Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Colas 2024. 06. 07. 21:36
Előzmény: #136718  _Sigorszky
#136720
Ha a Gyurcsány-Dobrev párost kipöccintik a politikai palettáról, meg a DK-MSZP marginális lesz, az sok változást előidézhet. Egyébként MP hiába jobboldali gondolkodású, egy fecske nem csinál nyarat. Az EP-be beülő Tisza párti képviselők sem feltétlenül úgy gondolkoznak, mint MP. Érvényes lesz ez a 2026-os választói listán levő képviselőkre is. Nem feltétlen úgy fognak szavazni az országgyűlésben, ahogy MP gondolja. Ha meg nem így tesznek, akkor meg mindegy nekik honnan jött az, aki kikaparta a gesztenyét. 2026-ban a legtöbb képviselőt biztos, hogy a FIDESZ küldi a parlamentbe. Az a kérdés, hogy kevesebb lesz-e mint 50%. Ha a Fidesznek a Mi Hazánkkal együtt sem lenne meg az 50%-a majd (amit egyenlőre kétlek), na akkor nyílna meg látványosabban a Tisza mozgástere.
dexter 2024. 06. 07. 21:24
#136719
Csodálkounk, hogy a fidesz a kisfalvakban állandóan nyer... orbánék teljesen kihasználják az ott lakókat.
 
„Lefizetik az embereket”: Helytartók – kis falvak nagy ispánjai a Fidesz szolgálatában
https://www.youtube.com/watch?v=pNHBIn-jF-A
_Sigorszky
_Sigorszky 2024. 06. 07. 21:18
Előzmény: #136656  Heisenberg
#136718
Kösz a minősítést, még azt sem zárom ki, hogy nincs igazam, de nem sikerült meggyőznöd arról, hogy ne kételkedjek. Sőt!  A hirtelen coming out valóban nem tűnik realisnak, bár ki tudja. De egy szép csendben történő már inkább valószínű.  Most is inkább szépen adagolva csepegteti az elképzeléseit a jövőről, leginkább csak nagy vonalakban nyilvánul meg mindenről. Mit tenne ez az ember, ha hatalomba jutna?  Nekem ez egy nagy fehér folt! Aztán itt van az, amit írsz, hogy támogatóinak 90 %-a ellenzéki. Igen, elutasítják Orbánt, ez az ellenzékiségük, de valójában sokszínű réteg ez és ebben áll a sérülékenysége. Tősgyökeres baloldali szavazókat mi állít oda egy jobboldali vátesz mellé? Csak O1G gyűlölete? Ez kevés, és ezt ők is tudják. Ők is kételkednek, de azt gondolják: hátha.... De most ez nem az a választás, ahol a fidesz leváltása a tét. Az majd 2 év múlva jön el. De mi less addig? Kitart majd ez a lendület a heterogén támogatói bázissal? Szerintem aligha. A mostani elkedvetlenedés után jöhet egy még nagyobb csalódás. Mikor MP-nek színt kell vallania.  A most lelkes baloldali szavazói elpárolognak majd, a fidesz meg nem fogja megtenni --bár tenné meg -- azt a szívességet, hogy hatalmas hibákat vét. Mindent látnak, mindent mérnek, mindent tudnak a Magyar társadalomról, a propagandájuk meg örökös világbajnok. Száz szónak is egy a vége: baloldali kutyából nem less jobboldali szalonna! (Ez nagyon csúnyán hangzik, de a lényeget megragadja.) Szóval, kedves Heisenberg úr, szabadjon kételkednem!
Még valami: az sem lehetetlen, hogy az egész MP féle felhajtás csak arra jó, hogy Gyurcsányt végre kipöccintsék a politikai palettáról. Most meg is van erre az esély...
Colas 2024. 06. 07. 21:18
Előzmény: #136713  ________
#136716
Szerintem ez egy előre eltervezett forgatókönyv volt, ha Vitézyt többen támogatják majd. Nincs ebben semmi meglepő, csak a naiv csodálkozik rá. Politikai taktika. Szerintem MP is a Fidesz malmára hajtja a vizet az EP választásban, mert elsődlegesen a baloldali-liberális ellenzék képviseletét intézte el. Azután majd meglátjuk mi lesz 2026-ig. Ha Vitézy legyőzi Karácsonyt Budapesten és az EP-be csak 2 DK-s képviselő ül be a hajdani Összefogásból, az pezsgőbontásra ad okot OV-nek vasárnap éjszaka. Ne azzal foglalkozz mit mond egy politikus, azt figyeld mit cselekszik. Ahogy OV mondta is anno.
Colas 2024. 06. 07. 21:06
Előzmény: #136711  signal2
#136715
A vak embert egy egész kisdobos örs sem tudta átkísérni a túloldalra-bármennyire segíteni akartak-, mert a vak ember nem arra akart menni. Valaki nemrégen írta, hogy ebben a topicban abban értettek egyet az emberek, hogy OV bukjon. De hogy mely pártok árán, na az most kiütközött. Így lett volna az is, ha az Összefogás nyert volna. Bukjon Orbán, de az én kedvenc pártom (és elképzelése) kerüljön leginkább pozícióba gondolkodás volt/van. Ami persze természetes, csak nem kormányzó képes. Kormányzás semmi nem lett volna, csak a hatalmon és a koncon való marakodás.
dexter 2024. 06. 07. 21:04
#136714

Orbánék az erdélyi EP kampányt is szétcseszték...
 
https://www.youtube.com/watch?v=J8eWewvlpeU
________
________ 2024. 06. 07. 20:59
Előzmény: #136712  Colas
#136713

Lényeg, hogy nemhazudikviktor elfogadta(elrendelte) a döntést 😀
https://telex.hu/belfold/2024/06/07/orban-viktor-tv2-szentkiralyi-alexandra-visszalepes-vitezy-david-onkormanyzati-valasztas-2024
Egy könyvtárat tele lehetne írni a fiú hazugságaival...
Colas 2024. 06. 07. 20:48
Előzmény: #136710  Colas
#136712
DK-MSZP-re, meg a velük összeállt pártra sosem szavaztam volna. Így tulajdonképpen elégedetten dörzsölhetném a kezem, de kérdés, hogy 2026-ban tényleg sikerül-e majd a Fidesz-KDNP képviselők számát 50 % alá szorítani. 
signal2
signal2 2024. 06. 07. 20:43
Előzmény: #136707  Colas
#136711
Mos, van még bennem hazaszeretet, és a hazámért való tenniakarás. Habár onnan nézve jogos, hogy ezen a fórumon aztán semmi nem múlik.
Colas 2024. 06. 07. 20:42
Előzmény: #136709  Törölt felhasználó
#136710
Persze, de sok éven át arról ment a diszkurzus, hogy összefogjanak vagy se, meg ki kivel. Nos ez a dilemma meg fog szűnni. Sok pártonkívüli várt egy olyan párt megjelenésére, aki neki elfogadható. De itt a legaktívabb hozzászólók 2012 és 2022 között nem a pártnélküliek voltak. Ezt a hozzászólást  nem a pártot választani nem tudók miatt írtam.
Törölt felhasználó 2024. 06. 07. 20:34
Előzmény: #136708  Colas
#136709
Meg a pártnélküliek, sokan.
Colas 2024. 06. 07. 20:33
#136708
12 éve itt gyülekeztek leginkább a DK- Momentum-Jobbik- MSZP-LMP-Párbeszéd szimpatizánsai. Azután jött MP és a Tisza...Most elmondhatjuk a 6 pártból ötre, hogy béke poraikra. Ha nem is a Fideszt csinálta ki MP, de a hajdani Összefogás pártjainak koporsóiba beverte a szegeket.
Colas 2024. 06. 07. 19:48
Előzmény: #136697  signal2
#136707
Minek idegesíted még mindig magad Bécsből, ha Magyarországon minden szar?  Élj békében, nyugalomban és boldogságban a világ legélhetőbb városában! 
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 07. 19:35
Előzmény: #136704  Sehmet
#136705
Bocs, 60+34+6 % - az előző hozzászólásom javításaként.
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 07. 19:34
Előzmény: #136699  Ivanhoe
#136704

Nekem nincs "pártom", mivel csak egy egyszerű állampolgár vagyok, nem kötődöm egyik párthoz sem, ezért arra szavazok, akit alkalmasnak tartok a kormányzásra.
Majd vasárnap este gondolkodj el, hogy a politikailag aktív emberek mit gondolnak arról, merre tart az ország, az inaktív elégedetlenkedők pedig miért nem mentek el szavazni, mert az a 64+34+6 % a szavazatokban nem fog megmutatkozni.
dexter 2024. 06. 07. 19:31
#136703
Az orbáni hazugsággal ellentétben európa nem akar háborút, ellenben orbán szövetségese, putyin állandóan háborúval fenyegeti európát.
 
Nyugati országok rakétázásáról és nukleáris fegyverek bevetéséről beszélt Vlagyimir Putyin
https://www.portfolio.hu/global/20240607/nyugati-orszagok-raketazasarol-es-nuklearis-fegyverek-beveteserol-beszelt-vlagyimir-putyin-691065
Ivanhoe 2024. 06. 07. 19:31
Előzmény: #136695  Sehmet
#136702
Általában véve jó vagy rossz irányba mennek a dolgok Magyarországon? jó irányba 34% nem tudja 6%, rossz irányba 60%
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 07. 19:30
Előzmény: #136697  signal2
#136701

Először is annyit, hogy Dobrev aljas hazugsága a köztársasági elnökről mindent visz a kampányhazugságok között!
Másodszor, én nem járkálok kátyúk között, nálunk kiváló az út, mind helyben, mind Győrbe, mind pedig Budapestre. Ezeket az utakat használom elsősorban. Vonattal pedig nem szoktam utazni. 
Harmadszor, nekem semmi gondom nincs az egészségügyi ellátással, legfeljebb elmegyek magánklinikára, ha nagyon szükséges. No, és jut mindenre. Nemcsak nekem, hanem Teri néninek és Feri bácsinak is, akik vasárnap a Fideszre szavaznak.
Az én pénzemből nem hízott meg senki, és meg vagyok elégedve azzal, amit keresek és nyugdíjként kapok.
.
Köszönöm a reagálásodat, látom, célba talált az előző hozzászólásom, és további szép estét kívánok!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek