Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SeldonKuper 2020. 09. 07. 16:03
Előzmény: #18858  rockmaster
#18860
Na majd jöttök ti a nagy tudásotokkal és hatalomra került dologtalan gazdasági szakemberekkel, hogy végre tönkre lehessen tenni ami eddig felépült!
Eladják a rabszolgákat más tulajoknak eljő majd a kánaán, az orbánnélküli ocsmány világ!És persze az ország tartalékai is hiánytalanul értékesítésre kerülnek.
Mi is lehetne a célja egy áporodott ellenzéknek?
Hát az ország felvirágoztatása az oligarchák pénzéből, de nem ám a sajátjukból.
rockmaster 2020. 09. 07. 14:45
#18858

"Szijjártó Péter: itt a második hullám, de a termelés nem eshet vissza ismét"
Persze, hogy nem!
Oltári hasalás lenne belőle, Ti meg mennétek a levesbe, mert kicsi lehet az ország tartaléka + adóbevételek is exponenciálisan csökkennének, az Ocsmány Viktori világ meg a rosszul kereső rabszolgák dolgoztatására épül!
Peterbond 2020. 09. 07. 13:15
Előzmény: #18856  Törölt felhasználó
#18857
Mikor irtal is utoljara kommentet es nem linket masolgattal?
.
Amugy Gulyas vegtelenul cinikus. Kiszervezik kuratoriumba a vehetest ahova berakja a kirobbanthatatlan kadereket az egyetemet es halgatokat nem kerdezik meg es meg o beszel hogy az egyetem sajat maga donthet. Hat dontene o csak nem hagyjatok.
.
Nekem amugy a nyilatkozatabol mas Gyurcsany idezet jut eszembe. " hadd tuntessenek, majd megunjak ". Ezt jatsza mar reg a Fidesz.
Törölt felhasználó 2020. 09. 07. 12:34
Előzmény: #18854  badsector1
#18856
badsector1
badsector1 2020. 09. 07. 12:27
Előzmény: #18853  Törölt felhasználó
#18855
Freund csak teszi a hülyét, orbánból nem lesz szalonna.
badsector1
badsector1 2020. 09. 07. 12:26
#18854
"Ha nem is lesz kézzelfogható eredménye a vasárnapi élőláncnak, a Másik Magyarország ezzel bemutatkozott és talán mindent megváltoztat.
500 az egyhez adom, hogy hiába az egyetemfoglalás, az élőlánc és az egyre szélesedő-magasodó tiltakozáshullám, az SZFE-n napokon-heteken belül átveszik az uralmat a rendszer politikai komisszárjai. Pont úgy, ahogy azt eredetileg eltervezték. 
A vasárnapi élőláncos egyetemista demonstráció mégsem volt hiábavaló. Sőt ez szerintem olyan, egészen kivételes esemény volt, amiben megvan az a potenciál, hogy akár komolyan megváltoztassa az ország nem Állampárt-támogató felének a kedélyállapotát.Fotó: Bence Szemerey/photo by bence szemerey http://szemerey.comA láncozás ugyanis leginkább talán az alaphangulata miatt volt annyira klassz élmény. Bár egy fojtogatóan dühítő és kellőképpen nyomasztó ok miatt mászkált, cseverészett, iszogatott és bringázott sokezer ember vasárnap délután Budapest utcáin, az egésznek nem frusztrált, hanem alapvetően vidám volt a hangulata. 
A megjelent budapestiek és vidékiek azt demonstrálták, hogy ha fejre is állnak az állampárt erőszakos, suttyó, csak az einstandolást ismerő haszonlesői, a normális, szelid, kulturált és szolidáris Másik Magyarország igenis létezik. Sőt nemcsak úgy elvontan létezik, hanem képes lényegében pár óra alatt fizikailag összehozni egy szinte soha nem látott tömegrendezvényt, erőszak, sőt az autóforgalom megakasztása nélkül elfoglalva a város belső részeinek több négyzetkilométerét, 100 utcát elfoglaló utcabállá varázsolva egy magától csak simán kellemes, napos vasárnap délutánt.
De az esemény nemcsak a kormányoldalnak üzent. Nehéz volt nem észrevenni, hogy amint nem nyomasztó DK-sokat meg jobbikosokat kellett nézni és hallgatni, hanem az elégedetlen civil tömeg nyilvánult meg, mekkorát emelkedett a színvonal. Ilyen európai értelemben vett európai hangulatot én az utóbbi tíz évben a CEU-s demonstrációkon és a netadóson kívül kizárólag az MTA kutatóinak Roosevelt téri tüntetésén tapasztaltam, és ott is az volt a siker egyik kulcsa, hogy a pártok nagyjából távol maradtak és a passzátszelet a kutatók fújták.  
Az egyetemisták által klasszul kitalált és megszervezett, a résztvevők által pedig élettel megtöltött esemény nagyjából azt üzente, hogy “leszarunk titeket, vannak nálatok sokkal fontosabb dolgok is”. Főleg persze a Fidesznek, de alapvetően azért minden politikai erőnek."
Törölt felhasználó 2020. 09. 07. 12:01
#18853
Úgy látom, hogy a fidesz-párti MTA elnök most szembesült azzal, hogy a kormány milyen elvek alapján (illetve azok nélkül) működik, jó reggelt kedves Freund Tamás.
Törölt felhasználó 2020. 09. 07. 11:59
Előzmény: #18838  badsector1
#18852
Számomra az. Azért vágtam bele. Máskülönben el tudtam volna tölteni heti 3-4 estét kellemesebben is :D
gazmber 2020. 09. 07. 11:58
Előzmény: #18846  signal2
#18851
de csak akkor, ha ezt egy fülkés g@ci csinálja az ellenzékkel, amennyiben fordítva, pl. egy átlátszós csinálná egy fülkéssel akkor azt nyugodtan a vízbe lehet lőni..(?) szvsz
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 07. 09:58
Előzmény: #18849  badsector1
#18850
Ez így van, de nem tudom, sikerült-e követni amit írtam, én se értenék ezzel egyet.
badsector1
badsector1 2020. 09. 07. 09:51
Előzmény: #18848  PusztaPutyin
#18849
A félországnak még buszjegyre sincs pénze, hiba lenne az ő gyerekeiket közmunkásnak nevelgetni.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 07. 09:06
Előzmény: #18845  signal2
#18848

Nem vagyok az ingyen tanulás híve, szerintem a tandíj nem az ördögtől való, főleg ha van mögötte olyan ösztöndíjrendszer ami esélyt ad azoknak akik fizetni nem de tanulni tudnak. Viszont azt megjegyzem, hogy az ingyenesség úgy fest, hogy a lányom most ment egyetemre, vitt egy akkora pontszámot ami orvosira vagy bárhová elég lenne államin, aztán angol nyelvű oktatást választott, mindjárt fizethetünk is szemeszterenként pár kilót valami nyelvi térítés címén. Meg ismerjük a sok egyéb gyakorlatban felmerülő költséget, nem feltétlenül nevezném ingyenesnek.
 
Vö.: ingyenes első jogosítvány, azt hiszem ilyet is szoktak propagandázni, az úgy néz ki, hogy elküldöd a gyereket kreszre, elsősegélyre meg vezetni, mindért fizetsz, aztán minden végén van vizsga, díjjal, manapság vezetésnél elsőre kb mindenkit meg is húznak így pótvizsga is van, kifizetsz cakkumpakk fél misit, ebből harmincezer vagy mennyi kresz vizsgadíjat visszaigényelhetsz olyan rendszerben, hogy IQ 100 alatt sokan el is engedik a témát szerintem. Azaz nem fél misi hanem fél misi mínusz 30 000 lesz, de ezt ingyenesnek hívják.
 
Nincs jelentősége, csak színezni akartam a képet.
signal2
signal2 2020. 09. 07. 09:04
Előzmény: #18846  signal2
#18847
kis = ki
signal2
signal2 2020. 09. 07. 09:03
Előzmény: #18841  badsector1
#18846
Ezzel írásban jelentette kis a rendőrség, hogy látható lajstromszám nélkül lehet motorcsónakozni 20m-nél rövidebb hajókkal. Csak tudnám, miért keverik magukat ilyen szaros szituációba?
signal2
signal2 2020. 09. 07. 08:56
Előzmény: #18843  Törölt felhasználó
#18845
Lehet ingyen tanulni, 6 éves kortól a középiskolán át, egészen phd-ig (felsőoktatásban már csak korlátoztt számban), sőt még ingyenes tanfolyamokra is lehet járni. Idáig tartott a jó rész. A következő az lenne, hogy ott piacképes, aktuális ismereteket adjanak át, a kornak megfelelő, a diákokat motiváló, minőségi oktatás keretében. Ez utóbbi széles körben hiányzik. Vannak természetesen üdítő kivételek, ahol akadnak kellően kreatív és motivált oktatók, általánosságban azonban sajnos lesújtó a helyzet. ÉN ezt magam 2 felsőoktatási intézményben személyesen tapasztaltam, és most a gyerekeim általános iskolájáról is ezt tudom mondani.
euler 2020. 09. 07. 08:44
Előzmény: #18841  badsector1
#18844
Törölt felhasználó 2020. 09. 07. 08:43
Előzmény: #18836  euler
#18843
Feleségem most végez online egy német-tanfolyamot, uniós pénzből megy, nem a magyar költségvetésből. Kint Németországban tudta meg, hogy van ilyen.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 07. 08:29
Előzmény: #18841  badsector1
#18842
Majdnem azt mondtam hogy akár fel is oszlathatnák magukat de aztán eszembe jutott hogy ténylegesen azért akad államvédelmi hatósági feladatuk.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek