Topiknyitó: Portfolio 2014. 12. 05. 07:39

Orbán: támadják Magyarországot! (2.)  

Ugrás a cikkhez
Magyarország nemzeti függetlensége támadás alatt áll - fogalmazott Orbán Viktor a közrádió péntek reggeli műsorában John McCain amerikai republikánus szavaival kapcsolatban. Elárulta azt is, hogy csütörtökön beszélt Vida Ildikó NAV-elnökkel, mert...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207458
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 19:09
Előzmény: #237  nemgyorgy
#240
Ilyen ocsmány hőbörgésért kár ide írkálnod. Erre ott vannak a kocsmák (már ameddig Lazár be nem záratja azokat, hogy nemzeti italboltok legyenek helyettük).
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 19:09
Előzmény: #237  nemgyorgy
#239
Épp most fizettek ki egy AMERIKAI cégnek 30 MILLIÁRD forintot egy olyan termékért, melynek a konkurenciája amellett, hogy még jobban is számol még ingyenes is!

Akkor most ki szolgálja ki gátlástalanul a nyugatot?

Ja, hogy még el is hazudják?!
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 18:46
Előzmény: #237  nemgyorgy
#238
milyen többsége?????????????
nemgyorgy 2014. 12. 09. 18:41
Előzmény: #226  upgrayeddAKS
#237
De bizony tehetsz ,a Te -és hasonlóan gondolkodó elvtársaid- mentalitása,felfogása /lepratelep,undorító patkány/ bizonyítja,hogy nem vagytok magyarok,ahhoz a réteghez tartoztok akik hatalomba tartottak egy hazaáruló, mocskos,minden idegen érdeket gátlástalanul kiszolgáló gyurcsányi féle bagázst.Még szerencse ,hogy a magyar emberek többsége ennél sokkal bölcsebb,ők voltak többségben /háromszor is ez évben/,a hozzád hasonlók meg nyalogathatják sebeiket.Ami azt tőkét illeti amelyért szerinted verseny folyik,jobb ha távol marad ,ténykedésüket láthatjuk a multik,RTL,bankok "adóoptimalizáló" módszereiben /a magyar állam elől ellopni a pénzt ,majd Luxemburgban 2%-al leadózva vigyorogni a hülye magyarokon és más nációkon, Junkers mester asszisztálásával.Látom Te már túl vagy a csirkeagy-transzplantáción.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:42
Előzmény: #235  goapsy1
#236
hát igen, nagy változatosságot tud omaha felmutatni...
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 17:38
Előzmény: #234  upgrayeddAKS
#235
ezt hívják úgy, hogy variálod a mondanivalót :P
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:33
Előzmény: #232  goapsy1
#234
nem macerálom, csak akartam adni egy üveg pezsgőt a sofőrnek :)
különben rájöttem már, csak nekem még 2db O-val írta, de aztán rájött, hogy a 0 az 1 előtt van... biztos valaki megmondta neki :)
omaha 2014. 12. 09. 17:24
Előzmény: #231  upgrayeddAKS
#233
=00=
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 17:22
Előzmény: #231  upgrayeddAKS
#232
ne maceráld már, ezek eddig a legértelmesebb kommentjei :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:17
Előzmény: #230  omaha
#231
ezt láttad utoljára, mielőtt kioperálták az agyadat? :)
legalább megvan a rendszáma? :)
omaha 2014. 12. 09. 17:09
Előzmény: #229  upgrayeddAKS
#230
=OO=
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:08
Előzmény: #198  omaha
#229
"Orbán Viktort személyes sértés érte, ilyen sértést felelős politikus nem hagy szó nélkül, remélem ezt te is így tennéd, ha ott lennél a legfőbb hokkedlin ! "

erről jut eszembe: orbán cs.p. is legyen életében egyszer férfi, és hívja ki párbajra az őt megsértőket :)
ebből az ország csakis jól jöhetne ki :)
ne bújjon az alsóbbrendű zombijai mögé, álljon ki (akár) egymaga az "országra törő" ellennel, de felőlem akár a "katonáit" is viheti magával, mint Zrínyi tette anno :)
rohanjon hát ki a várból, támadjon rá az ellenfélre, ő úgyis jobban tudja, mint mi, hogy kik támadják az országot :)
omaha 2014. 12. 09. 17:06
Előzmény: #226  upgrayeddAKS
#228
=OO=
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:00
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#227
link

az eddigi 3...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 16:56
Előzmény: #222  omaha
#226
látom, az értelmi "képességeid" megakadályoznak abban, hogy megértsd a lényeget: amikor egy tűzoltó berúgja az ajtódat, mert ég a ház, és kiment x főt, akkor nem rinyálsz az ajtó miatt (ami btw. úgyis benn ég)

ez a gazdaságnak lenne jó, nem nekem - nekem megvan az egzisztenciám, a nettó cash-flow (bevételek mínusz kiadások) "mutatómat" egészen biztosan az ország nagy része megirigyelné, ha az orruk alá dörgölném (de én annál bölcsebb vagyok...) - mit gondolsz, miért nem hagytam még itt ezt a büdös lepratelepet? a magyarok nagy része sajnos egy undorító patkány, egymást húzzák vissza, lopnak vég nélkül, stb.
minderről nem én tehetek, de a következményeit részben én is viselem, mert ez az ország nem az "idegen támadók" miatt egy lepratelep, hanem a sok szubhumán miatt
1x talán elég agyad* lesz hozzá, hogy megértsd: nagyon sok kitörési pontja nem maradt már ennek az országnak, pl. az IT-hajó szinte már el is úszott, stb.
egyébként én elsősorban a nyugati nyugdíjasokról írtam, nem a zsidókról, de a reakciódból is látszik, hogy mennyire utálod a zsidókat... de a helyzet az, hogy a nyugati nyugdíjasok lényegesen többet hoznának, mint a zsidók, legfeljebb a zsidó befektetők tudnák őket überelni, de azok meg nem ide jönnek: van ettől sokkal jobb környezet is a világban - ha nem tudnád, a tőkéért verseny folyik, a komcsi majmok meg elüldözik azt
*megj.: pl. egy csirkeagy-transzplantáció után biztos tudnál gondolkodni is...
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 11:06
Előzmény: #220  morci
#225
" és ebben a médiadiktatúrában nagy szükség van rájuk például azért, hogy TE IS tisztábban láss. "

Ne téveszd össze őket magaddal, nekik más az igényük.
Te tisztán akarsz látni, ők viszont azt akarják, hogy az agyament baromságaikat valaki alátámassza. Ha hazugság, nem baj, lényeg, hogy ne kerüljenek tudathasadásos állapotba.

Másképp ugye az elméjük meghasonlana, hisz ők szép okos jó emberek <--> egy elmebeteg diktátort és egy tolvaj maffiát támogatnak.

Ezt az ellentmondást pszichológiailag kezelni kell, (lásd kognitív disszonancia) s erre az é-koreai híradók színvonalát idéző párt-tévék tökéletesen alkalmasak, azokat épp erre az igényre hozták létre.
Hogy a fidesz (megmaradt) agyhalott birkái továbbra is zavartalanul vegetálhassanak.
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 10:59
Előzmény: #218  nemgyorgy
#224
Bár látszik, kedves elvtárs, hogy gondolkodással nem sűrűn erőlteted magad, de azért teszek egy kísérletet:

Mit gondolsz, a kedves fideszes tolvajok, akiket láttál a cúúúúnya rtl-es híradóban, miért nem pereltek? Miért nem perelt soha egyik se?

Csak nem azért, mert tudták, hogy elvesztenék a pert?
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 10:55
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#223
Vigyázz az ilyen szeméttel, ez az úriember is sokat nézte:

link
omaha 2014. 12. 09. 10:16
Előzmény: #207  upgrayeddAKS
#222
Azánmmehetnél hozzájuk samesznak, nejed meg házvezetőnőnek, lányod-ha van bébysitternek persze nem libacombért !
omaha 2014. 12. 09. 10:14
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#221
De ki is lőtték a szeműket, meg megrugdosták őket, a nagy baloldali demokraták de a görény Gergényi aössze vissza hadovált a leesett jelzésekről, ez nem hasonlítható össze avval amit írtam. De az is érdekes, hogy akkor hol volt a nyugat, az Usa a nagy demokratikus emberi jogaival ?
morci 2014. 12. 09. 09:28
Előzmény: #218  nemgyorgy
#220
Mivel én sem szeretem a hazugságokat, kérlek, sorolj fel párat a két főbűnös tv társaság hazugságai közül! Szerintem ugyanis nem hazudnak és ebben a médiadiktatúrában nagy szükség van rájuk például azért, hogy TE IS tisztábban láss.
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 09:18
Előzmény: #218  nemgyorgy
#219
ez legfeljebb a te valóságod..
az elvtársak pedig a te oldalodon űlnek mostanság!
nemgyorgy 2014. 12. 09. 09:12
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#218
Látom azért érdekel a valóság is ,nemcsak az ATV ,RTL hazugságai,mocskolódása. Propagáld az elvtársaid között is,hátha nyiladozni fog a szemük.
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 06:28
Előzmény: #212  goapsy1
#217
purlitzer jelöljtjeim:
link
link
link

már értem népnemzetidénesurunk ámokfutásait,innen tájékozódik

bravó széles úr...
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 21:29
Előzmény: #212  goapsy1
#216
Ez igaz:)
ts3 2014. 12. 08. 20:05
#215
1.
0.Viktor selyemzsinórt küldött V.Ildikónak.

2.
"Lemondott az Államadósság Kezelő Központ vezérigazgatója.
Töröcskei István, az Államadósság Kezelő Központ vezérigazgatója már eljuttatta lemondását a Nemzetgazdasági Minisztériumba, amiről a következő napokban várható döntés - rejtette el vodeonyilatkozatában Orbán Gábor a szaktárca adó- és pénzügyekért felelős államtitkára a kormany.hu oldalon."

Mi van már itt?

3.
Le fog mondani 0. ......

Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 19:59
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#214
:-))))
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 19:48
Előzmény: #212  goapsy1
#213
link
)))))))))))))))))))
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 19:00
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#212
nem csak arra :)

nem tudom feltűnt e, konkrétan egyetlen egy kérdésre nem reagált, ahol érvelnie kellett volna :DDD
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 18:59
Előzmény: #203  omaha
#211
A #196-osra nem reagáltál.
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 18:55
Előzmény: #206  omaha
#210
miért is?:)
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 18:54
Előzmény: #203  omaha
#209
Érveid egyszerűen lenyűgözőek :DDDDDDDDDDDDDD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 18:51
Előzmény: #205  omaha
#208
a Mo.nál jóval kisebb területű Hollandiában 16 millióan élnek... van itt hely bőven, nem kell aggódni :)

persze nem a képzetlen, szerencsétlen sorsú afrikaiakról írtam - remélem, azért őket nem lehet keverni a nyugat-európai nyugdíjasokkal, stb. :)

nagyon kevés vetülete lenne ennek a dolognak, amiben hátrány érné az országot, talán csak akkor lenne az is előnytelen, ha túl gyorsan jönne ide túl sok letelepedni szándékozó, de attól sajnos nem kell félni, mert akar a halál idejönni, a magyarok is mennek innen külföldre... ettől még persze meg lehetne fordítani a tendenciát, hiszen a nyugati nyugdíjból itt jellemzően elképesztően magas életszínvonalon meg lehet élni
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 18:46
Előzmény: #205  omaha
#207
keveri a halál... pont azt írtam, hogy ne is menjenek haza jópáran (zsidók, nyugdíjasok), hanem telepedjenek le itt... kellemes a klíma, nem robbantgatnak hülye palesztinok, stb.
a Ny-európai nyugdíjasokkal meg pláne jól járna az ország: tömegesen találnának munkahelyet az ápolók, persze a képzésket fel kellene rendesen pörgetni, de ez egy ilyen dolog: valamit valamiért (nem mellesleg: az őket képzők is + pénzhez jutnának, stb.)
nem számoltam utána, hány százezer nyugdíjas idetelepedése kellene a munkanélküliség drasztikus csökkentéséhez, de ez lenne egy nem hazaáruló kormány feladata, plusz persze ösztönözni, stb.

persze a xenofób idióták szája habzana tőle, de amikor az évek óta munkanélküli rokonuk emiatt kapna egy jó kis stabil melót, akkor talán lehiggadnának :)

nyilván a "keménymag" végig kitartana a hülyesége mellett, mert nehogy már a magyar ember gondoskodjon más nemzetek nyugdíjasairól, inkább éljen szegénységben, menjen a kocsmába elinni a segélyt, stb. :)
omaha 2014. 12. 08. 18:31
Előzmény: #194  goapsy1
#206
Komolytalan , nevetséges !
omaha 2014. 12. 08. 18:29
Előzmény: #204  upgrayeddAKS
#205
összekevered a bevándorlást a túrizmussal! Nem szeretnék tömeges közelkeleti bevándorlókat! Vagyunk itt elegen, sőt ...... ezek elmehetnének !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 18:26
Előzmény: #198  omaha
#204
a sok ostobaság közl csak ezt emelném ki, a többi no comment kategória :)

"Hollandia kezd egy szedett-vedett társadalomhoz hasonlítani, majd meglátjuk mi lesz a szabad füvezés, és bevándorlá eredménye. "

a szabad füvezést többféleképp lehet értékelni:
1. aki olyan kis butuska, hogy csak fűvel tudja magát jól érezni, az meg is érdemli, hogy előbb-utóbb "szétfüvezi" az agyát, ergo amolyan szocio-darwinista módon "kikerül" az épek és egészségesek "körforgásából" - na ez az elenyésző kisebbség
2. aki mértékkel fogyasztja (függetlenül attól, hogy lehetne annyi esze, hogy nem teszi) kb. annyira mérgezi csak magát, mint az alkalmi alkohol-fogyasztók. kicsit káros, de nem nagyon... még mindig jobb, mint a 2,5 millió alkoholista és/vagy ún. nagyivó országa, az idióták "gyűjtőhelye", Mo. :)

bevándorlás: nekik lehet, hogy árt, de Mo.-on meg pont jól jönne x millió testileg és lelkileg egészséges (pláne: intelligens, kulturált) bevándorló, felőlem akár zsidók is jöhetnének, ha felpörgetik pl. az ingatlanpiacot, stb.
de nagyon szívesen látnék itt egy halom Ny-európai turistát, sőt olyan nyugdíjasokat is, akik itt akarnak letelepedni
ez mind nagyon jót tenne gazdaságilag, de akár kulturálisan is Mo.-nak

nem lenne egy ilyen buta, sötét ország, ahol akár a lakosság 40-50%-a is totál sötét...
omaha 2014. 12. 08. 18:25
Előzmény: #201  goapsy1
#203
gapsy1 veled többet nem folalkozom. szellemi mélyszegény vagy !
kukutyinbenko 2014. 12. 08. 18:25
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#202
Ahogy az számos esetben megtörtént korábban is, a gyakorlat köszönő viszonyban sincs a papírra vetett elvekkel.

goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 18:18
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#201
"a "bárki" nyílván képletesen értendő"

a vicces az, hogy nem - orbánnál szó szerint, szinte tényleg BÁRKI jobb, ha nem valami pedofil, vagy gyerekgyilkos az illető.

vegyük azt, h kimész az utcára, kézen fogod a kocsmában Hugyos Józsit, és megválasztatod miniszterelnöknek.

Mi lesz az eredménye?

A kormányzás minősége ugyanolyan lesz, mint most, mert hülyeségeket beszélni, meg adókat kivetni, mint Orbán, ő is tudna.

Ellenben a lopás sokkal kevesebb lenne, mert Hugyos Józsi nem tudná, hogy kell külföldre kimenteni milliárdokat.
Ezáltal ebben JOBB lenne, mint Orbánc.

Tehát még a sarki kricsmiből Hugyos Józsi is egy szempontból jobb lenne, mint Orbánc, más szempontból meg ugyanolyan.

Gondold el akkor, ha ugyanezt végigjátszanánk egy valóban normális jelölttel.
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 18:14
Előzmény: #198  omaha
#200
" Egyik llenséges válaszadóm sem tudott megjelölni alkalmasabb személyt"

Khm... #194

felsoroltam négyet is

de ha akarod, sorolok még másik negyvennégyet
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 18:13
Előzmény: #198  omaha
#199
hiába nem tudod elfogadni,akkor is ez véleményem!
a "bárki" nyílván képletesen értendő,potens és alkalmas személyekre gondolok

lenézés? simán lehetne az ellenkezője is,ha arra adna okot,így viszont pont azt kapja,ami kijár neki!

hollandia szedett-vedett? hm.. no comment

sértegethetsz nyugodtan,ha úgy látod jónak,azzal csak magadról állítanál ki bizonyítványt,nem rólam
omaha 2014. 12. 08. 18:02
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#198
Nem tudom elfogadni a "bárki" megjelölést! Egyik llenséges válaszadóm sem tudott megjelölni alkalmasabb személyt, azért vegyük figyelembe hogy azért egy miniszterelnök az miniszterelnök, nem pedig valami kósza polgár.külföldi megítéséünkért sokat tett az itt élő egyik-másik kisebbség sajnos. ehhez sajnos sszisztált a kormány is, bár most Mc szenátor ezt kevesli. Nálunk nagyobb nemzetek sajnos lenéző politikát folytatnak -így látom velünk szemben, különösen az Usa, és több potens európai hatalom : A franciáknak is nagyon kinyílt a .......juk, a németek Angelája a volt NDk totum-faktumja volt Talán az angolok még elvielhetők, bár figyelni kell rájuk si. Az Usa elvetette sulykot. Orbán Viktort személyes sértés érte, ilyen sértést felelős politikus nem hagy szó nélkül, remélem ezt te is így tennéd, ha ott lennél a legfőbb hokkedlin ! oroszok meg teszik azt amit az érdekük megkíván, nem hagyják hogy a fejükre .....janak. Ők sem különben a Deákné vásznánál, nek m kell félteni őket ! Nem hiszem hogy komolyan gondolod a diktaturák összehasonlítást. Hollandia kezd egy szedett-vedett társadalomhoz hasonlítani, majd meglátjuk mi lesz a szabad füvezés, és bevándorlá eredménye. Svájc az mr más. Zárt társadalom volt, már kezd eródálódni: Remélem kulturált a szöveg nem kívánlak sértegetni, de ha nem egyezik a véleményünk talán nem kellene éles lőszert alaklmazni rögtön !
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 17:47
Előzmény: #193  omaha
#197
ilyen nincs,ugyanakkor a mai orbánnál bárki jobb

paradoxon,de ez van

nem kedvencem gyurcsány,de a legrosszabb gy. is 100x jobb lenne a legjobb orbánnál

megkockáztatom,hogy orbán a múlt század egyik,ha nem a legtehetségesebb politikusa lett volna,ha kihasználta volna a belföldi-és nemzetközi lehetőségeit és a tehetségével élt volna,ahelyett,hogy csúnyán visszaélt vele.ezzel a rendszerváltás utáni időszak legsötétebb korszakát hozta el,ha az ember kimegy kűlföldre,szégyellnie kell,hogy magyar.szalonképtelenek vagyunk az egész világon,sehol nem fogadják a kormánytagokat megfelelelő szinten,stb..
ha megtette volna,amire a sors predesztinálta,akkor most hazánkat nem a balkánnal+afrikai diktatúrákkal említenék egy lapon,hanem pl-ul hollandiával és svájc-al
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 17:43
Előzmény: #193  omaha
#196
"Annyit szapuljátok az országot, és persze a miniszterelnököt"

2006-2010 között nem csak szapulta az ellenzék, meg te és a hozzád hasonlók, hanem még törtek zúztak is. Akkor ez persze nem zavart...
omaha 2014. 12. 08. 17:43
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#195
Nyugatra keletre tartás ? arra kell tartani amerre nekünk jobb lenne, benne a tévedés lehetőségével. Ellenségeinkel kapcsolatban? Az összes volt kisantant államok nem éppen a barátaink. Energiaellátás? jó kérdés, az orosz gázvezeték kútba esett, de kik miatt? Remélem megsegít bennünket az önzetlen nyugat vagy elkezdhetjük fúrni az ország talaját, hátha találunk még gázt. Ha megnézitek az ország történelmében, mindég csak az igérgetés volt a többségben, de segítség az nem .
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 17:42
Előzmény: #193  omaha
#194
"Annyit szapuljátok az országot"

Szapultuk az országot??
Ki és hol??

"és persze a miniszterelnököt"

Na igen, őt szapulom, mert egy utolsó tolvaj. (mellesleg nem tudtam, hogy kötelező dicsérni.)
A bíróságon is szapulják a bűnözőket,mielőtt lecsukják őket, ezek szerint akkor ott is a bűnözőkkel szimpatizálsz?

Ha értelmes beszélgetést akarsz, fejtsd ki a véleményed a listáról, amit belinkeltem.

azt meg már ezerszer elmondtam: a jelenlegi miniszterelnök helyett bárki jobb.
Chikán, Ángyán, Mellár, Oszkó.
tessék, helyből 4 név. ha gondolod, sorolok még.
omaha 2014. 12. 08. 17:37
Előzmény: #191  goapsy1
#193
Nem erről van szó: Annyit szapuljátok az országot, és persze a miniszterelnököt, hogy ez már túl megy mindeen. Egyikötök msem tudott egy, csak egy nevet is mondani a jelenlegi miniszterelnök helyett!!!Megjegyzem én nem szurkolok senkinek, csak próbálok értelmes beszélgetést folytani, de ez úgy látszik reménytelen.
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 17:29
Előzmény: #184  upgrayeddAKS
#192
gondold el, milyen szuperjó munkahely lehet ez a nav, hogy ennyire aggódik a munkatársaiért ;)))
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 17:28
Előzmény: #183  omaha
#191
Szóval nincsenek érveid. Pech, de valahogy nem lep meg.

"Sajnálatos hogy ezeknek szurkolsz !"

Nem, az a sajnálatos, hogy te azoknak szurkolsz, akik kirabolják az országot.

De hát ízlések és pofonok, van, aki a tolvajokra bukik.
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 17:02
Előzmény: #157  omaha
#190
Igen sokszor téved pl.:
- a virágzó/hanyatló nyugattal kapcsolatban
- Magyarország nyugatra/keletre tartásával kapcsolatban
- Magyarország keleti/nyugati ellenségeivel kapcsolatban
- Magyarország enegia-ellátásának kérdésében

hogy csak néhányat említsek.
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 16:57
Előzmény: #155  kukutyinbenko
#189
Ne viccelj már!
Magyarországon államilag támogatott és hergelt osztályharcok folynak.
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 16:55
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#188
Gazdaságpolitikai alapon nem hülyeség és nem is túlzás, noha a legfőbb momentumokban kőkomcsi a rendszer.

A szenátort nem érdekli, hogy Orbán itt mit használhat fel és őszintén le is sz@rja ezt a légypiszkot.

Neki ez pont olyan belpolitika, mint amit itt mondanak a miniszterek. Csak az a kutyát nem érdekli, ezzel szemben ő valaki. Tehát képtelen a dolog érdemben visszaütni.

És, hogy miért Magyarország? A kiforgathatom a mondást: a kutya is a dombra sz@rik. És itt most szó szerint értem, ahol Magyarország sz@ros, a szenátor meg rátesz egyet.
kukutyinbenko 2014. 12. 08. 15:01
Előzmény: #182  omaha
#187
Na ennyit a szellemi képességeidről...
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 14:19
Előzmény: #165  loliense
#186
az első hely már réges rég elkelt,az arany-ezüst topicban megtalálod a győztest :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 14:16
Előzmény: #180  goapsy1
#185
a chuck norris-os mondásokat ki lehet dobni, vagy orbáncosra cserélni :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 14:15
Előzmény: #179  goapsy1
#184
wow, ezt nem is tudtam.. de ugyabár soha nem árt az óvatosság :)
az imperialisták nemzetünkre rontó hordája miatt nagyon kell az elővigyázatosság :)
éberség, elvtársak, éberség :)
omaha 2014. 12. 08. 14:12
Előzmény: #159  goapsy1
#183
Nem érdekel az a vén bolond amerikai, én sosem estem hasra előttük. Egy ostoba népesség. Sajnálatos hogy ezeknek szurkolsz !
omaha 2014. 12. 08. 14:08
Előzmény: #162  kukutyinbenko
#182
Neved kiváló azaz kukutyinbunkó. bravó! jó névválasztás!
omaha 2014. 12. 08. 14:05
Előzmény: #165  loliense
#181
Visszalépek a javadra. Krály vagy !
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 14:05
Előzmény: #178  upgrayeddAKS
#180
orbánc a világmindenség első olyan lénye, aki annak ellenére, hogy fokozhatatlanul okosan született már eleve, mégis egyre okosabb :PP
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 14:03
Előzmény: #177  upgrayeddAKS
#179
nem több órával

2 teljes nappal. :))))
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 14:02
Előzmény: #176  goapsy1
#178
orbánc nem fokozhatatlanul okosan született már eleve? sajnos nem vagyok ideológiailag eléggé képzett ehhez :) nem vagyok NER-kompatibilis...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 14:00
Előzmény: #148  Hegyesi2
#177
biztos ezért van az, hogy a fideszes szubhumánoknak akkora arcuk van, hogy a toronymagasan felettük állókat is hülyének nézik :)
miközben annyi agyuk sincs, hogy amikor a NAV egyik épületét ki kellett üríteni, valami elfogadható sztorit kreáljanak mellé, pl. gázszivárgás, bombariadó, stb.
ehelyett azt ugatták, hogy a demonstrálók útvonalába esik az épület, ezért kellett több órával (!) a tüntetések megkezdése előtt kiüríteni :)
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 13:58
Előzmény: #174  upgrayeddAKS
#176
biztosan nem... :)

vannak ám kivételek, látod, orbánc is egyre okosabb lesz, ahogy öregszik :DDDD
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 13:57
Előzmény: #173  upgrayeddAKS
#175
:DDDDDDDDD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 13:50
Előzmény: #161  Hegyesi2
#174
harrach petyáról meg a hóbagolyról (boros petya) is ez a véleményed? :)
(több őskövület most nem jut eszembe, pedig van pár...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 13:48
Előzmény: #171  totoro
#173
"- Miért? - kérdezte Panka. "

- Nehogy úgy járjon megint a HereTV, mint Nagy Emíliával :) - válaszolta anya...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 13:46
Előzmény: #165  loliense
#172
adnék egy szavazatot omahának... hol lehet? :)
totoro
totoro 2014. 12. 08. 13:31
#171
" Panka odament az édesanyjához, amikor a vasárnapi, ünnepi mézeskcalácsot porcukrozta:

- Anya! Mi az az ertéelklúúúb?
Anya kezében megállt a szűrő.

- Az egy televíziócsatorna, ami csúnya műsorokat sugároz. - mondta sokat sejtően.

- Nekünk miért nincs a tévénken beprogramozva? - kiváncsiskodott tovább Panka.

- Mert mi MAGYAROK vagyunk és nem nézzük a Gyurcsány hazugságait és mocskát. - jelentette ki nevelő szigorral édesanyja.

- A Tamás miért nézheti otthon?
- Ki az a Tamás? - kérdezte elhűlve anyja, letéve a szűrőt.
- A Tamás, az osztálytársam. A Kovács Tamás. - ismerte be Panka, kissé megszeppenve.
Édesanyja levette magáról az előkét, gondosan összehajtotta, letette a konyhaszékra a sarokba, majd leguggolt Pankához.
- Kislányom! - kezdte - Ebből is látszik, hogy Tamás és a családja rossz emberek.. Tévúton járnak, megtévesztik magukat és környezetüket. Szeretném, ha egtennél valamit. Holnap kérdezd meg Tamást, hogy hogy hívják a szüleit s kérdezd meg tőle hol laknak.
- Miért? - kérdezte Panka.
- A miértek legyenek apa gondjai. - mondta anya, és visszatért az ünnepi mézeskalácsokhoz."
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 13:15
Előzmény: #169  Hegyesi2
#170
az természetesen egészen más :)
jobbulást az érintettnek.

csak nyugodtan, bőven ráérsz válaszolni ha majd hazaértél.
akár holnap is, vagy holnapután is.

csak ne maradjon el :)
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 08. 12:59
Előzmény: #167  goapsy1
#169
Képzeld okoska éppen kórházba kell mennem,látogatni amit a kedvedért nem hagyok el! Örülj hogy neked nincs ilyen dolgod!!!!
Már itt se lennék ha közben nincs egy telefon hívás.
sasa44 2014. 12. 08. 12:51
Előzmény: #166  Hegyesi2
#168
De a fizetésed igen. Nem? Mindjárt itt a Karácsony! Nem kő' a védelmi pénz?
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 12:49
Előzmény: #166  Hegyesi2
#167
hát persze, nyilván :)

érdekes, mccaint fikázni egész jól ráértél :DDDDD

nem muszáj ráérned, de akkor innentől kezdve marad az a felállás, hogy mivel amit mondott, nem tudtad megcáfolni, ő igazat mondott, ti meg hazudtatok, ismét.
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 08. 12:42
Előzmény: #163  goapsy1
#166
Több is,de most nem érek rá veled foglalkozni,nem csak ebből áll az életem!
loliense 2014. 12. 08. 12:35
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#165
Pedig egyszerű

A "Portfolió az év idiótája 2014"című versenyben,már csak a legjobb 4 küzd a győzelemért

A torna igen szoros,versenyzők fej-fej mellett küzdenek a végső győzelemért
A 2 örökös bajnok:
Spongya és dr.Pampa elvtársak nem hagyják elveszni jól megérdemelt címüket,
de a két trónkövetelő: Omaha és Hegyesi2 elvtársak is nagyon hajráznak a siker érdekében

izgalmas lesz a befutó,hiszen mind a négyen megérdemlik az elsőséget és velejáró címet

kukutyinbenko 2014. 12. 08. 12:28
Előzmény: #161  Hegyesi2
#164
Szeretnél te olyan megváltozott szellemi képességű lenni mint az öreg Buffet-bá, Soros, Kosztolányi, vagy éppen anno Habsburg Ottó...
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 12:17
Előzmény: #161  Hegyesi2
#163
jó, megkérdezem tőled is:

az a megváltozott elméjű ember ezeket a kifogásokat hozta fel:

link

melyik nem igaz belőlük?
kukutyinbenko 2014. 12. 08. 12:17
Előzmény: #151  omaha
#162
Valószínűleg egy lobotómia műtétből ébredve is több politikai, történelmi ismerettel rendelkezne mint te valaha is fogsz. De ami ennél is fontosabb, a narancshorda szempontjából immáron indifferens melyik erő fújja a szelet odaát, nagyjából hasonló a szitu az Eu területén is. A nagy kínai barátságról évek óta semmit nem hallani, maradtak az ex szovjet, ex kgb-s irányítású rezsimek mint potencionális szövetségesek.
És akkor most lehet megmagyarázni ez miért is nincs így, illetve ez miért is lesz jó nekünk.
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 08. 12:14
Előzmény: #156  goapsy1
#161
Egy idős ember elméje változásokon megy keresztül,általában nem éppen jó irányba de nyilván ennek is Orbán az oka! :)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek