Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2021. 02. 05. 10:23
Előzmény: #28956  Törölt felhasználó
#28960
" vakok lettek magyarok, "
Nem vakok hülyék azok akik a fideszre szavaznak.
SeldonKuper 2021. 02. 05. 10:23
Előzmény: #28942  Peterbond
#28959
Nekem is van bajom a fidessz kormánnyal!
De szeretném különválasztani a kormányt a párttól, ha már itt össze vissza keverik!
Az hogy milyen sértegetéseket írogattok a Fidesznek, annak lófütty az alapja!
Nektek személy szerint csak néhány fideszessel van gondotok, de azt kiterjesztitek például rám is!
Nem fogtam rád semmit személy szerint!
Általánosságot írtam!
Ebből arra következtettem, ha kormányváltás lesz (nem Fidsz) Semmi nem változik, csak nem a "fidesz" csinálja ugyanazt!
És nektek az már jó lesz? Mert szélkakasok vagytok már most is a kettős mércétek mérhetetlen durvaságával!
Álságos zorbánozni, klánozni lölőzni, de ahhoz pofa is kell!
Meg jó adag rágalmazással hinni is lehet benne!
Én is "kiforgattam" a szavaitokat és már mentek is a jóistenhez panaszra!
Mimóza lelkekben azonnal felébred az önző ego!
Törölt felhasználó 2021. 02. 05. 10:22
Előzmény: #28948  signal2
#28958
Az oktatást felejtsd el. Buta emberek alkotják a fideszt akik csak a rövidtávú pénzre mennek. Az oktatás pedig hosszútávú befektetés a tudásba, az okos emberekkel nem tudnak mit kezdeni. Nem is reménykedem ilyesmiben. Egy jó kis politikai leszámolás, anarchia szélére sodródott ország, börtönzésekkel, vagyonelkobzásokkal további kormányok bukásával pár cikluson keresztül hozhat csak változást a nemzethalál elkerüléséhez.
Ha meg nem, addigra felnőnek a gyerekek és megyünk az országból, kiégette a kötődést a fidesz, meg egyébként is lebetonozott mindent és élhetetlen kezd lenni az ország.
badsector1
badsector1 2021. 02. 05. 10:18
Előzmény: #28951  signal2
#28957
"A kormány azonnali hatállyal átalakította a közbeszerzési szakértői piacot"
"A jövőben a költségvetési szervek és állami tulajdonú gazdasági társaságok csak olyan közbeszerzési szaktanácsadókat alkalmazhatnak, akikkel előzetesen keretszerződést kötött az állam. Ezzel egyből irányíthatóbbá válik a 2021-től érkező uniós források elosztása."
  
Újból kiderült, hogy orbánt a zunió finanszírozza.
Törölt felhasználó 2021. 02. 05. 10:18
Előzmény: #28944  globaltrend
#28956
"1022 hektáros területet vett - nászajándékba (?) - új feleségének Rogán Antal. Az üzlet pár héttel korábban köttetett, mint ahogy egybekelt 3. feleségével a kabinetminiszter. A házassághoz - lényegében senkinek semmi köze. Csak ne hallanám nap, mint nap a hülye konzervatív-keresztény dumákat tőlük. Mint a telex.hu megírta, 83 millió forintot fizetnek saját zsebből a földért, a maradék 1,5 milliárdot a Budapest Bank hiteléből állják.Na és ez már valóban érdekes! Ugyanis azt jelzi, hogy új gyakorlat van a magyar bankvilágban. Ez ugyanis azt jelenti, hogy mostantól, nem kell ingatlanfedezet, elég mindössze 5,5 százalék önrész a hitelfelvételhez.A kérdés csak az, ha mégis fedezetként a föld került bejegyzésre, akkor, ha ne adja az ég - Barbara rosszul gazdálkodik - s bukik a hitel, akkor a Bank lesz a föld tulajdonosa?De nem az nem lehet, hiszen csak magánszemély lehet Magyarországon földtulajdonos. Vagy nem?Ennyire vakok lettek magyarok, ennyire nem látják, hogy - miként Bödöcs mondja - ezek már a saját nevükre iratják az egész országot?"
badsector1
badsector1 2021. 02. 05. 10:14
Előzmény: #28948  signal2
#28955
Ha ezeket végrehajtaná a fidesz, akkor lazán megbukna.
sanka 2021. 02. 05. 10:14
Előzmény: #28948  signal2
#28954
Sehogy sem maradhat, az elkövetett bűnökért felelniük kell, bűnözők nem maradhatnak az országvezetésében, dehogy maradhat, kecskére a káposztát, kutyábol nem lesz szalonna!
Peterbond 2021. 02. 05. 10:14
Előzmény: #28626  Peterbond
#28953
Kedden írtam:
"A kommentszekciót és a sok dislike-ot látva szerintem holnapra le fogják venni a videót. 8 like vs 700 dislike és még csak alig 6000-en látták."
.
Csak 1 nappal tévedtem:
.
https://telex.hu/belfold/2021/02/03/guller-zoltan-video-turisztikai-ugynokseg-like-dislike
.
Amikor még utoljára láttam a dislike több ezernél járt a like meg 26-nál.
________
________ 2021. 02. 05. 10:13
Előzmény: #28944  globaltrend
#28952
A 2002-2010-es bandát sem várja vissza senki, nyugi.
Bár, ha jobban belegondolok a mostani fidesz már jóval több kárt okozott az országnak mint az előző kormányok.
Legyen koalíció az ellenzéki oldalon új arcokkal, Gyurcsány nélkül.
Kapjon lehetőséget benne Karácsony, Fekete-Győr, Márki-Zaj, a Jobbikból páran, és akik tiszta lappal indulnak, és az országért dolgoznak. lejárt lemezek kerüljenek ki a csapatból.
Aztán HA majd ők is korruptkodnak, rosszul végzik a dolgukat, AKKOR ők is el lesznek küldve melegebb éghajlatra.
signal2
signal2 2021. 02. 05. 10:06
Előzmény: #28950  SeldonKuper
#28951
Azért nem az, mert kb 20-an olvassák. Kövér konkrét nemzetből kizárós nyilatkozata akár milliókhoz is eljuthatott.
SeldonKuper 2021. 02. 05. 10:04
Előzmény: #28939  signal2
#28950
Szerintem a válaszod is nemzetmegosztó! Marketing illata van!
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 02. 05. 10:03
Előzmény: #28948  signal2
#28949
Ez a nem maradhat hosszú változata, de egyetértek vele :)
signal2
signal2 2021. 02. 05. 10:01
Előzmény: #28946  Leveletkaptamlife
#28948
Maradhat a fidesz, ha:
 - elkezd végre modernizálni az oktatást
- a pályázatok és a közbeszerzések teljes nyíltan, elegendő időt hagyva, szubjektív értékelési pontokat nem tartalmazva mennek tovább
 - minden közadat kérés nélkül nyilvános, könnyen kereshető
 - az állam kivonul a médiából. A közérdekű közleményeit olvasottság/hallgatottság/nézettség alapján osztja el, szubjektívitás nélkül.
 - hazai forrásból kizárólag visszatérítendő támogatást ad. Maximálja a foglalkoztatottanként adható támogatást 1m Ft-ban.
 - visszaállítja az önkormányzatiságot. A helyi projektekről a helyi közösség döntsön.
 - visszaerősíti a jogállamiságot. Parlamenti vita nélkül ne lehessen jogszabályt alkotni. Minden jogszabály estén legalább 5 munkanap álljon rendelkezésre a képviselőknek, hogy azt átolvassák. Az főügyész és az államfő legyen közvetlenül választható. Népszavazást bármiről lehessen tartani.
Törölt felhasználó 2021. 02. 05. 09:53
Előzmény: #28944  globaltrend
#28947
Ez kb olyan mintha azt mondanád, hogy nem érdemes a drogkartelek ellen küzdeni, hisz úgyis jön egy másik. Majd azért kérdezz már rá egy rendőrnél is, hogy mit gondol erről. 
Azért kell tűzzel vassal harcolni ellenük, hogy ne folytatódjon egy tradíció.
Ha születik egy gyermek az nem lop ám magától, orbántól lesi el és tartja fent a hagyományt.
Gyurcsány ellen is tűzzel vassal kell harcolni, de ha nincs más, akkor jön a vetésforgó, ők is gyilkolják egymást, majd csak kivégzi már az egyik a másikat, aztán valami változás jön, ez már nem az én problémám, majd ők elszámolnak a lelkiismeretükkel. Nekem az lenne a legjobb, ha egy párbajban egyszerre lőnének és mindketten eltávoznának.
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 02. 05. 09:45
Előzmény: #28944  globaltrend
#28946

Nézzük meg kicsit átírva.
igen, a demokrácia szóljon arról hogy a választók akarata érvényesül.de a lényegre nem reagáltál - mert elfogult vagy, ezt meg is értem, de próbálj már meg tárgyilagos lenni legalább egy kicsit - szóval arra nem reagálsz, hogy mire megy egy tűrsadalom azzal, ha egy szerinted "maffiaállam"-ot megtart, jelesül azt, ami itt 2010-21 ig egyszer már leszerepelt és csűnyán megbukott?
emlékeztető: én itt alább arra utaltam és megismétlem, csak akkor lehetne hiteles orbán, ha teljesen, ismétlem, TELJESEN mentes lenne azoktól, akik 2010-21 ig már csúnyán leszerepeltek!
DE nemhogy nem mentes tőle, hanem épp a vezető erejét adja ennek a pártnak a szargyártó, a semjén és a többiek akik ott mosolyognak cinikusan naponta a médiában!
és bocsi, de nincs az az isten aki őt tisztára tudná mosni, hát nézz már körül, hányan hagyták ott a volt pártjából pl., akik normálisabbak voltak: Ungár, Fodor, aztán a 2000-es években csoportos kilépések, a fél őstagság
tehát a lényeg: támogatható az ötlet hogy maradjon a fidesz, de ilyen hiteltelen, sáros foltos múltú társasággal senki sem gondolhatja komolyan, hogy az ország jól járna! már csak azért sem mert a már régóta uralt önkormányzataikban az említett pártok (fidesz kdnp) a maffia hallgatási törvényének engedelmeskedve zár össze és uralkodik, lásd a városok 90 százaléka!
tehát bocsi, de nem logikus az okfejtésed, pontosabban nem ésszerű
amit ne úgy érts, hogy én ezzel az ellenzéket meg akarnám védeni!
de itt le is zárhatjuk mert rögzítjük hogy nem értünk egyet, majd eldöntik jövőre a választók a kérdést, ebben szerintem egyetérthetünk :-)
 
Meghalt pár agysejtem amíg a szerepedbe helyezkedtem, de a végeredmény előállt.
badsector1
badsector1 2021. 02. 05. 09:42
Előzmény: #28944  globaltrend
#28945
Érdemes  orbánt is megbuktatni, hogy érezze a törődést, hátha a bukás miatt vissza vesz a lopás mértékéből.
globaltrend 2021. 02. 05. 09:33
Előzmény: #28911  ________
#28944

igen, a demokrácia szóljon arról hogy kormányozhasson más is, eddig ok.
de a lényegre nem reagáltál - mert elfogult vagy, ezt meg is értem, de próbálj már meg tárgyilagos lenni legalább egy kicsit - szóval arra nem reagálsz, hogy mire megy egy tűrsadalom azzal, ha egy szerinted "maffiaállam" helyett jön a váltás, és újjáépül egy másik maffiaállam, jelesül az, ami itt 2002-10 ig egyszer már leszerepelt és csűnyán megbukott?
emlékeztető: én itt alább arra utaltam és megismétlem, csak akkor lehetne hiteles orbán mai ellenzéke, ha teljesen, ismétlem, TELJESEN mentes lenne azoktól, akik 2002-10 ig már csúnyán leszerepeltek!
DE nemhogy nem mentes tőle, hanem épp a vezető erejét adja ennek az ellenzéknek a Dk, melynek vezetője ott mosolyog cinikusan naponta a médiában!
és bocsi, de nincs az az isten aki őt tisztára tudná mosni, hát nézz már körül, hányan hagyták ott a volt pártjából pl., akik normálisabbak voltak: Botka szegedi polgármester, Szanyi Tibor és a fél Mszp
tehát a lényeg: támogatható az ötlet hogy itt jöjjön eg másik garnitúra orbán helyett, de ilyen hiteltelen, sáros foltos múltú ellenzékkel senki sem gondolhatja komolyan, hogy az ország jobban járna! már csak azért sem mert a már megynert önkormányzataikban az általad említett pártok (dk-momentum-lmp-jobbik-mszp) máris sok helyen összevezstek és marják egymást, lásd Ferencváros, Göd, és még sorolhatnánk egy párat!
tehát bocsi, de nem logikus az okfejtésed, pontosabban nem ésszerű
amit ne úgy érts, hogy én ezzel orbánt meg akarnám védeni!
de itt le is zárhatjuk mert rögzítjük hogy nem értünk egyet, majd eldöntik jövőre a választók a kérdést, ebben szerintem egyetérthetünk :-)
________
________ 2021. 02. 05. 09:22
Előzmény: #28940  badsector1
#28943
O1G is mennyi mindent tesz az oroszok ellen
Putyin meg ne tudja!!!
Peterbond 2021. 02. 05. 09:15
Előzmény: #28933  SeldonKuper
#28942
Erdekes hogy arrol a cikkrol hogy a Fidesz az eddigi narrativatokkal szemben messze nem hazaszereto multiellenes az jut eszedbe hogy en zsakmanyoltatnam ki az orszagot a multikkal. Ha nem tetszik a kep amit latsz ne engem hibaztas. Ti vertetek a melletek hogy meszaros az valojaban nem haveri dolog csak a fidesz nem a multikat hanem a magyarokat tamogatja. Oszt amikor bemutatjak nektek hogy nem igy van meg en leszek a multi imado?
.
Bezzeg a Fidesszel semmi bajod nincs. En vagyok a szelkakas mikozben te vagy aki barmit elnez a Fidesznek ha 180 fokban mast csinal mint amit meg tegnap mondtal rola. Hagyj kerlek az alszent baromsagoddal es foglalkoz esetleg azzal a parttal aki inkabb tamogatja a multikat mint a magyar kkv kat es kozben vadul az ellenkezojerol beszel.
.
Ne ram fogd azt amit a Fidesz csinal mert nem tudsz mit kezdeni azzal hogy a vilagkepedet megint darabokra tori a valosag.
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 02. 05. 08:54
Előzmény: #28937  Dehogynincs
#28941
A nemzeti újbeszélül azt jelenti hogy fideszes. Helyettesítsd be a dohánybolt, konzultáció stb szavak mellé és teljesen pontos lesz a kapott eredmény.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek