Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2020. 11. 14. 14:25
#21400
user01
user01 2020. 11. 14. 14:05
Előzmény: #21397  Karvalytokes
#21399

https://444.hu/2020/11/10/varga-judit-az-alaptorvenybe-irna-hogy-az-anya-no-az-apa-ferfi-es-kozben-bebetonoznak-az-alapitvanyoknak-atjatszott-vagyont
Babosko30, tolvajok meglopták a magyar népet, a maffia törvényt készítene arra, hogy a magyar néptől "alapítványok" útján ellopott közel 1000 milliárd forintot megtarthassák.
Tolvajok, akik a magyar népet lopták meg. A magyar családok pénzéből akarnak dőzsölni, a luxus életmódjukat fenntartani.
Ezeknek börtönben a helye.
user01
user01 2020. 11. 14. 14:01
Előzmény: #21397  Karvalytokes
#21398

Babosko30, a 30ezer fidesz által idehozott letelepedési kötvényes migránsokra gondolsz?
Akik a zsebüket tömik, akik a saját népüket lopják meg?
 
A fideszmaffiát fel kell számolni. Erről szól 2022.
A görögök már mutatják az utat, hogyan kell egy politikai álca mögött működő bűnszervezetet felszámolni.
Karvalytokes
Karvalytokes 2020. 11. 14. 13:43
Előzmény: #21379  emerald
#21397
És a vidékieknek kire kéne szavazniuk?Azokra akik szerint a bevándorlók jobbak mint az itteniek?Vagy azokra akik azért küzdenek hogy ne kapjon az ország forrásokat?Vagy románokat támogatnak magyar jelölttel szemben?Ápropó Lőrinc...Mint  az igazság bajnokaként csak ő zavar téged de karigeri 40 tanácsadója az áramtolvaj niedermüllerrel együtt gondolom szót sem érdemel.Jelzővel meg nem illetlek annyit nem érsz..
Törölt felhasználó 2020. 11. 14. 12:49
Előzmény: #21395  Törölt felhasználó
#21396
akinek nem tetszik mehet
Törölt felhasználó 2020. 11. 14. 12:43
#21394
„Mindenki tisztában van vele, hogy május végén európai parlamenti választások vannak, és biztos vagyok benne, hogy senkit nem ér váratlanul, ha azt mondom, hogy bizony ebben az intézményben nem az ellenzéki összefogást támogatják. Ha ez a kijelentés valakit váratlanul ér, az most menjen haza (…) ennek megfelelően dolgozunk mindannyian (…) megfelelő narratíva, a megfelelő módszer és irányvonal mentén (…) Senkit nem tartok annyira értelmetlen és buta embernek, hogy ne fogja fel, hol dolgozik, és mi az elvárás (…) akinek ez nem tetszik, annak be kell menni a főnökhöz, le kell adni a felmondását és el kell menni.”
bigyula 2020. 11. 14. 11:53
Előzmény: #21392  badsector1
#21393
Ez egy idiótaság! Majd a szülők rohangálnak mindenféle igazolásokért járvány idején, hogy bizonyítsák a szolgáltatónak, hogy van középiskolás gyerekük.
badsector1
badsector1 2020. 11. 14. 11:36
#21392
"Harminc napra ingyenes lesz a helyhez kötött internetszolgáltatás azoknak a családoknak, ahol nappali tagozatos középiskolás tanul –  jelentette be Orbán Viktor egy szombati a Facebook-videóban. "
  
Újabb kivitelezhetetlen ötletelés.
emerald 2020. 11. 14. 10:02
Előzmény: #21384  euler
#21391
"Nagyon sok sztereotipíát látok a vidéki emberekkel kapcsolatban..."
Igazad van! Nem lehet párhuzamot vonni ezen példák alapján  A vidékkel.
Csak tudjátok én el sem tudtam képzelni, hogy a lenti példámban felhozott igen értelmes!!!
embert is így meg tudta vezetni a média.
......
Példámat egy számomra nagyon kedves nőről írtam, aki a barátnőm,  és szembe szomszédom a  kis faluban. Sokat beszélgetünk.
(Sokat vagyok ott a házfelújítás miatt, egyébként Szentendrén élek)
Próbáltam elmondani neki hogy ki az a Mészáros Lőrinc. Elmondtam hogy ő mo. leggazdagabb embere. Erre a reakció: -mit érdekel engem ki a leggazdagabb ember mo.-on.
Mondtam azt is, h viktor padtársa volt és egy gázszerelő. Stb, stb.....és a végén úgy éreztem magam mint egy jehova hittérítő aki próbálja a tutit elmondani. 
A másik szomszédomnak a fia görögkatulikus pap. Ő nagyon hálás orbánnak, hogy most normális élete van a fiának.
badsector1
badsector1 2020. 11. 13. 18:46
#21390
badsector1
badsector1 2020. 11. 13. 16:35
Előzmény: #21379  emerald
#21389
Ráadásul az eu szinte ellenőrzés nélkül adja az eu-s pénzeket, és a segítségükkel felépülhetett a magyar diktatúra.
euler 2020. 11. 13. 16:35
Előzmény: #21386  cintanyer
#21388
Átmentik az aranytojást tojó tyúkot (az esetleges) ellenzéki időkre, és még egy kézbe is vonják. Legközelebb majd 2026-ban lehetne kiírni rá pályázatot (?), de nem kell addig várni az új kormánynak, extra adó  a megoldás.
euler 2020. 11. 13. 16:24
Előzmény: #21385  PusztaPutyin
#21387
Bárcsak igaz lenne általánosabban amit írtam, de tudom persze, hogy ezt ezernyi dolog befolyásolja. Inkább csak a fővárosi vélekedést szerettem volna egy kicsit kontrázni.
cintanyer 2020. 11. 13. 15:32
#21386
Mi ez a fejvesztett menekülés?
https://mfor.hu/cikkek/makro/orban-viktor-kabinetfonoke-dont-7-kaszino-sorsarol.html
Többnyire 2024-ben lejáró szerződések prolongálása.
Várom az ellenzéki politikusok megoldását, hogy hogyan állítják vissza az eredeti állapotot. 
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 11. 13. 12:58
Előzmény: #21384  euler
#21385
az nagyon biztató hogyha így látod. Én látok a budapesti agglomerációban is olyan településeket testközelből, ahol nagyon nagy az írástudatlanok aránya, és a közgondolkodást nagyjából meghatározza a propaganda.
euler 2020. 11. 13. 11:39
Előzmény: #21379  emerald
#21384
Nagyon sok sztereotípiát látok a vidéki emberekkel kapcsolatban, az ő rovásukra felhozva.
Nem csak vallásos nyugdíjasok, és a világ iránt nem érdeklődőek élnek ott. Lehet, hogy többen vannak és zömmel a peremvidékek vegetáló településein élnek azok is akik pár ezer forintért eladják a szavazatukat, de ha tartós kapcsolatban vagy a vidéki középréteggel (nem feltétlenül értelmiséggel), nagyjából azt tapasztalhatod mint Pesten.
Ebben a körben lassan szégyen lesz fideszesnek lenni, ha valaki így nyilvánul meg, elég gyorsan helyrerakják pl. egy társaságban. Utcai beszélgetésekben alaphang a rendszer bírálata, az emberek vidéken is látják az elcseszett kormányzást, a gyenge oktatást, az alig működő egészségügyet, a lopásokról, sógor-komaságokról nem is beszélve. Onnan is sokan kimentek dolgozni és élni külföldre, testközeli a különbség. És úgy tapasztalom, tíz év után már látják az összefüggéseket is. 
sanka 2020. 11. 13. 10:55
Előzmény: #21379  emerald
#21383
Aki nem hülye azt nem lehet megvezetni, mindegy hol lakik.
________
________ 2020. 11. 13. 10:36
Előzmény: #21379  emerald
#21382

jól mondod, jól mondod
a világ nem tanul
elhiszik, hogy a nagyvezértöl nincs jobb, nem is lesz soha
és nem veszik észre, hogy ugyanabba a hibába fog a világ esni...
Törölt felhasználó 2020. 11. 13. 09:57
Előzmény: #21378  gazmber
#21381
sajnos nemcsak ö a gazember hanem még jo páran és ök vezetik nekik jutott a hatalom azért hogy az emberiséget szivassák föleg azért hogy ébredjünk már fel,de sajnos a többség ugy fog elpusztulni hogy azt sem tudja mi van és miért .tehát aki tud az ébredjen végre már öntudatra,mert kevés az idö és nem tud kikeveredni a sötétség markábol,vagyis lehet választani a sötétséget pusztulást és vagy Fényt az Életet.az az utolso szabad akaratu döntése az emberiségnek,de csak az egyéneknek.itt az idö most vagy soha

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek