Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
________
________ 2020. 12. 05. 21:53
Előzmény: #23607  Törölt felhasználó
#23620
Lázár kapta a hálás feladatot, hogy zsarolja a Nyugatot a vétó ügyben.
Legközelebb az Audi és a Mercedes sztrájkja jön, gyártási láncok leállításával, napi 100 millió Eurós károkkal...
________
________ 2020. 12. 05. 21:50
Előzmény: #23615  PusztaPutyin
#23619
Szerintem ő egy fidesz fan
Ajtót remélem bezárta, mert jönnek a zsaruk, aztán ereszcsatorna mászás lesz...
Igazmondó 2020. 12. 05. 21:47
Törölt hozzászólás
#23618
euler 2020. 12. 05. 21:44
Előzmény: #23605  totoro
#23617
Nem arról van szó, hogy rosszul látod, csak az ember hajlamos felülértékelni a saját közvetlen tapasztalatait. Még ha ezer mintád is van ott az egyetemen, az akkor sem reprezentatív. A közvéleménykutatások tényleg mást mutatnak, és az én tapasztalataim is, amik talán változatosabb körből származnak.
Erősen változni fog a gazdasági helyzet, még megyünk lefelé, úgy néz ki a járványnak is szomorú befejezése lesz, az unióval való huzakodást is egyre többen átlátják. (Vétó nélkül is).
Ami aggasztó lehet az a választás szabályainak buherálása, ill. az ellenzék minden eszközzel való támadása Orbánék részéről. Csak ez húz a másik irányba szerintem.
HPeter76
HPeter76 2020. 12. 05. 21:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#23616
Óhh hagyjad már.. Ott az az Ő pártja legyen.. sőt jobb legyen!! mit a Fidesz.. 
Félek én ettől nem kapom meg
 egyszerű példával élek: egész évbe semmi víz,gáz VILLANYT alig fizetem.. De ne felejtsük,kormányra jutnak
 nem fog így maradni.. Erről nagyon hallgatnak.. Ezzel csatornázott be legtöbb embert magához a Fidesz..
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 05. 21:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#23615
Na ezért nem kell mértéktelenül szlopálni a rézelejét, mert egyszerre lesz tőle részeg és hülye az ember. Jó hogy itt voltál egy kis időre, isten veled.
Törölt felhasználó 2020. 12. 05. 21:42
Előzmény: #23610  Törölt felhasználó
#23613
Ez a nyugat démonizálása már ténylet az agyamra megy. Nincs semmink, de tényleg semmink!
Egy valamire való márkát nem tudunk felmutatni!
Mire ez a kurva vagy mellény? Alázat kellene a tudás iránt és akkor talán pár 10 év múlva, ismétlem pár 10 év múlva már magyar nemzetiségű emberek ülnének bizonyos helyeken, döntő pozícióban, vállnának tőkéssé és hasonló. Ehelyett inkább elvesztegettünk még 10 évet.
Oktatás nélkül ezek populista üres szavak!
janosvitez 2020. 12. 05. 21:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#23612
Nem semmi a stilusod....
Szerintem anyukád nem gondolta át amikor ilyen szönyszülöttre adta a fejét...
Na Neked így megfelelő lesz??
Igazmondó 2020. 12. 05. 21:37
Törölt hozzászólás
#23611
Törölt felhasználó 2020. 12. 05. 21:35
Előzmény: #23607  Törölt felhasználó
#23610
Vegyen fel sok a milliárd hitelt, találja ki a know-how-t és ővé minden haszon én meg elmegyek és megcsinálom az informatikai rendszerét, mondjuk egy cukorgyárnak.
Beteg emberek ezek, akik soha nem dolgoztak a versenyszférában, gőzük nincs mi az, hogy tradíció, apáról fiára szálló tudás és hasonló.
Kína is belátta, hogy be kell engedni a fejlett technológiát és kb. egy generáció alatt megtanulnak mindent, majd saját márkájuk lehet.
Lehet gondolkozni!
Törölt felhasználó 2020. 12. 05. 21:32
Előzmény: #23604  totoro
#23609

A közvélemény kutató cégek szerint is több helyen már az ellenzék vezet és ez folyamatosan még erősödik is. A fidesz tábora meg szép lassan zsugorodik és így jó eséllyel bukni is fogja a 22-es választást.
Az elmúlt 100 év legkedvezőbb időszakát fogta ki a fidesz, ez okozta azt, hogy ennyire meg tudott erősödni.
Ez a környezet most drasztikusan változott rosszra és ez így is marad még legalább egy évtizedig.
Az ellenzéktől sem kell csodát várni, a most egy új gazdasági ciklus kezdetén vagyunk aminek az induló pontjára még nem is értünk le, tehát, tovább megyünk még lefelé és az indulás után sem lesz kellemes a következő évtizedes gazdasági ciklus.
HPeter76
HPeter76 2020. 12. 05. 21:30
#23608
hogy lehet tenni olyat ebben az állásban... JELENTEM A TÖBBI,MIND LE VAN FEDVE!! JOGI UT CSAK MEG VOLT(VAN) EHHEZ AZÉRT!!
Törölt felhasználó 2020. 12. 05. 21:30
Előzmény: #23604  totoro
#23607
Csak vegyük ezt a példát:
https://www.penzcentrum.hu/vasarlas/nyilt-haduzenetet-kapott-az-aldi-lidl-spar-itt-van-lazar-janos-bejelentese.1107088.html
Pontosan mit is csinált akkor a fidesz az elmúlt 10 évben, ha ez lett az egyik legfontosabb dolog?
Részemről minden hajlandóság elment a vállalkozástól, ilyen korrupt mészárost támogató környezetben vállalkozzon Lázár, álljon be szépen a szállítószalag mellé és ne öltönyben okoskodjon.
HPeter76
HPeter76 2020. 12. 05. 21:28
Előzmény: #23600  ________
#23606
Dehogy a nemi vonzalma  (azt se tudom hova soroljam egyneműség vonzalmat, na meg mi a hivatalos megfogalmazása!)
Ő kezébe van,hogy tehet olyat(tenni) nem Védi be! -itthon ügyvédnél bevallja, ott ellenjegyzik!!
 -na persze mind e-csoportba tartozókról van egy lista az Eu-ban gond. az szigorúan bizalmas arra hívatottak
 kérhetik ki!! Óhh ezt az embert eltudjuk kaszálni.. Be se vallotta.. ::)))  Na ezt használták ki!!
  -értem én ezt..érteni vélem inkább.. Tudták azok az intézkedő szervek nincs lefedve!!!
totoro
totoro 2020. 12. 05. 21:26
Előzmény: #23603  Törölt felhasználó
#23605
Legyen igazad, tényleg remélem, hogy én rosszul látom.
totoro
totoro 2020. 12. 05. 21:21
Előzmény: #23602  Törölt felhasználó
#23604
Nem hiszem, hogy marad a jelenlegi szabályozás, ez túl egyszerű lenne, és a Fidesz sem hülye. És, a kollégáimon, és a környezetemen (egyetemen dolgozom) azt látom, hogy nemhogy csökken, hanem nő a Fidesz tábora. Olyanok lettek Fideszesek az elmúlt években akik négy éve még nem rájuk szavaztak. Fordított példa nulla. Nem láttam, vagy hallottam olyat aki azt mondta volna, hogy eddig a Fidesz, de ezen túl nem.
Törölt felhasználó 2020. 12. 05. 21:20
Előzmény: #23601  totoro
#23603

Nálam dolgoznak alacsonyabb iskolai végzettséget igénylő munkakörben akik eddig mindig a fideszre szavaztak, közülük többen már nem fognak a fideszre szavazni.
Az áremelések megtették a hatásukat, fizetés előtt 2-héttel már van olyan család aki csak krumplit eszik mert nem jut nekik másra.
Vidéken a kiskirályokon kívül a nép lecsúszott, elszegényedett, eddig a vidék hozta a jelentős előnyt Orbánnak, most ez változni fog.
A nyugdíjasoknál is szembetűnő az elszegényedés vidéken, főleg azoknál akik már régebben nyugdíjba vonultak.
Törölt felhasználó 2020. 12. 05. 21:09
Előzmény: #23601  totoro
#23602

Nem elég neki a 30% és ez az elkövetkező időszakban legalább 5%-ot csökkenni is fog.
2021- második felétől lesz érezhető az elszegényedés összességében is az országban.
Sokan eddig az miatt nem mentek szavazni, mert nem látták értelmét a sok pártra szakadt ellenzék és a nagy fidesz támogatottság miatt.
Az összefogással ez most nagyot változott, most azok is szavazni fognak akik eddig nem jártak szavazni.
A fidesz ez miatt bukni fog 2022-ben, összefog az ellenzéki egységes erő és elsöprik a fideszt.
totoro
totoro 2020. 12. 05. 20:59
Előzmény: #23592  Törölt felhasználó
#23601
Ez szép vágyálom, és el is hinném, ha látnék egy Fideszeset is aki áttért. Ismertek egy ilyet is? Semmilyen hatása nincs a pártpreferenciára semmilyen hírnek. A Fidesznek megvan a stabil 30%-os szavazóbázisa, ami bőven elég ahhoz, hogy választást nyerjen - max elbukja a kétharmadot, na bumm.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek