Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 10. 10:32
Előzmény: #42042  Karvalytokes
#42060
Eléggé egyszerű világkép. Én egyébként egy diplomát állami rendszerben szereztem, kettő meg angliai tandíjas volt, akkor milyen oldali lehetek a szimpla elméleted alapján? Arra meg vajon gondoltál-e (költői, nyilván nem gondoltál), hogy a fiatalok képzése egy befektetés a jövőbe, abba hogy ez itt ne egy zsíros álmos lángosország legyen majd, hanem egy használható hely ahonnan nem menekül mindenki és amelyik nem a maláj strandpapucs fröccsöntéssel és pólóvarrással versenyez, hanem vannak magas hozzáadott értéket termelni képes polgárai? Kérdezted valakitől hogy miben nem gondolkodsz reálisan. Hát nagyon sok mindenben.
euler 2021. 06. 10. 10:21
Előzmény: #42052  emerald
#42059
Nem látom ennyire tragikusnak a helyzetet.
Bár én is úgy állok hozzá, hogy csak  30 nap türelmi időt adok az új kormánynak, utána lépek (le az országból). - talán pont neked írtam ezt régebben.
Ezek, amit linkeltél, elméleti viták, több ágát összeszedtem egy másik topikban (Fleck, Elek, Kiss János stb.), a gyakorlatba az új kormánynak kell átültetni. Jó lenne ha nyilvánvalóvá tennék a jelenlegi helyzetet (ez egy fasiszta jellegű diktatúrával megtámogatott állammaffia), és programjuk központjába az elszámoltatást és a jogállam visszaállítását állítanák. 
Korábban mondogattam, hogy ehhez egy kamikaze szakértői kormány kellene, aki miután ezt elvégezte félreáll és lebonyolít egy új, most már demokratikus választást. Erre nem nagyon látok jeleket az ellenzékben, ez a legaggasztóbb szerintem. Mert ha ezt elmulasztják napjaik meg vannak számlálva, és bizony a ner akár polgárháború árán is, de visszaszerzi a hatalmat.
De örök optimista lévén, bízok a nép bölcsességében, hogy ezt lehetetlenné teszi, mert kikényszeríti az új kormányból a megfelelő cselekvést. Ha nem sikerül akkor őket is el lehet zavarni.
Sok segítség jöhet az uniótól, de még több nem várt az usa-tól (lásd másik topik "gyémántfutár"). Gatyába kellene már rázni végre az országot, de lehetőleg békés úton.
Rajtunk múlik.
bigyula 2021. 06. 10. 10:04
Előzmény: #42057  zkktib54
#42058
Számukra mindenki kommunista/libsi/áruló, aki nem ért egyet vityával. :)
zkktib54
zkktib54 2021. 06. 10. 09:55
Előzmény: #42042  Karvalytokes
#42057
Hallgasd meg  pl. Bod Péter Ákost (volt jbankelnök, pü. miniszter), aki igazán nem nevezhető kommunistának, baloldalinak. Talán okosodsz.
emerald 2021. 06. 10. 09:38
Előzmény: #42053  Törölt felhasználó
#42056
Megértelek, ezzel én is hasonlóképp vagyok!
emerald 2021. 06. 10. 09:36
Előzmény: #42052  emerald
#42055
A riport második resze:
https://hirklikk.hu/kozelet/voros-imre-a-fidesz-mar-az-elmeleti-vitatol-is-ideges-2/382081
Ezzel kapcsolatban érdekelne a fórumtársak véleménye!
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 09:35
#42054
 "Krím bekebelezése"
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 09:34
Előzmény: #42050  peter_s
#42053
Te tényleg azt gondolod, hogy pártállástól függetlenül nekem nincs véleményem Kína politikájáról vagy arról, hogy egyetértek-e azzal amit cselekszenek ? Vagy tényleg azt gondolod, hogy a járványnak a kezelésével és az áldozatoknak a nagy száma csak azért érdekel, mert azt elő lehet húzni aduként Orbánék ellen ? Képzeld, pártállástól függetlenül van kialakított világszemléletem és nem az határozza meg mit gondolok (pl. Krím bekebelése Putyin által), hogy éppen Orbán Viktor kivel haverkodik. Már régen kialakult, hogy hogyan látom a világot és ebbe a "fideszes demokráciafelfogás" nem fér bele. Ne cseréljük már meg az ok-okozatot !
Tévúton jársz !
emerald 2021. 06. 10. 09:27
Előzmény: #42050  peter_s
#42052
Nézd, én még meg is értem amit megfogalmaztál.A probléma azt hiszem ott van, hogy késő már minden! És igen, nem lesz itt semmi változás. Az oka nem az amit írsz az ellenzékről, hanem sajnos mélyebben keresendő!
https://hirklikk.hu/kozelet/voros-imre-a-fidesz-babkormanyt-csinalna-az-utodaibol-1/382037
Én úgy látom, elkéstünk. Tovább mentek mint azt már választó polgárként kezelni tudnánk.
Orbán okos, egy nagyon okos elmemebeteg.
Jelenleg úgy látom, jobb ha előre gondolkodva, a saját ill. a családom jövőjét egyengetem.
Úgy, hogy legyen előre alternatíva, akár egy polgárháború esetén is!
zkktib54
zkktib54 2021. 06. 10. 09:18
Előzmény: #42049  zkktib54
#42051
A múlt megítélése legyen a történészek dolga! Ők is rendkívűl megosztottak, de ebből élnek és próbálnak hangosak lenni, ezért politikusokba kapaszkodnak, elhomályosul az objektivitásuk. Pl. ügynökmanipulációk évtizedek óta, a magyarok származásának változatai - konkrét tudományos alap nélkül. Rengeteg elfecsérelt energia és pénz. A múltból nem következik a jövő ! A TŐZSDÉN SEM !!
peter_s 2021. 06. 10. 09:12
Előzmény: #42045  sanka
#42050
Az ellenzéki tábor törzsszavazói ugyanaz a kategória. Ti elleznéki fanatikusok ugyanúgy a hülye törzsi háborútokat vívjátok, ugyanúgy ráugrotok a politikai osztály által legyártott ellenségképekre (O1G, Kína, Oroszország, Trump) és ugyanúgy politikai ügyként előrántotok bármit és bárkit ami a politikai céljaitokat szolgálja (pl. covid áldozatok, ujgurok, tibetiek ügye), ami csak addig érdekes számotokra, amíg népszerűséget termel a kedvenc politikusaitoknak vagy pártotoknak. Friss példa: eddig leszartátok az ujgurokat, Tibetet és le fogjátok a jövőben is. Hétvégén a 15 perc hírnév miatt felhasználtátok az elnyomott szerencsétleneket a Fudan sztorihoz és most ünnepeltek, bontjátok a pezsgőt, hogy Orbánék visszakoztak. Jöhet a következő kommunikációs patron (eü dolgozók, nyugdíjasok, pedagógusok, minimálbér), amit el lehet majd sütni szteroidként a politikai lájkvadászathoz. Az előválasztási kampány még el sem kezdődött de már itt basztattok mindenkit és provokáltok, hogy mindenki vegye tudomásul, Karácsony lesz a miniszterelnök. A médiátok, megmondóembereitek, ellenzéki henteslegények úgy nyomják Karácsonyt, mint a fideszes droidképzőben (Rákay, Prosti TV, M1) Orbánt. Az előválasztás ugyanolyan meghekkelt, igazságtalan, meghajlított, egyoldalú rendszer, mint a pörköltszaftagyú Orbán választási rendszere, semmivel nem különb. Nem ismerős ez valahonnan? Ja, dehogynem, Orbánék csürhéje pont ugyanezt a viselkedési sémát követi, ezt nyomja és kajálja be. Akik nem ilyen agymosott fanatikus politikussimogató futóbolondok, azok pontosan tudják és látják, hogy nem lesz itt semmilyen változás, ha a jelenlegi politikai osztály gerinctelen alakjai egymásnak adják a kilincset. 
zkktib54
zkktib54 2021. 06. 10. 09:11
Előzmény: #42037  Karvalytokes
#42049
Te, ahogy látom képtelen vagy észérveket megfontolni.Nem vagy vitapartner, csak mantrázol.Pedig mindenkinek meg kellene fontolni mások véleményét, utánanézni dolgoknak, OBJEKTÍVEN, a REALÍTÁS talaján értékelni. Nem a múltról kell vitatkozni, hanem a jelenről, de még inkább a JÖVÖRŐL, mert azt a gyermekeid, unokáid kapják !!! Én erre törekszem és sok más embernek is ezt KELL MEGÉRTENI !!
lngnl 2021. 06. 10. 08:56
Előzmény: #42040  Karvalytokes
#42048
Csak ugy erdekelne, hogy a te szemedben aki nem fideszes az csak balos ficsur (csak igy lekezeloen) lehet? A jelenlegi politikai helyzettel pont ez a baj hogy van ez a mi meg az ok besorolas. Kozben ha figyelnel masok mondani valojara meg talan ertenel egy kicsit a politikahoz is, akkor rajonnel hogy ez nem fekete meg feher. 
________
________ 2021. 06. 10. 08:50
Előzmény: #42046  sanka
#42047
hát akinek az elmúlt 11 év tetszett, azokat értelmiséginek nevezni.....
sanka 2021. 06. 10. 08:06
Előzmény: #42039  ________
#42046
Pedig lehet alaptalan, sajnos az értelmiségiek között is sok a fideszes, már ha azokat lehet értelmiségnek nevezni.
sanka 2021. 06. 10. 08:04
Előzmény: #42041  Törölt felhasználó
#42045

"A "jobbosok" megelégednek a 8 általánossal:)))"
Fidesz szavazó bázisa.
sanka 2021. 06. 10. 08:02
Előzmény: #42042  Karvalytokes
#42044
Na ez is egy marhaság, saját magadat neveted ki.
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 07:59
Előzmény: #42042  Karvalytokes
#42043

érdekes statisztikáid lehetnek.
Vagy csak szeretsz a hasadra ütni?
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 06. 10. 07:56
Előzmény: #42041  Törölt felhasználó
#42042
Nem. A balos megelégszik az ingyen diplomával,a jobbos fizet a jobb képzésérért.☺️ 😅😅
Törölt felhasználó 2021. 06. 10. 07:51
Előzmény: #42040  Karvalytokes
#42041

"Ja értem már, tehát az adófizetőknek ki kell fizetni egy ingyen diplomát a balos ficsúroknak."
.
Ennyivel tanultabbak  a "balosok":))))
A "jobbosok" megelégednek a 8 általánossal:)))
Esetlen ha a jól menő Mészáros cégek nem átlagbér alatt fizetnének, lehet többen maradnának itt.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek