Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 06. 26. 12:18
Előzmény: #43473  peter_s
#43480

Gondolom egyikre sem fogsz szavazni.
Ugye tudod hogy ez mit jelent?
bigyula 2021. 06. 26. 12:10
Előzmény: #43474  peter_s
#43479
Jelenleg ez a választék, ebből lehet választani. Te ezt nem fogadod el, én meg tudomásul vettem. Szerintem meg először le kell váltani azokat, akik kizárólag hatalomtechikai/hatalommegőrzési célokból hoznak törvényeket, jogszabályokat. Mégpedig olyanokkal, akik legalább ígérik, hogy nem ezt fogják csinálni.
peter_s 2021. 06. 26. 12:10
Előzmény: #43475  Törölt felhasználó
#43478
Erre nem számítottam Tőzsdemágia, hogy mi valamiben egyetértünk de mindenesetre örülök neki :)
Sajnos úgy, hogy ez a vezetés nem fog változni akkor sem ha jelenlegi garnitúra képviselői helyet cserélnek a parlamentben. Persze ez nem azt jelenti, hogy maradjon így minden ahogy most van, csak jó lenne valami  rendszerszintű változást kieszközölni.
bigyula 2021. 06. 26. 12:05
Előzmény: #43474  peter_s
#43477
Én folyamatosan egyes szám első személyben írok, Te meg folyamatosan többes számban válaszolsz...
.
"Aki pl. centrista és nem talál ilyen pártot a palettán az fogja be a pofáját és húzzon el a picsába"
.
Kérdeztem, nem küldtelek el sehova. Csak nem értem, hogy ha semmi sem jó, akkor miért ott irogatsz, ahol semmi sem jó. Tettem javaslatot, hogy mit kellene csinálni, ha a jelenlegiek nem elfogadhatók (senki). Mert sajnos ez a választék jelenleg. Tesség bővíteni.
Törölt felhasználó 2021. 06. 26. 12:02
Előzmény: #43474  peter_s
#43476
Én a digitalizációt abszolút hiányolom. A bankok is csak a válság miatt kezdtek el fejleszteni. Ez bizarr
Törölt felhasználó 2021. 06. 26. 12:01
Előzmény: #43474  peter_s
#43475
Egyetértek! Amilyen a nép olyanok a vezetöi. 
peter_s 2021. 06. 26. 11:54
Előzmény: #43472  bigyula
#43474
Látod, eddig tart nektek a tolerancia, elfogadás és a véleménynyilvánítás szabadsága, amelyből a napokban próbáltatok engem kioktatni. Amint találkoztok az ellenvéleménnyel akkor belőletek is előtör az a viselkedés, amit elítéltek másokban (pl. nácikban, fideszesekben).
.
Akkor megkérdezném tisztelettel: itt csak annak lehet véleménye, aki Orbánt, Gyurcsányt, Fideszt vagy a hatpárti ellenzéket szopkodja? Aki pl. centrista és nem talál ilyen pártot a palettán az fogja be a pofáját és húzzon el a picsába és majd ti eldöntitek kinek van igaza? Ez lenne a ti demokráciátok, ilyen országot szeretnétek?
.
Azt meg, hogy mit alapítok azt meg nem egy politikussimogató droid fogja eldönteni. Egyébként nem fogok semmit alapítani, a magyar társadalom alkalmatlan egy centrista alternatíva megteremtésére vagy bármilyen modernizációra. Amíg a szavazók többsége olyan, mint az itt fórumozók többsége, akik a két pólus mantráját pumpolják, addig minden új párt, mozgalom csak a jelenlegi moslékot higítja fel. Amit én képviselek, ahhoz magasabb szintű társadalmi felfogás és nívó szükségeltetik, ez pedig Mo-n nincs meg.
peter_s 2021. 06. 26. 11:41
Előzmény: #43468  butan
#43473
Ez igaz, a fideszes csürhe a migránsokból, terrortámadásokból, késelős sztoriból kovácsol politikai tőkét, ebben teljesen egyetértek. Az ellenzéki csürhe meg az LBMTQ, ujgurok és tibetiek nyomorát felhasználva vadássza a lájkokat. Én ebből egy következtetést tudok levonni, amit mindig mondok is: nincs különbség a két tábor között. Mindegyik oldal a politikai támogatás kimaxolásához emel fel népszerű ügyeket a képviselt ideológiák mentén, amelyeket a lájkok maximalizálását követően ejtenek és hozzák a következőt, fenntartva ezzel a népszerűségüket. Mivel ezzel a gyakorlattal nem értek egyet, ezért preferálom a centrizmust, amely ideológáktól függetlenül emel fel társadalmi ügyeket és annak megoldásához kér politikai támogatást, ergó fordított lokika mentén közelíti meg a politikát. Ügyek keresése a politikai támogatáshoz versus politikai támogatás keresése a ügyekhez és annak megoldásához. A centrizmus ezért nem is népszerű szinte sehol, mert az ügyekhez támogatást szerezni mindig nehezebb, mint politikai támogatáshoz ügyeket találni. A szavazók érdekeit képviselni más minőséget jelent, mint a szavazók kényét, kedvét de ehhez magasabb színvonalú társadalmi felfogás és intelligencia szükséges, mint ami pl. itt is van.
bigyula 2021. 06. 26. 11:21
Előzmény: #43470  peter_s
#43472
Tudod, a "kétbites" az egy nagyságrenddel (kettes számrendszerben) intelligensebb, mint az "egybites". Ugyanis az egybites az két dolog között választ, a kétbites meg négy dolog között tud.
.
"Nem tudom ki a nagyobb fideszes: én, aki elutasítom a komplett politikai osztályt, benne Orbánnal, Gyurcsánnyal fidesszel és ellenzékke"
.
Megkérdezhetem, hogy ha e fenti állításod igaz, akkor mit keresel egy politikai topicban (tök mindegy, hogy melyikben)? Alapíts egy pártot/mozgalmat, és indulj a választáson.
butan
butan 2021. 06. 26. 11:11
Előzmény: #43470  peter_s
#43471

"Érdekes, a fideszesek szemében én vagyok a sorosbérenc, gyurcsányista, ballibsi"
 
Ezzel a fajta kritikával még sose találkoztam az irányodba, bár ez nem zárja ki hogy korábban valaki ne alkotott volna ilyen felületes és elhamarkodott ítéletet.
peter_s 2021. 06. 26. 11:09
Előzmény: #43467  bigyula
#43470
Ja, azért vagyok fideszes, mert nem azt mondtam, amit hallani szerettél volna. Tudod, rohadtul nem érdekel, hogy a politikai osztály által legyártott kétbites agyhalott droidok melyik szekértáborba sorolnak be. Érdekes, a fideszesek szemében én vagyok a sorosbérenc, gyurcsányista, ballibsi, a ti szemetekben meg a náci, fasiszta fideszbérenc, az lepne meg ha máshogy gondolnátok. Jól felmondtad a politikai nagykönyv első fejezetét, gratulálok hozzá. Azt meg hiába is írom le, hogy soha nem szavaztam és nem is fogok a fideszre szavazni, és az összes parlamenti párttól és annak politikusnak titulált ingyenélőitől kifordul a gyomrom, ezt ti a büdös életbe nem fogjátok megérteni a kétbites agyatokkal mert nektek van a fidesz és az ellenzék, az embereket meg csak ebbe a két halmazba tudjátok elhelyezni. BTW az ellenzéket nem kell lejáratni, megteszi ezt saját maga és a kétbites droid szavazói, akik mindenkit belenyomnak a fideszes szekértáborba, aki kritikus mer lenni. Nem tudom ki a nagyobb fideszes: én, aki elutasítom a komplett politikai osztályt, benne Orbánnal, Gyurcsánnyal fidesszel és ellenzékkel vagy ti, akik a NER szekerét toljátok azzal, hogy az elmúlt 30 évet szavazzátok vissza állandóan.
butan
butan 2021. 06. 26. 11:08
Előzmény: #43463  NickJ
#43469
Na tessék, nick józsef itt élvez a hírre, látod, péter?
butan
butan 2021. 06. 26. 11:07
Előzmény: #43465  peter_s
#43468
Hát már hogy ne lehetne késelős sztoriból politikai tőkét kovácsolni, most augusztusban lesz hat éve hogy Viktorunk némi sorosozós cigányozós buzizós oltásellenesezős megszakítással, de folyamatosan ezt teszi. És gondolom, a vérszomjas fanatikus csürhe (Bayer K.A. Zsolt stb) élvez is majd rá a náci vendégeivel.
bigyula 2021. 06. 26. 10:33
Előzmény: #43465  peter_s
#43467
Ebből a hozzászólásodból is az látszik, hogy fideszes szimpatizáns vagy. Annak ellenére, hogy semlegesnek akarsz látszani. Mégpedig azért, mert tökre olyan dolgokat kapcsolsz össze, amiknek konkrétan semmi közük egymáshoz, és ezáltal akarod az ellenzéket lejáratni, Orbánt meg felemelni.
Törölt felhasználó 2021. 06. 26. 09:55
Előzmény: #43465  peter_s
#43466
Tudod: minden élet számít! Sajnálatos, hogy ilyen megtörténhet, és lássuk be, ezeket 100%-ban nem lehet kiszűrni. Azt a - minimum - 15.000 és nem HÁROM! - magyart is, aki a katasztrofális válságkezelés miatt nem lehet már velünk úgy látom gyorsan elfelejtette az egész társadalom. Ahogy lentebb írta vki:"Unalmas, hétköznapi eset ez, mindenki megvonja a vállát. A Mutti (itt legyen köpcös) majd választ egyet a szokásos paneljei közül, "wir müssen einander lieben", aztán mindenki igyekszik elfelejteni az egészet." Szülők, nagyszülők testvérek, barátok ezrei mentek el, mert a felcsútinak fontosabb volt pár szavazat, mint az élet. És tudta, hogy 2022-re ez a birka nép az egészet elfelejti - majd dob pár gumicsontot a közbeszédbe - aztán megy minden tovább, nincs itt semmi látnivaló. Látod, te is a gumicsontját rágcsálod, és észre sem veszed.(vagy ha igen, az  nagyobb baj)
peter_s 2021. 06. 26. 09:42
Előzmény: #43463  NickJ
#43465
Hárman meghaltak meg néhányan megsebesültek de ez most nem számít, erre nem tud élvezni a vérszomjas, fanatikus csürhe. Az a lényeg, hogy München szivárványszínben úszott a meccs napján és jól megadták O1G-nek, aki vesztesen került ki a dologból mert nem ment el a meccsre. Az, hogy emberek haltak meg, családok gyászolnak és aggódnak a kórházban haldokló szeretteikért, annyira nem érdekes; erre az a jól bejáratott logika, hogy minek mentek oda, meg 60 millióból 3 ember nem sok, ismerjük már ezeket a megnyilvánulásokat. Itt csak az a fontos, hogy felemeljenek olyan ügyeket, amelyekkel lehet provokálni és szavazatot, népszerűséget csiholni, lájkokat vadászni. A 15 perc hírnév után, ügy ejtve és jön a következő. Ebből a késelős sztoriból nem lehet politikai tőkét kovácsolni, így nem nagyon érdekel itt senkit.
peter_s 2021. 06. 26. 09:26
#43464
Van valami diszkrét bája annak, amikor egy politikus szeretetről, méltóságról, összetartozásról, erős közösségről beszél. Karácsony tömény bullshitet tolt le a facebook oldalon, ahol ezekről az értékekről osztja az észt. Basszus, pont ti vagytok azok, akik szítjátok a gyűlöletet, megosztjátok a társadalmat, elveszik mások méltóságát, ítélkeztek, kettős mércével mértek és mocskos, aljas módon belehazudtok az emberek arcába. Egy gerinctelen politikai kurva akarja megmondani a gerinceseknek, mit jelent gerincesnek lenni? Azt írja: Budapest erős város. Olyan egy erős és sokszínű város, ahol a BLM szobrot 1 napig nem lehet kiállítani anélkül, hogy le ne vernék? Karácsonynak azért mutatnék egy-két utcát Budapesten, ahova bemehetne testőrök és rendőrök nélkül elbeszélgetni az ott élőkkel, élve nem jönne ki onnan tuti.
https://www.facebook.com/karacsonygergely/photos/a.266672553365598/4434431599922985
NickJ 2021. 06. 26. 09:25
Előzmény: #43452  sztanil
#43463
Egy szomáliai tegnap leszúrt három embert Würzburgban, az áldozatokat véletlenszerűen választotta ki, nem maradt el az "Allahu Akbar" sem. Unalmas, hétköznapi eset ez, mindenki megvonja a vállát. A Mutti majd választ egyet a szokásos paneljei közül, "wir müssen einander lieben", aztán mindenki igyekszik elfelejteni az egészet. 
peter_s 2021. 06. 26. 09:08
Előzmény: #43461  pokrocz
#43462
Na, már megint egy idetévedt agyhalott, aki valamilyen szerepbe akar benyomni. Ki a f@szom az a Szijjas? Ha azt gondolod, hogy több nicken kommentelek, nagyon rossz ajtón kopogtatsz, nem az én stílusom. Én ettől politikai moslék csőcseléktől nem félek, sem a fidesznyikektől, sem pedig a turbóellenzéki csürhétől, bármikor, bárkinek a szemébe merek nézni. Tóth Csabát is bármikor elásom ha akarom :)
pokrocz 2021. 06. 26. 08:59
Előzmény: #43456  peter_s
#43461
Te vagy az, Szijjas? Félsz tőlük!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek