meg neked kapásból , ami nemzet ellen írányúlt .. Tény hogy Magyarországgal nem éppen igazságosan bántak el.. De hány nemzetet ha nem is pont így ebben a formában , de ugyanilyen igazságtalanul illetek .. Ha olvasol történelmet Romsicsot / és nem valami ilyen-olyan elhajlót , ma divatos szájíz szerintit / akkor ennek gazdag tárháza van . Felszítani a kedélyeket mindig lehet, de az ellenőrizhatatlan kavalkáddá fajul, és fajult is mindig is - kivétel nélkül.

Nos az utsó gondolatod amit leírtál , azt a saját nevedben tedd , mert manapság igencsak könnyű felszítani a kedélyeket akár a románok akár a szlovákok ellen . "magyarok nagy része nem haragszik ..." ez történelmi naívitás. A népek egymás ellen sosem haragból mentek egymásnak , hanem vagy megtorlotak, vagy felsöbbrendűség érzése miatt , vagy területért , vallás miatt stb,stb.. De hogy a nép haragja miatt ? Ilyent még nem is hallottam .. Vannak "jó" retorikájú "nemzeti vezetők" akik ezt a "haragot" a kellő pillanatban beleverik az arra fogékony fejekbe .. De hogy egy egy nép egyszercsak haragszik a másikra önönmagától és nekimegy kapával kaszával ? :))) Ilyen még nem volt ..
Kezdo001 2009. 07. 09. 18:05
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#246
csakhogy őket idegen - távoli érdekekből elsősorban - nem szedték szét úgy, mint a mi hazánkat, népünket 1920 júniusában a szégyen teljes trianoni békében, mely elvetette az új háború magját
ez a döntés és következményei az elmúlt évszázad egyik legnagyobb szégyene és igazságtalansága
amúgy én személy szerint és szerintem a magyarok nagy része nem haragszik egyetlen más nép fiára - lányára sem csak azért, mert az a nemzetségük ez a tapasztalatom
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 17:56
Előzmény: #244  Kezdo001
#245
igen... a dal szép és megindító.. Csak egy a baj /legalább is nekem / . Ez a dal és mondanivalója ne irányúljon más , mások ellen . De sajna nem így van .. Ilyen zászló és mondanivaló mellett kell , és mindig is kellett keresni ellenséget, ellenségeket /akár házon belül is/.

Amióta világ a világ , mindig ez volt a probléma ... Soha de soha nem állt meg ez ott , hogy csak "szeretjük a hazánkat " . Az okori keleti államok korától kezdődően sem , de már a hordák kialakulásánál is egymást másként "értékelték" azaz, kéznél volt mindig a furkósbot . Nem is beszélve a nemzetállamok kialakulása utáni időkről ... Csak egy kis történelem ..

első lépésként az EU kialakulásával ez a cucc gátat vetett a további nemzeti tudatú szembenállásoknak. Nem oly régen még utálták egymást a németek- franciák. De ott vannak még mindig a flamandok -vallonok mind a mai napig. Tudod hogy ott is hány ilyen megindító dalok kapnak szárnyra nap mint nap ?. Hány "rögre" borul le különböző nációjú ember a saját nemzetén keseregve , fájlalva sorsát az egész világon ?
Kezdo001 2009. 07. 09. 17:34
#244
link
a dal elmond mindent!!!
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 17:32
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
ha megkérdezik vagy témába teszik azt hogy ki a magyar , akkor egészen biztosan nem arról szól valójában a kérdés hogy ki a magyar ..
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 19:21
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#242
Jó hogy tudok, hisz az ilyen kutyaütő libik miatt kell hogy sírva földre boruljon a magyar ember!
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 19:20
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#241
Jó hogy tudok, hisz az ilyen kutyaütő libik miatt kell hogy sírva földre boruljon a magyar ember!
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 19:19
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#240
Jó hogy tudok, hisz az ilyen kutyaütő libik miatt kell hogy sírva földre boruljon a magyar ember!
Kezdo001 2009. 07. 08. 18:38
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#239
te beteg vagy Mózes, de nagyon!
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 18:20
Előzmény: #237  Kezdo001
#238
Navégre. Most már én is tudom...

Aki szenvedve és sírva borul a magyar rögre, az magyar.
Qrva jó!!!
Kezdo001 2009. 07. 08. 16:54
#237
Magyarnak lenni nagy szent akarat,
mely itt reszket a Kárpátok alatt:
Ha küszködőn, ha szenvedőn, ha sírva,
Viselni sorsunk, ahogy meg van írva;
Lelkünkbe szíva magyar földünk lelkét,
Vérünkbe oltva hősök honszerelmét.
Féltőn borulni minden magyar rögre
S hozzátapadni örökkön örökre. . .
(Sajó Sándor, Magyar Sors)

ez a pár soros versike kifejezi mi is az, hogy Magyar!!!!!!!!
Kezdo001 2009. 07. 08. 16:01
Előzmény: #235  Törölt felhasználó
#236
leírtam mit gondolok erről ennyi:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 15:53
Előzmény: #231  Kezdo001
#235
jó mindegy... szóval nem árulod el...
Kezdo001 2009. 07. 08. 15:27
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#234
működik a kis antant reflex
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 15:24
Előzmény: #232  Kezdo001
#233
Annyira tudtam, visszanéztem, hogy korában naponta ezer aláírás is összegyűlt, utána meg alig. Menjenek a ...
Kezdo001 2009. 07. 08. 15:20
#232
Körülbelül tíz napig blokkolták a szervert, ahol a .SIC legfelsőbb internetes tartomány- név működtetésére vonatkozó petíciót lehet támogatni link tudta meg a Háromszék Gazda Zoltántól.
Kezdo001 2009. 07. 08. 15:17
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#231
látom unatkozol
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 15:14
Előzmény: #228  Kezdo001
#230
szerintem ez a kérdés nem ostobaság...

minden embernek mást jelent a magyarság. én azt kérdeztem, hogy nektek mit. Mi alapján döntitek el, hogy Magyarország állampolgáraiból kik a "magyarok"...
minden ember más értékrenddel rendelkezik ugyanis, úgy hogy minden csak nézőpont kérdése... én a sajátommal tisztában vagyok.... és érdekelne a tiétek is!
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 15:13
Előzmény: #227  Kezdo001
#229
Így van. Kiölték. Addig nem tudja valaki mi a nemzet és a haza, ahogy gbaker írja, amíg nem érti, mi az hogy életet is akár feláldozni a hazaért.
Kezdo001 2009. 07. 08. 15:05
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#228
"10 évig egy néptánccsoport tagjaként aktívan felelevenítettem hagyományainkat, és kultúránkat terjesztettem Európa szerte.... szóval én igenis magyarnak tartom magam"
hát akkor meg miért kérdezel ostobaságokat
Kezdo001 2009. 07. 08. 15:03
Előzmény: #225  gbaker
#227
nagyon helyes sokakból sikeresen kiölték a nemzettudatot az elmúlt elkorcsosult szellemi világú évtizedekben, van akik meg egyenesen így szocializálódtak semmi ilyen mintát nem láttak amit belehetne azonosítani nemzet tudatnak
borzalmas szellemi, erkölcsi állapotban vannak milliók ma Magyarországon
ha a nemzettudat nálunk csak fele olyan szinten működne mint Horvátországban vagy Lengyelországban már sokkal tisztább lenne a szellemi környezet
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 15:00
Előzmény: #223  Kezdo001
#226
én nem éltem Trianon idejében, szóval nem tudhatom, hogy milyen volt akkor. És amiről az ember nem tud, nem is fáj neki...

Viszont ezzel ellentétben én ismerem a történelmünket, ismerem a kultúránkat, szokásainkat, mivel több, mint 10 évig egy néptánccsoport tagjaként aktívan felelevenítettem hagyományainkat, és kultúránkat terjesztettem Európa szerte.... szóval én igenis magyarnak tartom magam, csak kíváncsi lettem volna, hogy Ti kit tartotok magyarnak... mert ugye külön személyiségek vagyunk, minden ember más és más gondolatokkal és véleménnyel van megáldva
gbaker 2009. 07. 08. 14:54
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#225
Olyan értelemben ahogy a kérdéses hsz-ben szó volt róla nem vagy magyar. Én már nem vagyok fiatal, de csak mostanában értettem meg mi az, hogy hazafi. Most értettem meg hogy valaki hogyan lehet képes a hazájáért az életét is odaadni.
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 14:50
Előzmény: #223  Kezdo001
#224
Mindent bele:-)
Kezdo001 2009. 07. 08. 14:43
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#223
van egy mondás pénzvilág lehet megérted, lehet nem "az a magyar akinek fáj Trianon"

amúgy lehet éldegélni vegetálni bárhol a világban és akár annak az országnak az állampolgára is lenni, attól még nem leszel része a nemzetnek csak, ha képes vagy elfogadni annak történelmét, kultúráját, szokásait (sok ezer éves szokások)
egész értékrendszerét
elég szomorú, hogy te nem érzed magad Magyarnak ( a MAG népének)
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 14:39
Előzmény: #221  gbaker
#222
én komolyan kérdeztem, hogy szerintetek kik a magyarok... mert én magyar állampolgár vagyok, magyar anyától, magyar apától, viszont a felsorolt jellemzők nem illenek rám... akkor mégsem vagyok magyar ? :O
gbaker 2009. 07. 08. 14:33
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#221
A "magyarok" azok akiket a hatalmon lévők és segítőik megaláznak, ellehetetlenítenek, igazságtalanul elítélnek meghurcolnak, életét megkeserítik, az utolsó bőrt is lehúzzák róla, elveszik mindenét (néha az életét is) és rabszolgasorsba taszítják.
Kezdo001 2009. 07. 08. 14:25
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#220
az ici - pici kis elefántfókák
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 14:19
Előzmény: #218  Kezdo001
#219
mi az, hogy "így folytatjátok" ? kicsokák?
Kezdo001 2009. 07. 08. 14:10
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#218
hát lassan, ha így folytatjátok (mi meg hagyjuk) tényleg kihalunk és akkor jogos lesz a kérdésed
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 14:05
Előzmény: #214  Kezdo001
#217
kik azok a "magyarok"??
Kezdo001 2009. 07. 08. 13:05
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#216
egy ilyen kis buzeráns véleménye se sokat számít mint, a tiéd
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 13:03
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#215
ne bántsátok kezdöt,
teljesen ártalmatlan.

nincs ember, aki hinne egy ekkora balfasznak
Kezdo001 2009. 07. 08. 08:40
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#214
Tel-Aviv 2 Napló című szennyműsorában a mai kérdés az volt, hogy egyetért-e a Gárda feloszlatásával. A mellékelt kép (eredmény) magáért beszél. Amint az látható, az agymosott birkák is kezdik végre felfogni, nem egy olyan politikai jellegű szerveződéssel állnak szemben, aki a zsebükben turkálva saját hatalmát készíti elő, kihasználja a polgárokat, hanem ténylegesen fellép a magyarokért.
link
Kezdo001 2009. 07. 08. 08:03
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#213
a fasiszták rángatóznak nagyon jóóó:)))))
Kezdo001 2009. 07. 08. 08:01
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#212
a bértopicolás engem is érdekel, kinél kell jelentkezni mennyit fizetnek érte?
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 07:55
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#211
Azért mert valaki jobboldali pártnak mondja vagy nevezi magát attól még nem az.
A fidesz egy katyvasz szekta, hatalom éhes tehetségtelen kupac. A jobbik meg a fasiszta vesztesek rángatozása. Nézz rájuk egy fotón vagy egy médiáknak szóló masirozáson.
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 07:47
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#210
Szia Pénznyelő! Jól fizet a bértopikolás? :-) Ez tetszik nekem. Hogy működik?
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 07:33
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#209
Pénznyelő ne fárassz. Ennyi. Nem több. Ne engem hülyíts. Már mondtam. Össze vissza magyarázod magad a végén, Nem érdekel ez sem.
Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 00:20
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#208
DLPH:
Az "ultrabal" titulust meg az elmaradhatatlan lebértopicolózást betudom szokásos fórumírói munkásságodnak.

Az üldözési mániád és az összeesküvéselméletekre való fogékonyságod döbbenetes. Hidd el, a világ ennél lényegesen egyszerűbb mechanizmusok mentén működik. Túlbonyolítod.

Hogy miért nem írok nekik?

1. Az utóbbi pár napot leszámítva sokat írtam, úgy tűnik te nem olvasol.
2. Írtam, kérdeztem Zoli0072-től, írtam, kérdeztem Zoli072-től, írtam, kérdeztem zozo-tól, stb. Mindez alig néhány hét alatt. Meguntam. Úgyis csinálja, úgyis visszajön. És úgyis saját magát minősíti írásaival.
3. Ugyanez általában és másokra is igaz.
4. Nem mindig van sok időm. Most nincs. A következő néhány héten pl. egyáltalán nem leszek.
5. Minden korábbi szövegemet fenntartom és a hozzáállásomat is bármilyen körülmények között.

Egyébként érdekes, hogy most pont te szólsz a zsidózásért, és rajtam kéred számon, hogy miért nem írok, amikor alig 1-2 hete éppen te és éppen a zsidózás miatti tiltakozásomat ítélted el. Gyorsan váltottál... Azért örülök, hogy ezúttal felülkerekedett a normális éned. Legyen mindig így:)
Kezdo001 2009. 07. 07. 22:42
Előzmény: #206  Kezdo001
#207
Jó éjt!
Kezdo001 2009. 07. 07. 22:25
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#206
oké megvagy válaszoltam:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 22:21
Előzmény: #180  Kezdo001
#205
ment a mail
Kezdo001 2009. 07. 07. 22:12
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#204
amúgy észrevetted ahogy itt (fórum) egymást felheccelve páran egymásnak ugranak:)
Kezdo001 2009. 07. 07. 22:04
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#203
azok egy része és egy új generáció
Kezdo001 2009. 07. 07. 22:03
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#202
ok:)
most néztem vissza a felvételt a gárda demonstrációról páran kemény magosok zsidóztak jól felhúzták őket a zsaruk Toróczkai szerintem nyugtatta őket
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 22:03
Előzmény: #197  Kezdo001
#201
Ugyanaz az istenadta nép, aki a jelenlegi elitet is megválasztotta?
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:58
Előzmény: #199  Kezdo001
#200
Értem. Tudni fogod:-)
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:47
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
az email miatt írtam vannak itt eléggé elvadult arcok ki tudja ki ír:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:44
Előzmény: #196  Kezdo001
#198
Na várj! Ezt nem értem:-)
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:43
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#197
az Isten adta nép!
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:39
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#196
küld a levelet, mert gyülekeznek:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:39
Előzmény: #191  Törölt felhasználó
#195
Miért vagy ilyen ingerült? Olvasd vissza a hsz-eim. Egyébként meg ha ez a topic derogál, akkor nem is értelek.
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:38
Előzmény: #170  Kezdo001
#194
"...én azért eltudnék képzelni egy pártok nélküli nemzetgyűlést is pl amit az MSZ célul tűzött ki első lépésben egy kétkamarás parlamenttel
alul vitatkoznak a pártok a felsőházban pedig tiszteletreméltó szenátorok üljenek..."

Ja. Az klassz lenne.
És ki választaná meg őket?
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:33
Előzmény: #191  Törölt felhasználó
#193
menj fel a jobbik honlapjára és nézd meg a szombati demonstrációról készült felvételeket ott is zsidóztak elég keményen aztán senki sem kritizálta őket, hogy ártanak vele a jobbiknak
Nyugi 2009. 07. 07. 21:30
Előzmény: #190  Kezdo001
#192
Jövőre visszavezeti népét Vona az Ő Vezénylőtábornokának eggyazászlója alá. Összenő ami összetartozik!
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:29
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#191
Miért kérdeznéd meg? Mi köze ennek bármihez?

Mellesleg a színvonal kiábrándító. És mindig tud padlót fogni ismét. Az ultrabal szerint arab vagyok, szerintetek nyilván zsidó, a részvényes vallási felekezet szerint meg hülye, mert nem zsákoltam be a filaksziát 35-től full tőkeáttéttel, mivel százszorozni fog.

Az is hülye aki ebbe fórumba ír. Na most lehülyéztem magam.

Nem szeretném elmagyarázni , miről ismerni meg az embert kedves FIL2. Pld gondolkodik. De ne menjünk ebbe bele. Amit lent írtam, érvényes. Akinek szeme van, látja.

Szervusz.
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:26
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#190
a JOBBIK-ért ne aggódj jövőre még erősebbek lesznek!
Erősödünk tarts velünk!!!!!
link
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:25
Előzmény: #188  Kezdo001
#189
Van itt önérzet:)
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:23
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#188
na kezd felpörögni vagy bepörögni a topic:))))
Nyugi 2009. 07. 07. 21:22
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#187
Mint tudjuk, minden jobbosnak van egy-egy zsidó és cigány jóbarátja! Úgybizony!
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:21
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#186
Hadd kérdezzem meg, Te vallásgyakorló vagy, vagy legalább hívő, ugye? Ha nem akarsz, nyilván nem válaszolsz.
Nyugi 2009. 07. 07. 21:19
Előzmény: #170  Kezdo001
#185
Pl SATU
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:17
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#184
:)
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:16
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
na már csak te hiányoztál:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:14
Előzmény: #177  Kezdo001
#182
Ti honnan jöttetek?

Érdekes, hogy az ultrabal masszív bértopikoló gárda mennyire békénhagy itt benneteket firkálgatni. Se pénznyelő, se konki nem ragad rátok...hogyhogy?

Költői a kérdés. Majd én megmondom.

Ezzel a topikkal annyit ártotok a jobbik nevű tömörülésnek, amennyit az ultrabal bérfirkászok összesen itt 6 év alatt nem ártottak se fityisznek se baliknak, se jobbiknak, se senkinek.

Helyettük dolgoztok.

Már csak egy a kérdés : nekik dolgoztok?

Kedves Kezdo001, utoljára figyelmeztetlek, hagyd abba a zsidózást. Egy nép, egy nemzet tagjait egy füst alatt elintézed, minősíted, de kikről is beszélsz tulajdonképpen? Te nagy magyar te...fel bírod azt fogni ép ésszel hány magát magyarnak valló zsidó származású tudóst, művészt, gondokódót, feltalálót adtunk a világnak?

Ilyenkor velük mi van? Vagy rájuk is igaz a judeo-bolsevik kifejezésed?

Egy szélsőséges, rasszista ostoba ember benyomását kelted, és háborítatlanul fröcsögsz itt naponta egy tömörülés színeiben feltüntetve magad, ezzel okozva hatalmas kárt ezen tömörülés megítélésének.

Fejezd be a zsidózást.
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:12
Előzmény: #178  Kezdo001
#181
Látom szereted az 1. Sorszámot
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:09
Előzmény: #179  Törölt felhasználó
#180
ha gondolod most is dobhatsz egy levelet hátha ismét kitiltanak innen:) vagy valaki szórakozik van itt egy csomó pszichopata
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:06
Előzmény: #177  Kezdo001
#179
Ok:-)
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:05
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#178
bocs ujnemzet01(kukac)freemail.hu
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:04
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#177
ha gondolod ide írhatsz: ujnemzet(kukac)freemail.hu
Kezdo001 2009. 07. 07. 21:02
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#176
:)))) jó:))))
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 21:01
Előzmény: #174  Kezdo001
#175
Ok, legyen nálad egy tank, akkor biztos felismerlek:-)
Kezdo001 2009. 07. 07. 20:56
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#174
lehet, majd találkozunk ott:)
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 20:49
Előzmény: #172  Kezdo001
#173
Szerintem egyik nap megnézem. Kíváncsi vagyok az érzésre.
Kezdo001 2009. 07. 07. 20:42
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#172
igen a 2. Kurultaj tavaly volt az első na ott terveznek egy nemzetgyűlést is Te mész?
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 20:40
Előzmény: #170  Kezdo001
#171
Augusztusban lesz valami találkozó részben az msz szervezésében az alföldön. Több 100 ezer emberre számítanak. Kíváncsi leszek.
Kezdo001 2009. 07. 07. 20:31
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#170
én azért eltudnék képzelni egy pártok nélküli nemzetgyűlést is pl amit az MSZ célul tűzött ki első lépésben egy kétkamarás parlamenttel
alul vitatkoznak a pártok a felsőházban pedig tiszteletreméltó szenátorok üljenek
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 20:22
Előzmény: #168  Kezdo001
#169
Igen, erről sokat lehetne beszélgetni. De erő és támogatottság az ő oldalukon van, a radikális dolgokkal nem tudom meddig juthatnánk. Megújulás tényleg bőven rájuk férne. Nincs nekem a jobbikkal sem bajom, de ne egymást csinálják ki:)
Kezdo001 2009. 07. 07. 20:12
Előzmény: #167  Törölt felhasználó
#168
hát sajna van még itt pár elég fura képviselőjük is
amíg egy párt nem tud megtisztulni addig az emberek ezt látván egyre jobban elfordulnak tőle
pedig 2004-ben milyen lelkesen plakátoltam én is a fityisznek és 2002-től a legtöbb 56-os megemlékezésen, kampány gyűlésen ott voltam aztán 2006 ősze óta egyre ellenszenvesebbé váltak
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 20:07
Előzmény: #165  Kezdo001
#167
Ez teljesen jogos felháborodás a részedről. Egy konzervatív pártból én lehet, hogy kidobnám. Nem biztos, hogy általánosítani kell azért.
Kezdo001 2009. 07. 07. 20:03
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#166
köszönöm válaszod!
Kezdo001 2009. 07. 07. 20:03
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#165
én azért ábrándultam ki a Fideszből, mert rengeteg korrupt dolgot látok itt a városunkban, amit fideszes, illetve hozzájuk köthető emberek csinálnak/csináltak
a biztosítékot az vágta ki, mikor a jelenlegi fideszes polgármesterünk lement egy helyi szórakozóhelyre és ott totál részegen kurváért kiabált és rámászott egy 17 éves csajra (a polgármester 39 éves és két gyerekes családapa no meg egy fontos, tiszteletre méltó tisztség betöltője) ezek után le kellett volna mondania de nem
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 19:54
Előzmény: #147  Kezdo001
#164
dehogy provokállak.. Ha hiszel benne akkor tedd azt ... én nem gondolom azt hogy helyesen , de azt sem hogy helytelenül cselekszel .. Én valóban belefáradtam a rengeteg eszement baromságba , hülyeségbe. én ebbe a fertőzött generációban nem hiszek már .. Talán a második harmadikban megvan az a remény és ambició , hogy más alapokkal , és ne egymást köpködve forduljunk egymás felé , hanem a józan észt és segítséget várva és adva álljunk egymás mellé.. Ma szerintem ez nem lehetséges Túl közel van még minden hátulról, és abszolut semmi nem kidolgozott : a közelmúlt és az elmúlt történelmünk és történeteink . Semmiben nem vagyunk egységesek. Nincs semmilyen még motivációban sem, ami a feldolgozásukat igényelné. Mindenki úgy és azt mondja mindezekről vagy nyilvánul meg , amihez vagy ahogy éppen érzelmileg kötődik . Ez viszont egy katyvasz , és ezért semmilyen moralítást nem követel meg senkitől .. Egymás szájából halljuk és adjuk továb az ilyen olyan mendemondát , teóriát, és nemegyszer agyrémnek tünő összeesküvés egyéb gyagyás elméleteket , néhol áltudományos néhol meg komoly ilyen olyan oldali köntösben bujó értelmiségtől hallotakat . Ez csak arra jó, hogy az emberek nagy része megzavarodjon, és még kuszább fejek még kuszábban gondolkodjanak. Kinek, kiknek jó ez vajon ? Így semmilyen reményt nem látok pár éven belül arra , hogy tisztán és értelmesen megfogalmazni lehessen azt hogy milyen megoldások szülessenek az ország embereinek jobb életkörülményeinek a biztosítására.: mind szellemi, mind anyagi vonatkozásban .
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 19:50
Előzmény: #162  Kezdo001
#163
Én is ilyesmit csinálok. Azért hiszek, mert nemzetben gondolkodnak és van stategiájuk. Egyszer már jól csinálták, csak nem volt elég idejük. Nem lehetnek radikálisabbak, mert úgy sosem jutnak a kormányhoz. Fontos, hogy a jobboldal ne zilálja szét egymást!
Kezdo001 2009. 07. 07. 19:43
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#162
helyes:))) én eddig csak propagáltam a szervezetet szórólapozás, netes propagálás

amúgy Te miért bízol a Fidesz mostani felállásában?
Törölt felhasználó 2009. 07. 07. 19:40
Előzmény: #160  Kezdo001
#161
Rajta vagyok:-)

Topik gazda

Kezdo001
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek